Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love Bites

Sometimes Love Bites
 
ИндексFriendsПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Poll
Искате ли нов скин?
Да
Барът Mystic Grill - Page 2 I_vote_lcap100%Барът Mystic Grill - Page 2 I_vote_rcap
 100% [ 7 ]
Не
Барът Mystic Grill - Page 2 I_vote_lcap0%Барът Mystic Grill - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Все ми е едно!
Барът Mystic Grill - Page 2 I_vote_lcap0%Барът Mystic Grill - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7
Latest topics
» Facebook
Барът Mystic Grill - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:36 am by Elena Gilbert

» Катерина Денъхи
Барът Mystic Grill - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:35 am by Elena Gilbert

» Търси се семейство.
Барът Mystic Grill - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:34 pm by Constantine

» Руините на църквата над гробницата
Барът Mystic Grill - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:25 pm by Constantine

» Търся си другарче за РП.
Барът Mystic Grill - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 20, 2011 2:11 pm by Damon Salvator

» Дев Константин
Барът Mystic Grill - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:57 pm by Damon Salvator

» Фотошоп Манияк
Барът Mystic Grill - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:54 pm by Elena Gilbert

» Реклама на форуми и сайтове.
Барът Mystic Grill - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 9:39 pm by Emma Kathleen Lynch

» The Witch's Daughter from Paula Brackston
Барът Mystic Grill - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 7:24 pm by Damon Salvator

Top posters
Damon Salvator
Барът Mystic Grill - Page 2 I_vote_lcapБарът Mystic Grill - Page 2 I_voting_barБарът Mystic Grill - Page 2 I_vote_rcap 
Elena Gilbert
Барът Mystic Grill - Page 2 I_vote_lcapБарът Mystic Grill - Page 2 I_voting_barБарът Mystic Grill - Page 2 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Барът Mystic Grill - Page 2 I_vote_lcapБарът Mystic Grill - Page 2 I_voting_barБарът Mystic Grill - Page 2 I_vote_rcap 
Kaya Lourence
Барът Mystic Grill - Page 2 I_vote_lcapБарът Mystic Grill - Page 2 I_voting_barБарът Mystic Grill - Page 2 I_vote_rcap 
Alexandra Petrova
Барът Mystic Grill - Page 2 I_vote_lcapБарът Mystic Grill - Page 2 I_voting_barБарът Mystic Grill - Page 2 I_vote_rcap 
Селения Картър
Барът Mystic Grill - Page 2 I_vote_lcapБарът Mystic Grill - Page 2 I_voting_barБарът Mystic Grill - Page 2 I_vote_rcap 
Мат Уесли
Барът Mystic Grill - Page 2 I_vote_lcapБарът Mystic Grill - Page 2 I_voting_barБарът Mystic Grill - Page 2 I_vote_rcap 
Дейв Хендсъм
Барът Mystic Grill - Page 2 I_vote_lcapБарът Mystic Grill - Page 2 I_voting_barБарът Mystic Grill - Page 2 I_vote_rcap 
Джесика Алварадо
Барът Mystic Grill - Page 2 I_vote_lcapБарът Mystic Grill - Page 2 I_voting_barБарът Mystic Grill - Page 2 I_vote_rcap 
Сали
Барът Mystic Grill - Page 2 I_vote_lcapБарът Mystic Grill - Page 2 I_voting_barБарът Mystic Grill - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Чет Ное 23, 2017 4:12 pm
Посетители
free counters
Администраторите:

 Деймън Салваторе (леееко заспалия създател)
 Барът Mystic Grill - Page 2 Somerhalder3

  Елена Гилбърт (досадната помощничка на създателя)
 Барът Mystic Grill - Page 2 Ml002



 

 Барът Mystic Grill

Go down 
+9
Мат Уесли
Пемфредо Цицуърт
Elena Gilbert
Angelique West
Клаус
Селения Картър
Бри Танър
Alessandra Stone
Damon Salvator
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Angelique West
Killer
Killer
Angelique West


Брой мнения : 76
Join date : 25.04.2011

Барът Mystic Grill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 2 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 9:26 pm

Усмихнах се и отпих от чашата си.
Алкохола бавно се разля из тялото ми.. ,напомняйки ми за времената когато едва можеше да намериш кръв във вените ми сред алкохолните потоци.
- Сама ли живееш или.. ? - попитах и се усмихнах.
Дано само не се напиехме толкова че да не можем да се приберем,а и така да станеше щеше да е интересно.
Върнете се в началото Go down
Бри Танър

Бри Танър


Брой мнения : 91
Join date : 01.05.2011

Барът Mystic Grill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 2 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 9:33 pm

- С майка ми .. - казах недоволно и допълних чашата си.. Отново отпих голяма глътка.. усетих как течността се разлива в устата ми.. Прогаря езика ми и постепенно гърлото.. Усмихнах се доволно.. Чашата бе празна.. Никога не бих предположи че ще успея да изпия цялата чаша на екс..
- Ами ти ? Само със Стефан или има и още някой ? - усмихнах се..
Върнете се в началото Go down
Angelique West
Killer
Killer
Angelique West


Брой мнения : 76
Join date : 25.04.2011

Барът Mystic Grill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 2 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 9:43 pm

- Имам само него.. - усмихнах се и допих коктейла си. Поръчах си едно бутилка с водка.
- Може би имам сестра или брат.. и може би баща ми е жив,но не го познавам.. засмях се взех набързо бутилката от ръцете на бармана,наливайки си доста алкохол.
- Ти имаш ли брат или сестра.. - попитах любопитно,както винаги и изпих течността от чашата си на екс.
Върнете се в началото Go down
Бри Танър

Бри Танър


Брой мнения : 91
Join date : 01.05.2011

Барът Mystic Grill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 2 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 9:53 pm

Усмихнах се.. Беше хубаво, че може да разчита на него.. Не го познавах и може би не исках.. Беше ме страх от факта, че е просто вампир.. Нещо, което може да ме убие за секунди..
- Хубаво е, че е до теб.. Колкото до баща ти.. По-добре не го търси.. какъв е смисъла.. Зарязал те е докато си била бебе.. - казах тъжно.. Взех бутилката и изсипах колкото се можеше повече течност в устните си.. Преглътнах шумно и погледнах Клара..
- Нямам други братя и сестри или поне аз не знам.. - обясних ухилено..
- Ти си спала със Стефан предполагам..?? - попитах, но веднага продължих.. - По-различно ли е отколкото с нормален мъж ? - заинтерсувах се без никаква представа за връзката с нормален мъж..
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Барът Mystic Grill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 2 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 10:05 pm

Бях сама отново не знаех къде е Джереми и Бони се беше запиляла някъде.Вече бях сама.И дори Деймън го нямаше.Стигнах до бара отворих плавно вратата и след това когато отидох до бара видях Клара с някакво момиче...реших да не привличам тяхното внимание и да си отида без никой да мее забелязал.
-Капучино.-Казах на момчето зад бара и след това зачаках да донесе моята поръчка.
Върнете се в началото Go down
Angelique West
Killer
Killer
Angelique West


Брой мнения : 76
Join date : 25.04.2011

Барът Mystic Grill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 2 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 10:08 pm

Засмях се и казах :
- Наистина е малко по-различно.. страстта е по-голяма. - усмихнах се и леко се изчервих,а след това забелязах че Елена е влязла. Това май беше добре за мен?
- Привет Елена. - казах небрежно и погледнах бармана :
- Я по-добре дай още една бутилка.. - усмихнах се и погледнах Бри.
- Запознайте се.
Върнете се в началото Go down
Бри Танър

Бри Танър


Брой мнения : 91
Join date : 01.05.2011

Барът Mystic Grill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 2 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 10:14 pm

Усмихнах се.. Беше толкова сладка.. Изчервяваше се.. Може би беше по-добре да си стоя така.. Без да правя каквото и да е с когото и да е.. И без това скоро щях да умра.. Тогава в бара влезе някой.. Момиче.. Настани се до нас и се опитваше да остане незабелязана.. Клара обаче я поздрави.. Смръщих вежди.. Това ли беше Елена.. Отпих още малко от бутилката преди да съм направила или казала нещо, което не трябва..
- Не.. В грешка си.. Това е Катрин..
- Здрасти Кат.. - ухилих се..
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Барът Mystic Grill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 2 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 10:17 pm

-Мнеее аз сън Елена добрата.Катрин е злата.-КАах и се усмихнах мило на момичето до Клара.
-Приятно ми е.-Подадох ръката си след това се загледах в нея беше красива и слаба.
-За какво си говорите?-Попитах заинтересовано слеед минута момчето ми донесе кафето.
-Благодаря.-Казах и му се усмихнах миличко след това отпих от капучиното си,и зачаках момичетата.
Върнете се в началото Go down
Angelique West
Killer
Killer
Angelique West


Брой мнения : 76
Join date : 25.04.2011

Барът Mystic Grill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 2 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 10:22 pm

- Говорим си за това че има вампири и подобни същества. - обясних на Елена. Бармана донесе другото шише и налях и от двете шишета.
- Ти не беше ли със съпругът ми някъде? - казах отвеяно.
- Какво е след теб този път? - продължих да говоря а след това отпих от чашата си.
Това че скоро щях да умра,ако не станех вампир,не значеше че бях толкова слаба.
Погледнах Бри и се ухилих. щяхме да станем доста добри приятелки.
Върнете се в началото Go down
Бри Танър

Бри Танър


Брой мнения : 91
Join date : 01.05.2011

Барът Mystic Grill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 2 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 10:29 pm

Усмихнах се и поех ръката й несигурно.. Беше топла.. Не колкото на Клара, но все пак топла.. момичето не потръпна при допира ми.. Явно и тя беше свикнала .. Клара започна да говори.. Обясни й какво обсъждаме, а веднага след това започна да се заяжда.. Усмихнах се леко.. Май наистина щеше да е забавно.. Отпих още малко.. Бутилката беше преполовена, а аз замаяна.. Сега бях по-силна от всякога .. Способна да направя всичко, което не можех в нормално състояние..
- Хей.. По-спокойно.. - изръмжах недоволно.. Погледнах Елена и присвих очи..
- Лена дръж си ръцете далеч от Стефан.. Не искам да съм груба, но тя е с него.. - обясних и посочих Клара с палец..
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Барът Mystic Grill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 2 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 10:33 pm

-Хей Стефан...имах нужда от помощ,ако бях помолила Деймън да ме превърне щеше да ме разстрела на място,Бони също да не говориме за Каролайн.А и след изневярата на Деймън немога да го гледам само Стефан можеше да ми помогне.Повярвай ми вече не го обичам.
-А ти по-добре се захващай с мен за да не пострадаш имам си достатъчно проблеми.
Върнете се в началото Go down
Angelique West
Killer
Killer
Angelique West


Брой мнения : 76
Join date : 25.04.2011

Барът Mystic Grill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 7:23 am

- Надявам се да е така. - казах твърдо.
- Може да съм болна,но съм много много силна и ако нещо стане ще си докараш още проблеми. И се държа приятелски в момента,просто исках да се изясним. - усмихнах се.
После я чух че заплашва Бри.
- Хей,малката по-леко със заплахите,а? Да не си докараш още проблеми,защото повярвай ми не искаш да ме имаш за враг. - усмихнах се много мило и изпих чашата си.
Върнете се в началото Go down
Бри Танър

Бри Танър


Брой мнения : 91
Join date : 01.05.2011

Барът Mystic Grill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 10:08 am

Момичето бе твърде слабо, за да ме нарани.. Аз също бях слаба, но факта, че съм болна ми помагаше особено много.. Именно заради това започнах да тренирам въпреки болката..
- Не ме заплашвай..Безсмислено е.. - обясних спокойно и отново отпих от бутилката.. Погледът ми се замъгли.. Прокарах ръка през косата си.. Докато все още можех да разсъждавам нямах намерението да влизам в безсмислени спорове..
- Винаги ли е такава ? - попитах и се обърнах към Клара с многозначителен поглед..
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Барът Mystic Grill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 10:56 am

-Хмм не мисля,че и двете можете да ми направите нещо-Казах и им се усмихнах миличко.След това изражението ми се промени в зловеща усмивка.
-Оу и Стефан не пропснн а да ми се похвали за вчеращния ви Акт.-ЗАсмях и отпих от точността в чашата си.
Върнете се в началото Go down
Angelique West
Killer
Killer
Angelique West


Брой мнения : 76
Join date : 25.04.2011

Барът Mystic Grill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 11:15 am

- Поне ние правим секс,а твоя прави секс с други мацета,явно не си му достатъчна. - намигнах на Елена.
Хванах ръката й и й стиснах много силно,така че да стане синка.
- Помисли си пак дали не мога да ти направя нещо. Внимавай наистина ме искаш за приятелка,защото ще е лошо ако сме врагове. - усмихнах и се много миличко и погледнах Бри.
- Не винаги имало е и добри моменти.
Върнете се в началото Go down
Бри Танър

Бри Танър


Брой мнения : 91
Join date : 01.05.2011

Барът Mystic Grill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 11:25 am

Кимнах замислено..
- Съмнявам се.. - ухилих се и отново погледнах към Елена.. Повдигнах леко едната си вежда оглеждайки я преценяващо.. Едва ли можеше да ни направи нещо.. Изглеждаше толкова слаба и уязвима.. Понякога дори си мислех, че е по-крехка от нас.. Клара и наговори доста неща, които определено не трябваше да чува макар и да си ги знаеше.. Не я винях.. Бракът й беше заложен на карта..
- Виж , Елена.. По-добре си затваряй устата.. Момичето не се шегува.. - измънках и докоснах Клара по рамото.. - Могат да ти се случат много лоши неща.. Внимавай с кого се закачаш.. Защо просто не забравиш какво се случи през последните петнадесет минути и не започнеш да се държиш малко по-любезно преди да си тръгнеш ранена.. - казах внимателно и за пореден път тази вечер дяволитата усмивка се настани на лицето ми..
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Барът Mystic Grill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 11:30 am

-Хмм да не забравяме,че Стефан все още ме обича.-Усмихнах се и отново отпих от кафето си.
-И като се замисля,че щях да накарам бони да те излекува ми става жал за теб.-КАзах н аКлара и се усмихнах дяволито.
-Познавам я по-добре от теб,момиченце.-КАзах на другата която седеше до нея.
-Клара мислиш си,че съм слаба и винаги добра,но не е така,има и случаи в които мога да те докарам до лудост,все пак не напразно ме наричат Ледената кралица.
Върнете се в началото Go down
Angelique West
Killer
Killer
Angelique West


Брой мнения : 76
Join date : 25.04.2011

Барът Mystic Grill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 11:46 am

Избухнах в смях та чак и сълзи ми излязоха.
- Не те обича,както и Деймън не те обича. А и не искам съжалението ти.. то ти трябва за самата теб. - казах през смях.
- Той те съжалява,всъщност ти двамата те съжаляват,Деймън просто си играе с теб. Катрин е много по-достойна за него от теб.. както и Бри. - усмихнах се
Станах,бях доста по-висока от Елена и й забих силен шамара,така че да падне назад към столовете.
Приближих се до нея и я хванах за вратът силно :
- Не смей да ме заплашваш хлапе,не забравяй че майка ми е била вампир и имам доста голяма сила. - усмихнах се и погледнах Бри.
- Ще тръгваме ли? Искам да прекарам времето си с по-достойни хора.
Върнете се в началото Go down
Бри Танър

Бри Танър


Брой мнения : 91
Join date : 01.05.2011

Барът Mystic Grill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 11:51 am

Клара избухна.. Удари Елена толкова силно, че тя падна.. Очите ми се разшириха.. Огледах пияниците в бара.. Малко хора обърнаха внимание.. Може би се случваше често или просто не им беше интересно.. Надигнах се с бутилката в ръка.. Залитнах встрани, но всичко се оправи след като стигнах до Елена.. Погледнах шишето в ръцете ми с мили очи.. Наистина съдържанието щеше да ми липсва.. Обърнах го и внимателно го излях върху лицето на Елена.. Подритнах я леко и хванах Клара под ръка..
- Хайде да се махаме.. - измънках и тръгнахме.. След петнайсетина минути минути вече бяхме далеч от бара..
Върнете се в началото Go down
Пемфредо Цицуърт
Sassy
Sassy
Пемфредо Цицуърт


Брой мнения : 81
Join date : 31.05.2011

Барът Mystic Grill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 10, 2011 6:04 pm

Излязох от хотела и се насочих към бара..Исках да пийна нещо и да поразнообразя..Напоследък ми бе изключително скучно...Седнах на бара и си поръчах едно уиски...Бях тук с оговорката да се видя със Спенсър,но все не намираме време да се видим..Тя толкова ми липсваше..Бе единствената ми близка..Но може би днес ще е щастливият ми ден..Кой знае?Може и да се запозная с някой...Да намеря нови приятели...Е предстоии да разбера
Върнете се в началото Go down
Мат Уесли
The perfect
The perfect
Мат Уесли


Брой мнения : 141
Join date : 06.06.2011
Age : 33
Местожителство : Ада

Барът Mystic Grill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 10, 2011 6:20 pm

Влязох в бара. Седнах и си поръчах уиски. Погледа ми се спря върху едно прекрасно момиче. Реших да отида и да се запозная с нея, и без това бях нов и не познавах много хора.
- Здравей - казах и аз - Мат, приятно ми е - усмихнах и се аз. След което продължих.
- Ами ти красавице, как се казваш ? - попитах аз
Върнете се в началото Go down
Пемфредо Цицуърт
Sassy
Sassy
Пемфредо Цицуърт


Брой мнения : 81
Join date : 31.05.2011

Барът Mystic Grill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 10, 2011 6:25 pm

След малко едно момче се появи от някъде..Предтави ми се..Чудесно..!!!Идеалноо!! Ударих си главата леко в барплода...
-Няма да ти хареса...
Името ми беше толкова странно и необикновено и смешно донякъде..Е добре де...мноооого смешно..
-Пемфредо Без фамилия..-не исках да казвам фамилията си защото просто къртеше...
Върнете се в началото Go down
Мат Уесли
The perfect
The perfect
Мат Уесли


Брой мнения : 141
Join date : 06.06.2011
Age : 33
Местожителство : Ада

Барът Mystic Grill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 10, 2011 6:38 pm

Тя предположи, че името и няма да ми хареса, да то беше странно, но и различно. Именно това ме привличаше странното и различното, пък и какво ли значение имаше някакво име. Никой не си го избираше сам. Продължих да я разпитвам:
- Е ще ми кажеш ли нещо повече за себе си?
Върнете се в началото Go down
Natalie Snake
Dangerous
Dangerous
Natalie Snake


Брой мнения : 64
Join date : 25.04.2011

Барът Mystic Grill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 2 Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 12:30 pm

Влязох в бара, като отгледах всички стоящи. Видях някакво момиче, което имаше странна аура, поканих я на танц. Успях да я хипнотизирам и тя дойде.. Танцувахме и привличахме голяма доза внимание. Тя дори не усещаше как бавно отнемам от енергията ѝ.
Тъкмо се канех да приключа окончателно с нея, когато в бара влезе някой видимо интересен. Доста приличаше на Деймън, но нещо ми подсказваше, че не е той. Погледът ми бе прикован в него.
Върнете се в началото Go down
Иън Стоун

Иън Стоун


Брой мнения : 15
Join date : 18.05.2011

Барът Mystic Grill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 2 Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 12:33 pm

Влязох в бара и първото нещо което направих беше да отида и да взема голяма доза алкохол.Докато вървях към бара усещах нечии очи които ме следят.Седнах и чак тогава погледнах секси мацката която не отделяше очи от мен.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Барът Mystic Grill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Барът Mystic Grill
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Love Bites :: Мистик Фолс :: Мистик Фолс-
Идете на: