Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love Bites

Sometimes Love Bites
 
ИндексFriendsПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Poll
Искате ли нов скин?
Да
Барът Mystic Grill - Page 3 I_vote_lcap100%Барът Mystic Grill - Page 3 I_vote_rcap
 100% [ 7 ]
Не
Барът Mystic Grill - Page 3 I_vote_lcap0%Барът Mystic Grill - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Все ми е едно!
Барът Mystic Grill - Page 3 I_vote_lcap0%Барът Mystic Grill - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7
Latest topics
» Facebook
Барът Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:36 am by Elena Gilbert

» Катерина Денъхи
Барът Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:35 am by Elena Gilbert

» Търси се семейство.
Барът Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:34 pm by Constantine

» Руините на църквата над гробницата
Барът Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:25 pm by Constantine

» Търся си другарче за РП.
Барът Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimeВто Сеп 20, 2011 2:11 pm by Damon Salvator

» Дев Константин
Барът Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:57 pm by Damon Salvator

» Фотошоп Манияк
Барът Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:54 pm by Elena Gilbert

» Реклама на форуми и сайтове.
Барът Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 9:39 pm by Emma Kathleen Lynch

» The Witch's Daughter from Paula Brackston
Барът Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 7:24 pm by Damon Salvator

Top posters
Damon Salvator
Барът Mystic Grill - Page 3 I_vote_lcapБарът Mystic Grill - Page 3 I_voting_barБарът Mystic Grill - Page 3 I_vote_rcap 
Elena Gilbert
Барът Mystic Grill - Page 3 I_vote_lcapБарът Mystic Grill - Page 3 I_voting_barБарът Mystic Grill - Page 3 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Барът Mystic Grill - Page 3 I_vote_lcapБарът Mystic Grill - Page 3 I_voting_barБарът Mystic Grill - Page 3 I_vote_rcap 
Kaya Lourence
Барът Mystic Grill - Page 3 I_vote_lcapБарът Mystic Grill - Page 3 I_voting_barБарът Mystic Grill - Page 3 I_vote_rcap 
Alexandra Petrova
Барът Mystic Grill - Page 3 I_vote_lcapБарът Mystic Grill - Page 3 I_voting_barБарът Mystic Grill - Page 3 I_vote_rcap 
Селения Картър
Барът Mystic Grill - Page 3 I_vote_lcapБарът Mystic Grill - Page 3 I_voting_barБарът Mystic Grill - Page 3 I_vote_rcap 
Мат Уесли
Барът Mystic Grill - Page 3 I_vote_lcapБарът Mystic Grill - Page 3 I_voting_barБарът Mystic Grill - Page 3 I_vote_rcap 
Дейв Хендсъм
Барът Mystic Grill - Page 3 I_vote_lcapБарът Mystic Grill - Page 3 I_voting_barБарът Mystic Grill - Page 3 I_vote_rcap 
Джесика Алварадо
Барът Mystic Grill - Page 3 I_vote_lcapБарът Mystic Grill - Page 3 I_voting_barБарът Mystic Grill - Page 3 I_vote_rcap 
Сали
Барът Mystic Grill - Page 3 I_vote_lcapБарът Mystic Grill - Page 3 I_voting_barБарът Mystic Grill - Page 3 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Чет Ное 23, 2017 4:12 pm
Посетители
free counters
Администраторите:

 Деймън Салваторе (леееко заспалия създател)
 Барът Mystic Grill - Page 3 Somerhalder3

  Елена Гилбърт (досадната помощничка на създателя)
 Барът Mystic Grill - Page 3 Ml002



 

 Барът Mystic Grill

Go down 
+9
Мат Уесли
Пемфредо Цицуърт
Elena Gilbert
Angelique West
Клаус
Селения Картър
Бри Танър
Alessandra Stone
Damon Salvator
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Natalie Snake
Dangerous
Dangerous
Natalie Snake


Брой мнения : 64
Join date : 25.04.2011

Барът Mystic Grill - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 12:37 pm

Оставих храната си временно, след което се насочих към бара, където седна този, който привлече вниманието ми.
-Бърбън с 3 кубчета лед. -Казах на бармана, след което бавно обърнах поглед към бъдещия ми събеседник. Няколко секунди мълчах, докато преценя добре ситуацията. -Не, определено не си Деймън. -Добавих ..
Върнете се в началото Go down
Иън Стоун

Иън Стоун


Брой мнения : 15
Join date : 18.05.2011

Барът Mystic Grill - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 12:43 pm

За момент погледа ми се беше отклонил по момичетата с късите поли и големите деколтета ... но след като момичето следящо ме от входа дойде на бара отново падна в очите ми.Взех чашата и отпих от нея.
След това тя добави че определено не съм бил Деймън . Защо постоянно ме сръвняваха с него.Усмихнах й се и след това надигнах чашата без да кажа нищо.


Последната промяна е направена от Иън Стоун на Съб Юни 11, 2011 12:49 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Natalie Snake
Dangerous
Dangerous
Natalie Snake


Брой мнения : 64
Join date : 25.04.2011

Барът Mystic Grill - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 12:48 pm

Вгледах се в него. Май не му харесваше особено да го сравняват с Деймън.
-Радвам се, че не си него. -Вдигнах рамене. Беше ми писнало да бягам от него, а и щеше да е жалко да разваля сегашното си хубаво настроение. Подадох ръката си напред, като бях впила очите си в него. -Натали. Поне за пред другите. Може да ми казваш и Лилит.
Кръстосах крака.
Върнете се в началото Go down
Иън Стоун

Иън Стоун


Брой мнения : 15
Join date : 18.05.2011

Барът Mystic Grill - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 12:53 pm

Подаде ми ръка , аз само погледнах ръката й и върнах погледа си на нея.
- Не си падам по здрависванията мила.. - отбелязах като отново надигнах чашата.
Погледа ми се спусна надолу но тялото й.Определено си я биваше.
- Имам определен начин за това .. - обърнах и погледнах към останалите в бара.
Върнете се в началото Go down
Natalie Snake
Dangerous
Dangerous
Natalie Snake


Брой мнения : 64
Join date : 25.04.2011

Барът Mystic Grill - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 12:59 pm

Погледнах го, като вдигнах вежда.
-Ясно.. сваляч.. -Казах, след което отпих от питието си. Кръстосах краката си на другата страна, като го огледах от глава до пети.
Какво можеше да се очаква от всички, които изглеждат като Деймън? Не бяха по-различни.
Излязох отново на дансинга, като започна някаква по-бавна песен, която позволяваше доста по-мръсни танци.
Върнете се в началото Go down
Иън Стоун

Иън Стоун


Брой мнения : 15
Join date : 18.05.2011

Барът Mystic Grill - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 1:04 pm

Започна бавна песен .. ставаше за мръсни танци .. Момичетата в бара започнаха да се събличат , а това на мен ми харесваше.Обърнах се към момичето до мен .. което продължаваше да пие.
- Е ти мила .. не си ли като останалите .. кучка ? - попитах я спокойно .. след това погледнах към чашата си беше си изпразнила . Махнах с ръка на бармана и той ми донесе алкохола..направо взех цялото шише не ми трябваше вече чаша.
Върнете се в началото Go down
Natalie Snake
Dangerous
Dangerous
Natalie Snake


Брой мнения : 64
Join date : 25.04.2011

Барът Mystic Grill - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 1:08 pm

-Определено не съм. -Казах, след което започнах да танцувам бавно. Тялото ми се огъваше пластично, като усещах как самото ми присъствие в бара подтикваше всички към по-дръзки движения.
Все пак бях демон на страсттаи похотта, как иначе?
Погледнах незнайният, който все още май на инат се опитваше да гледа в момичетата.
Излязох на дансинга, като безгласно само с движения го подканвах.
Върнете се в началото Go down
Иън Стоун

Иън Стоун


Брой мнения : 15
Join date : 18.05.2011

Барът Mystic Grill - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 1:11 pm

Момичето излизе на дансинга и с движения започна да ме подканва.Поглатих глава и се засмях.Тя да не е кучка ! Оместих погледа си от нея .. но беше доста трудно затова отново се обърнах към дансинга.
Беше ми интересно да видя на какво още е способна.
Върнете се в началото Go down
Natalie Snake
Dangerous
Dangerous
Natalie Snake


Брой мнения : 64
Join date : 25.04.2011

Барът Mystic Grill - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 1:15 pm

Продължавах да танцувам, като роклята ми показващо повече, от колкото може би благоприличието позволяваше.
Направих така, че да може странника да придобие представа с какво бельо съм, като повдигнах съвсем леко роклята.. уж неволно.
Жалко,че съм сама на дансинга.. Изпратих му мислено, като тялото ми се допираше до още няколко тела, които танцуваха на мелодията.
Върнете се в началото Go down
Иън Стоун

Иън Стоун


Брой мнения : 15
Join date : 18.05.2011

Барът Mystic Grill - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 1:20 pm

Неволно показване на бельо .. допада ми .. Мислени съобщения ..
"Наситина мила жалко е .. но също така не мислиш ли че е жалко че и аз стоя сам тук а ти не даваш нищо повече от себе си .. само ми показа бельото си.Надявам се това да е началото." - отвърнах и мислено.
Върнете се в началото Go down
Natalie Snake
Dangerous
Dangerous
Natalie Snake


Брой мнения : 64
Join date : 25.04.2011

Барът Mystic Grill - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 1:23 pm

Подсмихнах се доволно.
Искаш още? Започнах.. материализирах чаша с бърбън и я изсипах по тялото си. Роклята прилепна плътно и започна да прозира. Щом искаш още-ела и си вземи..
Продължавах да танцувам, като движенията ми ставаха все по-дръзки. Високите токчета се чуваха съвсем тихо, но аз, със слух на демон, можех да чуя и усетя всяка една подробност. Включително и колко харесваше на всички гледката.
Върнете се в началото Go down
Иън Стоун

Иън Стоун


Брой мнения : 15
Join date : 18.05.2011

Барът Mystic Grill - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 1:27 pm

Това момиче определно ме изкушаваше...
- "Да дойда и да си взе тов акоето искам допада ми мила .. " - мислетите съобщения не спираха ..
Тръгнах към момичето .. След като стигнах до нея ... отново я огледах от глава до пети.Качих се горе при нея..
- Е дойдох .. и съм готов да взема това което ми се полага .. - усмихнах се самодоволно.
Ръцете ми тръгнваха по бедрата й .. и започнаха бавно да минават под мократа и прилепнала рокля.
Върнете се в началото Go down
Natalie Snake
Dangerous
Dangerous
Natalie Snake


Брой мнения : 64
Join date : 25.04.2011

Барът Mystic Grill - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 1:33 pm

Прилепих тяло до неговото, като се усмихнах отново.. Допадаше ми, прокарах бавно ръка по тялото му.
-Надявам се да мислим за едно и също.. нали Иън? -Усмихнах се,, след което се обърнах с гръб, но продължавах да прилепвам тялото си плътно към неговото, докато танцувам.
Върнете се в началото Go down
Иън Стоун

Иън Стоун


Брой мнения : 15
Join date : 18.05.2011

Барът Mystic Grill - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 1:36 pm

Усмивката ми веднага се появи на лицето ми.
- Определено мила мислим за едно и също .. - казах като ръката ми вече беше между краката й.
- Казвай къде мила .. на дансинга или искаш отстрани така и така вече сме събрали всичко погледи.. - усмихнах и се.
Ръкеце ми минаха под бельото й.
Върнете се в началото Go down
Natalie Snake
Dangerous
Dangerous
Natalie Snake


Брой мнения : 64
Join date : 25.04.2011

Барът Mystic Grill - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 1:39 pm

Пред всички.. Пратих в мислите му, като моята ръка също намери едно място, за което жадуваше. Да, определено нямаше как да сравняваме Иън с Деймън.
Прехапах устни доволно и притиснах тяло в неговото, като целунах врата му съвсем леко.
Повлиях на всички в бара в перверзна насока. Ако някой влезеше, щеше да реши, че се намира в публичен дом.
Върнете се в началото Go down
Иън Стоун

Иън Стоун


Брой мнения : 15
Join date : 18.05.2011

Барът Mystic Grill - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 1:43 pm

Пред всички .. още по - добре .Притиснах я още по силно към себе си .. и роклята й вече беше до кръсна .. ръцете ми продължаваха да се качват нагоре . Намериха откопчалката на сутиена .. Започнах да я целувам грубо.Не след дълго сутиена и падна на земята.
С бързина я блъснах със сила в стената .. и придължих с грубото целуване.
Върнете се в началото Go down
Natalie Snake
Dangerous
Dangerous
Natalie Snake


Брой мнения : 64
Join date : 25.04.2011

Барът Mystic Grill - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 1:46 pm

Не си губеше времето, трябваше да му го призная. Блъсна ме в стената, а аз се усмихнах доволно и отвръщах на всяка негова груба целувка.
Извъртях го и го блъснах в някаква стъклена масичка, като се оказахме на земята, той легнал върху стъкла. Целувах го жадно, като ръката ми откопча колана му..
Ръцете ми дръзко достигнаха желаните места, целувах и хапех устните му до кръв.
Върнете се в началото Go down
Иън Стоун

Иън Стоун


Брой мнения : 15
Join date : 18.05.2011

Барът Mystic Grill - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 1:50 pm

Натали не беше като другите момичета .. груб секс .. щеше да ми допадне.
Целувките и стигаха до кръв .. по ръцете ми бяха полепнали стъкла от скчупената маса .. минах с едната си ръка по гърбът и и оставих следи след тях.
Обърнах я така че аз да съм отгоре .. и първото нещо което направих беше да отстраня бельото й.
Върнете се в началото Go down
Natalie Snake
Dangerous
Dangerous
Natalie Snake


Брой мнения : 64
Join date : 25.04.2011

Барът Mystic Grill - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 1:54 pm

Харесваше ми чувството аз да владея нещата, но изглежда Иън имаше други намерения. Озовах се легнала върху стъклата, което за всеки друг би трябвало да значи ужасна болка, но за мен бе част от удоволствието.
Той се освободи от бельото ми, а аз-от всякакви изклишни дрехи по тялото му. Не ми пукаше, че се намирахме на обществено място.
Целувките ми продължаваха. Взех едно от стъклата,като направих малък рразрез на врата ми.
Върнете се в началото Go down
Иън Стоун

Иън Стоун


Брой мнения : 15
Join date : 18.05.2011

Барът Mystic Grill - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 1:59 pm

Доближих устите си до вратът й .. като тялото й беше между краката й.Започнах да пия от кръвта .. но се спрях.Отново се върнах на устните й .. целувките продължаваха да се груби.Постепенно слизах все по надолу . по тялото й .. докато не стигнах до желаното от мен място.
Започнах първо с целувки,после премина в масаж докато я целувах .. и накрая проникнах в нея ...
Върнете се в началото Go down
Natalie Snake
Dangerous
Dangerous
Natalie Snake


Брой мнения : 64
Join date : 25.04.2011

Барът Mystic Grill - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 2:03 pm

Простенах доволно, като притиснах тялото му в моето максимално.
-Секс маниак. -Прошепнах му, като се засмях. Преобърнах го, като той отново се оказа легналия. Тялото ми се задвижи бързо. Крилата ми се очертаваха съвсем леко, защото бяха почти невидими за простото човешко око..
По тялото ми все още се спускаха капки от бърбъна.
Върнете се в началото Go down
Иън Стоун

Иън Стоун


Брой мнения : 15
Join date : 18.05.2011

Барът Mystic Grill - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 2:06 pm

Капните от бърбъна се спуснаха по тялото й .. а аз се надигнах и облизах всяка една от тях.Ръцете ми минаха по гърбът й , а езика ми продължаваше да минава по тялото й .. Започнах с език да си играя със зърната й .. тя настърхна.
Върнете се в началото Go down
Natalie Snake
Dangerous
Dangerous
Natalie Snake


Брой мнения : 64
Join date : 25.04.2011

Барът Mystic Grill - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 2:14 pm

Настръхнах, като продължавах на движа тялото си в синхрон с неговото. Къдриците ми се спускаха чакдо кръста, премигнах с една ръка през косата си, за да я отместя на една страна, за да не пречи.
Вдигнах лицето му, като го целунах и целувката преминана врата му, като именно там, пуснах ток, чрез устните си.
-Надявам се да ти харесва.. -Прошепнах.
Върнете се в началото Go down
Иън Стоун

Иън Стоун


Брой мнения : 15
Join date : 18.05.2011

Барът Mystic Grill - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 2:17 pm

Усмихнах се.
- Да ми харесва .. - засмях се.
- Не само ми харесава .. - отбелязах .
Ръцете ми продължаваах да се движат надолу по тялото й .. а тя сама правеше така че проникванията да бъдата по дълбоки.
Върнете се в началото Go down
Natalie Snake
Dangerous
Dangerous
Natalie Snake


Брой мнения : 64
Join date : 25.04.2011

Барът Mystic Grill - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 2:22 pm

Телата ни съвпадаха напълно-нещо, което ми направи изключително голямо впечатление.
Забързах движенията си, като ги правех все по-въртеливи. Очите ми станаха черни заради цялото удоволствие, което изпитвах в момента.
Разроших косата му, като се приведох максимално към него и го целунах.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Барът Mystic Grill - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Барът Mystic Grill
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Love Bites :: Мистик Фолс :: Мистик Фолс-
Идете на: