Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love Bites

Sometimes Love Bites
 
ИндексFriendsПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Poll
Искате ли нов скин?
Да
Къщата на Адриана I_vote_lcap100%Къщата на Адриана I_vote_rcap
 100% [ 7 ]
Не
Къщата на Адриана I_vote_lcap0%Къщата на Адриана I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Все ми е едно!
Къщата на Адриана I_vote_lcap0%Къщата на Адриана I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7
Latest topics
» Facebook
Къщата на Адриана Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:36 am by Elena Gilbert

» Катерина Денъхи
Къщата на Адриана Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:35 am by Elena Gilbert

» Търси се семейство.
Къщата на Адриана Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:34 pm by Constantine

» Руините на църквата над гробницата
Къщата на Адриана Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:25 pm by Constantine

» Търся си другарче за РП.
Къщата на Адриана Icon_minitimeВто Сеп 20, 2011 2:11 pm by Damon Salvator

» Дев Константин
Къщата на Адриана Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:57 pm by Damon Salvator

» Фотошоп Манияк
Къщата на Адриана Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:54 pm by Elena Gilbert

» Реклама на форуми и сайтове.
Къщата на Адриана Icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 9:39 pm by Emma Kathleen Lynch

» The Witch's Daughter from Paula Brackston
Къщата на Адриана Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 7:24 pm by Damon Salvator

Top posters
Damon Salvator
Къщата на Адриана I_vote_lcapКъщата на Адриана I_voting_barКъщата на Адриана I_vote_rcap 
Elena Gilbert
Къщата на Адриана I_vote_lcapКъщата на Адриана I_voting_barКъщата на Адриана I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Къщата на Адриана I_vote_lcapКъщата на Адриана I_voting_barКъщата на Адриана I_vote_rcap 
Kaya Lourence
Къщата на Адриана I_vote_lcapКъщата на Адриана I_voting_barКъщата на Адриана I_vote_rcap 
Alexandra Petrova
Къщата на Адриана I_vote_lcapКъщата на Адриана I_voting_barКъщата на Адриана I_vote_rcap 
Селения Картър
Къщата на Адриана I_vote_lcapКъщата на Адриана I_voting_barКъщата на Адриана I_vote_rcap 
Мат Уесли
Къщата на Адриана I_vote_lcapКъщата на Адриана I_voting_barКъщата на Адриана I_vote_rcap 
Дейв Хендсъм
Къщата на Адриана I_vote_lcapКъщата на Адриана I_voting_barКъщата на Адриана I_vote_rcap 
Джесика Алварадо
Къщата на Адриана I_vote_lcapКъщата на Адриана I_voting_barКъщата на Адриана I_vote_rcap 
Сали
Къщата на Адриана I_vote_lcapКъщата на Адриана I_voting_barКъщата на Адриана I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Чет Ное 23, 2017 4:12 pm
Посетители
free counters
Администраторите:

 Деймън Салваторе (леееко заспалия създател)
 Къщата на Адриана Somerhalder3

  Елена Гилбърт (досадната помощничка на създателя)
 Къщата на Адриана Ml002



 

 Къщата на Адриана

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Къщата на Адриана Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана Icon_minitimeНед Май 08, 2011 12:20 pm

СпалнятаКъщата на Адриана Purple-bedroom-582x447
БанятаКъщата на Адриана 330663-obiavi-bania009%5B1%5D
ВсекидневнаКъщата на Адриана 1
Кухнята
Къщата на Адриана 004181326-big
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Къщата на Адриана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана Icon_minitimeНед Май 08, 2011 5:17 pm

-Влизай-казах му и го погледнах.-Достатъчно усамотено е нали?-попитах и почнах да пърхам с мигли и съвсем по детински се засилих към него и му се хвърлих на врата.Почнах да го целувам и да му се радвам...прекарах така няколко минути и го пуснах.Засмях се наклоних глава и го поглднах.
-Който стигне последен до спалнята е отгоре-казах и хукнах готвейки се да тичам с всички сили и ако се налага да го препъна поне двапъти....
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана Icon_minitimeНед Май 08, 2011 6:35 pm

Бяхме застанали пред една къща .. Явно беше нейната къща..
Тя отвори вратата и каза -Влизай,Достатъчно усамотено е нали?
Огледах я с поглед и поклатих глава в удобрение .. След това Тя ми скочи на врата и започна да ме целува .. беше като малко дете .. дръпна се и казах
-Дам достатъчно - Целунах я и я чух как казва :
-Който стигне последен до спалнята е отгоре - и я видях как хукна да бяга на там .. Докато още симилирах какво стана и се опитвах да разбера на къде е спалнята хукнах след нея . Задминах я и започнах да тичам на посоки .
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Къщата на Адриана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана Icon_minitimeПон Май 09, 2011 12:25 pm

"Няма да стане" помислих си като ме задмина.Радвах се от части,че спалнята е до стълбите.Имах секунда за да се озова там или някак си да го спра него...Хукнах на там премествайки скрина пред вратата.Прескочих го и паднах на земята.Уфф типично за мен.Огледах се и се провикнах:
-Печелиш!!!-легнах на земята и зачаках да дойде.Преместих скрина на мястото му и махнах блузата си с дълъг ръкав оставайки само по потник...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана Icon_minitimeПон Май 09, 2011 12:39 pm

Тичайки из къщата вече изгубен .. Но не спирах да се оглеждам за стая с лего чух как тя се провикна
-Печелиш!!!- усмихнах се .. и си помислих "Ама аз дори не знам къде е спалнята" Върнах се назад и я видях да седи на земята.
Приближих се и забелязах че блузата и я няма и че е по потник .. подадох и ръка да стане от земята
- А къде е спалнята? - я попитах .
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Къщата на Адриана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана Icon_minitimeПон Май 09, 2011 12:42 pm

- А къде е спалнята? - попита ме като ми подаде ръка.Погледнах го и кимнах с глава към вратата от ляво на стълбите.
-Няма да се състезавамм...и без това ще загубя..-поклатих глава и го погледнах миличко.Станах от земята и го изчаках да отиде към спалнята...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана Icon_minitimeПон Май 09, 2011 12:47 pm

Видях че в отговор ми кимна към вратата до стълбите и допълни -Няма да се състезавамм...и без това ще загубя.
Имаше много мил поглед и беше много сладък .. Целунах я.
Тръгнах към спалнята, но се обърнах и казах - Щях да забравя - Върнах се при нея ... Вдигнах я на ръце и започнах да я нося към спалнята.
Отворихме вратата и влезнахме в спалнята.. и първото нещо което направих бе да се засиля и хвърля заедно с Ади върху леглото.
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Къщата на Адриана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана Icon_minitimeПон Май 09, 2011 12:52 pm

Целуна ме и тръгна към спалнята,като изведнъж нещо се сети и се върна при мен
- Щях да забравя -каза и ме вдигна на ръце-погледнах го и се зачудих,защо?Но нямах време,когато влезе в спалнята със засилка се хвърли заедно с мен на леглото изпищях от очудване и почнах да се смея...
-Щеше да забравиш,че ти се скача върху леглото или?-попитах,като почнах да го целувам по врата...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана Icon_minitimeПон Май 09, 2011 1:02 pm

Паднахме на леглото и чух как тя започна да се смее и каза
-Щеше да забравиш,че ти се скача върху леглото или? - и започна да ме целува по врата...
Отпуснах се на хубавото и меко легло .. и се насладих на целувките после отговорих - Щях да забравя теб - наведох се да я целуна и я притиснах към себе си.
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Къщата на Адриана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана Icon_minitimeПон Май 09, 2011 1:08 pm

Отпусна се и почна да се наслъждава на целувките:- Щях да забравя теб -каза и ме притисна към себе си.Погледнах го и измърках в ухото му-Хммм нима.Мен трудно ме забравят-захапах го за меката част на ухото и леко засмуках.Прокарах език надоло по врата му и после бавно нагоре...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана Icon_minitimeПон Май 09, 2011 1:12 pm

Измърка на ухото ми и тихо прошепна -Хммм нима.Мен трудно мезабравят- започна да ме хапе по ухото и да ме целува и прекарва език по шията и надолу...
Влудяваше ме с всяко движение .. което правеше.. Бях силно възбуден ... и сигурно тя усещаше ..Тихо прошепнах като се наведох да я целуна - Дам определено трудно бих те забравил .
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Къщата на Адриана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана Icon_minitimeПон Май 09, 2011 1:18 pm

Усещах възбудата му.Оголемена и твърда.Прехапах устникогато се наведе над мен и прошепна:
- Дам определено трудно бих те забравил .-целунах го и се притиснах към него.Отворих широко очи в очакване на плътско незабравимо преживяване,което предусещах,че предстой...
-Тогава...нека направим така,че споменът да е приятен.Какво ще кажеш?-попитах и обхванах тялото му с крака.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана Icon_minitimeПон Май 09, 2011 1:24 pm

Целунах я страстно и тя допълни:
-Тогава...нека направим така,че споменът да е приятен.Какво ще кажеш?
Тя обхвана тялото ми с краката си... и аз се притиснах към нея ... Повече неможех да се възбудя от това ..
Бързо отговорих - С удоволстие съм съгласен. - Целунах я и се притиснах отново към нея .. като ръцете ми започнаха да опипват тялото и.
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Къщата на Адриана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана Icon_minitimeПон Май 09, 2011 1:28 pm

Почна да се притиска към мен,точно към сърцевината ми,което ме накара да се задъхам:
- С удоволстие съм съгласен. - каза като отново се притисна.Исках го,желаех го и всеки момент щях да се самоподпаля ако не го получех.Ръцете му по тялото ми ме вллудяваха,докарваха ме до екстаз.Прехапах устни и извърнах глава назад притискайки гърдите си към него.
-Ще го направиш ли?О моля те-прошепнах и придърпах устните му към свойте.Толкова го исках....
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана Icon_minitimeПон Май 09, 2011 1:36 pm

Тя се притисна към мен.. Усетих топлината на нейното тяло .. И видях че си прехапва устните , Разбрах че го иска.. След което ме попита -Ще го направиш ли?О моля те- придърпа ме към себе си и ме целуна .. беше груба но хубава целувка.. Отговорих и със същата целувка .. и започнах да и разкопчавам дънките.. леко се дръпнах за да и отговоря ..
- Искам да го направим - Надигнах и потника и прокарах ръка по корема ...
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Къщата на Адриана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана Icon_minitimeПон Май 09, 2011 2:08 pm

Той започна да разкопчава дънките ми,което ме накара да се надигна.
- Искам да го направим - каза и почна да вдига потника ми усетих ръцете му на коремът си.Прехапах устни и го погледнах.
-Какво искашш да направим?-попиТАХ С ЦЕЛ да го подразня.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана Icon_minitimeПон Май 09, 2011 2:32 pm

Прокарвах ръката си по корема и .. Свалих и потника след което тя каза
- Какво искашш да направим? - тя знаеше какво искам само се опитваше да ме подразни ... Леко се засмях , целунах я и се усмихнах ..
-Искам Секс... - отговорих аз като и се усмихнах дяволито .. и отново я целунах..
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Къщата на Адриана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана Icon_minitimeПон Май 09, 2011 2:49 pm

Той свали потника ми и прокара ръце по тялото ми.
-Искам Секс... - отговори той на въпроса усмихнах се и прокарах ръце по врата му и надолу по гърбът спирайки се на ръбът на тениската му дърпайки я нагоре.
-Значи искаш секс??Еми ела да си получиш.-Казах и го бутнах от мен прехАпах устни и се излеггнах на леглото.Погледнах го предизвикателно и се усмихнах очаквайки действията му.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана Icon_minitimeПон Май 09, 2011 2:57 pm

Тя започна да ми вдига тениската и ми отговори:
-Значи искаш секс??Еми ела да си получиш.- Усмихна ми се и зачака да направя нещо...
Хванах разкопчаните дънки и ги дръпнах на долу ... докато ги сваля .. тя остана само по бельо. Помогнах и да ми свали тениската и легнах върху нея ..Целувах я и я притисках към себе си...
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Къщата на Адриана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана Icon_minitimeПон Май 09, 2011 3:09 pm

Свали дънките ми,а също и тениската си след което легна върху мен и почна да се притиска.Горях!
-Ооо хайде де.-казах и го обхванах с крака.Исках го,а той сякаш нарочно се бавеше...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана Icon_minitimeПон Май 09, 2011 3:13 pm

Усещах топлината на тялото и . Наблюдавах действията и .. връщах и го защото ме попита .. преди малко ... Притиснах се по силно . Целунах я и тя нервно каза -Ооо хайде де.- всякаш го искаше ... имаше нужда от него ...
Наведох се .. на почти милиметър растояние .. и казах тихо - Какво ? Да не би да искаш нещо? - Целунах я ...и си свалих дънките ... с плавни движения .
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Къщата на Адриана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана Icon_minitimeПон Май 09, 2011 3:17 pm

Притискаше се към мен."Ооо стига де" помислих си.Погледнах го ядосана,след което той се приближи на милиметри разстояние и каза: - Какво ? Да не би да искаш нещо?-Погледнах го изпод миглли и видях че сваля дънки те си.Надигнах се и измърках:-Да красавецо искам теб..вътре в мен,ала ако твойте желания се по различни.-дръпнах се от него и тръгнах да ставам с премерено бавни движения,очаквайки реакцията му...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана Icon_minitimeПон Май 09, 2011 3:22 pm

Тя ме погледна .. беше уникално красива и нежно измърка
-Да красавецо искам теб..вътре в мен,ала ако твойте желания се по различни.- след което тя започна да се одръпва...
Бързо скочих .. и я хванах .. притиснах я към леглото.. легнах отново над нея .. Целунах я страстно
-Мойте желания са същите- отговорих аз .. и зачаках нейната реакция..
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Къщата на Адриана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана Icon_minitimeПон Май 09, 2011 3:29 pm

Секунди след като се дръпнах от него,усетих леглото зад гърба си и тялото му върху себе си.Усмихнах се дяволите и го погледнах:
-Мойте желания са същите-каза и ме погледна чакащ реакцията ми.Усмихнах му се и го целунах,като почнах да прокарвам ръце надолу по коремът му до ръбът на боксерките му.
-Иии какво ще направиш повъпроса??-попитах пъхвайки ръката си под черните му боксерки...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана Icon_minitimeПон Май 09, 2011 3:36 pm

След като и отговорих .. видях дяволитата и усмивка и усетих ръката и да се спуска по корема ми към боксерките ми... Целунах я
-Иии какво ще направиш повъпроса??- ме попита тя .. и усетих ръката и как се пъха в боксерките ми... Надигнах се ... и я завъртях към мен ... свалих и бельото .. което ми бе мерак да го направя .. и бавно започнах да си свалям боксерките .. без да местя ръката и...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Адриана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Адриана
Върнете се в началото 
Страница 1 от 7Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Къщата на семейство Гилбърт
» Къщата на Мат
» Къщата на Клара
» КЪщата на Джоана Бет
» Къщата на Селения Картър

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Love Bites :: Мистик Фолс :: Мистик Фолс :: Къщите-
Идете на: