Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love Bites

Sometimes Love Bites
 
ИндексFriendsПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Poll
Искате ли нов скин?
Да
Къщата на Адриана - Page 4 I_vote_lcap100%Къщата на Адриана - Page 4 I_vote_rcap
 100% [ 7 ]
Не
Къщата на Адриана - Page 4 I_vote_lcap0%Къщата на Адриана - Page 4 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Все ми е едно!
Къщата на Адриана - Page 4 I_vote_lcap0%Къщата на Адриана - Page 4 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7
Latest topics
» Facebook
Къщата на Адриана - Page 4 Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:36 am by Elena Gilbert

» Катерина Денъхи
Къщата на Адриана - Page 4 Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:35 am by Elena Gilbert

» Търси се семейство.
Къщата на Адриана - Page 4 Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:34 pm by Constantine

» Руините на църквата над гробницата
Къщата на Адриана - Page 4 Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:25 pm by Constantine

» Търся си другарче за РП.
Къщата на Адриана - Page 4 Icon_minitimeВто Сеп 20, 2011 2:11 pm by Damon Salvator

» Дев Константин
Къщата на Адриана - Page 4 Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:57 pm by Damon Salvator

» Фотошоп Манияк
Къщата на Адриана - Page 4 Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:54 pm by Elena Gilbert

» Реклама на форуми и сайтове.
Къщата на Адриана - Page 4 Icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 9:39 pm by Emma Kathleen Lynch

» The Witch's Daughter from Paula Brackston
Къщата на Адриана - Page 4 Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 7:24 pm by Damon Salvator

Top posters
Damon Salvator
Къщата на Адриана - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 4 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 4 I_vote_rcap 
Elena Gilbert
Къщата на Адриана - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 4 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 4 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Къщата на Адриана - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 4 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 4 I_vote_rcap 
Kaya Lourence
Къщата на Адриана - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 4 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 4 I_vote_rcap 
Alexandra Petrova
Къщата на Адриана - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 4 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 4 I_vote_rcap 
Селения Картър
Къщата на Адриана - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 4 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 4 I_vote_rcap 
Мат Уесли
Къщата на Адриана - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 4 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 4 I_vote_rcap 
Дейв Хендсъм
Къщата на Адриана - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 4 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 4 I_vote_rcap 
Джесика Алварадо
Къщата на Адриана - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 4 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 4 I_vote_rcap 
Сали
Къщата на Адриана - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 4 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 4 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Чет Ное 23, 2017 4:12 pm
Посетители
free counters
Администраторите:

 Деймън Салваторе (леееко заспалия създател)
 Къщата на Адриана - Page 4 Somerhalder3

  Елена Гилбърт (досадната помощничка на създателя)
 Къщата на Адриана - Page 4 Ml002



 

 Къщата на Адриана

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 30

Къщата на Адриана - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 4 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 4:17 pm

Стана от леглото и дойде при мен.Притисна ме и почна да ме целува по тялото.
-Мммм-измърках и се отпуснах в ръцете му.Оставих го да прави каквото иска с мен.Прехапах устни и почнах да се задъхвам отново....
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 4 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 4:22 pm

Вдигнах я и я занесох до леглото ... Поставих я да легне като не спирах да я целувам .
Застанах над нея притискайки тялото си към нейното все повече и повече ... Вече бях силно възбуден и я исках ... -Как си? - попитах я .. и продължих да я целувам по врата , а с ръце свалих Блузата и .. като я оставих по сутиен и панталон ... прокарвах устни по нежната и кожа в очакване на отговор ...
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 30

Къщата на Адриана - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 4 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 4:28 pm

Вдигна ме и ме занесе на леглото.Застана върху мен и почна да ме притиска да се притиска в мен.Целуваше ме..въбуждаше ме.Отворих очи и го погледнах
-Как си?-попита ме,а аз поклатих глава.Нямах думи той свали потника ми и останах само по сутиен.Притиснах се към него и му свалих тениската.
-Искам те...отново вътре...в мен...-прошепнах в ухото му и сложих ръка на издутината отпред на дънките му почвайки да я мачкам леко.Беше толкова твърд...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 4 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 4:33 pm

-Искам те...отново вътре...в мен...- беше нейният отговор... а с ръката си мачкаше по издутите ми дънки ... усети че съм силно възбуден ...
-И аз те искам ... - Отговорих аз .. като разкопчах панталона и и го свалих от нея ... След което свалих и бельото и от нея .. Исках я гола ... Наведох се и отново почнах да я целувам по корема и , и прокарвах език и устни нагоре по тялото и .. спрях се на гърдите и ... Продължих нагоре и стигнах устните и .. Започнах да я целувам .... Свалих си бавно разкопчаните дънки ... и я погледнах предизвикателно всякаш исках тя да го вкара вместо мен ...
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 30

Къщата на Адриана - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 4 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 4:50 pm

-И аз те искам ... - каза той и почна да ме съблича.Съблече ме чисто гола и почна да ме целува по коремът и гърдите,нагоре до устните ми.Задъхвах се от ласките му.Погледнах го като спря и свали дънките си.Сякаш ме чакаше мен.Усмихнах се и го хванах в ръката си.Преди да се усети се бях навела и гопоемах в устата си бавно,прокарвайки език по дължината и главичката...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 4 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 4:55 pm

Усмихна ми се .. И го хвана с ръката си .. Помислих си че ще го вкара ... ама докато се усетя тя се бе навела и го поемаше с устата си бавно. Влудяваше ме с език .. като го прокарваше по главичката и дължината му ... Исках го вътре в нея.. затова се наведох ... и го дръпнах от нея.. Целунах я ... И разтворих краката и .. и се наместих между тях .. като го вкарах бавно в нея ...
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 30

Къщата на Адриана - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 4 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 4:59 pm

Преди да почна да го влудявам тотално се дръпна.Разтвори краката ми и го вкара бавно с плавно движение.
-О Господи-изтенах и впих нокти в гърбът му вдигайки и обхващайки тазът му с крака.Притиснах гърдите си към него и прошепнах:-Това твойто не е честно-целунах го леко по врата и се подготвих за движенията му,който щяха да ме оставят без дъх...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 4 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 5:06 pm

Вкарах го и я чух как извика -О Господи - усетих ноктите и да се забиват в гърба ми и чух че допълни - Това твойто не е честно.
Започнах плавни движения.. като заначало за да не я заболи ако забързам ... леко попитах - Кое не е честно? - засмях се леко и увеличих скороста .. целунах я по устните и по врата...
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 30

Къщата на Адриана - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 4 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 5:09 pm

Движеше се бавно и плавно увеличавайки леко скоростта:
- Кое не е честно? -попита и увеличи.Изтенах и впих ноктите си по надълбоко в кожата му.
-Ооо това,което ми правиш...-измърках и затворих очи притискайки се отново
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 4 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 5:22 pm

За би си ноктите по-надълбоко .. леко изръмжах ...
-Ооо това,което ми правиш...- Каза тя... А аз все повече и повече увеличавах скороста... Правих Резки Движения .. и Бързи .. най-бързите който можех да направя... Чуваше се как леглото скърца... леко се подсмихнах .. Целунах я .. и започнах по-груби движения да правя..
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 30

Къщата на Адриана - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 4 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 5:36 pm

Изръмжа и почна да прави бързи,груби движения.Изтенах и почнах да пъшкам.Леглото почна да скърца,стенанията ми се увеличиха.
-Ооо Да,да,да-шепнех и впивах нокти в чаршафите...Грубите му движения ми причиняваха болка,допринасяща за оргазма...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 4 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 5:39 pm

Чувах я как вика -Ооо Да,да,да - и продължаваше да си впива ноктите ...
Бях.. почти на края ... Увеличих Скороста.. и Злобата с която правих Грубите си движения ...Изръмжах отново заради ноктите .. Усетих как Цялото легло се клати .. от движенията... - Ние сме животни - прошепнах задъхано аз ..
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 30

Къщата на Адриана - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 4 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 5:43 pm

Изръмжа отново.Леглото се клатеше,сякаш щеше да се счупи.Сякаш беше озлобен,така се движеше,грубо и злобно.
- Ние сме животни -каза и аз изстенах.Захапах го и му пуснах кръв усетих я как изпълва устата ми,сладка носеща буйна и непокорна енергия.Отворих широко очи и избухнах бувкално.Стигнах до най-мощният оргазъм в живота си.
-Дда животни-изстенах..
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 4 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 5:48 pm

Усетих как ме захапа , кръв потече от там .. но това само ме озлобяваше все повече и повече бях много близо до края .. усетих че кръвта ми се стича по тялото ... Чух я как изтена -Дда животни ....
И Заедно с виковете и .. нейният оргазъм .. свърших и аз .. като я напълних цялата от вътре.. с Последни притискания .. се отпуснах върху нея ...
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 30

Къщата на Адриана - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 4 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 5:51 pm

Усетих последните му движения,злобни движения.Сякаш виковете ми и оргазмът ми го накараха да се предаде.Свърши и усетих как ме изпълва.Цялата,сякаш ме маркираше така.Отпусна се върху мен и усетих как се унасям,просто заспах,а исках да му кажа толкова много..
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 4 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 5:59 pm

Видях че тя се унася .. и заспа.. естествено .. то и аз се унасях .. но първо нежно го извадих от нея .. и се отпуснах до нея.. Целунах я по челото ... и се усмихнах .. Завих я със завивката .. после легнах до нея .. прегърнах я .. и се унесох ... Но преди да заспя ми мина една мисъл през главата ..
"Обичам я" След което заспах ...
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 30

Къщата на Адриана - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 4 Icon_minitimeСря Май 11, 2011 1:26 pm

Завъртях се и се оплетох нещо във чаршафите,като почнах да се събуждам.Беше ми топло,направо горещо.Отворих очи и видях ръката на Франко,която ме беше обгърнала.Излъчваше топлина не ами горещина.Дръпнах се и го погледнах.Отвих се и легнах до него.Усмихнах се като го видях колко блаженно спи.Целунах го по челото продължително.
-Невероятен си.-прошепнах и целунах леко устните му след,което станах и седнах на земята.Пуснах си телевизия и се загледах във някакъв ужасен филм...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 4 Icon_minitimeСря Май 11, 2011 4:04 pm

Започнах да се събуждам.. и чух странни звуци идващи от някъде .. от стаята .. Отворих бавно очи и първото което забелязах бе че Ади я няма ... нямаше я на леглото ... А звуците идваха от телевизора.. Надигнах се леко и видях че тя бе седнала на земята и гледаше телевизора...Още съннен , станах и седнах до нея ... С притворени очи гледах към телевизора и я попитах .. - Ииии какво гледаме?
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 30

Къщата на Адриана - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 4 Icon_minitimeСря Май 11, 2011 4:09 pm

- Ииии какво гледаме?-чух Франко и се стреснах.
-Амиии....един изрод гони едни хора и ги коли с две думи...аа заглавие мисляя...."Брадвата 2"-казах всичко много бързо и се извърнах отново към телевизора.Обезглавиха един човек със собствените му черва.Ебати.Поклатих глава и потръпнах от погнуса...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 4 Icon_minitimeСря Май 11, 2011 4:13 pm

Обърна се към мен и ми отговори -
Амиии....един изрод гони едни хора и ги коли с две думи...аа заглавие мисляя...."Брадвата 2"- Не го бях чувал този филм.. явно беше някакъв ужас... Помислих си .. "СКУКА" но видях че тя потрепна от сцената .. беше гнусна ..
Прегърнах я и я целунах .. - Спокойно няма нищо страшно ... - Леко се засмях
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 30

Къщата на Адриана - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 4 Icon_minitimeСря Май 11, 2011 4:20 pm

Прегърна ме и ме целуна след което изръси най-тъпото:
-Спокойно няма нищо страшно ...-погледнах го и се изсмях.
-Не ме е страх.-намигнах му и станах.Взех чаршафа и се загърнах с него и отидох в кухнята.Бях жадна..
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 4 Icon_minitimeСря Май 11, 2011 4:24 pm

Тя се засмя след което отговори -Не ме е страх.- стана. Взе чаршафа .. загърна се и отиде в кухнята... Погледнах още малко телевизора.. Беше ми много странно .. защо въобще има такива филми.. След което станах и се понесох в кухнята ...
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 30

Къщата на Адриана - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 4 Icon_minitimeСря Май 11, 2011 4:29 pm

Той дойде след малко.Погледнах го и зазяпах през прозореца.
-Аммм....-чудех се какво да кажа принципно повечето мъже щях да ги разкарам или сами да си тръгнат.-Иии...сега какво?-попитах и седнах на плота
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 4 Icon_minitimeСря Май 11, 2011 4:33 pm

Влезнах в кухнята и видях че тя гледаше през прозореца ... Тя ме попита
-Иии...сега какво? .. Отидох до мивката и си сипах вода в една чаша ...
Обърнах се като надигнах чашата и и отговорих - Само без да мятаме чаши!!
Приближих се до нея .. с лека усмивка .. целунах я по леко мокрите устни .. и допълних - Имашли някви планове за деня?
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 30

Къщата на Адриана - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 4 Icon_minitimeСря Май 11, 2011 4:38 pm

- Само без да мятаме чаши!!Имашли някви планове за деня?-попита ме той слека усмивка,след като ме целуна.
-Скъпи,като имаме в предвид,че е все още нощ не нямам,а и не си правя планове от толкова РАНО.-усмихнах се и наклоних глава.Слушаше ми се музика.Включих уредбатаи се заслушах в песента..."She don’t want love she just wanna touch She’s a greedy girl to never get enough" запях я и почнах да клатя глава и затворих очи наслаждавайки се на музиката.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Адриана - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Адриана
Върнете се в началото 
Страница 4 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Емили Денъхи
» Къщата на Мат
» Къщата на Анджелика Норт
» Къщата на Клара
» КЪщата на Джоана Бет

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Love Bites :: Мистик Фолс :: Мистик Фолс :: Къщите-
Идете на: