Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love Bites

Sometimes Love Bites
 
ИндексFriendsПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Poll
Искате ли нов скин?
Да
Водопадите      I_vote_lcap100%Водопадите      I_vote_rcap
 100% [ 7 ]
Не
Водопадите      I_vote_lcap0%Водопадите      I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Все ми е едно!
Водопадите      I_vote_lcap0%Водопадите      I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7
Latest topics
» Facebook
Водопадите      Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:36 am by Elena Gilbert

» Катерина Денъхи
Водопадите      Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:35 am by Elena Gilbert

» Търси се семейство.
Водопадите      Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:34 pm by Constantine

» Руините на църквата над гробницата
Водопадите      Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:25 pm by Constantine

» Търся си другарче за РП.
Водопадите      Icon_minitimeВто Сеп 20, 2011 2:11 pm by Damon Salvator

» Дев Константин
Водопадите      Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:57 pm by Damon Salvator

» Фотошоп Манияк
Водопадите      Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:54 pm by Elena Gilbert

» Реклама на форуми и сайтове.
Водопадите      Icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 9:39 pm by Emma Kathleen Lynch

» The Witch's Daughter from Paula Brackston
Водопадите      Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 7:24 pm by Damon Salvator

Top posters
Damon Salvator
Водопадите      I_vote_lcapВодопадите      I_voting_barВодопадите      I_vote_rcap 
Elena Gilbert
Водопадите      I_vote_lcapВодопадите      I_voting_barВодопадите      I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Водопадите      I_vote_lcapВодопадите      I_voting_barВодопадите      I_vote_rcap 
Kaya Lourence
Водопадите      I_vote_lcapВодопадите      I_voting_barВодопадите      I_vote_rcap 
Alexandra Petrova
Водопадите      I_vote_lcapВодопадите      I_voting_barВодопадите      I_vote_rcap 
Селения Картър
Водопадите      I_vote_lcapВодопадите      I_voting_barВодопадите      I_vote_rcap 
Мат Уесли
Водопадите      I_vote_lcapВодопадите      I_voting_barВодопадите      I_vote_rcap 
Дейв Хендсъм
Водопадите      I_vote_lcapВодопадите      I_voting_barВодопадите      I_vote_rcap 
Джесика Алварадо
Водопадите      I_vote_lcapВодопадите      I_voting_barВодопадите      I_vote_rcap 
Сали
Водопадите      I_vote_lcapВодопадите      I_voting_barВодопадите      I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Чет Ное 23, 2017 4:12 pm
Посетители
free counters
Администраторите:

 Деймън Салваторе (леееко заспалия създател)
 Водопадите      Somerhalder3

  Елена Гилбърт (досадната помощничка на създателя)
 Водопадите      Ml002



 

 Водопадите

Go down 
+8
Дейв Хендсъм
Анджелика
Бри Танър
Angelique West
Alexandra Petrova
Katherine Pierce
Elena Gilbert
Damon Salvator
12 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Damon Salvator
Admin
Admin
Damon Salvator


Брой мнения : 612
Join date : 16.04.2011
Age : 32
Местожителство : In ThE dArK

Водопадите      Empty
ПисанеЗаглавие: Водопадите    Водопадите      Icon_minitimeПон Апр 18, 2011 11:50 am

Водопадите      3003500I
Върнете се в началото Go down
https://love-bites.bulgarianforum.net
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Водопадите      Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      Icon_minitimeПет Май 06, 2011 9:33 pm

Вече незнаех на къде поема беше толкова тъмно а сълзите замъгляваха погледа ми.Незнайно как стигхнах до някакви водопади които щом видях сълзите започнаха да капат все по-бързо и по-бързо от мен.Не можех да издържам повеече започнах да викам със всичка сила.Болката която Деймън ми причини нямаше да я забравя и всичко беше по вина на таи Мария.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Selfish Bitch
Selfish Bitch
Katherine Pierce


Брой мнения : 242
Join date : 01.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Водопадите      Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      Icon_minitimeПет Май 06, 2011 9:40 pm

След като си тръгнах от кладенецът..Реших да отида на едно по - спокойно място,водопада.Времето там винаги беше влажно,а сега през нощта тъмно и мрачно.Щом стигнах,видях едно момиче да плаче под едно дърво близо до водопада.Застанах мигновено до дървото и казах:
- Я виж ти какво си имаме тук!
Усмихнах се дяволито.
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Водопадите      Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      Icon_minitimeПет Май 06, 2011 9:43 pm

-Майната ти Катрин.-Веднага се обърнах към нея и я погледнах гневно сега изобщо не ми беше до нея.НЕ исках да изглеждам слаба пред нея но неможех да се спра.Сълзите отново капеха бързо а аз гледах към дърветата в ляво от нея.Тя не ме виждаше както и аз нея.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Selfish Bitch
Selfish Bitch
Katherine Pierce


Брой мнения : 242
Join date : 01.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Водопадите      Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      Icon_minitimeПет Май 06, 2011 9:46 pm

Засмях се и казах:
- Спокойно малката!
Усмихнах се самодоволно.
- И защо плачеш?
Направих се на загрижена.
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Водопадите      Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      Icon_minitimeПет Май 06, 2011 9:50 pm

-Не те интересува.-Отговорих и просто и се приближ към нея.
-Не сега не се захващай с мен днес.-КАзах с заплашителен тон.
След това я погледнах и се обърнах.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Selfish Bitch
Selfish Bitch
Katherine Pierce


Брой мнения : 242
Join date : 01.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Водопадите      Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      Icon_minitimeПет Май 06, 2011 9:55 pm

Направих се на уплашена и казах:
- Оу..колко ме е страх!
Засмях се ехидно.
- Не забравяй,че ти си човек Елена!
Подсмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Petrova
Original Bitch
Original Bitch
Alexandra Petrova


Брой мнения : 170
Join date : 06.05.2011
Местожителство : In Dean Winchester's bedroom ^

Водопадите      Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      Icon_minitimeПет Май 06, 2011 10:11 pm

Мистик Фолс...бях се върнала тук. След толкова много години. Реших да се разходя и тръгнах към непозната посока. Стигнах до някакви водопади. Там видях две момичета да си говорят, когато се приближих усетих, че това са мои двойнички.
- Здравейте
Казах аз и онази моя усмивка се появи на лицето ми
- Интересно е, колко много приличате на мен.
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Водопадите      Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      Icon_minitimeПет Май 06, 2011 10:16 pm

-Аз дойдох тук първа направете ми услуга и се махнете.-Извиках им в лицата и ги погледнах гневно точно в момента бях готова да се бия дори и с два вампира.Не ми пукаше дори и да мра в този случай щеше да е по-добрата опция.
-Убий ме Катрин.-КАзах тихо беззвучно и се подсмихнах на себе си.Мразех се.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Selfish Bitch
Selfish Bitch
Katherine Pierce


Брой мнения : 242
Join date : 01.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Водопадите      Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      Icon_minitimeПет Май 06, 2011 10:20 pm

Подсмихнах се и казах:
- Не виждам да пише ''собственост на Елена Гилбърт''.
Засмях се дяволито.
След това тя ме помоли да я убия.Въздъхнах с усмивка на уста и казах:
- Съжалявам миличка,но ми трябваш жива.
Намигнах й.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Petrova
Original Bitch
Original Bitch
Alexandra Petrova


Брой мнения : 170
Join date : 06.05.2011
Местожителство : In Dean Winchester's bedroom ^

Водопадите      Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      Icon_minitimeПет Май 06, 2011 10:22 pm

- Колко сте забавни, къде е камерата?
Засмях се и се огледах
- Наистина ли искаш да умреш, сигурна съм, че много хора вече искат да те убият...не се притеснявай.
Намигнах и и седнах до нея
- Винаги можеш да избягаш, но като те гледам няма да издържиш.
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Водопадите      Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      Icon_minitimeПет Май 06, 2011 10:27 pm

-Майната ти и на теб и на теб.-Погледнах към двете след това станах и се отдръпнах от тях отидох до едно дърво и се подпрях.
-Направете ми услга или си тръгнете или не ми говорете,говорете си за това какви Кучки сте.-Напрвих физиономия и скръстих ръце,.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Selfish Bitch
Selfish Bitch
Katherine Pierce


Брой мнения : 242
Join date : 01.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Водопадите      Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      Icon_minitimeПет Май 06, 2011 10:30 pm

Засмях се и казах:
- Оуу..колко грубо Елена!
Опитах се да не се засмея,но не можах.
- Нека позная..Деймън нали?
Повдигнах вежда.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Petrova
Original Bitch
Original Bitch
Alexandra Petrova


Брой мнения : 170
Join date : 06.05.2011
Местожителство : In Dean Winchester's bedroom ^

Водопадите      Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      Icon_minitimeПет Май 06, 2011 10:32 pm

- Значи се казваш Елена...
Посочих момичето
- А ти си Катрин
Посочих вампирката
- Хм, интересно....и кой е Деймън?
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Водопадите      Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      Icon_minitimeПет Май 06, 2011 10:36 pm

-НЕ говорете за него.-Изкрещях силно и ги погледнах гневно а после забих един шамар на Катрин и я погледнха оззлобено в лицето.Вече неможех да я понасям.Мразех я мразех и него,и тази новата.Взех една остра пръчка и се прободох в корема.Бързо а да свърши болката по-бързо.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Selfish Bitch
Selfish Bitch
Katherine Pierce


Брой мнения : 242
Join date : 01.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Водопадите      Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      Icon_minitimeПет Май 06, 2011 10:43 pm

След като ми наби шамар и и си заби пръчка в корема. Погледнах я злобно.Извадих пръчката и бързо хванах Елена и я забих в едно дърво.Тя си удари доста силно главата и припадна.Бързо я метнах през рамо и се обърнах към другата вампирка и казах:
- Ти трябва да си оригиналната Петрова.
Усмихнах се дяволито.
- Е идваш ли?
- Мисля малко да се позабавлявам с нея.
Усмихнах се самодоволно.
- Само гледай да не изоставаш!

П.П. Пишете в имението ми
Върнете се в началото Go down
Angelique West
Killer
Killer
Angelique West


Брой мнения : 76
Join date : 25.04.2011

Водопадите      Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      Icon_minitimeЧет Май 12, 2011 6:29 pm

Вече наистина ми се щеше да замина някъде.. Не че със Стефан имахме проблеми просто.. това че Елена е тук и че всеки момент може да реши да се върне при нея.. въпреки че сме женени.. Писна ми да живея в страх от това. Писна ми и тази шибана болест.. Трябваше да си намеря някой които да ме направи вампир в противен случай.. ще умра.
Седнах срещу едни водопади и се загледах във водата,докато не усетих стъпки.
- Хубаво е.. а? - попитах и се усмихнах. Извъртях глава. срещу мен седеше едно червенокосо хубаво момиче.
- Аз съм Клара.. приятно ми е. - казах подавайки ръка.
Върнете се в началото Go down
Бри Танър

Бри Танър


Брой мнения : 91
Join date : 01.05.2011

Водопадите      Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      Icon_minitimeЧет Май 12, 2011 7:25 pm

Имах нужда от разходка.. Въпреки късния час се измъкнах от вкъщи съвсем безшумно.. Пуснах музика на телефона си и бавно поставих слушалките в ушите си.. Пъргаво се изнизах през гората и докато се усетя вървях по криволика пътечка.. Ветрецът подухваше леко предвещаващ нечия смърт.. Вдигнах поглед нагоре.. Погледа ми се спря в небето.. Толкова мрачно и някак спокойно.. Усмихнах се и още преди да се усетя бях поред водопадите.. Забелязах момиче и се доближих до нея, но не казах нищо.. Беше с тъмна коса.. Красавица.. Усмихнах се, а тя ме поздрави и се представи..
- Здрасти.. Аз съм Бри.. - обясних и поех меката й ръка.. Кожата йбе топла за разлика от вечно ледените ми ръце..
Върнете се в началото Go down
Angelique West
Killer
Killer
Angelique West


Брой мнения : 76
Join date : 25.04.2011

Водопадите      Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      Icon_minitimeЧет Май 12, 2011 8:14 pm

Когато докоснах ръцете й усетих колко студени бяха. Моите винаги бяха топли.. и заради болестта и заради това че кръвта ми е по-топла от обикновеното.
- Какво прави красиво момиче навън в този странен град? - попитах все така усмихнато.
Не ми се мислеше какво ли става сега с Елена и Стефан.
Върнете се в началото Go down
Бри Танър

Бри Танър


Брой мнения : 91
Join date : 01.05.2011

Водопадите      Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      Icon_minitimeЧет Май 12, 2011 8:21 pm

- Среднощна разходка .. - признах ухилено и огледах изражението й.. Дори не трепна при допира на ледената ми ръка.. Винаги е било мистерия защо ръцете ми са студени.. Сега обаче започвах да разбирам..
- Може би и аз трябва да те попитам същото.. - усмихнах се.. Под лунната светлина лицето й бе бяло.. Може би дори прекалено, но аз като че ли бях още по-бяла и от нея.. Това бе разликата между здрав и болен човек.. Очите й бяха сини.. по-различни от моите и все пак сини.. Скоро осъзнах, че започна да става неловко.. Отместих поглед от нея.. Загледах се във стичащата се вода.. Беше красива.. По-свой собствен начин..
Върнете се в началото Go down
Angelique West
Killer
Killer
Angelique West


Брой мнения : 76
Join date : 25.04.2011

Водопадите      Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      Icon_minitimeПет Май 13, 2011 9:42 am

- Ами.. дълга история. Пък и е хубаво да разгледам красотите преди да умра. - казах спокойно и докоснах водата.
- Шантава история.. каква е твоята? - попитах любопитно и я загледах като малко дете.
Усмихвах се мило,дано да не бях толкова нахална.
Върнете се в началото Go down
Бри Танър

Бри Танър


Брой мнения : 91
Join date : 01.05.2011

Водопадите      Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      Icon_minitimeПет Май 13, 2011 5:37 pm

Погледнах я объркано.. Не можех да разбера какво се опитваше да каже.. Как така преди да умре ? Ръцете й бяха топли, което беше странно за болните или пък аз познавах малко такива ? ..
- Какво ти е ? - попитах спонтанно игнорирайки въпроса й..
- Защо ще умираш ? - попитах тихо .. Повдигнах леко едната си вежда.. Беше ми любопитно.. Не исках да ставам нахална и все пак.. Може би ако и двете бяхме болни щяхме да намерим някакъв начин да се спасим.. От малка бях приела мисълта, че ще умра най-много на двадесет.. Сега обаче беше различно.. Исках да живея.. Борех се с болестите, със самата себе си.. Може би момичето знаеше начин за спасение..
Върнете се в началото Go down
Angelique West
Killer
Killer
Angelique West


Брой мнения : 76
Join date : 25.04.2011

Водопадите      Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      Icon_minitimeПет Май 13, 2011 6:07 pm

- Левкимия.. и лечението не ми действа. - обясних простичко на момичето.
- Но нещо ми подсакзва че и ти не си добре.. какво ти има на теб? - попитах и я загледах.
Ръцете й бяха прекалено студени,дори на вампирите бяха по-топли.
- Съжалявам че питам толкова,но все пак хубаво е да си имам приятел,поне един. - усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Бри Танър

Бри Танър


Брой мнения : 91
Join date : 01.05.2011

Водопадите      Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      Icon_minitimeПет Май 13, 2011 6:14 pm

Усмивката ми помръкна.. Явно и тя щеше да умре съвсем млада.. Знаех, че няма лечение.. Имах повече болести от нея, но поне имахме нещо общо..
- За жалост моето не е само левкимия.. - обясних тихо.. Бях свикнала с хилядите ми болести.. Всяка с различен симптом.. Беше досадно и все пак факт.. Усмихнах се леко..
- Сигурна ли си, че няма начин, приятелко.. -ухилих се..
Върнете се в началото Go down
Angelique West
Killer
Killer
Angelique West


Брой мнения : 76
Join date : 25.04.2011

Водопадите      Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      Icon_minitimeПет Май 13, 2011 6:22 pm

- Има.. - засмях се леко и легнах на тревата,гледайки я.
- Съпругът ми може да ме направи.. вампир,но.. едва ли ще поискам това от него,за това сега ще търся някой които е съгласен.. - обясних й и се усмихнах отново.
- Не че искам да съм кръвопиещо същество толкова много,но.. не искам да умра. Ами ти? Защо и ти не си потърсиш някой спасител?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Водопадите      Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Водопадите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 5Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Love Bites :: Мистик Фолс :: Мистик Фолс-
Идете на: