Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love Bites

Sometimes Love Bites
 
ИндексFriendsПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Poll
Искате ли нов скин?
Да
Къщата на Адриана - Page 5 I_vote_lcap100%Къщата на Адриана - Page 5 I_vote_rcap
 100% [ 7 ]
Не
Къщата на Адриана - Page 5 I_vote_lcap0%Къщата на Адриана - Page 5 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Все ми е едно!
Къщата на Адриана - Page 5 I_vote_lcap0%Къщата на Адриана - Page 5 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7
Latest topics
» Facebook
Къщата на Адриана - Page 5 Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:36 am by Elena Gilbert

» Катерина Денъхи
Къщата на Адриана - Page 5 Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:35 am by Elena Gilbert

» Търси се семейство.
Къщата на Адриана - Page 5 Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:34 pm by Constantine

» Руините на църквата над гробницата
Къщата на Адриана - Page 5 Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:25 pm by Constantine

» Търся си другарче за РП.
Къщата на Адриана - Page 5 Icon_minitimeВто Сеп 20, 2011 2:11 pm by Damon Salvator

» Дев Константин
Къщата на Адриана - Page 5 Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:57 pm by Damon Salvator

» Фотошоп Манияк
Къщата на Адриана - Page 5 Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:54 pm by Elena Gilbert

» Реклама на форуми и сайтове.
Къщата на Адриана - Page 5 Icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 9:39 pm by Emma Kathleen Lynch

» The Witch's Daughter from Paula Brackston
Къщата на Адриана - Page 5 Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 7:24 pm by Damon Salvator

Top posters
Damon Salvator
Къщата на Адриана - Page 5 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 5 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 5 I_vote_rcap 
Elena Gilbert
Къщата на Адриана - Page 5 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 5 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 5 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Къщата на Адриана - Page 5 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 5 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 5 I_vote_rcap 
Kaya Lourence
Къщата на Адриана - Page 5 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 5 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 5 I_vote_rcap 
Alexandra Petrova
Къщата на Адриана - Page 5 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 5 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 5 I_vote_rcap 
Селения Картър
Къщата на Адриана - Page 5 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 5 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 5 I_vote_rcap 
Мат Уесли
Къщата на Адриана - Page 5 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 5 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 5 I_vote_rcap 
Дейв Хендсъм
Къщата на Адриана - Page 5 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 5 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 5 I_vote_rcap 
Джесика Алварадо
Къщата на Адриана - Page 5 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 5 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 5 I_vote_rcap 
Сали
Къщата на Адриана - Page 5 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 5 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 5 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Чет Ное 23, 2017 4:12 pm
Посетители
free counters
Администраторите:

 Деймън Салваторе (леееко заспалия създател)
 Къщата на Адриана - Page 5 Somerhalder3

  Елена Гилбърт (досадната помощничка на създателя)
 Къщата на Адриана - Page 5 Ml002



 

 Къщата на Адриана

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 5 Icon_minitimeСря Май 11, 2011 4:53 pm

-Скъпи,като имаме в предвид,че е все още нощ не нямам,а и не си правя планове от толкова РАНО.- отговори тя .. а аз със захлас се обърнах към часовника.
Наистина беше все още нощ и беше рано около 2:15...и се замислих "А вчера по това време спях сладко" ... Обърнах се към нея.. като я слушах с усмивка на лицето си как пее.. - Ти си истински Ангел - казах като и се радвах на енергичноста толкова рано ...Обърнах се и тръгнах към леглото ... Легнах и се завих през глава... Отпуснах се в мекото легло ...
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 30

Къщата на Адриана - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 5 Icon_minitimeСря Май 11, 2011 5:04 pm

Погледна часовника и се замисли нещо след което каза:
- Ти си истински Ангел - и тръгна към спалнята,явно му се спеше.Усмихнах се и го загледах.Отидох в спалнята и видях,че се е завил през глава.Седнах на леглото и дръпнах леко завивката.
-Обичам те-прошепнах...не разбирах чувствата си беше ми странно,ала някак си нещо вътре в мен ми казваше,че е той...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 5 Icon_minitimeСря Май 11, 2011 5:09 pm

-Обичам те- прошепна ми тя когато бе седнала до мен в леглото...
Обътнах се към нея с влюбен поглед ...надигнах се и я целунах .. След което просто инстинктивно го казах - и аз те Обичам - Незнаех защо го казах .. просто имах нуждата да и го кажа . Гледах я в очите
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 30

Къщата на Адриана - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 5 Icon_minitimeСря Май 11, 2011 5:14 pm

Той се обърна и ме целуна.Трепнах и го погледнах:
-И аз те Обичам -като го каза,сякаш сърцето ми се пръсна.Отворих широко очи и го погледнах,душата ми трепна нещо в мен сякаш се събуди...
-Оооо Боже-казах и се разплака,просто плачех...без причина плачех...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 5 Icon_minitimeСря Май 11, 2011 5:17 pm

-Оооо Боже-каза тя .. след което започна да плаче .. Стреснах се .. незнаех какво да направя.. и веднага седнах до нея и я прегърнах .. Целунах я по челото и отново казах - Обичам те - и допълних - Защо плачеш?
като се притисках към нея ...
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 30

Къщата на Адриана - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 5 Icon_minitimeСря Май 11, 2011 5:22 pm

Явно се стресна,е и аз се стреснах не беше често явление.Той ме прегърна и ме целуна.- Обичам те. Защо плачеш?-попита и се разплаках още повече.
-Ооо ако мислиш,че знам.Кофти е да си жена.-казах мъчейки се да звуча саркастично.-Обичам те-казах и се сгуших в него...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 5 Icon_minitimeСря Май 11, 2011 5:31 pm

-Ооо ако мислиш,че знам.Кофти е да си жена.- отговори тя .. това беше смешно .. леко се разсмях.. след което тя допълни - Обичам те - и се сгуши в мен..
Прегърнах я като я обвих цялата.. Сякаш неисках никой друг да я притежава ... ама наистина аз неисках друг да я има.. исках я само за себе си .. Целунах я по главата ... и я попитах .- Скъпа все пак искам да те попитам нещо ... Искашли да сме гаджета?.. леле как звучи .. - засмях се и зачаках отговор.
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 30

Къщата на Адриана - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 5 Icon_minitimeСря Май 11, 2011 5:38 pm

Прегърна ме,обгръщайки тялото ми.Притиснах се към него хлипайки леко.Целлувах го там където можех и усещах вкуса на солените сълзи.
- Скъпа все пак искам да те попитам нещо ... Искашли да сме гаджета?.. леле как звучи .. -Засмях се през сълзи като го чух.Погледнах го и измънках отговора:
-Любими...мисля че...ами да искам.-целунах плътта му и се притиснах към него...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 5 Icon_minitimeСря Май 11, 2011 5:56 pm

От отговора и разбрах само "ами да искам" Защото явно бях твърде влюбен в нея .. Дръпнах се леко и я целунах по устните ... В момента бях най-щасливият човек на света .. -Обичам те и страшно мн се радвам че се съгласи - казах аз като отново я целунах
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 30

Къщата на Адриана - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 5 Icon_minitimeЧет Май 12, 2011 2:45 pm

-Обичам те и страшно мн се радвам че се съгласи -погледнах го и се усмихнах.
-Ние едва се познаваме.-притиснах се към него и затворих очи.-Обичам те вълчо мой.-целунах го и потърках носа си в неговият...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 5 Icon_minitimeЧет Май 12, 2011 2:57 pm

-Ние едва се познаваме.- Тя се притисна към мен и допълни -Обичам те вълчо мой.
Знам че от скоро .. се познавахме .. но нещо в мен ми казваше че тя е различна и мога да и се доверя .. Целунах я и казах
-Обичам те .. и знам че отскоро се познаваме .. ама нещо ми казва че те Обичам истински .
Прегърнах я и отново си легнах на леглото... Погледнах я и се усмихнах
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 30

Къщата на Адриана - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 5 Icon_minitimeЧет Май 12, 2011 3:08 pm

Целуна ме след което каза:
-Обичам те .. и знам че отскоро се познаваме .. ама нещо ми казва че те Обичам истински . -погледнах го и легнах до него усмихнах се и го прегърнах.
-Ииии..какво правим сега???
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 5 Icon_minitimeЧет Май 12, 2011 3:13 pm

-Ииии..какво правим сега??? - ме попита тя като легна до мен ...
Обърнах се към нея ... и се застанах над нея ..Започнах да я целувам нежно по врата и цялото тяло ..
- И какво ти се прави? - Попитах аз
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 30

Къщата на Адриана - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 5 Icon_minitimeЧет Май 12, 2011 5:34 pm

Той застана над мен и ме целуна:
- И какво ти се прави?-попита ме и се усмихнах.
-Амии не знам.Обичам те...искам дда ти го кажа.Искам да разбереш колко много те обичам и държа на теб,че си целият ми свят и...просто искам да го знаеш.Невероятен си и надали има нещо в теб,което да не обичам не мога да живея без теб,но се надявам ти да можеш без мен.Сърцето ми и душата ми ще са завинаги твой,независимо какво става аз съм твоя под всякаква форма.Обичам те,обичам те,обичам те и ми се струва някак си жалко такаче...немога да приема,че е достатъчно за да опише мойте чувства.Обичам да те гледам,а също и да те усещам,устните ти и очите ти,а също и самите ти ръце обичам ги защото ме правят красива.Аз знам,че не се приемам такава и ще ми е много трудно и сега тепърва ще видиш мойте недостатъци,надявам се да не те отблъсна,а ако това стане...е имаш право.Обичам усмивката ти,защото ме кара и мен да се усмихна,обичам гласа ти,защото като го чуя се чувствам у дома си.Обичам те теб,защото си част от мен.-казах всичко това и го прегърнах силно.Не исках да го чувам в замяна,просто исках той да го знае,а също и да знае,че съжалявам за всичко...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 5 Icon_minitimeЧет Май 12, 2011 5:45 pm

Бях като прострелян .. когато тя започна да разкрива чувствата си .. Неможех да кажа нищо .. Освен да седа и да я слушам .. и да се наслаждавам на всяка нейна дума ... Радвах се че тя изпитва такива неща .. Защото и аз изпитвам същото към нея... След като завърши цялата си лекция .. тя ме прегърна силно.. и всякаш нямаше да ме пусне... Отвърнах на прегрътката и като се притиснах към нея... успях да отговоря - Обичам те .. такава каквато си .. и се надявам да ме обичаш такъв какъвто съм ... Не ме интересува .. дори да се промениш пак ще те Обичам ..
Целунах я по главата и се притиснах към нея... просто неисках да я пускам .. неисках друг да я има .. исках я само за себе си.. Тя бе моят живот.. И никога не бих искал да я нараня или изоставя ... Завинаги бих искал да си остана с нея..
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 30

Къщата на Адриана - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 5 Icon_minitimeЧет Май 12, 2011 5:55 pm

Той отговори на прегрътката ми и аз го целунах.
- Обичам те .. такава каквато си .. и се надявам да ме обичаш такъв какъвто съм ... Не ме интересува .. дори да се промениш пак ще те Обичам ..-чух го след,което ме целуна по челото.Отново се насълзих и го гушнах.
-И аз те обичам такъв какъвто си.Просто ако се промениш няма да си ти.-казах и го целунах по устните...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 5 Icon_minitimeЧет Май 12, 2011 5:59 pm

-И аз те обичам такъв какъвто си.Просто ако се промениш няма да си ти.-Отговори тя с насълзени очи .. След което ме целуна по устните и ме прегърна...
-Ти си ми всичко .. Обичам те - Отговорих тихичко на ухото и докато я прегръщах .. Обвих я с ръцете си .
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 30

Къщата на Адриана - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 5 Icon_minitimeЧет Май 12, 2011 6:05 pm

-Ти си ми всичко .. Обичам те - каза ми той и ме обви с ръце.Притиснах се и почнах да се гушкам в него.Засмях се като малко дете и почнах да се лигавя:
-Абууу-казах и пак се засмях като го погледнах палаво и си вдигнах крачетата нагоре и почнах да ги размятам...същински по детински.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 5 Icon_minitimeЧет Май 12, 2011 6:08 pm

Чух я как се засмя след което каза -Абууу- .. зачудих се какво е това .. ама видях че започна да си размята краката... Като малко дете .. Беше я хванала лигнята.. Наведох се и я целунах нежно по устната.. след което .. казах
- Лигла - и се засмях леко .. като и се радвах..
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 30

Къщата на Адриана - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 5 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 5:28 pm

Той се засмя и ме целуна:
- Лигла -каза и ококорих очи и издадох долната си устна напред като малко дете:
-Не съъъъммм-казах и се изплезих след,което се обърнах и зарових лице в възглавницата и почнах да мъркам...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 5 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 5:34 pm

-Не съъъъммм- отговори тя .. като продължаваше да се лигави .. Беше толкова сладка .. като малко дете .. усмихнах се като я видях да си скрива главата под възглавницата... Чуваха се звуци на мъркане .. Леко се засмях
- Признай си !!..- казах аз и допълних - Лигла си !
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 30

Къщата на Адриана - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 5 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 5:36 pm

- Признай си !!Лигла си !-чух го да казва и измърках по-силно.Подадох глава изпод възглавницата и се изплезих
-Не сааам-изплезих се пак и се разбих отново във възглавницата.-Фрррррааанкооо-измърках и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 5 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 5:39 pm

Леко се подаде... След което ми се изплези и отново се скри..
-Не сааам- Каза тя.. с настойчив тон в гласа .. но и много лигав ... и допълни - Фрррррааанкооо.
Измърка .. и се засмя ... и на мен ми стана смешно ...
-Даа Кажи .. Скъпа - отговорих аз ... като гледах възглавницата.
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 30

Къщата на Адриана - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 5 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 5:42 pm

Той се засмя и каза:
-Даа Кажи .. Скъпа - засмях се и се завих:
-Намааа мее-казах и се засмях пакк,като почнах да се промъквам под чаршафа.Не виждахнищо и обърках посоката усетих се,но късно паднах на земята и се засмях.Дръпнах завивката и ппак се скрих,като ушким пазах тишина,цялата трепереща от смях.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 5 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 5:47 pm

-Намааа мее- тя отговори .. и започна да се смее... и да се разхожда из под завивката.. видях я че пада като бе сбъркала посоката... Засмях се ... а тя отново се загърна със завивката и не казваше .. нищо... на мен ми беше много смешно...
Отидох до нея.. и я попитах - А с кого говоря.. ?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Адриана - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Адриана
Върнете се в началото 
Страница 5 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Емили Денъхи
» Къщата на Мат
» Къщата на Анджелика Норт
» Къщата на Клара
» КЪщата на Джоана Бет

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Love Bites :: Мистик Фолс :: Мистик Фолс :: Къщите-
Идете на: