Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love Bites

Sometimes Love Bites
 
ИндексFriendsПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Poll
Искате ли нов скин?
Да
Къщата на Адриана - Page 7 I_vote_lcap100%Къщата на Адриана - Page 7 I_vote_rcap
 100% [ 7 ]
Не
Къщата на Адриана - Page 7 I_vote_lcap0%Къщата на Адриана - Page 7 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Все ми е едно!
Къщата на Адриана - Page 7 I_vote_lcap0%Къщата на Адриана - Page 7 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7
Latest topics
» Facebook
Къщата на Адриана - Page 7 Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:36 am by Elena Gilbert

» Катерина Денъхи
Къщата на Адриана - Page 7 Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:35 am by Elena Gilbert

» Търси се семейство.
Къщата на Адриана - Page 7 Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:34 pm by Constantine

» Руините на църквата над гробницата
Къщата на Адриана - Page 7 Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:25 pm by Constantine

» Търся си другарче за РП.
Къщата на Адриана - Page 7 Icon_minitimeВто Сеп 20, 2011 2:11 pm by Damon Salvator

» Дев Константин
Къщата на Адриана - Page 7 Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:57 pm by Damon Salvator

» Фотошоп Манияк
Къщата на Адриана - Page 7 Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:54 pm by Elena Gilbert

» Реклама на форуми и сайтове.
Къщата на Адриана - Page 7 Icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 9:39 pm by Emma Kathleen Lynch

» The Witch's Daughter from Paula Brackston
Къщата на Адриана - Page 7 Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 7:24 pm by Damon Salvator

Top posters
Damon Salvator
Къщата на Адриана - Page 7 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 7 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 7 I_vote_rcap 
Elena Gilbert
Къщата на Адриана - Page 7 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 7 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 7 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Къщата на Адриана - Page 7 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 7 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 7 I_vote_rcap 
Kaya Lourence
Къщата на Адриана - Page 7 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 7 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 7 I_vote_rcap 
Alexandra Petrova
Къщата на Адриана - Page 7 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 7 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 7 I_vote_rcap 
Селения Картър
Къщата на Адриана - Page 7 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 7 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 7 I_vote_rcap 
Мат Уесли
Къщата на Адриана - Page 7 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 7 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 7 I_vote_rcap 
Дейв Хендсъм
Къщата на Адриана - Page 7 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 7 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 7 I_vote_rcap 
Джесика Алварадо
Къщата на Адриана - Page 7 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 7 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 7 I_vote_rcap 
Сали
Къщата на Адриана - Page 7 I_vote_lcapКъщата на Адриана - Page 7 I_voting_barКъщата на Адриана - Page 7 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Чет Ное 23, 2017 4:12 pm
Посетители
free counters
Администраторите:

 Деймън Салваторе (леееко заспалия създател)
 Къщата на Адриана - Page 7 Somerhalder3

  Елена Гилбърт (досадната помощничка на създателя)
 Къщата на Адриана - Page 7 Ml002



 

 Къщата на Адриана

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
АвторСъобщение
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 7 Icon_minitimeПон Май 16, 2011 6:39 pm

-Ами...не знам ама ми се спинка-каза тя като отново се сгуши в мен... Надигна глава и ме целуна страстно ... След това я целунах по челото и я прегърнах ... -Обичам те , и си почини - казах аз като я галих по косата ...
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Къщата на Адриана - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 7 Icon_minitimeПон Май 16, 2011 6:53 pm

-Обичам те , и си почини-каза той и го изгледах тъпо
-И аз те обичам..иии не НЕ искам да си почивам-казах и го възседнах,почнах да го целувам,да го хапя леко.
-Обичам те,обичам,оообичам-шепнех и се притисках към него...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 7 Icon_minitimeВто Май 17, 2011 4:15 pm

-И аз те обичам..иии не НЕ искам да си почивам-каза тя като започна да се цупи ... Целунах я и тя допълни -Обичам те,обичам,оообичам
Тя се притисна към мен ... Целунах я отново по устните и казах
-ОооБичам те,Толковааа Много!! Обичам те ...
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Къщата на Адриана - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 7 Icon_minitimeВто Май 17, 2011 4:21 pm

Той ме целунна и каза:
-ОооБичам те,Толковааа Много!! Обичам те ... -погледнах го и се усмихнах гушнах го и се притиснах към него:
-Иии какво ще правим?-попитах и наклооних глава...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 7 Icon_minitimeВто Май 17, 2011 4:24 pm

-Иии какво ще правим?- ме попита тя ... като бе наклонила главата си ..
Огледах я .. как ме бе възседнала и се надигнах ...
-Какво ти се прави - попихая като я оглеждах ...Усмихнах и се и зачаках отговор ...
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Къщата на Адриана - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 7 Icon_minitimeВто Май 17, 2011 4:34 pm

-Какво ти се прави-попита ме като нещо со оглеждаше
-Амиии зависи...-погледнах го мило и го целунах-Искаааш лиии...-казах и млъкнах чудех се какво ли иска ТОЙ да правим...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Къщата на Адриана - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 7 Icon_minitimeВто Май 17, 2011 5:19 pm

-Амиии зависи...- каза тя и ме целуна и допълни -Искаааш лиии...- Тя млъкна и ме загледа... Всякаш чакаше аз да допълня изречението ...
Целунах я страстно...
-Охх аз искам много неща ...-казах аз като я гледах всякаш я желаех ...и допълних - Искам Секс!!!
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Къщата на Адриана - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 7 Icon_minitimeСря Май 18, 2011 11:38 am

Целуна ме страстно и каза
-Охх аз искам много неща ... Искам Секс!-погледнах го измърках:
-Оллл така ли?-прилижих се към него и го целунах,прокарах език по устните му,след което се спуснах надолло по врата му,гърдите му.Стигнах до пъпът му и прокарах език надоло спирайки се замалко за да се уверя,че го иска...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Адриана - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана   Къщата на Адриана - Page 7 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Адриана
Върнете се в началото 
Страница 7 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Къщата на семейство Гилбърт
» Къщата на Мат
» Къщата на Клара
» КЪщата на Джоана Бет
» Къщата на Селения Картър

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Love Bites :: Мистик Фолс :: Мистик Фолс :: Къщите-
Идете на: