Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love Bites

Sometimes Love Bites
 
ИндексFriendsПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Poll
Искате ли нов скин?
Да
Къщата на Адриана - Page 6 I_vote_lcap100%Къщата на Адриана - Page 6 I_vote_rcap
 100% [ 7 ]
Не
Къщата на Адриана - Page 6 I_vote_lcap0%Къщата на Адриана - Page 6 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Все ми е едно!
Къщата на Адриана - Page 6 I_vote_lcap0%Къщата на Адриана - Page 6 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7
Latest topics
» Facebook
Къщата на Адриана - Page 6 Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:36 am by Elena Gilbert

» Катерина Денъхи
Къщата на Адриана - Page 6 Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:35 am by Elena Gilbert

» Търси се семейство.
Къщата на Адриана - Page 6 Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:34 pm by Constantine

» Руините на църквата над гробницата
Къщата на Адриана - Page 6 Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:25 pm by Constantine

» Търся си другарче за РП.
Къщата на Адриана - Page 6 Icon_minitimeВто Сеп 20, 2011 2:11 pm by Damon Salvator

» Дев Константин
Къщата на Адриана - Page 6 Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:57 pm by Damon Salvator

» Фотошоп Манияк
Къщата на Адриана - Page 6 Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:54 pm by Elena Gilbert

» Реклама на форуми и сайтове.
Къщата на Адриана - Page 6 Icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 9:39 pm by Emma Kathleen Lynch

» The Witch's Daughter from Paula Brackston
Къщата на Адриана - Page 6 Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 7:24 pm by Damon Salvator

Top posters
Damon Salvator
Къщата на Адриана - Page 6 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 6 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 6 I_vote_rcap 
Elena Gilbert
Къщата на Адриана - Page 6 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 6 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 6 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Къщата на Адриана - Page 6 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 6 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 6 I_vote_rcap 
Kaya Lourence
Къщата на Адриана - Page 6 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 6 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 6 I_vote_rcap 
Alexandra Petrova
Къщата на Адриана - Page 6 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 6 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 6 I_vote_rcap 
Селения Картър
Къщата на Адриана - Page 6 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 6 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 6 I_vote_rcap 
Мат Уесли
Къщата на Адриана - Page 6 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 6 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 6 I_vote_rcap 
Дейв Хендсъм
Къщата на Адриана - Page 6 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 6 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 6 I_vote_rcap 
Джесика Алварадо
Къщата на Адриана - Page 6 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 6 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 6 I_vote_rcap 
Сали
Къщата на Адриана - Page 6 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 6 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 6 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Чет Ное 23, 2017 4:12 pm
Посетители
free counters
Администраторите:

 Деймън Салваторе (леееко заспалия създател)
 Къщата на Адриана - Page 6 Somerhalder3

  Елена Гилбърт (досадната помощничка на създателя)
 Къщата на Адриана - Page 6 Ml002



 

 Къщата на Адриана

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Къщата на Адриана - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 6 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 5:50 pm

Усетих го да идва и прехапах устни за да спра да се смея:
- А с кого говоря.. ?-попита ме и се подадох изпод завивката.
-Ъъъъмиии съъъъъ....Хммм С мен.МИ.-казах и се усмихнах.Засилих се към него и почнах да го целувам...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 6 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 5:53 pm

-Ъъъъмиии съъъъъ....Хммм С мен.МИ.- oтговори тя .. след което стана и се засили към мен .. Започна да ме целува.. И аз и отговорих на целувките .. като я притиснах към себе си .. и я целувах...
- Радвам се че говоря с теб .. Лигла .. не не не .. чакай .. Ти си Малчо!!- казах аз като се засмях леко..
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Къщата на Адриана - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 6 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 5:55 pm

Той отговори на целувките ми след което каза:
- Радвам се че говоря с теб .. Лигла .. не не не .. чакай .. Ти си Малчо!!-засмя се и аз се изплезих.
-НЕ СЪМ МАЛЧО...само малко-казах и го целунах притиснах се към него и усетих,че съм възбудена.Нацупих се и се дръпнах от него.ПОгледнах го сериозно и се покатерих на леглото...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 6 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 6:08 pm

-НЕ СЪМ МАЛЧО...само малко- отговори тя ... Целуна ме като се притисна към мен .. Изведнъж се дръпна назад леко нацупена.. и се качи на леглото .. Леко се засмях ..
-Какво ти е малчо? - Попитах като се чудех защо се цупи.
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Къщата на Адриана - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 6 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 6:18 pm

Засмя се и ме попита:
-Какво ти е малчо? - погледнах го и се намръщих.
-Нищо ми няма.Възбудена съм.Пфъъъ-казах и легнах на леглото и почнах да гледам тавана.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 6 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 6:21 pm

-Нищо ми няма.Възбудена съм.Пфъъъ -отговори тя и легна на леглото .. загледа тавана.. Засмях се леко и се покатерих при нея на леглото .. легнах до нея.. и загледах тавана като нея.. беше странно .. нищо интересно нямаше на него
-И какво ще направиш по въпроса на възбуждането ?.. - Измърках аз
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Къщата на Адриана - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 6 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 6:40 pm

Той легна до мен и ме попита:
-И какво ще направиш по въпроса на възбуждането ?.. -погледнах го и се обърнах към него.Спуснах ръка надоло по коремът му и го хванах между пръстите си.Почнах да правя плавни движения нагоре надолу.
-Емии това...защо?-казах и продължих..
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 6 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 6:44 pm

Тя се обърна към мен и си спусна ръката по корема ми надолу, Хвана го между пръстите си и започна да прави движения нагоре и надолу.Започнах да се възбуждам...
-Емии това...защо?- Каза тя .. като продължаваше да прави тези движения..
Погледнах я и се усмихнах .. - Еми незнам харесва ми - Отговорих ...и се насладих на действията и ...
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Къщата на Адриана - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 6 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 6:51 pm

- Еми незнам харесва ми -каза и го погледнах.Имаше сенки под очите.Усмихнах се и казах
-Радвам се,но ще продължим утре.Сега заспивай скъпи мой.-целунах го и придъпрах завивката върху нас и го прегърнах.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 6 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 6:54 pm

-Радвам се,но ще продължим утре.Сега заспивай скъпи мой. - отговори тя .. като придърпа завивката и ме прегърна.. Наистина бях уморен .. Целунах я по челото ... Прегърнах я и се сгуших при нея .
-Благодаря ти за днес и за всичко , Обичам те .. - тихо прошепнах на ухото и като се унасях в сладък сън ..
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Къщата на Адриана - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 6 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 7:02 pm

Той ме прегърна и каза:
-Благодаря ти за днес и за всичко , Обичам те .. -сгушисе в мени се унесе.Целунах го и се усмихнах.Изчаках го да заспи,след което станах и отидох в банята.Затворих вратата за да не го събудя инапълних ваната.Потопих се в топлата вода и се унесох.Заспах.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 6 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 7:06 pm

Събудих се сутринта.. рано както обикновено .. и веднага разбрах че нея пак я няма... Станах от леглото и си разтрих очите ... за да се разсъня.. Огледах се и видях че стаята е празна.. Отидох до банята да си измия лицето ... и видях че ваната е пълна и там .. незнам как но Ади спеше .. беше смешно .. виждаше се ... вода и стърчаща глава...
Приближих се до нея .. и нежно я целунах по устните.. и казах - Добро утро Любов моя - Надявах се да съм я събудил..
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Къщата на Адриана - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 6 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 7:15 pm

Чух нечий глас:
- Добро утро Любов моя -игнорирах думите и се потопих под водата продължавайки да спя.Можех да остана така,час или два,а дори и повече.Водата беше изстинала,но неми беше студено.Отворих очи и видях новото си гадже усмихнах се и излязоха балончета,Стоях си под водата и го гледах...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 6 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 7:21 pm

Видях че се събуди.. Усмихнах се но тя се потопи под водата...
Видях че тя си отвори .. очите .. и се подадоха мехурчета ... Чудих се кога ще излезе... Отидох до чешмата и си измих лицето ... Изпих една чаша вода .. като за начало на деня .. и се обърнах към ваната ..
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Къщата на Адриана - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 6 Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 7:45 am

Той изчезна и аз пак се усмихнах излязоха още балончета.Поседях още малко под водата и се реших да изляза.Искочих от водата и си поех въздух.Отметнах косата си назад.И се усмихнах.Погледнах го и казаХ
-Добро утро красавецо-намигнах му и излязох от ваната.Водата се стичаше по тялото ми,а косата ми бе мокра огледах се за кърпа,ала бях забравила,че последната кърпа е в пералното.Усмихнах се и тръгнах гола към спалнята...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 6 Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 7:54 am

-Добро утро красавецо- Kaза тя като излезе от водата... Огледа се .. сякаш търси ше кърпа .. след което видя че няма ... и излезна от ваната и тръгна гола към спалнята.. Оставих чашата и тръгнах след нея .. като се наслаждавах на красивото и мокро тяло ... настигнах я ... Прегърнах я и нежно казах като я целунах - Обичам те , Как спа? Любов моя ...
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Къщата на Адриана - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 6 Icon_minitimeПон Май 16, 2011 5:32 pm

Той ме настигна и ме прегърна,целуна ме след което каза:
- Обичам те , Как спа? Любов моя ...-погледнах го щастливо и наклоних глава за да го целуна пак:
-И аз те обичам скъпи...,и добре спах малко ми беше неудобно,но беше приятно,а ти?Леглото ми удобно ли е слънце?-усмихнах се и седнах гола на леглото..
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 6 Icon_minitimeПон Май 16, 2011 5:37 pm

-И аз те обичам скъпи...,и добре спах малко ми беше неудобно,но беше приятно,а ти?Леглото ми удобно ли е слънце?-отговори ми тя.. след което седна гола на леглото .. Усмихнах и се като седнах до нея ..
Целунах я по челото ..и отговорих - Дам удобно е .. а ти защо не остана в него ? .
Огледах се за кърпа да и дам да се избърше ... ама невидях никъде..
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Къщата на Адриана - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 6 Icon_minitimeПон Май 16, 2011 5:40 pm

- Дам удобно е .. а ти защо не остана в него ? -каза той след като седна до мен.Огледа се за нещо и аз се усмихнах.
-Не останах,защото..исках да се изкъпя,алааа топлата вода и умората ме завладяха и си останах там,а и поне не се бутахме,както щеше да стане-засмях се и го целунах.Зайграх се с устниите му и измърках.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 6 Icon_minitimeПон Май 16, 2011 5:46 pm

-Не останах,защото..исках да се изкъпя,алааа топлата вода и умората ме завладяха и си останах там,а и поне не се бутахме,както щеше да стане- отговори тя .. Засмя се и аз с нея.. .. Заигра се с устната ми като мъркаше .. Целунах я .. и казах - Надали щяхме да се бутаме .. - Усмихнах се и се насладих на красивите и очи!
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Къщата на Адриана - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 6 Icon_minitimeПон Май 16, 2011 5:54 pm

- Надали щяхме да се бутаме .. -каза и ме пгледна в очите.Запърхах см игли и се ококорих нарочно.
-Даааам-обърнах се по корем и се завих.Беше ми станало студено.-"Сто години всяка нощ валеше"-запях песента която ми се въртеше в главата.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 6 Icon_minitimeПон Май 16, 2011 6:08 pm

Беше изцъклива очи и отговори -Даааам
След което легна и се зави ...всякаш и беше студено .. Легнах до нея и я прегърнах .. Целунах я ..и продължавах да и се усмихвам .. Радвах се че тя бе с мен .. и че ме Обича ... Тя ме правеше щаслив .. само като ме погледнеше с нейните красиви очи .
-Как си ..? - попитах аз .. като и се усмихвах легнал до нея..
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Къщата на Адриана - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 6 Icon_minitimeПон Май 16, 2011 6:13 pm

Той легна до мен и ме прегърна.Почна да ме целува и да ми се радва.Засях се и се сгуших в него:
-Как си ..? -попита ме и го погледнах плахо...
-Не знам-казах и пак се сгуших в него целунах го и почнах да мигам за да го дразня с мигли...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 6 Icon_minitimeПон Май 16, 2011 6:20 pm

-Не знам-отговори тя ... като се сгуши в мен и започна да ме гъделичка с мигли.. Засмях се леко... и я от притеснение я попитах ..
-Защо незнаеш какво ти е? - Целунах я и се опитах да я топля с тялото си ..
Зачаках отговор..
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Къщата на Адриана - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 6 Icon_minitimeПон Май 16, 2011 6:24 pm

-Защо незнаеш какво ти е? -попита ме и усетих как се мъчи да ме стопли:
-Ами...не знам ама ми се спинка-казах и се сгуших пак в него.Почнахда го целувам и да шепна името му.Прокарах ръка по коремът му и нагоре до вратът му.Наклоних глава и го целунах страстнно.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Адриана - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 6 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Адриана
Върнете се в началото 
Страница 6 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Къщата на семейство Гилбърт
» Къщата на Мат
» Къщата на Клара
» КЪщата на Джоана Бет
» Къщата на Селения Картър

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Love Bites :: Мистик Фолс :: Мистик Фолс :: Къщите-
Идете на: