Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love Bites

Sometimes Love Bites
 
ИндексFriendsПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Poll
Искате ли нов скин?
Да
Барът Mystic Grill - Page 4 I_vote_lcap100%Барът Mystic Grill - Page 4 I_vote_rcap
 100% [ 7 ]
Не
Барът Mystic Grill - Page 4 I_vote_lcap0%Барът Mystic Grill - Page 4 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Все ми е едно!
Барът Mystic Grill - Page 4 I_vote_lcap0%Барът Mystic Grill - Page 4 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7
Latest topics
» Facebook
Барът Mystic Grill - Page 4 Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:36 am by Elena Gilbert

» Катерина Денъхи
Барът Mystic Grill - Page 4 Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:35 am by Elena Gilbert

» Търси се семейство.
Барът Mystic Grill - Page 4 Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:34 pm by Constantine

» Руините на църквата над гробницата
Барът Mystic Grill - Page 4 Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:25 pm by Constantine

» Търся си другарче за РП.
Барът Mystic Grill - Page 4 Icon_minitimeВто Сеп 20, 2011 2:11 pm by Damon Salvator

» Дев Константин
Барът Mystic Grill - Page 4 Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:57 pm by Damon Salvator

» Фотошоп Манияк
Барът Mystic Grill - Page 4 Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:54 pm by Elena Gilbert

» Реклама на форуми и сайтове.
Барът Mystic Grill - Page 4 Icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 9:39 pm by Emma Kathleen Lynch

» The Witch's Daughter from Paula Brackston
Барът Mystic Grill - Page 4 Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 7:24 pm by Damon Salvator

Top posters
Damon Salvator
Барът Mystic Grill - Page 4 I_vote_lcapБарът Mystic Grill - Page 4 I_voting_barБарът Mystic Grill - Page 4 I_vote_rcap 
Elena Gilbert
Барът Mystic Grill - Page 4 I_vote_lcapБарът Mystic Grill - Page 4 I_voting_barБарът Mystic Grill - Page 4 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Барът Mystic Grill - Page 4 I_vote_lcapБарът Mystic Grill - Page 4 I_voting_barБарът Mystic Grill - Page 4 I_vote_rcap 
Kaya Lourence
Барът Mystic Grill - Page 4 I_vote_lcapБарът Mystic Grill - Page 4 I_voting_barБарът Mystic Grill - Page 4 I_vote_rcap 
Alexandra Petrova
Барът Mystic Grill - Page 4 I_vote_lcapБарът Mystic Grill - Page 4 I_voting_barБарът Mystic Grill - Page 4 I_vote_rcap 
Селения Картър
Барът Mystic Grill - Page 4 I_vote_lcapБарът Mystic Grill - Page 4 I_voting_barБарът Mystic Grill - Page 4 I_vote_rcap 
Мат Уесли
Барът Mystic Grill - Page 4 I_vote_lcapБарът Mystic Grill - Page 4 I_voting_barБарът Mystic Grill - Page 4 I_vote_rcap 
Дейв Хендсъм
Барът Mystic Grill - Page 4 I_vote_lcapБарът Mystic Grill - Page 4 I_voting_barБарът Mystic Grill - Page 4 I_vote_rcap 
Джесика Алварадо
Барът Mystic Grill - Page 4 I_vote_lcapБарът Mystic Grill - Page 4 I_voting_barБарът Mystic Grill - Page 4 I_vote_rcap 
Сали
Барът Mystic Grill - Page 4 I_vote_lcapБарът Mystic Grill - Page 4 I_voting_barБарът Mystic Grill - Page 4 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Чет Ное 23, 2017 4:12 pm
Посетители
free counters
Администраторите:

 Деймън Салваторе (леееко заспалия създател)
 Барът Mystic Grill - Page 4 Somerhalder3

  Елена Гилбърт (досадната помощничка на създателя)
 Барът Mystic Grill - Page 4 Ml002



 

 Барът Mystic Grill

Go down 
+9
Мат Уесли
Пемфредо Цицуърт
Elena Gilbert
Angelique West
Клаус
Селения Картър
Бри Танър
Alessandra Stone
Damon Salvator
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Иън Стоун

Иън Стоун


Брой мнения : 15
Join date : 18.05.2011

Барът Mystic Grill - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 4 Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 2:27 pm

Отвръщах на всяка найна целувка .. След това дръпнах косата й назад и започнах да я целувам по вратът.
Обърнах я така че аз да съм отгоре й ...ръцете ми веднага минаха по тялото й ...След това стигнаха до желаното място и проникнах в нея с пръсти .. движенията бяха въртеливи и бързи ..
Върнете се в началото Go down
Natalie Snake
Dangerous
Dangerous
Natalie Snake


Брой мнения : 64
Join date : 25.04.2011

Барът Mystic Grill - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 4 Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 2:39 pm

Въртеливите му движения ме караха да простенвам доволно. След няколко минути го избутах от мен. Изправих се.
-Още две чаши. -Провикнах се на бармана, като се облякох. Погледнах към Иън. -Добър си.
Седнах на единия стол и кръстосах крака. Не ми допадаше всички да ме гледат постоянно и да ме оглеждат. Именно за това спряхме или по-скоро аз поисках да спрем.
Върнете се в началото Go down
Пемфредо Цицуърт
Sassy
Sassy
Пемфредо Цицуърт


Брой мнения : 81
Join date : 31.05.2011

Барът Mystic Grill - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 4 Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 4:26 pm

Мат Уесли написа:
Тя предположи, че името и няма да ми хареса, да то беше странно, но и различно. Именно това ме привличаше странното и различното, пък и какво ли значение имаше някакво име. Никой не си го избираше сам. Продължих да я разпитвам:
- Е ще ми кажеш ли нещо повече за себе си?

-Не...не съм интересна..Тук е доста шумно какво ще кажеш да отидем другаде-Обичах шумните места,но не и когато се започнавах с някой и се опознавахме...За такива цели предпочитам гробището или гората или парка или на някое тихо местенце...А за срещи..предпочитам водопада..Това е толкова романтично местенце..И падащата вода е толкова красива..

П.П-пиши някъде другаде
Върнете се в началото Go down
Селена Уайт
Water Fairy
Water Fairy
Селена Уайт


Брой мнения : 29
Join date : 27.05.2011

Барът Mystic Grill - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 4 Icon_minitimeНед Юни 12, 2011 11:46 pm

След като Джейк си тръгна на мен не ми се прибираше в нас затова реших да се напия все пак веднъж се живее.Отидох в бара и веднага се настаних на бара момчето мепогледна.
-Уиски с лед.-Казах без да го поглеждам и след минута той ми го донесе.Изпих го на екс и се загледах в земята поръчах си още едно.Този път дойде по-бързо.
Върнете се в началото Go down
Крисчън

Крисчън


Брой мнения : 9
Join date : 12.06.2011

Барът Mystic Grill - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 4 Icon_minitimeНед Юни 12, 2011 11:55 pm

Стоях в бара и пиех уиски,като може би набелязвах жертва. Тогава едно едно красиво създание седна до мен. Но явно не и бе ден и пиеше,като смок. Обърна едно,обърна две . Обърнах се към нея и казах:
-Май не трябва да пиеш толкова много.
Казах аз и я погледнах,сигурен бях,че ще ме отреже.
Върнете се в началото Go down
Селена Уайт
Water Fairy
Water Fairy
Селена Уайт


Брой мнения : 29
Join date : 27.05.2011

Барът Mystic Grill - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 4 Icon_minitimeНед Юни 12, 2011 11:59 pm

Извъртях се щом чух гласа.
-И защо мислите така?-Попитах замислено, и след това го погледнах с усмивка на лице.Беше сладък и мусколест.
Този ден беше най-ужасният в леция ми живот.Не можех да повярвам,че го направих,но все пак спасих една своя жертва.Какв можех да напраавя освен да се радвам.Но и без това не ми беше на кеф за това пие.
Върнете се в началото Go down
Крисчън

Крисчън


Брой мнения : 9
Join date : 12.06.2011

Барът Mystic Grill - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 4 Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 12:07 am

-Да кажем,че ще имаш ужасен махмурлук утре.
Отпих от уискито,като продължавах да я гледам. Беше сексапилно момиче и определено би ми харесало да я имам но щях да карам по-бавно:
-Бих казал,че не отива на една хубава дама да пие толкова много.
Продължавах да я гледам,очите и бяха ужасно магнетични.
Върнете се в началото Go down
Селена Уайт
Water Fairy
Water Fairy
Селена Уайт


Брой мнения : 29
Join date : 27.05.2011

Барът Mystic Grill - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 4 Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 12:14 am

Погледнах го в очите беше страшно секси.
-Може би..-Изкикотих се и забих поглед в земята.
Не знаех как да му кажа и за това дадох като децата.
-Как секазваш страннико?-Попитах одтегчено и му се усмихнах.
ЗАчаках отговор като не спирах да се усмихвам.
Върнете се в началото Go down
Крисчън

Крисчън


Брой мнения : 9
Join date : 12.06.2011

Барът Mystic Grill - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 4 Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 12:18 am

Пресегнах се,като я погалих по брадичката,за да я вдигна и казах:
-Срам ли те е от мен?
Попитах я и си дръпнах ръката:
-Крсичън,а ми ти красавице?
Обърнах се изцяло към нея,беше ми интересно да я гледам. Пищното и тяло,красивите форми,толкова красива и невероятна,чак да ти се иска да я хапнеш. Не нямаше да я ям но щях да я опитам по друг начин.
Върнете се в началото Go down
Селена Уайт
Water Fairy
Water Fairy
Селена Уайт


Брой мнения : 29
Join date : 27.05.2011

Барът Mystic Grill - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 4 Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 5:02 pm

-От какво да ме е срам Крис?-Попитах и отпих от питието си.Беше много хубав и имаше страхотно тяло..дори и да не го виждах аз знаех,че е такова.Изкикотих се веднъж и го погледнах.
-А колкото до моето име то е Селена.
Усмихнах сечаровно и го погледнах право в очите.Изглеждаше замислен.
Върнете се в началото Go down
Крисчън

Крисчън


Брой мнения : 9
Join date : 12.06.2011

Барът Mystic Grill - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 4 Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 5:15 pm

-Много си сладка знаеш ли го?
Приближих се към нея,като преминах през косите и с ръка.
-Наистина не е хубаво да пиеш толкова,защото някой като мен може да се възползва от това,че си пияна. Това не е заплаха,просто си ужасно секси и предизвикваш мъжете към това.
Върнете се в началото Go down
Селена Уайт
Water Fairy
Water Fairy
Селена Уайт


Брой мнения : 29
Join date : 27.05.2011

Барът Mystic Grill - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 4 Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 5:38 pm

-Крис дори и пияна мога да те убия с един замах на кутрето си.-Погледнах го сериозно и се засмях.
-Ъмм а и аз мога да се пазя и без своите сили.-Погледнах към земята и после върнах очите си на Крисчън.
-Добре поввече няма да пия.-Изкикотих се веднъж и погледнах бармана който веднага сеобърна.Явно бях привлякла повече внимание от необходимото...еми,че как иначе нали бях Сирена.
Върнете се в началото Go down
Крисчън

Крисчън


Брой мнения : 9
Join date : 12.06.2011

Барът Mystic Grill - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 4 Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 6:04 pm

-Ясно тогава може би не ти трябвам аз.
Казах и се отдръпнах беше ясно,защото ме привличаше така неудържимо,беше сирена. Толкова ме привличаха,макар да не ми се искаше да е така,обикновено аз привличах повече. Отпих от уискито и загасих цигарата,която и без това изгоря напразно:
-Били сте много очарователни казва някой но определено са били много скромни,ужасно привличате.
Върнете се в началото Go down
Селена Уайт
Water Fairy
Water Fairy
Селена Уайт


Брой мнения : 29
Join date : 27.05.2011

Барът Mystic Grill - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 4 Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 6:10 pm

-Ъмм благодаря.-Казах и сложих един кичур от косата си зад ухото си и го погеднах.
-Знам,че ме искаш.-Прошепнах на ухото му.
Погледнах го съблазнително и прехапах устни.Изкикотих се веднъж леле боже днес само се кикотя.Помислих си аз.
Върнете се в началото Go down
Крисчън

Крисчън


Брой мнения : 9
Join date : 12.06.2011

Барът Mystic Grill - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 4 Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 6:28 pm

В момента,който се приближи,нежния и аромат ме привлече и я дръпнах към мен. Дали я исках,беше меко казано,просто безумно я желаех и ако не я имах не знаех,какво мога да направя,не отговарях за действията си. Сложих я в скута си,като я целунах. Без дори да я питам,без дори да и казвам:
-И то много...
Казах пак и я целунах страстно.
Върнете се в началото Go down
Селена Уайт
Water Fairy
Water Fairy
Селена Уайт


Брой мнения : 29
Join date : 27.05.2011

Барът Mystic Grill - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 4 Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 8:26 pm

Усещах алкохола който беше погълнал в доста големи количетсва.А след като ме настани в скута си го погледнах.
-Крисчън добре ли си ?-Попитах и го погледнах в очите.
Знаех,че сирените бяха красиви и привличаха всички мъже но Крис в момента ми изглеждаше като полудял.
Върнете се в началото Go down
Крисчън

Крисчън


Брой мнения : 9
Join date : 12.06.2011

Барът Mystic Grill - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 4 Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 8:31 pm

-Добре съм красавице!
Държах я в себе си не я стисках прекалено много но можеше да усети силната ми възбуда,към нея. Погалих я нежно и след това казах:
-Ако искаш,ще те пусна но си толкова...
Реших да замълча,като отпуснах хватката си за да не се чувства неудобно и да си тръгне когато иска.
Върнете се в началото Go down
Селена Уайт
Water Fairy
Water Fairy
Селена Уайт


Брой мнения : 29
Join date : 27.05.2011

Барът Mystic Grill - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 4 Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 8:36 pm

-Не но просто си различен от другите.Сякаш си обсебен.-Погледнах го сериозно.
Реших да не му чета лекции повече и го целунах страстно като обвих ръце около врата му.
Захапах нежно меката част на ушето му и прокарах език през врата му.Бяхме привлякли твърде много внимание.
Върнете се в началото Go down
Крисчън

Крисчън


Брой мнения : 9
Join date : 12.06.2011

Барът Mystic Grill - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 4 Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 8:41 pm

Тя бе много палава и това ме подлуди още повече,притиснах я към мен,като казах:
-Обсебен съм да,като обсебен от теб.
Отново я целунах опияняващо и се отдръпнах за малко:
-Искаш ли да отидем някъде другаде тук,привлякохме прекалено много внимание.
Раменете и все едно ме привикваха,целунах нежната и кожа,като не се изкуших да я захапя. Кръвта на сирените не ми допадаше.
Върнете се в началото Go down
Селена Уайт
Water Fairy
Water Fairy
Селена Уайт


Брой мнения : 29
Join date : 27.05.2011

Барът Mystic Grill - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 4 Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 8:49 pm

-Добре.-КАзах просто и сеусмихнах палаво.Той засмука кръвта ми а видях,че не му харесва особенно.
Лсед това го придърпах към себе си и бръкнах под ризата му и започнах да напипвам плочките му.
-ХАйде Крис да не губим повече време или ще искат да дойдат с нас.-Изкикотих се.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Барът Mystic Grill - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Барът Mystic Grill
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Love Bites :: Мистик Фолс :: Мистик Фолс-
Идете на: