Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love Bites

Sometimes Love Bites
 
ИндексFriendsПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Poll
Искате ли нов скин?
Да
Къщата на Адриана - Page 3 I_vote_lcap100%Къщата на Адриана - Page 3 I_vote_rcap
 100% [ 7 ]
Не
Къщата на Адриана - Page 3 I_vote_lcap0%Къщата на Адриана - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Все ми е едно!
Къщата на Адриана - Page 3 I_vote_lcap0%Къщата на Адриана - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7
Latest topics
» Facebook
Къщата на Адриана - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:36 am by Elena Gilbert

» Катерина Денъхи
Къщата на Адриана - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:35 am by Elena Gilbert

» Търси се семейство.
Къщата на Адриана - Page 3 Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:34 pm by Constantine

» Руините на църквата над гробницата
Къщата на Адриана - Page 3 Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:25 pm by Constantine

» Търся си другарче за РП.
Къщата на Адриана - Page 3 Icon_minitimeВто Сеп 20, 2011 2:11 pm by Damon Salvator

» Дев Константин
Къщата на Адриана - Page 3 Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:57 pm by Damon Salvator

» Фотошоп Манияк
Къщата на Адриана - Page 3 Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:54 pm by Elena Gilbert

» Реклама на форуми и сайтове.
Къщата на Адриана - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 9:39 pm by Emma Kathleen Lynch

» The Witch's Daughter from Paula Brackston
Къщата на Адриана - Page 3 Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 7:24 pm by Damon Salvator

Top posters
Damon Salvator
Къщата на Адриана - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 3 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 3 I_vote_rcap 
Elena Gilbert
Къщата на Адриана - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 3 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 3 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Къщата на Адриана - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 3 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 3 I_vote_rcap 
Kaya Lourence
Къщата на Адриана - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 3 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 3 I_vote_rcap 
Alexandra Petrova
Къщата на Адриана - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 3 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 3 I_vote_rcap 
Селения Картър
Къщата на Адриана - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 3 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 3 I_vote_rcap 
Мат Уесли
Къщата на Адриана - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 3 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 3 I_vote_rcap 
Дейв Хендсъм
Къщата на Адриана - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 3 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 3 I_vote_rcap 
Джесика Алварадо
Къщата на Адриана - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 3 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 3 I_vote_rcap 
Сали
Къщата на Адриана - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 3 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 3 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Чет Ное 23, 2017 4:12 pm
Посетители
free counters
Администраторите:

 Деймън Салваторе (леееко заспалия създател)
 Къщата на Адриана - Page 3 Somerhalder3

  Елена Гилбърт (досадната помощничка на създателя)
 Къщата на Адриана - Page 3 Ml002



 

 Къщата на Адриана

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 3 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 2:35 pm

Не видях никой по пътя към входната врата и си помислих че вече е излезнала..
Затичах се натам .. като се опитвах да си сложа тениската.. Отворих вратата и навън беше пусто .. всякаш тя се бе изпарила .. Бях разочарован че я изпуснах... Седнах пред входната врата и се замислих какво да правя сега.
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 30

Къщата на Адриана - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 3 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 2:49 pm

Чух го да излиза.Е страшен вълк без обоняние.Станах и отидох в кухнята.Сипах си вода и седнах на плота.
-Еее Ади,пак се заби с момче,което няма да видиш вече.!!-казах си сама на себе си като надигнах чашата и почнах да пия жадно...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 3 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 2:52 pm

Докато седях пред вратата ... Ми хрумна да я изчакам в тях .. все някога щеше да се върне.. Влезнах вътре и реших да разгледма къщата.. Но чух шум от една от стайте .. и Веднага отидох там ...Влезнах в стаята и видях че това е кухня .. Там стоеше Ади която пиеше вода.. - Помислих си че си излезнала някъде - Казах в шок
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 30

Къщата на Адриана - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 3 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 2:55 pm

- Помислих си че си излезнала някъде -стреснах се и истинктивно хвърлих чашата по говорещият.Въпреки че 5 секунди по-късно вече съжалявах.Франко беше влязъл в къщата и просто ме беше чул.Разбира се първата ми реакция беше убий говорещият после се извинявай.ОПА лоша реакция...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 3 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 2:59 pm

Забелязах че тя се стресна .. След което видях летяща чаша която бе насочена направо към главата ми ... Нямах време да се дръпна и ме уцели директно .. Залитнах и паднах на земята.. Не ме бе заболяло .. ама ми се зави свят...
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 30

Къщата на Адриана - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 3 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 3:02 pm

Уцелих го точно в главата,той падна,а чашата се разби на парчета.Скочих моментално и се хвърлих на земята до него:
-Лелеелелелеле СЪЖАЛЯВАМ...Просто...стресна ме-казах и повдигнах главата му,като се наведох,за да видя дали не съм му разцепила главата
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 3 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 3:05 pm

Видях я как скочи до мен и каза
-Лелеелелелеле СЪЖАЛЯВАМ...Просто...стресна ме - надигна ми главата и ме заогледа ... А аз бях леко замаян ... Погледнах я в очите .. Имаше страшно красиви очи ... и тихо казах - Спокойно няма ми нищо - след това се хванах за главата .. Болеше ме всякаш имах махмурлук...
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 30

Къщата на Адриана - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 3 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 3:10 pm

- Спокойно няма ми нищо -каза и се хвана за главата.Изгледах го подигравателно и казах
-А да бе да.Айде-казах и се зачудих дали ще успея да го занеса до леглото.Погледнах го и се изправих хванах го под раменете и почнах да го тегля.Намусих се и се сетих "телекинеза" засмях се и реших да го допребия.Повдигнах го с поглед,което си беше доста усилия.Намръщих се и казах
-Добре по стълбите ще се справя,нооо после си сам.ОКЕЙ??-повдигнах го с ума си и го изправих на крака.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 3 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 3:17 pm

-А да бе да.Айде-Каза тя и се опита да ме дигне .. Щеше да се затрудни се замислих .. след което .. незнайно защо започнах все едно да летя.. тя ме дигна с поглед .. "Това е телекинеза" си помислих -Добре по стълбите ще се справя,нооо после си сам.ОКЕЙ?? - допълни тя ... Ама нямаше нужда можех и сам .. това ми бяха мислите. Вече ме бе дигнала на крака.. - Няма нужда .. мога и сам нищо ми няма.. - казах .. и вядах че ме понесе към стълбите.
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 30

Къщата на Адриана - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 3 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 3:21 pm

Забелязах очудването му и се усмихнах.
- Няма нужда .. мога и сам нищо ми няма.. - каза а аз вече го изнасях към стълбите.
-Смятам да се позабавлявам-казах и го блъснах лкео в стената засмях се и се зачудих правили пируети??
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 3 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 3:24 pm

Отговори тя с -Смятам да се позабавлявам- След което видях .. по-точно усетих как се удрям в стената..-Аааа - извиках аз . Като се опитвах да стъпя на земята .
-Ама наистина по-добре ще е ако ме оставиш на земята .. искам да остана жив ... - казах аз... Чувствах се като кукла ...
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 30

Къщата на Адриана - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 3 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 3:29 pm

-Ама наистина по-добре ще е ако ме оставиш на земята .. искам да остана жив ... - каза и аз се засмях.Нямаше да стане.Започнах да се смея ипочнах да разкопчавам дънките му само със съзнанието си...
-Спокойно скъпи ще те опазя...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 3 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 3:33 pm

Усетих че дънките ми се разкопчават след което тя каза -Спокойно скъпи ще те опазя... - Не бях от най-спокойните в този момент.. Но до някъде всичко това ме възбуждаше .. Ама Все още исках да стъпя на земята.. -Вярвам ти - измърках като видях че дънките вече са ми разкопчани .. а и наистина и вярвах.. нещо в нея ме караше да и повярвам..
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 30

Къщата на Адриана - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 3 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 3:36 pm

Разкопчах дънките му и го чух да казва
-Вярвам ти - усмихнах се и почнах да повдигам тениската му.Вече беше пред вратата на спалнята и го пуснах на земята.
-Иии пристигнахмеее-казах и го погледнах изкусително,все още стояща до кухнята...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 3 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 3:40 pm

Усмихна ми се и най-накрая ме остави на земята ... Бях пред спалнята .
-Иии пристигнахмеее- Каза тя ... Бях с разкопчани дънки и бях леко възбуден .. Обърнах се към нея и се усмихнах дяволито ... - Ти ще дойдешли при мен в спалнята .. Все пак да се увериш как съм? - казах аз и влезнах в спалнята.. Без да затварям вратата... Отправих се към леглото.
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 30

Къщата на Адриана - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 3 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 3:43 pm

- Ти ще дойдешли при мен в спалнята .. Все пак да се увериш как съм? - попита ме той исе ухилих.Почнах бавно да се качвам по стълбите и да си свалям якето.
-еее как си?-попитах като влязох в стаята?
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 3 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 3:46 pm

Легнах на леглото .. и се обърнах с лице към вратата в очакване тя да дойде.
-Еее как си?-ме попита когато влезна в спалнята .. бе свалила якето .. Леко се усмихнах и казах .. - Еми незнам .. ама май имам температура....
След което се поместих за да направя място на леглото и за нея ..
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 30

Къщата на Адриана - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 3 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 3:49 pm

Беше се излегнал на леглото.Усмихнах се
- Еми незнам .. ама май имам температура....-каза и го погледнах.Пристъпих към леглото и се наведох като сложих ръка на челото му за да видя дали гори.Усмихнах се и приседнах.Нямаше температура,но все пак казах.
-Ти гориш...трябва даотидем на лекар-поклатих глава и го погледнах изпод мигли...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 3 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 3:53 pm

Тя се приближи към мен и си сложи ръката на челото ми ... да провери дали имам температура . Усмихна се и каза -Ти гориш...трябва даотидем на лекар.
Знаех че нямам температура...Надигнах се леко и я хванах ... След което я дръпнах на леглото ... Тя падна при мен .. Целунах я и казах
- Здравей докторе.
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 30

Къщата на Адриана - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 3 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 3:55 pm

Надигна се и ме хвана.Дръпна ме на леглото и паднах до него.
- Здравей докторе.-каза след като ме целуна.Засмях се и го погледнах
-Здравей!Какви са оплакванията?-попитах и го придърпах върху себе си...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 3 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 3:58 pm

-Здравей!Какви са оплакванията?- каза тя ... Целунах я отново самоче този път по продължително и страстно...
-Силно привличане към някой друг - Отговорих аз .. Като не спирах да я целувам - Какво ще ми предпишете?
Усмихнах и се в очакване на отговор.
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 30

Къщата на Адриана - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 3 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 4:01 pm

Целуна ме страстно и каза:
-Силно привличане към някой друг. Какво ще ми предпишете?-усмихнах се и го погледнах
-Изберете от двата варианта:бягате с писъци или се обвързвате,докато не изчезне това привличане.Решете,през това време...правете секс.Ще ви улесни-казах всичко това много бързо и почнах да го целувам,по врата,по устните където можех...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 3 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 4:08 pm

-Изберете от двата варианта:бягате с писъци или се обвързвате,докато не изчезне това привличане.Решете,през това време...правете секс.Ще ви улесни- Каза Бързо тя и започна да ме целува по врата , устните , където можеше .. Отвърах и на целувките .. и опипвах с ръцете ми ... косата и , врата и .. цялото тяло ...
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 30

Къщата на Адриана - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 3 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 4:10 pm

ПОчна да отвръща не целувките ми и дапрокарва ръце по тялото ми.Задъхах се и казах..
-Ааа не.БОЛЕН СИ!!!-дръпнах се и скочх от леглото заставайки на безопасно разстояние от него...Хмм и сега какво?Мислех си и го гледах
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 3 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 4:13 pm

Видях я как се задъхва ама тя каза:
-Ааа не.БОЛЕН СИ!!!- и скочи от леглото . Отдалечи се и ме погледна замислено... Бях Възбуден .. и леко разгонен ... Станах от леглото без нищо да казвам ... и За секунда се озовах до нея .. Хванах я и започнах да я целувам по цялото и тяло .. бях я притиснал към себе си за да не избяга отново ...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Адриана - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Адриана
Върнете се в началото 
Страница 3 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Емили Денъхи
» Къщата на Мат
» Къщата на Анджелика Норт
» Къщата на Клара
» КЪщата на Джоана Бет

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Love Bites :: Мистик Фолс :: Мистик Фолс :: Къщите-
Идете на: