Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love Bites

Sometimes Love Bites
 
ИндексFriendsПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Poll
Искате ли нов скин?
Да
Гробището       - Page 2 I_vote_lcap100%Гробището       - Page 2 I_vote_rcap
 100% [ 7 ]
Не
Гробището       - Page 2 I_vote_lcap0%Гробището       - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Все ми е едно!
Гробището       - Page 2 I_vote_lcap0%Гробището       - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7
Latest topics
» Facebook
Гробището       - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:36 am by Elena Gilbert

» Катерина Денъхи
Гробището       - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:35 am by Elena Gilbert

» Търси се семейство.
Гробището       - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:34 pm by Constantine

» Руините на църквата над гробницата
Гробището       - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:25 pm by Constantine

» Търся си другарче за РП.
Гробището       - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 20, 2011 2:11 pm by Damon Salvator

» Дев Константин
Гробището       - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:57 pm by Damon Salvator

» Фотошоп Манияк
Гробището       - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:54 pm by Elena Gilbert

» Реклама на форуми и сайтове.
Гробището       - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 9:39 pm by Emma Kathleen Lynch

» The Witch's Daughter from Paula Brackston
Гробището       - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 7:24 pm by Damon Salvator

Top posters
Damon Salvator
Гробището       - Page 2 I_vote_lcapГробището       - Page 2 I_voting_barГробището       - Page 2 I_vote_rcap 
Elena Gilbert
Гробището       - Page 2 I_vote_lcapГробището       - Page 2 I_voting_barГробището       - Page 2 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Гробището       - Page 2 I_vote_lcapГробището       - Page 2 I_voting_barГробището       - Page 2 I_vote_rcap 
Kaya Lourence
Гробището       - Page 2 I_vote_lcapГробището       - Page 2 I_voting_barГробището       - Page 2 I_vote_rcap 
Alexandra Petrova
Гробището       - Page 2 I_vote_lcapГробището       - Page 2 I_voting_barГробището       - Page 2 I_vote_rcap 
Селения Картър
Гробището       - Page 2 I_vote_lcapГробището       - Page 2 I_voting_barГробището       - Page 2 I_vote_rcap 
Мат Уесли
Гробището       - Page 2 I_vote_lcapГробището       - Page 2 I_voting_barГробището       - Page 2 I_vote_rcap 
Дейв Хендсъм
Гробището       - Page 2 I_vote_lcapГробището       - Page 2 I_voting_barГробището       - Page 2 I_vote_rcap 
Джесика Алварадо
Гробището       - Page 2 I_vote_lcapГробището       - Page 2 I_voting_barГробището       - Page 2 I_vote_rcap 
Сали
Гробището       - Page 2 I_vote_lcapГробището       - Page 2 I_voting_barГробището       - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Чет Ное 23, 2017 4:12 pm
Посетители
free counters
Администраторите:

 Деймън Салваторе (леееко заспалия създател)
 Гробището       - Page 2 Somerhalder3

  Елена Гилбърт (досадната помощничка на създателя)
 Гробището       - Page 2 Ml002



 

 Гробището

Go down 
+5
Stefan Salvator
Elena Gilbert
Katherine Pierce
Natalie Snake
Damon Salvator
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Natalie Snake
Dangerous
Dangerous
Natalie Snake


Брой мнения : 64
Join date : 25.04.2011

Гробището       - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището    Гробището       - Page 2 Icon_minitimeПон Май 02, 2011 12:57 pm

Можеше да ѝ се доверя, след като разликата между нас беше малка.
-Когато са ме създали са ми дали много сила. Много много сила. Нещо, като проклятие. Това, да съм един от първите демони си има цена, дори да не съм го избирала. Аз съм сукубус и почти няма оцелял, който да се е измъкнал, след като дори съм го целунала. Ако проклятието ми се развали обаче, аз ще умра. Демонската раса ще изчезне. Има още много странични ефекти. Един от тях е, че чрез моята кръв могат да се заздравяват проклятия. Защо си мислиш, че целият свят ме преследва?
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Selfish Bitch
Selfish Bitch
Katherine Pierce


Брой мнения : 242
Join date : 01.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Гробището       - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището    Гробището       - Page 2 Icon_minitimeПон Май 02, 2011 3:30 pm

Погледнах я и казах:
- Явно си много известна!
Отпих от шишето.
- Мисля,че знаеш моята история и защо съм тук.
Подсмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Natalie Snake
Dangerous
Dangerous
Natalie Snake


Брой мнения : 64
Join date : 25.04.2011

Гробището       - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището    Гробището       - Page 2 Icon_minitimeПон Май 02, 2011 3:41 pm

-Знам дори повече от колкото искам. -Засмях се, като ѝ намигнах.
Изправих се, като изтупах дрехите си.
-Трябва да тръгвам. Имам да свърша много неща, преди да си тръгна от града. -Усмихнах се. -Определено ще се видим отново. -Черните ми прила се появиха, разперих ги и в следващия момент вече ме нямаше.
Изчезнах, все едно никога не съм била на гробищата.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Selfish Bitch
Selfish Bitch
Katherine Pierce


Брой мнения : 242
Join date : 01.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Гробището       - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището    Гробището       - Page 2 Icon_minitimeПон Май 02, 2011 3:45 pm

Подсмихнах се и казах:
- Хората постоянно говорят.
Засмях се.
- Както и аз.
Усмихнах се дяволито.
- До нови срещи.
Намигнах й.
След малко тя изчезна.Станах от плочата и тръгнах бързо към изхода.
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Гробището       - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището    Гробището       - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 12, 2011 12:09 pm

Трябваше да посетя мама и татко,но незнаех дали все още е безопасно ,но вече не ми пукаше бях решила да го направя от три дена отлагах само защото ме беше страх.Тръгнах с плавни и бавни крачки към гробището и когато стигнах намерих гробовете на мама и татко още от пръв поглед.Този път бях сама,вече не знаех дали мога да вярвам на Деймън.
Върнете се в началото Go down
Stefan Salvator

Stefan Salvator


Брой мнения : 11
Join date : 25.04.2011

Гробището       - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището    Гробището       - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 12, 2011 12:21 pm

Реших да посетя едно от любимите си места. А именно гробищата ме карат да се чувствам добре,колкото и странно да звучи. Ако не бях вампир,отдавна щях да съм закопан там. Стигнах доста бързо,както обичайно,но изглежда не бях сам. Пред двата гроба седеше доста позната фигура. Естествено бе Елена,която отново ридаеше на гробовете на родителите си. Промъкнах се безшумно зад нея и я прегърнах.
-Не е нужно да го правиш. Казах и с нисък тон,намеквайки и да не се натъжава.
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Гробището       - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището    Гробището       - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 12, 2011 12:26 pm

-Стефан толкова се радвам да те видя.-Прегърнах го силно у му се усмихнах след това.
-Знам,че не бива,но просто не мога.-Казах на бившия ми.
-Как си?Как е Клара?-ПОпитах го и се загледах в лицето му изобщо не се беше променил.
Върнете се в началото Go down
Stefan Salvator

Stefan Salvator


Брой мнения : 11
Join date : 25.04.2011

Гробището       - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището    Гробището       - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 12, 2011 12:31 pm

-Ами добре съм,след вчерашния ми акт така да се каже с Клара,надявам се и тя да е добре. Казах и с лек присмех. Все пак трябваше да я развеселя. Елена не се бе променила ,много.
-Ти как си,попринцип,за сега знам. Казах и погледнах гробовете.
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Гробището       - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището    Гробището       - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 12, 2011 12:35 pm

-ММ добре..но имам нужда от теб Стефан.-КАзах му и го погледнах.
-Трябва да ме превърнеш.Моля те ако не ще умра.
-И Деймън ще е нещастен но все пак си има Мария с която да ме замени.-КАза с ирония в гласа си.
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Гробището       - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището    Гробището       - Page 2 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 9:59 pm

-Виж Стефан става късно и трябва да вървя..Беше ми приятно да те срещна.-Казах и го прегърнах приятелски и след това станах изтупах си колената и се запътих към къщи."Мисля да отида до Бара да си взема едни кафе днес трябваше да се поразровя за нещо."Казах сама на себе си и след това се запътих към Бара.
Върнете се в началото Go down
Кали
Hot Chick
Hot Chick
Кали


Брой мнения : 71
Join date : 30.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Гробището       - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището    Гробището       - Page 2 Icon_minitimeПон Май 30, 2011 7:02 pm

Беше тотална скука. Бървях без цел и посока, накъдето ми видят очите. Накрая стигнах до гробището. Облегнах се на едно дърво, бях скрита от сенките му. Погледът ми витаеше между надгробните плочи, разчитайки няколко познати имена.. явно аз ги бях убила. Спрях погледа си върху един паметник, който беше на вампир. Спомних си импровизираната "битка" с него. Не даде нищо от себе си, явно просто искаше да умре.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Гробището       - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището    Гробището       - Page 2 Icon_minitimeПон Май 30, 2011 7:29 pm

Тръгнах си ,след като цялата нощ ,си бяхме говорили и не само с Анджи,оказа се доста приятна компания,като не се опитваше да ме убие.но с настъпването на ден я,се разделихме.Имах нужда от баня,за това за кратко се прибрах в хотела.Но не ме свърташе на едно място.Отидох до гробището ,до гробът на татко,за първи път идвах тук,но нещо ме подтикна да го направя,бях взел две червени рози,които поставих и казах.
- Здравей татко ,ще отмъстя за тебе,вече почти съм изпълнил планът си ,най-сетне ги открих,братята ми ,са в този град.
Върнете се в началото Go down
Кали
Hot Chick
Hot Chick
Кали


Брой мнения : 71
Join date : 30.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Гробището       - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището    Гробището       - Page 2 Icon_minitimeПон Май 30, 2011 7:35 pm

За секунди застанах зад непознатият вампир, който се появи след малко на гробището и застана пред един гроб, като постави две черни рози.
-Любимите ми - казах тихо зад него и той се обърна.
Погледнах датата на смъртта на паметника пред него.
-Ако беше починал по-скоро можеше да направя нещо по въпроса - казах, като отместих поглед от датата и погледнах непознатия пред мен.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Гробището       - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището    Гробището       - Page 2 Icon_minitimeПон Май 30, 2011 7:57 pm

Бях се замислил и говорих на баща ми,когато чух и усетих някой зад мен обърнах се и се взрях ,в най-поразителните очи които някога бях виждал.Но дори те бледненеха ,пред видът на цялото създание пред мен ,приличаше ,на богиня и сегурно беше такава.Тялото ѝ ,беше перфектно изваяно ,като от скулптор.Лицето ѝ,като рисувано,уникална жена.Усетих ,че съм се зазяпал,за това с усилие,отместих поглед
- Да преди 120 години се случи-казах и се опитах да и се усмихна.но все пак никога нямаше да забравя онзи миг,в който баща ми издъхна в ръцете ми и това помрачи усмивката ми.
Върнете се в началото Go down
Кали
Hot Chick
Hot Chick
Кали


Брой мнения : 71
Join date : 30.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Гробището       - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището    Гробището       - Page 2 Icon_minitimeПон Май 30, 2011 8:04 pm

-Прекалено много време, за да продължаваш да тъжиш - казах му. А и беше прекалено много време, че да успея да го съживя, не беше дори по моите сили.
-Не приемай, че е умрял.. приеми смъртта му като промяна. Всеки край е ново начало - казах на непознатият пред мен. Все пак "един умира, друг се ражда."
-Аз съм Морена - казах му, представяйки се с почти безизвестното си име и го погледнах преценяващо със сиво-сините си очи и зачаках и той да се представи.. или пък да запази мистерията около него и да реши да не ми позволи да разбера кой е.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Гробището       - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището    Гробището       - Page 2 Icon_minitimeПон Май 30, 2011 8:56 pm

- Дейв -поех нежната и длан и галантно я целунах.
- Проблема ,Морена е ,че аз не го познавах,преди това ,бях там когато умираше,той ми поиска прошка но умря в ръцете ми преди,да ми каже ,че съм му син.Разбрах от една от прислужниците.но това е дълга история,няма да те отегчавам с нея.Ти от тук ли си,в "Мистик Фолс" ли живееш ?-Погледнах я ,отново изучаващо се спуснах по тялото ѝ,беше прекалено съвършена.Щях да откача,ако продължа да я гледам,за това извърнах поглед.
Върнете се в началото Go down
Кали
Hot Chick
Hot Chick
Кали


Брой мнения : 71
Join date : 30.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Гробището       - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището    Гробището       - Page 2 Icon_minitimeПон Май 30, 2011 9:02 pm

Това беше наистина кофти, тъжно история да не познаваш баща си, но спря да мисля по този въпрос, не бях такъм тип "човек".
-Не съм оттук. По принцип съм от Индия.. колкото и странно може би да ти звучи - казах му. Хубавата стара Индия.. толкова се радвах обаче че се махнах оттам.
-Но засега съм в Мистик Фолс, въпросът е докога. Бързо сменям местожителството си, когато хората ознаят коя съм. Винаги искат нещо от мен, а когато не мога или просто не искам да помогна е много изнервящо - казах. Тогава бях способна да убия без да се замисля, но не бях и такава, не отнемах животи безпричинно.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Гробището       - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището    Гробището       - Page 2 Icon_minitimeПон Май 30, 2011 9:22 pm

- Индия ?- поогледах я пак,без да скривам интересът си.
- Не ми приличаш на индийка,имаш сметаново бяла кожа,а те са мургави ,а и цветът на очите ,не не може да си индийка.Следващите ѝ думи ме заинтригуваха дори повече от произхода ѝ.
- А коя всъщност си ,ако мога да попитам.Мога да усетя ,че си силна и древна,не си вампир или нещо, което преди съм срещал,какво си красавице,можеш да ми се довериш.
Върнете се в началото Go down
Кали
Hot Chick
Hot Chick
Кали


Брой мнения : 71
Join date : 30.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Гробището       - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището    Гробището       - Page 2 Icon_minitimeПон Май 30, 2011 9:25 pm

-Индия само се води като моята страна - казах му с усмивка.
Дали можех да му се доверя наистина. В крайна сметка ако дори опита да направи нещо срещу мен, той щеше да си изпати.
-Нали ти казах, казвам се Морена - казах му. Не го лъжех, наистина бях позната като Морена в някои народи. Той ме погледна леко недоверчиво. Е, какво пък толкова.
-Кали повече ли ти говори? - попитах го. Дано не беше чувал за мен, за което шансът беше.. сравнително малък, но пък съществуваше!
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Гробището       - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището    Гробището       - Page 2 Icon_minitimeПон Май 30, 2011 9:40 pm

- Кали -погледнах я
- Сигурно се шегуваш ,единствената Кали за която съм чувал е богиня на смъртта и жена на Шива.Погледнах я отново ,усмивката и бе дяволска.
- Не може да бъде,не може да си Кали или пък Да.Сега ще разбера-казах и по-бърз от всякога я приковах към високата на стена на една гробница.Не за да я нараня,а за да я целуна.Знаех ,че ако е Кали вече съм мъртъв,но аз вечно май си рискувах живота ,за една целувка.
Върнете се в началото Go down
Кали
Hot Chick
Hot Chick
Кали


Брой мнения : 71
Join date : 30.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Гробището       - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището    Гробището       - Page 2 Icon_minitimeПон Май 30, 2011 9:49 pm

-Същата - казах.
След малко ме притисна към един висок паметник на един гроб и ме целуна. Промъкнах ръцете си между нас и ги поставих на мускулестите му гърди. Отвърнах на целувката му страстно, като леко захапах долната му устна. След това го блъснах от мен.
-Не са ли те учили да питаш? - казах му и го погледнах. Усетих каква е дарбата му и се подсмихнах. Присвоих я, нищо че имах същата и за секунди го оставих без нея. След това го пронизах с поглед, причинявайки му болка. Не прекалено силна, беше поносима, но просто да му подскажа да не върши друг път такива неща. Беше без дарбата сиза секунди, после когато отново се задейства, след като я бях копирала спрях и го погледнах.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Гробището       - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището    Гробището       - Page 2 Icon_minitimeПон Май 30, 2011 10:04 pm

Тя не остана доволна и въпреки това отвърна на целувката ми.Точно когато помислих,че съм я спечелил,почувствах болката ,но много пъти я бях чувствал,когато съм позволявал.Но този път тя ми беше отнела дарбата след като ми я върна.
- Съжалявам красавице,но как да те питам,като дори само като те видя,ми иде да те притисна,под мен,ти ме обезумяваш.Никоя жена до сега не ми е действала така.-бях дързък и го знаех .Знаех ,че можеше да ме нарани,вече го беше показала ,но някак си не ми пукаше.отново бях при нея и прокарах пръсти ,през косите ѝ,с цвят на абанос.
- Ще те целуна пак, прелестна богиньо-осведомих я ,но пак не беше питане,а по-скоро изказване на свършен факт.
- Ако не го искаш,трябва да ме убиеш,защото след като опитах от твоите устни,не искам цялата,безнадеждно съм изгубен.-Тя можеше да усети възбудата ми и че въобще не се шегувах.
Върнете се в началото Go down
Кали
Hot Chick
Hot Chick
Кали


Брой мнения : 71
Join date : 30.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Гробището       - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището    Гробището       - Page 2 Icon_minitimeПон Май 30, 2011 10:09 pm

Стоях и го гледах невярващо.
-Ама ти да не си мазохист.. или какво? - попитах го. След секунди го бях притиснала към едно дърво, докато държах с ръка врата му.
-Мога да ти отнемам дарбата и да те нараняам до безкрай. Но мога и да те убия още сега. Кажи ми една причина да не го направя - казах му и го погледнах. След малко го пуснах.
-Аз все още чакам причината - казах, като го наблюдавах с онзи поглед, който още малко и щеше да му докара болка. Вярно, беше страшно секси, но това не му даваше право да се държи така.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Гробището       - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището    Гробището       - Page 2 Icon_minitimeПон Май 30, 2011 10:20 pm

- Мога да ти дам повече от една Кали,само ако ми позволих-говорех и без страх и я гледах право в тези изумителни очи,които сякаш проникваха в душата ми и ме разтреперваха от вътре.Погалих кожата на ръката,което донесе тръпки не само в моето тяло.
- от кога не си любена ,както трябва ?-Тя ме изгледа безмилостно,даже усетих кратка болка.Но тя не ме спря.Продължавах да я галя,като пръстите ми нежно докосваха кожата ѝ
- Така както заслужаваш,мога да те подлудя красавице и щ ее напълно честно,защото и ти подлуди мене.Наранявай ме,но ми се отдай.Без обвързване,просто удовлетворяване,погледни ме в очите и кажи ,че не го искаш ,толкова силно,колкото и аз .
Върнете се в началото Go down
Кали
Hot Chick
Hot Chick
Кали


Брой мнения : 71
Join date : 30.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Гробището       - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището    Гробището       - Page 2 Icon_minitimeПон Май 30, 2011 10:29 pm

-Първо, не ти влиза в работата откога не съм правила секс, за протокола - отскоро. Второ: не, не искам - казах му и го погледнах в очите. Добре де, в това последното не бях много сигурна, но поне се опитах да звуча такава. Счупих част от клона на дървото.
-Досега не съм пробвала този начин, да убия вампир както си е по.. традиция. Не ме карай да опитвам - казах му и си подхвърлих колчето във въздуха. Седнах до една надгробна плоча и се загледах в Дейв. Май не даваше признаци, че ще продължи да опорства, или на мен така ми се струваше. Но пък трябва да призная, че това упорство беше възбуждащо.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Гробището       - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището    Гробището       - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Гробището
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Гробището

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Love Bites :: Мистик Фолс :: Мистик Фолс-
Идете на: