Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love Bites

Sometimes Love Bites
 
ИндексFriendsПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Poll
Искате ли нов скин?
Да
Паркът         I_vote_lcap100%Паркът         I_vote_rcap
 100% [ 7 ]
Не
Паркът         I_vote_lcap0%Паркът         I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Все ми е едно!
Паркът         I_vote_lcap0%Паркът         I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7
Latest topics
» Facebook
Паркът         Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:36 am by Elena Gilbert

» Катерина Денъхи
Паркът         Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:35 am by Elena Gilbert

» Търси се семейство.
Паркът         Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:34 pm by Constantine

» Руините на църквата над гробницата
Паркът         Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:25 pm by Constantine

» Търся си другарче за РП.
Паркът         Icon_minitimeВто Сеп 20, 2011 2:11 pm by Damon Salvator

» Дев Константин
Паркът         Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:57 pm by Damon Salvator

» Фотошоп Манияк
Паркът         Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:54 pm by Elena Gilbert

» Реклама на форуми и сайтове.
Паркът         Icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 9:39 pm by Emma Kathleen Lynch

» The Witch's Daughter from Paula Brackston
Паркът         Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 7:24 pm by Damon Salvator

Top posters
Damon Salvator
Паркът         I_vote_lcapПаркът         I_voting_barПаркът         I_vote_rcap 
Elena Gilbert
Паркът         I_vote_lcapПаркът         I_voting_barПаркът         I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Паркът         I_vote_lcapПаркът         I_voting_barПаркът         I_vote_rcap 
Kaya Lourence
Паркът         I_vote_lcapПаркът         I_voting_barПаркът         I_vote_rcap 
Alexandra Petrova
Паркът         I_vote_lcapПаркът         I_voting_barПаркът         I_vote_rcap 
Селения Картър
Паркът         I_vote_lcapПаркът         I_voting_barПаркът         I_vote_rcap 
Мат Уесли
Паркът         I_vote_lcapПаркът         I_voting_barПаркът         I_vote_rcap 
Дейв Хендсъм
Паркът         I_vote_lcapПаркът         I_voting_barПаркът         I_vote_rcap 
Джесика Алварадо
Паркът         I_vote_lcapПаркът         I_voting_barПаркът         I_vote_rcap 
Сали
Паркът         I_vote_lcapПаркът         I_voting_barПаркът         I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Чет Ное 23, 2017 4:12 pm
Посетители
free counters
Администраторите:

 Деймън Салваторе (леееко заспалия създател)
 Паркът         Somerhalder3

  Елена Гилбърт (досадната помощничка на създателя)
 Паркът         Ml002



 

 Паркът

Go down 
+5
Пемфредо Цицуърт
Мат Уесли
Селения Картър
Клаус
Damon Salvator
9 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Damon Salvator
Admin
Admin
Damon Salvator


Брой мнения : 612
Join date : 16.04.2011
Age : 32
Местожителство : In ThE dArK

Паркът         Empty
ПисанеЗаглавие: Паркът    Паркът         Icon_minitimeНед Апр 17, 2011 7:04 pm

Паркът         Mysticfallsparc
Върнете се в началото Go down
https://love-bites.bulgarianforum.net
Клаус

Клаус


Брой мнения : 64
Join date : 25.04.2011

Паркът         Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът    Паркът         Icon_minitimeПон Май 02, 2011 7:50 pm

Беше тих, спокоен следобеден ден и слънцето, сякаш с кинжали, пронизваше меката обвивка на пухкавите облаци. Излязох от дома си и след като лениво се протегнах, прозявайки се, се отправих към градския парк.
Тръгнах по дългите, шумни, изпълнени с хора улици, а лъчите, се гонеха пред очите ми по тротоара. Вървях си, потънал в мисли, докато най сетне не стигнах входа на парка.
Тръгнах по тихите и усамотени алеи, с надеждата да намеря някое по-усамотено място.
Най-сетне стигнах до една пейка, намираща се под едно голямо, вековно, по моя преценка дърво, и седнах на нея.
Отворих книгата си и страниците зашумяха. След като приключих поредната страница, бавно и лениво приплъзнах пръст по гладката, бяла повърхност и отгърнах следващата страница.
Доста бях погълнат от книгата, защото дори не усетих как е минало времето и дали е имало някой около мен.
Изведнъж, слаб полъх на вятър мина по дрехите ми, плъзна се по дрехите ми и се заби в кожата ми. Леко потръпнах, но не станах. Книгата така ме бе погълнала, че имах чувството, че ще пренощувам в парка, поне докато я довърша докрай.
Бях потънал в толкова сладък унес, че дори не ми минаваше и през ум да се отърся от него, но желанието ми остана несбъднато.
Изведнъж, някъде иззад мен се чу пукот, който като игла се заби в ухото ми и ми причини лека болка, на която не обърнах внимание. За момент бях изтръгнат от унеса и затваряйки разсеяно книгата, бързо се обърнах назад и хвърлих невинен, но и опасен поглед на фигурата или по-точно фигурите, чиито силуети се очертаваха сега пред очите ми.
"Нима някой можеше да ме намери тук?" - бе първата мисъл, която се спусна през ума ми и изчезна, изпаравяйки се в нищото, потъвайки в един потоп от мисли, чувства, емоции и въпроси... Желания и мечти...Ламтения и странности... Все неща, които щаха да останат голямото "Х" в живота ми.
За момент се бях отдал на мислите си, но после ги игнорирах и отново насочих погледа си, изпълнен с огромно любопитство към фигурите, които с нетърпение очакввах да заговорят.
Разсеяно подпрях палец и показалец на брадичката си, очаквайки някой да наруши неловката тишина, която тегнеше над нас с невиждана сила и потайност.
Върнете се в началото Go down
Селения Картър

Селения Картър


Брой мнения : 151
Join date : 05.05.2011

Паркът         Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът    Паркът         Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 6:45 pm

Реших да се отърся от всички тревоги около новата ми работа и преместването ми и се запътих към парка. Беше отдалечено и тихо място, където се надявах да получа нужното усамотение и спокойствие. Тръгнах бавно, наслаждавайки се на чудната природа. Беше пролет-любимия ми сезон и нищо не можеше да ме задържи вкъщи. Макар и бавно, скоро стигнах. Крачех по алеята с отмерени стъпки, току се спирах и наблюдавах я някоя птички или някое цвете и отново продължавах. Както се бях унесла в мисли за новия си живот зърнах силует. Беше далеч, но явно и той ме беше забелязал, защото ме гледаше втренчено. Приближих се без никакъв срам..такава си бях..неразумна. Погледът му беше замечтан, зареян някъде в нищото. Помаха с ръка пред лицето му и първа проговорих:
-Познаваме ли се ? По начина по който ме гледахте бих могла да предположа, че сте ме виждали друг път. Или греша?
Мразех мъжете, които се смятаха за центъра на вселената, както този тип пред мен. Трябваше да разбера какво всъщност става, защото не можеше нормален човек да гледа така. Зачаках нетърпеливо отговор.
Върнете се в началото Go down
Клаус

Клаус


Брой мнения : 64
Join date : 25.04.2011

Паркът         Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът    Паркът         Icon_minitimeПет Май 06, 2011 5:26 pm

-Мнем, не се познаваме, но бихме могли... На по чашка в някое кафе... Как ти се струва? - попитах арогантно и прибрах книгата си, без да поглеждам момичето, което ме гледаше някак различно.
-Какво, да не ми се е разрошила косата? - попитах надменно и направих едно бързо, инстиктивно движение на ръката си към главата.
След като се уверих, че всичко е ОК, нагло погледнах момичето пред мен и заговорих с нотка на арогантност в гласа си:
-Е, не отхвърли поканата ми... Това означава, че си съгласна... Така ли? Или бъркам, госпожице? - говорех на момичето ту на "Ви", ту на "Ти", като постоянно оправях я косата си, я някоя гънка по ризата или пък разсеяно се оглеждах, като тук-таме хвърлях по някой студен поглед на момичето пред мен.
-Е, тръгваме ли или не...? Не си ти единствената, че да чакам цял ден да ми отговориш... Има и други момичета, които мечтаят да им обърна внимание... - казах това с нотка на високомерие в гласа си и зачаках отговора й.
Върнете се в началото Go down
Селения Картър

Селения Картър


Брой мнения : 151
Join date : 05.05.2011

Паркът         Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът    Паркът         Icon_minitimeПет Май 06, 2011 5:34 pm

Този тип направо ме вбесяваше. гневът се надигна в мен, но реших да не му показвам, че ме е засегнал и нервно потропвайки с крак изчаках да спре да говори. Поглеждах го надменно, високомерно, сякаш е нищожна буболечка в сравнение с мен. Но всъщност аз се чувствах като буболечката. От устата ми излязоха няколко хапливи думи по негов адрес:
-Е, господинчо, не можеш да зяпаш хората така и после да очакваш да се разминеш без нищо. Ти си толкова арогантен. Чуй ме добре...-при тези думи се приближих към него и размахах пръст-аз не съм като другите. Много бъркаш в преценката си за мен. Не искам да спя с теб. Отвращаваш ме.
Бях ядосана, но когато спрях погледа си на лицето му не можех да отбележа, че не е красив. Лицето му беше перфектно, а очите му толкова магнетични...."О, не, не!!!Нямаше да позволя да става така. Не можех, не можех да изпитвам нещо. Всъщност аз не изпитвах нищо." Залъгвах се с тези думи, само се залъгвах. Отметнах дългата си черна коса и го погледнах самоуверено.
-Мразя те...
Върнете се в началото Go down
Клаус

Клаус


Брой мнения : 64
Join date : 25.04.2011

Паркът         Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът    Паркът         Icon_minitimeПет Май 06, 2011 5:43 pm

-Хмм и аз, теб... А за поканата, отново не я оттегли... Означава ли, че приемаш? - заговорих отново арогантно хващайки я за пръста, сваляйки го на нивото на устата ми.
-Миличка, не искам да спя с теб... Мога да имам всяка, стига да щракна с пръсти... и всяко момиче, което искам, ще се озове в леглото ми, но ти не си сред тях.
След тези си слова, я погледнах в очите и изведнъж нещо ми стана, започнах да се чувствам привлечен от красотата им. "Нима я харесвам... Та тя е човек, а и е доста опърничава... Наистина ме привлича... Какво?!? Я, почакай?!? Не може да се влюбвам... Та аз... Аз съм Клаус..".
Бързо прекъснах тези си мисли и се сетих, че не съм се представил на момичето.
-Аз съм Клаус, между другото... Не, че ще го запомниш... Но все пак, не е джентълменско, величие като мен да не се представи... Дори да бъде забравено след това. - казах набързо и се засмях.
Видях, че момичето срещу мен ме изгледа кръвнишки, но не обърнах особено внимание:
-Та, не разбрах, отиваме някъде или ще стоим тук, цяла нощ да ми се любуваш. - вложих цялота си надменност и арогантностт в това си изречение и надменно замахвайки, зачаках отговора на момичето, което едва се сдържаше да не ме набие.
Върнете се в началото Go down
Селения Картър

Селения Картър


Брой мнения : 151
Join date : 05.05.2011

Паркът         Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът    Паркът         Icon_minitimeПет Май 06, 2011 5:50 pm

Извъртях очи от досада, че този самохвалко си мислеше, че е нещо повече от мен.
-Момченце..така де..Клаус....не ми лази по нервите. Имам работа и не бих се занимавала с такъв идиот като теб. Но съдбата не ме ощастливила. Кажи сега, какъв ти е проблемът? Има нещо странно в теб....
Как само ми се искаше да му се нахвърля отгоре, но доброто възпитание не го позволяваше, а и така щях да се принижа до неговото ниво. Погледнах го отново и за пореден път бях привлечена от красотата на очите му.
-Аз също не се представих. По-добре да ми казваш името, отколкото госпожичке. Аз съм Селения.
-И съм се запътила...всъщност и аз не знам къде-за миг нещо ми стана и ужасни спомени нахлуха в главата ми-теб не те интересува, пък и вече ми омръзна да водя този толкова безмислен разговор с простак като теб. Няма да ме вкараш в леглото си. Никога.
Обърнах се, но нещо ме караше да остана. Не можех..не исках да си тръгвам.
Върнете се в началото Go down
Клаус

Клаус


Брой мнения : 64
Join date : 25.04.2011

Паркът         Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът    Паркът         Icon_minitimeПет Май 06, 2011 6:01 pm

-Сели, Сели, Сели... Сели, миличка, нима не разбра? Аз нямам намерение да те вкарам в леглото си... Нито имам някакъв проблем... И да, права си има нещо странно в мен... Аз не искам да спя с теб... Просто те каня някъде на по чашка, където да се поопознаем мъничко. - започнах арогантно да говоря, отново подпирайки брадичката си с палец и показалец. Погледнах Селена "Красиво име" и казах.
-Може би ще ме поканиш у вас... Като се има предвид как ме гледаш от отдеве насам... - казах многозначително и намигмах някак надменно на момичето, което все повече ме привличаше... А всяка нейна обида бе като цвете за мен : "Ура, подариха ми букет от 101 червени рози" - помислих си наум, но се засмях на глас.
Видях погледа на Селена, изпълнен с недоумение и любопитство и устните ми се разтеглиха в още по-широка и тъповата усмивка...
-Е, милейди... Така, де Селения... Как ще процедираме? - попитах високомерно и заочаквах поредния отговор, а и някойй удар от страна на момичето.
Върнете се в началото Go down
Селения Картър

Селения Картър


Брой мнения : 151
Join date : 05.05.2011

Паркът         Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът    Паркът         Icon_minitimeПет Май 06, 2011 6:07 pm

О, не, не...щях да му се хвърля отгоре, да го убия!!!Този човек, този човек направо ме изкарваше извън нерви.
-Първо спри да ми казваш милейди, госпожичке и т.н. За теб съм просто Селения. Второ, мери си приказките. Ти си арогантен, надут, надменен глупак. Трето, ще дойда с теб, само защото нямам друга работа.
Като видях изражението му казващо "Да бе, падаш си по мен" почти ивиках:
-И четвърто, най-важно, НЕ СИ ПАДАМ ПО ТЕБ. Ти си отвратителен женкар.
Но онази глуповата усмивка, която го правеше още по-сладък, отново играеш е на лицето му и толкова се ядосах, че замахнах да го ударя. Но той беше твърд като камък. Дори не трепна при удара. Аз не можех да кажа същото. Ръката ме болеше страшно много, сигурно беше счупена.Погледнах го гневно и казах:
-Ти, долен, мазен....виж какво направи.
думите бяха излишни, отново замахнах да го ударя, този път с другата ръка, но...
Върнете се в началото Go down
Клаус

Клаус


Брой мнения : 64
Join date : 25.04.2011

Паркът         Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът    Паркът         Icon_minitimeПет Май 06, 2011 6:16 pm

Хванах ръката на Селения и я придърпах към себе си. Скъсих разстоянието между нас и арогантно попитах:
-О, Сели, да не се нарани? - надменно се усмихнах и се засмях.
-Нима очакваше да обърна и другата си буза? О, Сели, миличка, това никога не бива да го очакваш от мен... Ти сама каза, че съм мазен, арогантен надут женкар, но това не означава, че не бих те ударил.
След тези си думи я пуснах и със още по-глуповата умивка попитах:
-А сега, къде отиваме, какво ще пием и още ли ще ме гледаш така... Изпитателно...?
Усещах, че дразня Селения и затова просто се спрях преди и ритниците да са минали в действие... Позасмях се тъповато и ипродължих да вървя със същата скорост като Селения.
-Хей, не е нужно да тичаме, нощта е пред нас... А и ресторантите едва ли са далече. После, преди да си легнеш, може да дойда и да ти проета приказка за лека нощ. - казах арогантно и насочих енергията от устата си към крката, за да я настигна.
Върнете се в началото Go down
Селения Картър

Селения Картър


Брой мнения : 151
Join date : 05.05.2011

Паркът         Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът    Паркът         Icon_minitimeПет Май 06, 2011 6:23 pm

Запътих се бързо, с ядосани стъпки към най-близкия ресторант. Не исках да го виждам. Хапливите му думи достигаха до мен и ако скоро не спреше щях да мина на ритници. Той се опитваше да ме настигне като продължаваше да ръси глупости. Спрях за момент, решена да му отмъстя:
-Оооо...господинът не може да върви толкова бързо...да не се умори, а-направих му кучешка физиономия, което го ядоса допълнително. Радваща се на победата си казах самоуверено:
-Миличък, ти няма да идваш с мен.Няма да идваш в дома ми също. Мразя те.Колко пъти да ти го кажа...
В отговор получих глуповата усмивка и го ритнах със всичка сила в краката. Той не направи нищо, дори не изохка.
-Как така не те боли? Твърд си като камък, срещу такъв противник не е честно. Какво ще правя сега!!!Принцеса в беда, принцеса в беда-продължих с арогантния си тон.
Върнете се в началото Go down
Клаус

Клаус


Брой мнения : 64
Join date : 25.04.2011

Паркът         Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът    Паркът         Icon_minitimeПет Май 06, 2011 6:33 pm

-ОК, виж имам едно компромисно решение - Ще бъдеш в присъствието на моята персона и ще ме изтърпиш малко... После ще ти разкрия тайната си и защо не чувствам болка, а накрая, ще те оставя на мира, стига да не разкриеш тайната ми. - казах уж задъхан и продължих да ходя след Селестия.
Накрая изтичах пред Селения и започнах да вървя гърбом, гледайки я:
-Как се казва ресторанта, какъв е специалитета, какво ще пием...?
Унесен от въпросите си, продължих да вървя гърбом, без да видя клона зад мен, в който се блуснах и паднах. Селения ме подмина, а аз се престорих, че чувствам болка и протегнах умолително ръка към нея, за да ми помогне да стана:
-О, Сели, би ли помогнала на арогантния и бездушен женкар да стане?
След като дойде и вплете пръсти в моите, вместо да стана, просто я дръпнах към себе си и тя падна върху мен:
-О, драга моя Сели, трябваше да си по-внимателна. - казах надменно и я погледнах в очите, като започнах пак да изпитвам това чувство на привличане от по-рано.
Върнете се в началото Go down
Селения Картър

Селения Картър


Брой мнения : 151
Join date : 05.05.2011

Паркът         Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът    Паркът         Icon_minitimeПет Май 06, 2011 6:38 pm

-Ти си...ти си измамник, долен лъжец. Как ти повярвах само??!!!??
Ръцете ни бяха преплетени и сякаш ток премина по цялото ми тяло. Загледах се в хубавото му лице, чудех се какво е вкуса на устните му, но си спомних всичките тези арогантни думи и се отърсих от тези си мисли.
Както бях върху него на земята му прошепнах:
-О, какво ще правя сега. Ти добре ли си? Да не си си счупил нещо. Май за жалост не си-погледнах го арогантно и станах, но онова чувство от преди малко не ме напускаше.
Тръгнахме към ресторанта, но преди да влезем забелязах, че дрехите ми не бяха в най-добро състояние. Бяха кални и мръсни от малкото произшествие. Погледнах го гневно и казах:
-Е, сега заради теб приличам на Пепеляшка. Ще трябва да ме изчакаш да се преоблека. Някъде.
Огледах се наоколо, но имаше само дървета.
-Ще се скрия накъде..далеч от теб. Няма да следваш ясно ли е. Отивам да се преоблека.
Върнете се в началото Go down
Клаус

Клаус


Брой мнения : 64
Join date : 25.04.2011

Паркът         Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът    Паркът         Icon_minitimeПет Май 06, 2011 7:00 pm

-МммМ може да ти помогна ако искаш... Виждал съм достатъчно женски тела, та от твоето ли ще се притесня. - започнах арогантно но довърших като джентълмен - Добре, но ако избягаш, как да те намеря? Дай ми номера си...
Отдръпнах се леко назад и казах:
-Е, Пепеляшке, отиди да се приведеш в нормален вид, а аз ще се опитам да направя горе-долу същото.
След това тръгнах в противоположна на нейната посока.
... След 50 мин...
Отидох пред вратата на ресторанта, където ядосана, но и прелестна. Нервно потропваше с крак:
-О, нима закъснях? Е, какво чакаме, да влизаме... - казах надменно и отворих вратата на Селения, за да влезе:
-Леле, неотразима си тази вечер. - казах арогантно, но искрено.
-Имаш ли резервирана маса или сега да си набавим една? - попитах и набързо и отново закачих онова си тъповато изражение.
Върнете се в началото Go down
Мат Уесли
The perfect
The perfect
Мат Уесли


Брой мнения : 141
Join date : 06.06.2011
Age : 33
Местожителство : Ада

Паркът         Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът    Паркът         Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 4:40 pm

Когато пристегнахме паркът беше толкова спокоен, нямаше го шума от бара. Седнах на една пейка,а Персефона, седна до мен. Аз пак започнах да я разпитвам:
- Ще ми кажеш ли нещо повече за себе си - така де би трябвало да се опознаем, странното беше, че моята дарба не можеше да и повлияе, не можех да прочета нищо от мислите и колкото и да се опитвах. Тя беше странна личност.
Върнете се в началото Go down
Пемфредо Цицуърт
Sassy
Sassy
Пемфредо Цицуърт


Брой мнения : 81
Join date : 31.05.2011

Паркът         Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът    Паркът         Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 5:26 pm

-Аз съм древен вампир..на 2000 години..другото е тъпо-не бях добра в опознаването..Нр казвах по-важните неща..Премълчавах ги и това бе едно от хубавите ми качества а те не са много.. ,,Преди да кажеш на някого когото не познаваш нещо важно за себе си преброй до десет" ..Това е моят девиз..
И винаги го правя..Преди да се издрънкам броя до десет и осъзнавам,ч може би е още тръърде рано да го кажа..
Върнете се в началото Go down
Мат Уесли
The perfect
The perfect
Мат Уесли


Брой мнения : 141
Join date : 06.06.2011
Age : 33
Местожителство : Ада

Паркът         Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът    Паркът         Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 5:40 pm

- Хм - казах аз многозначително, знаех че премълчава нещо, но какво ли защо не можех да прочета мислите и, какво точно имаше в предвид с това вампир съм от 2000 години ...
Честно казано тази жена ме плашеше малко или много и не исках да я питам повече неща, защото може би отговора и не би ми харесал, може да се окаже някоя лоша и гадна жена, точно като онази, която ме беше превърнала преди години. Затова просто седях на пейката и гледах звездите.
Върнете се в началото Go down
Пемфредо Цицуърт
Sassy
Sassy
Пемфредо Цицуърт


Брой мнения : 81
Join date : 31.05.2011

Паркът         Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът    Паркът         Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 5:57 pm

Той неме попита повече нищо..Може би се изплаши не бях толкова лоша колкото изглеждам но определено бях мистериозна..
-Каква е твоята дарба..-бях необикновен вампир заради могъщата си дарба..Дори на друг древен можех да повлиая..Определено хаесвах дарбта си харесвах и това,че когато махна с ръце вече не е заледен..
Върнете се в началото Go down
Мат Уесли
The perfect
The perfect
Мат Уесли


Брой мнения : 141
Join date : 06.06.2011
Age : 33
Местожителство : Ада

Паркът         Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът    Паркът         Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 6:11 pm

Попитаме каква ми е дарбата, ами сега, дали да и кажа или щеше да се уплаши, предпочитах да я запазя в тайна за сега, просто да и кажа че нямам дарба.
- Нямам - казах небрежно след дългия размисъл
- Аз много съжалявам обаче трябва да тръгвам - промълвих пак - е надявам се да се срещнем отново. Довиждане - казах аз и се запътих към вкъщи.
Върнете се в началото Go down
Angelique West
Killer
Killer
Angelique West


Брой мнения : 76
Join date : 25.04.2011

Паркът         Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът    Паркът         Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 6:11 pm

Живота ми се промени драстично. Все още не можех да повярвам че със Стефан се разведохме,но желанието бе негово. Явно се беше отегчил от заместителя на Елена.
Седнах на една пейка в парка с книга в ръка. Поезията винаги ме спасяваше в този момент,нямаше нищо по хубаво от някое трагично произведение на Шекспир в тъжните моменти. Разтворих книгата по една нелепа случайност четях " Ромео и Жулиета". До мен не приближи някаква фигура :
- Може ли да седна? - попита мъжки глас. Без да повдигам глава казах :
- Естествено.. разполагай се. - а след това продължих да чета мълчаливо. Личеше си че не е най-щастливия ми ден.. Усетих очите му върху себе си.
Върнете се в началото Go down
Лео Стивънс

Лео Стивънс


Брой мнения : 7
Join date : 12.06.2011

Паркът         Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът    Паркът         Icon_minitimeВто Юни 14, 2011 11:44 am

Разхождах се из парка нямаше какво да правя и затова просто ходех безцелно.Видях едно прелестно създание да седи сама и да чете книга.
-Може ли да седна?-Попитах аз а тя ми отговори,че може.
Седнах до нея и и се усмиханх.
-Аз съм Лео....Приятно ми е.-КАзах и се усмиханх а после подадох ръката с.
Върнете се в началото Go down
Angelique West
Killer
Killer
Angelique West


Брой мнения : 76
Join date : 25.04.2011

Паркът         Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът    Паркът         Icon_minitimeВто Юни 14, 2011 11:49 am

Погледнах момчето и се усмихнах. Беше доста привлекателен и определено не беше човек,но сега не ми се мислеше точно за това. Поех ръката му и се здрависахме :
- Аз съм Клара.. можеш да ми викаш Клари.. - засмях се леко и затворих книгата си.
- Какво води едно красиво момче като теб в този странен град? - попитах с цел да разбера малко повече за него.
Пък и моята история си беше истински провал така че..
Върнете се в началото Go down
Лео Стивънс

Лео Стивънс


Брой мнения : 7
Join date : 12.06.2011

Паркът         Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът    Паркът         Icon_minitimeВто Юни 14, 2011 11:54 am

-Хмм ами този град има някакъв чар който ме привлече.Ами вие какво води една прелестна госпожица в този град?-Попитах и се усмихнах.
-Клара много хубаво име.-Усмихнах се усмихнах мило.
Беше много сладка и беше много чаровна.
Страхотна беше идеше ми да я изям.
Върнете се в началото Go down
Angelique West
Killer
Killer
Angelique West


Брой мнения : 76
Join date : 25.04.2011

Паркът         Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът    Паркът         Icon_minitimeВто Юни 14, 2011 11:59 am

- Сложния ми живот предполагам.. - засмях се и погледнах напред :
- В същност ако ще ви разказвам за себе си ще започна от началото. Майка ми е била вампир. Не е искала да се грижи за мен за това ме е оставила на някакъв бездетен човек които ме отгледа да определена възраст,а след това и той вейна на някъде. По-късно разбрах че съм болна от левкемия за това започнах да пътувам доста. Срещнах едно момче на име Стефан.. с още по-сложен живот. Приятелката му отишла при брат му той явно още я е обичал,както и да е,ожених се за това момче,а на скоро се разведохме по негово желание. Както и на скоро станах вампир.. - погледнах момчето,което така старателно ме бе изслушало :
- Ам.. дано не съм ви отегчила.. Ваш ред е. - казах усмихнато. Очите му бяха превъзходни,имаше сладки трапчинки когато се усмихнеше
Върнете се в началото Go down
Лео Стивънс

Лео Стивънс


Брой мнения : 7
Join date : 12.06.2011

Паркът         Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът    Паркът         Icon_minitimeВто Юни 14, 2011 12:34 pm

-Оуу не изобщо..а колкото до мен аз съм дядпо и не помня своята история.
Изкикотих се веднъж и я погледнах.
-Значи си била женена а сега не.Хммм.-Казах замислено.
ЗАсмях се и я погледнах.
-А как е вашето презимре?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Паркът         Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът    Паркът         Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Паркът
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Love Bites :: Мистик Фолс :: Мистик Фолс-
Идете на: