Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love Bites

Sometimes Love Bites
 
ИндексFriendsПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Poll
Искате ли нов скин?
Да
Барът Mystic Grill I_vote_lcap100%Барът Mystic Grill I_vote_rcap
 100% [ 7 ]
Не
Барът Mystic Grill I_vote_lcap0%Барът Mystic Grill I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Все ми е едно!
Барът Mystic Grill I_vote_lcap0%Барът Mystic Grill I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7
Latest topics
» Facebook
Барът Mystic Grill Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:36 am by Elena Gilbert

» Катерина Денъхи
Барът Mystic Grill Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:35 am by Elena Gilbert

» Търси се семейство.
Барът Mystic Grill Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:34 pm by Constantine

» Руините на църквата над гробницата
Барът Mystic Grill Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:25 pm by Constantine

» Търся си другарче за РП.
Барът Mystic Grill Icon_minitimeВто Сеп 20, 2011 2:11 pm by Damon Salvator

» Дев Константин
Барът Mystic Grill Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:57 pm by Damon Salvator

» Фотошоп Манияк
Барът Mystic Grill Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:54 pm by Elena Gilbert

» Реклама на форуми и сайтове.
Барът Mystic Grill Icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 9:39 pm by Emma Kathleen Lynch

» The Witch's Daughter from Paula Brackston
Барът Mystic Grill Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 7:24 pm by Damon Salvator

Top posters
Damon Salvator
Барът Mystic Grill I_vote_lcapБарът Mystic Grill I_voting_barБарът Mystic Grill I_vote_rcap 
Elena Gilbert
Барът Mystic Grill I_vote_lcapБарът Mystic Grill I_voting_barБарът Mystic Grill I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Барът Mystic Grill I_vote_lcapБарът Mystic Grill I_voting_barБарът Mystic Grill I_vote_rcap 
Kaya Lourence
Барът Mystic Grill I_vote_lcapБарът Mystic Grill I_voting_barБарът Mystic Grill I_vote_rcap 
Alexandra Petrova
Барът Mystic Grill I_vote_lcapБарът Mystic Grill I_voting_barБарът Mystic Grill I_vote_rcap 
Селения Картър
Барът Mystic Grill I_vote_lcapБарът Mystic Grill I_voting_barБарът Mystic Grill I_vote_rcap 
Мат Уесли
Барът Mystic Grill I_vote_lcapБарът Mystic Grill I_voting_barБарът Mystic Grill I_vote_rcap 
Дейв Хендсъм
Барът Mystic Grill I_vote_lcapБарът Mystic Grill I_voting_barБарът Mystic Grill I_vote_rcap 
Джесика Алварадо
Барът Mystic Grill I_vote_lcapБарът Mystic Grill I_voting_barБарът Mystic Grill I_vote_rcap 
Сали
Барът Mystic Grill I_vote_lcapБарът Mystic Grill I_voting_barБарът Mystic Grill I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Чет Ное 23, 2017 4:12 pm
Посетители
free counters
Администраторите:

 Деймън Салваторе (леееко заспалия създател)
 Барът Mystic Grill Somerhalder3

  Елена Гилбърт (досадната помощничка на създателя)
 Барът Mystic Grill Ml002



 

 Барът Mystic Grill

Go down 
+9
Мат Уесли
Пемфредо Цицуърт
Elena Gilbert
Angelique West
Клаус
Селения Картър
Бри Танър
Alessandra Stone
Damon Salvator
13 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Damon Salvator
Admin
Admin
Damon Salvator


Брой мнения : 612
Join date : 16.04.2011
Age : 32
Местожителство : In ThE dArK

Барът Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill Icon_minitimeНед Апр 17, 2011 7:09 pm

Барът Mystic Grill Mysticgrill

Барът Mystic Grill Mysticgrill
Върнете се в началото Go down
https://love-bites.bulgarianforum.net
Alessandra Stone
Dirty Hooker
Dirty Hooker
Alessandra Stone


Брой мнения : 66
Join date : 01.05.2011

Барът Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill Icon_minitimeПон Май 02, 2011 6:27 pm

С Бри стигнахме до бар "Mystic Grill".Беше ми един от любимите барове.
Влязохме вътре и отидохме на бара.Настанихме се удобно и викнах бармана.
-Здрасти Питър.За мене едно уиски.Чисто.-казах усмихната и погледнах Бри.
Не знаех дали пиеше.С Питър се познавахме от толкова дълго време,
Но той си бе най-обикновен човек.Дори и не подозираше че съм вампир.
-Дано ти харесва мястото.Не е толкова зле-казах и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Бри Танър

Бри Танър


Брой мнения : 91
Join date : 01.05.2011

Барът Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill Icon_minitimeПон Май 02, 2011 6:36 pm

Ашли ме поведе към малък бар.. Не изглеждаше много посещаван, но беше поддържано местенце.. Вътре се оказа уютно.. Седнахме на бара.. Аз нетърпеливо заоглеждах питиетата докато Ашли вече поръчваше предполагам на своя стар приятел.. Или посещаваше бара често или просто познаваше красивото, но така изтощено момче..
- Една чиста текила , моля.. - измънках учтиво и погледнах момчето добронамерено.. Той се усмихна и с няколко резки движения ми поднесе питието..
- Хубаво местенце.. - отбелязах и се усмихнах на новата си приятелка..
Върнете се в началото Go down
Alessandra Stone
Dirty Hooker
Dirty Hooker
Alessandra Stone


Брой мнения : 66
Join date : 01.05.2011

Барът Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill Icon_minitimeПон Май 02, 2011 6:46 pm

-Мда.Чуствам го като моят втори дом-засмях се леко.
Наистина си беше така.Никого си нямах.Сама се справях.Имах приятели,но те не бяха много.Даже не можеха да се преброят на пръстите на едната ми ръка.Но не страдах от този факт.И така си ми беше добре.Погледнах и яидях че имаше тъмни кръгове под очите.Личеше си че почти не спи.Нещо ставаше с това момиче.Беше болна от нещо.Усещах го.Стана ми гадно.Отпих от уискито си и се облегнах на бара.
-Е,чувала ли си за легендите на града.Доста са страшни.Вампири,върколаци и др. създания.-засмях се.
Върнете се в началото Go down
Бри Танър

Бри Танър


Брой мнения : 91
Join date : 01.05.2011

Барът Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill Icon_minitimeПон Май 02, 2011 7:05 pm

Засмях се тихо.. Не ми изглеждаше като момиче, което често посещава баровете.. Отново огледах съвършеното й лице.. Все още ми изглеждаше идеално.. Очите й нямаха подпухналите торбички които обикновено имаха пияниците.. След дълго мълчание тя спомена вампири и върколаци.. както и някои други митични създания.. Засмях се звънко.. наистина не вярвах в тези глупости..
- Това са просто митове.. Пълни глупости.. - смотолевих и отпих от текилата си..
Върнете се в началото Go down
Alessandra Stone
Dirty Hooker
Dirty Hooker
Alessandra Stone


Брой мнения : 66
Join date : 01.05.2011

Барът Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill Icon_minitimeПон Май 02, 2011 7:09 pm

Само в каква заблуда живееше това момиче.Но май си беше и по-добре така.
Не и трябваше да разбира за всички нас.Та аз самата още свиква с факта че съм вампир.А ме бяха превърнали преди векове.
-Да права си.Пълни глупости,но пък забавни.-засмях се.Отпих и последното което беше останало от уискито ми.Викнах Питър и си поръчах още едно.Той ми подаде напълнената чашка и аз отпих от нея.Нямах навика да пия често.
Върнете се в началото Go down
Бри Танър

Бри Танър


Брой мнения : 91
Join date : 01.05.2011

Барът Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill Icon_minitimeПон Май 02, 2011 7:14 pm

Усмихнах се .. Поне беше съгласна.. Наистина всичко това си бе пълна глупост.. Безсмислица, която се опитваше да ни измъкне от реалността.. Само, че реалността бе твърде силна.. Аз лично нямах никакво време за размисли и мечти.. Да, искаше ми се да съм безсмъртна и да мога някои неща, но само толкова..
- Разкажи ми малко повечко за тези глупости.. Все още не съм чувала местните легенди.. - ухилих се и отново отпих от стъклената чаша в която се намираше ароматна спиртна течност с няколко кубчета лед.. Преглътнах шумно, а течността прогори гърлото ми.. Притворих очи.. Не бях свикнала с алкохола..
Върнете се в началото Go down
Alessandra Stone
Dirty Hooker
Dirty Hooker
Alessandra Stone


Брой мнения : 66
Join date : 01.05.2011

Барът Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill Icon_minitimeПон Май 02, 2011 7:24 pm

-Ами пълни глупости са.Но какво пък сега.Ми легенди за това как вампирите и върколаците са във вечна война.И се ненавиждат.Е то си така.Аз съм за вампирите.Кой би харесал човек който се превръща в гигантска космата топка косми.-засмях се.Не си падах много по върколаците.Можеше да се каже че не бяха много умни създания.
-Това е в общи линий.Скукааааа-отпих от питието си и оставих чашата на бара.
Върнете се в началото Go down
Бри Танър

Бри Танър


Брой мнения : 91
Join date : 01.05.2011

Барът Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill Icon_minitimeПон Май 02, 2011 7:31 pm

Слушах краткия й разказ с интерес.. Вампири и върколаци.. Наистина всичко се подреждаше като проста легенда без смисъл..
- Не знам.. Върколаците са огромни вълци, нали ? - попитах макар и да говорех по-скоро на себе си.. Обичах животните, но пък вампирите вдъхваха повече грация , повече човечност..
- Май и аз съм за вампирите.. - добавих накрая.. Макар и кръвопийци те притежаваха вечния живот.. Живот за който копнеех..
- Както и да е.. Това наистина са си глупости.. - измърморих.. Изведнъж телефона ми иззвъня.. Извадих го от джоба на панталонките си и погледнах дисплея.. Беше мама.. Погледнах объркано Аш и вдигнах.. Разговорът бе кратък или по-скоро монологът на майка ми.. Не успях да разбера от кога се бе загрижила за здравето и вечерния ми час.. Затворих телефона ядосано и погледнах приятелката си виновно..
- Съжалявам.. Трябва да тръгвам.. - подадох едно листче с телефонния си номер и я прегърнах.. - Обади ми се.. - измънках и се затичах към изхода..
Върнете се в началото Go down
Селения Картър

Селения Картър


Брой мнения : 151
Join date : 05.05.2011

Барът Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill Icon_minitimeПет Май 06, 2011 7:07 pm

След около 1 час с Клаус се озовахме тук. Или по-точно по негово настояване дойдохме тук. Минахме покрай масите, а всички момичета го гледаха, пращаха му закачливи усмивки и му намигаха и това ме подразни.
-Хайде господинчо, по-бързо, че ще затворят.
Седнахме на най-отдалечената маса. Поръчах си една вода, защото не бях в настроение да се напивам, пък и исках да съм трезва, когато съм в компанията на този женкар.
-Еее, дойде твоя миг. Сега е твой ред да ме изумиш със страннта си история...защо си толкова твърд-продължавах с арогантния си тон.
Върнете се в началото Go down
Клаус

Клаус


Брой мнения : 64
Join date : 25.04.2011

Барът Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill Icon_minitimeСъб Май 07, 2011 10:37 am

-Как да ти го кажа без да се разпишиш истерически, заливайки ме с вода, тичайки и крещейки за помощ... - подех аз - ...Ами аз...такова, аз съм вампир... и мога да ти го докажа, но никак няма да ти хареса, затова просто оставям главицата ти да го асимилира, арогантно изрекох и повиках келнера да ми вземе поръчката.
-Една голяма кола с много лед. - след като момчето си тръгна, отново се обърнах към Селения, която беше придобила "WTF вид" и казах арогантно:
-Е, какво следва сега? Писъци, крясъци, викове, истерическо тичане... - подех надменно и продължих, с тъповата усмивка, да гледам към Селения, която все още асимилираше случилото се.
Момчето с поръчката дойде, поех чашата си и след като отпих голяма глътка от нея, започнах отново:
-Е, мила ми Сели, каква е реакцията ти? - надменно попитах момичето и намигнах многозначително.
Върнете се в началото Go down
Селения Картър

Селения Картър


Брой мнения : 151
Join date : 05.05.2011

Барът Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill Icon_minitimeСъб Май 07, 2011 10:42 am

Не можех..не можех да проумея какво ми каза. Първо мислех, че се шегува, но видях, че говори сериозно и мозъкът ми отказа да приема каквато и да била информация. Вампирите бяха ужасни съществау сопособни на всякакви злини. Но защото той не ме бе наранил? Защо не ме уби, когато бяхме само двамата.Факта, че е вампир обясняваше всичко. Останах съвсем спокойна и отпих от водата си:
-Аз също съм различна....Вещица съм. Имам дарба...виждам бъдещето под формата на видения така да се каже...-сатна ми неудобно под погледа му и реших да го въран на земята, да му припомня коя съм:
-Е, вампирчо, какво очакваше? Да тръгна да бягам, викайки за помощ. Не, не, много си сбъркал. Пък и мога да те омагьосам. Все пак съм посветена във вещерското изкуство-арогантно отпих глътка вода и се загледах през прозореца.
Върнете се в началото Go down
Клаус

Клаус


Брой мнения : 64
Join date : 25.04.2011

Барът Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill Icon_minitimeНед Май 08, 2011 5:40 pm

-Ами това е тайната ми, а сега, след като знаеш тази, имам и още една... - казах и пипешком затърсих раницата си.
-Смяташ ме за арогантен, мазен женкар, но дали ме познаваш наистина? - попитах арогантно и сложих няколко листа на масата...
Явно бях приковал вниманието на Селения и зачаках да чуя отговора й. Единственото, което казах, беше:
-Може да ти изглеждам женкар на външност и поведение, но макар и вампир съм лесно раним.. Е, не физически разбира се... - казах арогантно с тъповата усмивка и погледанх към Селения. - А относно магиите и заклинанията ти, драга ми, Сели, въобще не се безпокоя.
Върнете се в началото Go down
Селения Картър

Селения Картър


Брой мнения : 151
Join date : 05.05.2011

Барът Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill Icon_minitimeНед Май 08, 2011 5:50 pm

Тези му думи накараха нови въпроси да изникнат в съзнанието ми. Въпроси без отговори....Погледнах го отново и когато очите ни се срещнаха отново бях пленена. Бях пленена от онези, забранените чувства, онези, който не трябваше да изпитвам.
-Като каза, че си лесно раним....Явно си преживял голямо разочарование. Или греша?
Говорех му любезно, което не се бе случвало преди. Не знам какво ми ставаше, повярвах му, а той може да си е измислил. И после да ме унижи.
Върнете се в началото Go down
Клаус

Клаус


Брой мнения : 64
Join date : 25.04.2011

Барът Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill Icon_minitimeНед Май 08, 2011 5:56 pm

-Мнем, не съм бил разочарован, просто отбелязвам, че присъств и нещо човешко в мен.
След като казах всичко това, се обърнах към Селения и без грам арогантност, (което беше странно) попитах:
-А ти, ти преживявала ли си разочарования...? Предполагам, че като си различна, си понесла доста... - оставих изречението недовършено, защото момчето дойде, за да си оправим сметките. Селения понечи да плати, но я спрях и казах:
-Аз черпя. - подадох няколко банкноти на келнера и го отпратих.
Обърнах се към Селения и зачака отговора й.
Върнете се в началото Go down
Селения Картър

Селения Картър


Брой мнения : 151
Join date : 05.05.2011

Барът Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill Icon_minitimeНед Май 08, 2011 6:04 pm

Той се държеше мило с мен. Може би това беше той или е маска, с която иска да ме заблуди. Още бях объркана, не знах кой е истинският Клаус-арогантният глупак от парка или милия младеж в заведението. все пак отовопих на въпроса му.
-Да, преживяла съм много мъки. Много...сори не можеш да си представиш-в този момент ми стана нещо. Старите спомени, които така умело се опитвах да избягвам ме връхлетяха с всичка сила. Изведнъж пред очите ми се разкри една стара, много стара случка: "Директоракат влезе ядосана и помоли да ни оставят сами в стаята. Беше мрачно и тъмно, аз се бях свила в ъгъла и треперех от страх.
-Какво съм направила? Защо ме довехте тук?
Бях малка, объркана и наивна. Много наивна. Жената извади от един шкаф нещо като въже, после се окоза, че е камшик. Накара ме да се обърна с гръб и да затворя очи. Направих го. След няколко минути усетих остра болка на гърбба си. Болката продължаваше неукротимо да се разнася по цялото ми тяло. Сълиз се стичаха по лицето ми, но нямаше кой да ми помогне. След десетина минути мъченито свърши. Обърнах се отново. Приближих се към огледалато и погледнах гърба си. Дълбоки рани се червенееха и при най-малоко докосване ме раздираеш остра болка. Погледнах директорката , а тя само злобно и се усмихна.
-Това е найшата малка тайна, мъничката ми. "
При този спомен сълзи се стекоха по лицето ми. Зарових го в шепите си и неудържимо се разридах.
Върнете се в началото Go down
Клаус

Клаус


Брой мнения : 64
Join date : 25.04.2011

Барът Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill Icon_minitimeНед Май 08, 2011 6:11 pm

-Сели, какво има? - попитах, поемайки ръцете й в моите. Свали й ги на масата и видях обляното в сълзи лице.
-Моля те, недей да плачеш...недей ... - взех салфетката и скъсявайки разстоянието между нас, започнах внимателно да бърша сълзите й.
-Хайде, нека излезем от тук, на чист въздух, за да се ободриш. - казах набързо и се изправих, държейки я за ръка.
Запромъквахме се из множеството маси и изпод погледите на много хора, момичета предимно.
Доближих се до ухото на Селения и изшептях:
-Сега отиваме там, където искаш и можем да си поговорим за каквото поискаш... Може да си падам малко женкар, но все пак ми пука какво изпитва човекът срещу мен... - не довърших изречението. Оставих го да виси между нас.
Върнете се в началото Go down
Селения Картър

Селения Картър


Брой мнения : 151
Join date : 05.05.2011

Барът Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill Icon_minitimeПон Май 09, 2011 8:56 am

Той...той го бе грижа за мен. Искаше ми се да вярвам, че това не е маска, с която иска да ме заблуди, да преспи с мен и после най-унижително да ме зареже. Както с повечето. Но колкото повече ме успокояваше и ми говореше, толкова повече забравях за онзи арогантен зъл Клаус и пред очите ми се разкри новия , добър вампир. Станахме от масата. Ако момичетата наоколо можеха да убиват с поглед, то досега да съм умряла хиляди пъти.
Излязохме от заведението. Постепенно спрях да плача. Обърнах се към Клаус.
-Благодаря.
Върнете се в началото Go down
Клаус

Клаус


Брой мнения : 64
Join date : 25.04.2011

Барът Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill Icon_minitimeПон Май 09, 2011 9:59 am

-За нищо... - казах аз и отваряйки вратата, я пуснах да излезе преди мен. - Сега, отиваме там където поискаш, искам да си поговорим, но не под погледите на момичетата, защото колкото и да обичам вниманието от срещуположния пол, понякога ми идва в повече. Пък и ми писна да се занимавам с безмозъчни кухоглавки, чиято единствена цел е да се мушнат в леглото ми.
"Леле, с тези си думи, грейнах в нова светлина" - мина мисъл през главата ми, но бързо я игнорирах и се обърнах към Селения. Поех ръцете й в шепите си и я погледнах в очите...
Не усетих как, нито кога, но бързо скъсих разстоянието между нас и под погледите на озлобените момичета, целунах Селения.
Сякаш ток мина по тялото ми и конвулси се разпространи из него. След като целувката приключи, се отделих от Селения, избърсах с ръка, следите от сълзи по прелестното й лице и хващайки я за ръка, я поведох отново в посока на парка.
Върнете се в началото Go down
Селения Картър

Селения Картър


Брой мнения : 151
Join date : 05.05.2011

Барът Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill Icon_minitimeПон Май 09, 2011 10:08 am

Целувката на Клаус беше неочаквана. Хиляди пеперудки запърхаха из стомаха ми и сякаш електрически ток мина по цялото ми тяло. Беше дълга и страстна, но през ума ми отново прехвърканха онези мисли "Ами ако само ме заблуждава", "Ако е долен мерзавец, искащ да ме вкара в леглото си". Отделих устни от неговите и излязох като дори не погледнах дали е зад мен. Бях объркана. е знаех какво чувствам, не знаех на какво да вярвам.
Върнете се в началото Go down
Клаус

Клаус


Брой мнения : 64
Join date : 25.04.2011

Барът Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill Icon_minitimeПон Май 09, 2011 10:12 am

-Почакай! - извиках след Селения и я настигнах навън, точно пред бара.
-Знам какво си мислиш за мен... Това не е маска... Аз...аз...аз наистина те харесвам и не правя това с цел да те вкарам в леглото.
Очевидно думите ми бяха изненада за Селения, защото тя се закова на мястото си и доста дълго седя с "WTF" изражение насреща ми, асимилирайки случилото се и думите ми.
Върнете се в началото Go down
Селения Картър

Селения Картър


Брой мнения : 151
Join date : 05.05.2011

Барът Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill Icon_minitimeПон Май 09, 2011 10:18 am

Когато ми го каза щях да полетя. Не вярвах, че може, че може да ме е харесал като аз досега аз бях тази с която се заяждаше, която мразеше. А и аз изпитвах чувства към него. Силни чувства. Може би изпепеляващата любов, която толкова дълто потисках. Погледнах го в очите и му казах:
-Аз..аз също. Но не можех, не исках да ти вярвам. Вече мога да ти го кажа. Обичам те.
При тези думи го целунах, а той отвърна на целувката ми, която продължи мнооог дълго. С мъка се одръпнах от него и му казах:
-Сега ще те заведа на едно място.
Върнете се в началото Go down
Бри Танър

Бри Танър


Брой мнения : 91
Join date : 01.05.2011

Барът Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill Icon_minitimeПет Май 13, 2011 9:04 pm

Заедно с Клара пристигнахме в бара настроени за много пиене.. Мистик Грил ми се струваше посещавано място, но точно сега нямаше много хора.. Няколко стари пияници.. Настанихме се на столовете пред бара.. Усмихнах се на бармана..
- Една бутилка уиски.. - измънках и погледнах тъмнокосата ми приятелка.. Не бях наясно тя какво ще иска, но предположих, че ще е нещо силно..
- И ти ли ще пиеш уиски или ? - попитах с дяволитата усмивка, която рядко се появяваше на лицето ми..
Върнете се в началото Go down
Angelique West
Killer
Killer
Angelique West


Брой мнения : 76
Join date : 25.04.2011

Барът Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill Icon_minitimeПет Май 13, 2011 9:09 pm

Усмихнах се на новата си приятелка и казах на бармана :
- Искам коктейл от ром,уиски и малко водка. - погледнах Бри и се усмихнах отново.
- Не съм ходила на бар от доста време.. ще си прекараме супер. - казах доволно.
Наистина смятах да си прекарам супер.. въпреки всичките простотии в живота си.
Бармана донесе поръчките ни и се усмихнах доволно.
Върнете се в началото Go down
Бри Танър

Бри Танър


Брой мнения : 91
Join date : 01.05.2011

Барът Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill Icon_minitimeПет Май 13, 2011 9:14 pm

- Определено ще се забавляваме.. - уверих я .. С едно леко движение бутнах бутилката с уиски към чашата си .. Течността се разля от едното място в другото.. След като стъклената чаша беше пълна я повдигнах към Клара..
- Наздраве .. - намигнах й и отпих голяма глътка от прогарящата течност.. Не бях свикнала с алкохола, но понякога просто имах нужда да забравя за всичко случващо се..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Барът Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът Mystic Grill   Барът Mystic Grill Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Барът Mystic Grill
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Love Bites :: Мистик Фолс :: Мистик Фолс-
Идете на: