Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love Bites

Sometimes Love Bites
 
ИндексFriendsПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Poll
Искате ли нов скин?
Да
Къщата на Адриана - Page 2 I_vote_lcap100%Къщата на Адриана - Page 2 I_vote_rcap
 100% [ 7 ]
Не
Къщата на Адриана - Page 2 I_vote_lcap0%Къщата на Адриана - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Все ми е едно!
Къщата на Адриана - Page 2 I_vote_lcap0%Къщата на Адриана - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7
Latest topics
» Facebook
Къщата на Адриана - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:36 am by Elena Gilbert

» Катерина Денъхи
Къщата на Адриана - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:35 am by Elena Gilbert

» Търси се семейство.
Къщата на Адриана - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:34 pm by Constantine

» Руините на църквата над гробницата
Къщата на Адриана - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:25 pm by Constantine

» Търся си другарче за РП.
Къщата на Адриана - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 20, 2011 2:11 pm by Damon Salvator

» Дев Константин
Къщата на Адриана - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:57 pm by Damon Salvator

» Фотошоп Манияк
Къщата на Адриана - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:54 pm by Elena Gilbert

» Реклама на форуми и сайтове.
Къщата на Адриана - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 9:39 pm by Emma Kathleen Lynch

» The Witch's Daughter from Paula Brackston
Къщата на Адриана - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 7:24 pm by Damon Salvator

Top posters
Damon Salvator
Къщата на Адриана - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 2 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 2 I_vote_rcap 
Elena Gilbert
Къщата на Адриана - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 2 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 2 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Къщата на Адриана - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 2 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 2 I_vote_rcap 
Kaya Lourence
Къщата на Адриана - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 2 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 2 I_vote_rcap 
Alexandra Petrova
Къщата на Адриана - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 2 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 2 I_vote_rcap 
Селения Картър
Къщата на Адриана - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 2 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 2 I_vote_rcap 
Мат Уесли
Къщата на Адриана - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 2 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 2 I_vote_rcap 
Дейв Хендсъм
Къщата на Адриана - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 2 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 2 I_vote_rcap 
Джесика Алварадо
Къщата на Адриана - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 2 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 2 I_vote_rcap 
Сали
Къщата на Адриана - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 2 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Чет Ное 23, 2017 4:12 pm
Посетители
free counters
Администраторите:

 Деймън Салваторе (леееко заспалия създател)
 Къщата на Адриана - Page 2 Somerhalder3

  Елена Гилбърт (досадната помощничка на създателя)
 Къщата на Адриана - Page 2 Ml002



 

 Къщата на Адриана

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Къщата на Адриана - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 2 Icon_minitimeПон Май 09, 2011 3:41 pm

НАдигна се и ме завъртя към себе си,след което някак си успя да свали бельото ми.Усмихнах се,след което прокарах ръка нагоре,надоло по дължината му.Той си свали боксерките без да спира движенията на ръката ми.Погледнах го и зачаках.Нямаше да направя първата крачка,ако иска секс да си го получи!
-Еее...сега какво?-попитах и се приближих до него допирайки устните му със свойте...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 2 Icon_minitimeПон Май 09, 2011 3:54 pm

Движеше си ръката по-дължината ... и всякаш неискаше да направи първата крачка каза -Еее...сега какво? - приближавайки се до мен като си допира устните с мойте ... наведох се.. Явно искаше аз да направя първата крачка.. дръпнах я към себе си .. и я целунах страстно след което легнахме на леглото и бавно започнах да го вкарвам в нея ... докато не влезна целият ...След което рязко започнах да го изкарвам и вкарвам но с плавни движения..
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Къщата на Адриана - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 2 Icon_minitimeПон Май 09, 2011 4:15 pm

Погледнах го и той ме целуна.Положи ме да легна на леглото,след което го вкара бавно в мен.Поех си рязко дъх,а в мигът в който усетих,че е целият някак си се наелектризирах.Идишах тежко и надигнах краката си за да му е по-лесно.
-ммм ДА-казах,когато почна да се движи бързо и да го вкарва и изкарва.Притворих очи и леко се надигнах към него....
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 2 Icon_minitimeПон Май 09, 2011 4:21 pm

Правех бързи движения .. като го изкарвах и вкарвах .. забързах скороста и чух как тя измърка -ммм ДА- тя се надигна леко за да ми е по-удобно ...
Забързах повече .. усетих че тя и краката си е дигнала .. което много ме улеснява... започнах да правя по груби движения като го задържах в нея повече време .. но гледах да правя по резки движения за да я влудя ... Наведох се и започнах да прокарвам езика си по врата и .. но не спирах да се движа бързо ...
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Къщата на Адриана - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 2 Icon_minitimeПон Май 09, 2011 4:44 pm

Започна да прави груби движения,да го задържа в мен ида се движи все по рязко.Изхллипах от удоволствие и прехапах устни.Впих ноктите си в гърба му и започнах да пъшкам.Извивах главата си назад,усещах го как ме изпълва.
-ООоо...не е честно-казах,предусещайки оргазма...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 2 Icon_minitimeПон Май 09, 2011 4:50 pm

Видях я да си прехапва устните .. След което усетих че тя си заби ноктите .. Това тотално ме влуди .. и забързах отново .. Вкарвах го целият..
-ООоо...не е честно-изхлипа тя .. като се огъваше на сам натам ...
Реших че искам да сменя позата . Без дори да я питам ..я вдигнах ..и се преобърнахме . Тя застана над мен ...исках да видя нейната енергичност ..когато е отгоре ми .. и зачаках да видя с какво ще ме изуми ..
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Къщата на Адриана - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 2 Icon_minitimeПон Май 09, 2011 4:54 pm

Изведнъж явно нещо му прищрака и ме обърна застанах отгоре му.Оргазмът,който ме настигаше с бясна скорост всякаш изчезна.Погледнах го и прехапах устни.Прихванах се за раменете му и се плъзнах по дължината му,като почнах да забързвам поемайки го целият отново и отново ту бързо,ту бавно..
-Харесвали ти?-попитах и се задвижих бавно обгръщайки го изцяло...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 2 Icon_minitimeПон Май 09, 2011 5:13 pm

Видях че си прехапа устните, след което си сложи ръцете на ръменете ми...Сложих си ръцете на таза и като бавно ги задвижих по цялото и тяло .. като опипвах гърдите и , корема .. Тя правеше движения който ту бяха бързи ту бавни .. Правеше влудяващи движения -Харесвали ти? - попита тя
Надигнах се и я целунах -Естествено - отговорих с лек глас.. наслаждавайки на момента.. леко започнах да се движа заедно с нейните движения ...Правех бързи движения и се опитвах да я влудя..
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Къщата на Адриана - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 2 Icon_minitimeПон Май 09, 2011 5:31 pm

Ръцете му се движеха по тялото ми,беше ги сложил на таза ми,а след това ги разхождаше по гърдите и коремът ми.Движеше се бързо в мен,сякаш игнорирайки мойте движения.Потъваше надълбоко в мен влудявайки ме.
-Естествено - отговори той на въпросът ми.Движенията му найстина ме влудяваха.Издишах тежко и го погледнах всичко ми беше замъглено,свих вежди ипрехапах устни и легнах над него оставяйкиго да се движи със своята собствена скорост...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 2 Icon_minitimeПон Май 09, 2011 5:38 pm

Тя легна върху мен ... явно неможеше да ми навакса със скороста ми .. Продължих бързо ... след което леко намалих скороста и отново забързах като го вкарвах целият .. Надигнах се .. до седнало положение .. и продължих да се движа ..и с ръце я повдигах .. С едната си ръка я хванах и после я целунах..После прокарах устни по цялото и тяло .. врата, гърдите .. и шията .. - А на теб харесвали ти? - попитах едвам едвам .
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Къщата на Адриана - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 2 Icon_minitimeПон Май 09, 2011 5:45 pm

Продължаваше да се движи бързо,неможех да издържа зарових лице в рамото му почвайки да пъшкам и да хлипам.Изведнъж той се изправи до седнало положение и ме повдигна опитвах се да се движа с неговата скорост,но подяволите беше толкова бърз,като тасманийски дявол.Усмихнах се на мисълта си,но поредното навлизане ме прекъсна.Той почна да ме целува и ме попита:- А на теб харесвали ти? -Поклатих глава положително не можейки да кажа каквото и да е.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 2 Icon_minitimeПон Май 09, 2011 5:49 pm

Видях че ми поклати положително главата всякаш показваше че и харесва.. още малко правих бързи движения .. След което я попитах -Искашли да сменим позата? - Исках да свърша .. бях близо .. но не ми беше удобно в тази поза... Но ако тя не се съгласеше щях сам да я сменя.. Целунах я леко по устните.
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Къщата на Адриана - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 2 Icon_minitimeПон Май 09, 2011 5:54 pm

-Искашли да сменим позата? -попита ме той след като направи няколко плавни движения.Погледнах го изнемощяла и щастлива едновременно.
-Да нека сменим позата-казах и се дръпнах от него,чакайки каква поза ще иска,но някак си се сетих.Кучешката!Просто застанах и гопогледнах през рамо,чакайки навлизането...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 2 Icon_minitimeПон Май 09, 2011 5:59 pm

Видях щасливият и поглед и чух как казва -Да нека сменим позата.
След което я видях как се обръща и застава точно в тази поза която я исках.. Кучешката! .. Тя ме погледна през рамо , сякаш ме чакаше да го вкарам .. И без да се колебая .. го вкарах. Започнах бавни движения ..Хванах я за таза зада ми е по-удобно .. и забързах движенията.
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Къщата на Адриана - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 2 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 12:43 pm

Вкара го в мен и изпъшках макар,че бях подготвена.Усетих ръцете му на таза си и последвалите бързи движения.Прехапах устни опитвайки се да спра пъшканията.Подпрях се на лакти и впих нокти в чаршафите...Погледа ми се замъгли.Харесваше ми как той прави секс,някак си самото му тяло сякаш ми пасваше,поредното рязко движение прекъсна мислите ми...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 2 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 12:52 pm

Продължавах да се движда бързо .. усещах че наближава края ...
Тя се облегна на лакти , но не спрях да се движа ... Забързвах и правех резки движения ... Извадих го целия бавно ... и после рязко го вкарах като продължих с бързи движения ... Усещах че ще свърша.
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Къщата на Адриана - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 2 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 12:57 pm

Вкарваше го целият,движеше се все по бързо.Усещах как кулминацията ми ще настъпи.Прехапах устни и усетих как го изкара и с рязко движение го вкара отново:
-О ГОСПОДИ-извиках в мига в който свърших,сякаш се понесох в море от наслада..беше невероятно
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 2 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 1:02 pm

-О ГОСПОДИ-Извика тя ... разбрах че тя бе свършила и мигновено след нея...
Аз се притиснах все сила .. и усетих че с последни движения свърших ..Беше уникално ..Отпуснах се леко .. и го извадих ..след което легнах до нея на леглото .. задъхан се обърнах към нея ...
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Къщата на Адриана - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 2 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 1:05 pm

Усетих го как се притиска в мен,а също и свършването му.Изпълни ме топлината на тялото му.Отпусна се след,което излезе от мен и се излегна на леглото.Задъхан се обърна и аз му се усмихнах.Погледнах го и се проснах по корем изнемощяла.
-Ихааа-успях да кажа и се засмях..
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 2 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 1:10 pm

-Ихааа-каза ми тя ..след което ми се усмихна като беше се проснала по корем ..Придърпах се към нея.. прегърнах я и я целунах по челото ..
-Беше Уникално - казах аз задъхано и и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Къщата на Адриана - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 2 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 1:41 pm

-Беше Уникално -каза след,като се приближи към мени ме целуна по челото.
Погледнах го и се усмихнах.
-Даам беше хубаво.-дръпнах се от него и станах.Отидох в банята и се огледах.Измих силицето сресах косата си и отидох отново в спалнята вадейки си дрехи.Облякох розов потник и черни дънки.Погледнах го и казах:
-Амм...ако искап си почивай...аз...може да изляза някъде.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 2 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 1:45 pm

-Даам беше хубаво - тя ми отговори като стана и отиде до банята..
Видях я че си оправи косата и после се върна и си извади дрехи .Погледна ме и каза -Амм...ако искап си почивай...аз...може да изляза някъде.
Все още лежах на леглото ..но отговорих - Без мен?.. Еми добре.
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Къщата на Адриана - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 2 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 2:25 pm

- Без мен?.. Еми добре.-каза докато все още лежеше.Погледнах го и вдигнах ръмене.Обърнах се и тръгнах към вратата "Еми щом няма да ме спре".Слязох по стълбите и почнах да си търся обувки...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 2 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 2:28 pm

Видях я че вдигна ръмене и се обърна към стълбите ... явно и бе все едно.. Но аз нямаше да се откажа просто така .. Скочих от леглото и бързо си намерих дрехите из стаята .. Облчкох се и тръгнах след нея..Провикнах се .. защото мислех че вече е излязла - Изчакай ме ! - .. и се засилих към вратата.
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Къщата на Адриана - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 2 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 2:32 pm

Чух го,че се облича и се усмихнах дяволито и се шмугнах в хола
- Изчакай ме ! -чух го и седнах до вратата.Не му отговорих,а си стоях тихичко чакайки да видя дали ще ме намери....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Адриана - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Адриана
Върнете се в началото 
Страница 2 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Къщата на семейство Гилбърт
» Къщата на Мат
» Къщата на Клара
» КЪщата на Джоана Бет
» Къщата на Селения Картър

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Love Bites :: Мистик Фолс :: Мистик Фолс :: Къщите-
Идете на: