Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love Bites

Sometimes Love Bites
 
ИндексFriendsПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Poll
Искате ли нов скин?
Да
Париж 1887 г. - Page 2 I_vote_lcap100%Париж 1887 г. - Page 2 I_vote_rcap
 100% [ 7 ]
Не
Париж 1887 г. - Page 2 I_vote_lcap0%Париж 1887 г. - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Все ми е едно!
Париж 1887 г. - Page 2 I_vote_lcap0%Париж 1887 г. - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7
Latest topics
» Facebook
Париж 1887 г. - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:36 am by Elena Gilbert

» Катерина Денъхи
Париж 1887 г. - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:35 am by Elena Gilbert

» Търси се семейство.
Париж 1887 г. - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:34 pm by Constantine

» Руините на църквата над гробницата
Париж 1887 г. - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:25 pm by Constantine

» Търся си другарче за РП.
Париж 1887 г. - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 20, 2011 2:11 pm by Damon Salvator

» Дев Константин
Париж 1887 г. - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:57 pm by Damon Salvator

» Фотошоп Манияк
Париж 1887 г. - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:54 pm by Elena Gilbert

» Реклама на форуми и сайтове.
Париж 1887 г. - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 9:39 pm by Emma Kathleen Lynch

» The Witch's Daughter from Paula Brackston
Париж 1887 г. - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 7:24 pm by Damon Salvator

Top posters
Damon Salvator
Париж 1887 г. - Page 2 I_vote_lcapПариж 1887 г. - Page 2 I_voting_barПариж 1887 г. - Page 2 I_vote_rcap 
Elena Gilbert
Париж 1887 г. - Page 2 I_vote_lcapПариж 1887 г. - Page 2 I_voting_barПариж 1887 г. - Page 2 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Париж 1887 г. - Page 2 I_vote_lcapПариж 1887 г. - Page 2 I_voting_barПариж 1887 г. - Page 2 I_vote_rcap 
Kaya Lourence
Париж 1887 г. - Page 2 I_vote_lcapПариж 1887 г. - Page 2 I_voting_barПариж 1887 г. - Page 2 I_vote_rcap 
Alexandra Petrova
Париж 1887 г. - Page 2 I_vote_lcapПариж 1887 г. - Page 2 I_voting_barПариж 1887 г. - Page 2 I_vote_rcap 
Селения Картър
Париж 1887 г. - Page 2 I_vote_lcapПариж 1887 г. - Page 2 I_voting_barПариж 1887 г. - Page 2 I_vote_rcap 
Мат Уесли
Париж 1887 г. - Page 2 I_vote_lcapПариж 1887 г. - Page 2 I_voting_barПариж 1887 г. - Page 2 I_vote_rcap 
Дейв Хендсъм
Париж 1887 г. - Page 2 I_vote_lcapПариж 1887 г. - Page 2 I_voting_barПариж 1887 г. - Page 2 I_vote_rcap 
Джесика Алварадо
Париж 1887 г. - Page 2 I_vote_lcapПариж 1887 г. - Page 2 I_voting_barПариж 1887 г. - Page 2 I_vote_rcap 
Сали
Париж 1887 г. - Page 2 I_vote_lcapПариж 1887 г. - Page 2 I_voting_barПариж 1887 г. - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Чет Ное 23, 2017 4:12 pm
Посетители
free counters
Администраторите:

 Деймън Салваторе (леееко заспалия създател)
 Париж 1887 г. - Page 2 Somerhalder3

  Елена Гилбърт (досадната помощничка на създателя)
 Париж 1887 г. - Page 2 Ml002



 

 Париж 1887 г.

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Париж 1887 г. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж 1887 г.   Париж 1887 г. - Page 2 Icon_minitimeПон Юни 06, 2011 8:37 am

Възбуждаше ме до крайност,трябва голяма сила на волята и опит ,за да не свърша без нея.Но за щастие ги имах и двете.Още от преди да стана вампир ,след тежкия работен ден ,нощите ми бяха прекарани при някоя девойка,до 22 си годишнина ,бях имал всяка красавица в селото си.Не само дъщерите на рибарите ,а дори тези на благородниците.Обучавах се ,как да давам удоволствие,за да получа повече.Така,че Алекс можеше да си прави каквото иска с мене ,бях издръжлив.Но това не означаваше ,че не ми харесваше напротив ,отпуснах се и стенех ,при всеки неин допир.Попита ми дали мога да бъда лош.
- Че аз съм лош мила,не съм ли ти го доказал още ?-Преобърнах я бързо и без никаква прелюдия повече бях в нея.Задвижих я бързо,защото и двамата копнеехме за удовлетворение.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Petrova
Original Bitch
Original Bitch
Alexandra Petrova


Брой мнения : 170
Join date : 06.05.2011
Местожителство : In Dean Winchester's bedroom ^

Париж 1887 г. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж 1887 г.   Париж 1887 г. - Page 2 Icon_minitimeПон Юни 06, 2011 11:14 am

Когато проникна в мен вълна на удовлетворение ме заля. Започнах да движа ханша си в по-бързо темпо от неговото. Паркът сякаш беше пустиня, само леките стенания се чуваха, а глухото им ехо оставаше дълго след края им. Всяко негово докосване ми донасяше огромна наслада, това момче определено беше нещо.
- Аз...обичам...лошите...момчета
Казах накъсано и го придърпах повече към, сякаш за да го усетя изцяло проникнал в тялото ми. Целунахме се и отново се заехме с това да си доставяме удоволствие.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Париж 1887 г. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж 1887 г.   Париж 1887 г. - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 08, 2011 9:25 pm

Отново я обърнах ,но този път тя да е отгоре,това ми даваше доста повече ,пространство за движение,придържах я с две ръце за дупето и я задвижих с такава скорост,от която човек не бе останал жив.За щастие и двамата не бяхме хора.Целувах яростно устните ѝ с дива настойчивост ,езикът ми ,вършееше из цялата ѝ уста.За да изпие до край,сладкият ѝ сок и да ме замае още толкова.Беше невероятна извиваше грациозното си тяло,като същинска пантера ,само и само ,да им достави,по -голямо удоволствие. Ръцете ми масажираха гърдите ѝ,след малко откъснах устните си от нейните ,за да засмуча едно от розовите връхчета.Тя простена в миг я заля болка и наслада.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Petrova
Original Bitch
Original Bitch
Alexandra Petrova


Брой мнения : 170
Join date : 06.05.2011
Местожителство : In Dean Winchester's bedroom ^

Париж 1887 г. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж 1887 г.   Париж 1887 г. - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 09, 2011 6:37 am

Дейв щеше да разбере на какво съм способна. С малки целувки стигнах до врата му, зъбите ми леко драскаха и без това настръхналата му кожа. Докато се усети, го бях притиснала до едно дърво. С малко сила успях да го задържа да не мърда. Ръката ми се спускаше надолу към члена му и му доставяше неописуемо удоволствие. Извих глава нагоре и впих зъби във врата му. Сладката му кръв се разля в устата ми, беше толкова вкусен. Оставих го почти без сила. След това плъзнах езика си по устните му и го целунах. Исках го отново в мен. Исках да го усещам с всяка част от тялото си.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Париж 1887 г. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж 1887 г.   Париж 1887 г. - Page 2 Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 8:52 pm

Тази жена бе магьосница ,ръцете ѝ бяха вълшебни ,нараняваше ме ,а аз исках още.
- Искам да си лоша-простенах .Притиснах я към мен и впих зъбите си в нея ,но пих малко ,само колкото ,да я опитам.Преди това с онова момиче гладът ми бе абсолютно задоволен.Но жаждата за нея ,беше нещо ,което се усилваше ,с всяка целувка или докосване.Отново проникнах в нея ,задвижих се бързо,като с езикът си дразнех гърдите ѝ ,създавайки и допълнително усещане ,за разтърсващо удоволствие.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Petrova
Original Bitch
Original Bitch
Alexandra Petrova


Брой мнения : 170
Join date : 06.05.2011
Местожителство : In Dean Winchester's bedroom ^

Париж 1887 г. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж 1887 г.   Париж 1887 г. - Page 2 Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 9:03 pm

- Аз пък искам да крещиш името ми, сладък
Засмях се и обвих крака около кръста му, за да навлезе още по-надълбоко
С всяка изминала секунда усещах как оргазма ще ни залее всеки момент. Исках го и то неописуемо много. Не бях искала мъж толкова много от доста време. Плъзнах езика си по устните му и изстенах.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Париж 1887 г. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж 1887 г.   Париж 1887 г. - Page 2 Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 9:15 pm

- И това ще се случи бъди сигурна-казах и усмивка заигра на устните ми.Тя беше близо усещах я,за това темпото стана по-бързо и движенията все по-дълбоки и обсебващи.Усещах я как цялата пулсира и вибрира ,как ме обгръща.Бях на път и аз да полудея.Но се сдържах ,първо удоволствието винаги получаваше партньорката ми ,после аз.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Petrova
Original Bitch
Original Bitch
Alexandra Petrova


Брой мнения : 170
Join date : 06.05.2011
Местожителство : In Dean Winchester's bedroom ^

Париж 1887 г. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж 1887 г.   Париж 1887 г. - Page 2 Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 9:19 pm

Може би имах най-голямото самообладание и най-големия самоконтрол. Нямаше да се предам на това сладко удоволствие първа. Усещах всяка емоция в него, заради многото си дарби. Нова целувка последва, след това още една. Темпото ставаше все по-бързо, но никой от нас не се предаваше. Погледнах го в сините очи и сякаш потънах в тях. Плъзнах пръст по скулата му и нокътя леко одраска бузата му, от там потекоха няколко капки кръв, които облизах звучно.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Париж 1887 г. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж 1887 г.   Париж 1887 г. - Page 2 Icon_minitimeНед Юни 12, 2011 8:09 pm

Тя беше ненаситна ,също,като мене и двамата бяхме луди,за връзване. Крещяхме и тя получи най-сетне това което поиска да изкрещя името ѝ.Задъхан в екстаз,аз я чувствах с всяка клетка,просто нямаше друга ,такава жена.Исках ,да я чувствам,колкото се може по-дълго и тя не предаваше,нито пък аз.Бяхме като машини,за удоволствие.Но само стъпвахме по ръбът му,без да му се отдаваме докрай.Така когато го постигнехме щеше да е наистина опустошително.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Petrova
Original Bitch
Original Bitch
Alexandra Petrova


Брой мнения : 170
Join date : 06.05.2011
Местожителство : In Dean Winchester's bedroom ^

Париж 1887 г. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж 1887 г.   Париж 1887 г. - Page 2 Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 1:13 pm

Когато чух името си бях повече от щастлива. Претърколихме се и сега аз бях отгоре. Тласъците ставаха все по-бързи, а ръцете ми не спираха да докосват тялото му. Все още Дейв беше в мен, изправих се и го притиснах към едно дърво. Исках да забързваме темпото, за да видим кой ще издържи. Целунах го и ръката ми отново се плъзна по тялото му. Прехапах устни и просто исках да се хвана за нещо, за да издържа възможно най-дълго.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Париж 1887 г. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж 1887 г.   Париж 1887 г. - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 10:39 pm

Тя не се предаваше,но ако очакваше,аз да се предам,щеше да си почака.Виждах я,всяка мимика на лицето ѝ ми подсказваше,че е на ръба,но се държеше.По дяволите ,аз също.Бях обезумял,движех се толкова бързо ,че триенето беше нереално.Това момиче,беше жива магия ,зарових глава ,у омайната ѝ кожа и стенех диво.Нейните стенания също огласяха нощта.И двамата се молехме за освобождение ,но и двамата не спирахме,да се движим и подлудяваме взаимно.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Petrova
Original Bitch
Original Bitch
Alexandra Petrova


Брой мнения : 170
Join date : 06.05.2011
Местожителство : In Dean Winchester's bedroom ^

Париж 1887 г. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж 1887 г.   Париж 1887 г. - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 17, 2011 8:07 am

Господи, някой от нас изобщо щеше ли да се предаде? Запитах се аз и забих нокти в гърба му. Аз никога не губех, нямаше значение каква е играта. А играта с Дейв, ми беше прекалено важна, за да загубя. Целунах го страстно, като спуснах целувките си по врата му. Трябваше някак да го подлудя. Тъй като го бях притиснала до дърво, обвих единия си крак от него, приближавайки тялото си максимално към неговото. Темпото, с което се движехме ставаше все по-бързо и по-бързо. Не можех да спирам единствено стенанията си, извиках името му и отново впих устни в тези на Дейв.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Париж 1887 г. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж 1887 г.   Париж 1887 г. - Page 2 Icon_minitimeПон Юни 20, 2011 11:54 pm

Тя побъркваше ,всяка частица от тялото ми,оставяше ме без дъх и жаден ,за още от нея.Движехме се толкова бързо ,че триенето на телата ни ,беше убийствено.но се държахме вече почваше да боли,но като,че ли и двамата се наслаждавахме на тази болка.тя ни носеше още по-силно удоволствие,което скоро стана непоносимо.Вече бях на ръба,усещах че и тя беше,но беше въпрос на чест ,да не свърша преди дамата.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Petrova
Original Bitch
Original Bitch
Alexandra Petrova


Брой мнения : 170
Join date : 06.05.2011
Местожителство : In Dean Winchester's bedroom ^

Париж 1887 г. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж 1887 г.   Париж 1887 г. - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 4:27 pm

И двамата се движехме бързо и лудо. Целувах устните му, кожата му...всичко в него ме възбуждаше до някаква уникално висока степен. Накрая и двамата свършихме, едновременно, Никой не се беше предал. По време на кулминацията бяхме отишли в някаква стара катедрала. Обърнах го под мен и се заиграх с косата си. Нямах думи, а и да имах възможност да кажех нещо не ми се искаше. Спуснах ръката си по гърдите му, отново към онова негово място, което беше така възбудено. Някой може би щеше да каже, че съм ненаситна, но аз просто исках да видя дали Дейв има сили. Ако нямаше щях да съм наистина разочарована.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Париж 1887 г. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж 1887 г.   Париж 1887 г. - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Париж 1887 г.
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Порталът в близост до Париж

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Love Bites :: Минало :: Минало-
Идете на: