Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love Bites

Sometimes Love Bites
 
ИндексFriendsПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Poll
Искате ли нов скин?
Да
Париж 1887 г. I_vote_lcap100%Париж 1887 г. I_vote_rcap
 100% [ 7 ]
Не
Париж 1887 г. I_vote_lcap0%Париж 1887 г. I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Все ми е едно!
Париж 1887 г. I_vote_lcap0%Париж 1887 г. I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7
Latest topics
» Facebook
Париж 1887 г. Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:36 am by Elena Gilbert

» Катерина Денъхи
Париж 1887 г. Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:35 am by Elena Gilbert

» Търси се семейство.
Париж 1887 г. Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:34 pm by Constantine

» Руините на църквата над гробницата
Париж 1887 г. Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:25 pm by Constantine

» Търся си другарче за РП.
Париж 1887 г. Icon_minitimeВто Сеп 20, 2011 2:11 pm by Damon Salvator

» Дев Константин
Париж 1887 г. Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:57 pm by Damon Salvator

» Фотошоп Манияк
Париж 1887 г. Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:54 pm by Elena Gilbert

» Реклама на форуми и сайтове.
Париж 1887 г. Icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 9:39 pm by Emma Kathleen Lynch

» The Witch's Daughter from Paula Brackston
Париж 1887 г. Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 7:24 pm by Damon Salvator

Top posters
Damon Salvator
Париж 1887 г. I_vote_lcapПариж 1887 г. I_voting_barПариж 1887 г. I_vote_rcap 
Elena Gilbert
Париж 1887 г. I_vote_lcapПариж 1887 г. I_voting_barПариж 1887 г. I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Париж 1887 г. I_vote_lcapПариж 1887 г. I_voting_barПариж 1887 г. I_vote_rcap 
Kaya Lourence
Париж 1887 г. I_vote_lcapПариж 1887 г. I_voting_barПариж 1887 г. I_vote_rcap 
Alexandra Petrova
Париж 1887 г. I_vote_lcapПариж 1887 г. I_voting_barПариж 1887 г. I_vote_rcap 
Селения Картър
Париж 1887 г. I_vote_lcapПариж 1887 г. I_voting_barПариж 1887 г. I_vote_rcap 
Мат Уесли
Париж 1887 г. I_vote_lcapПариж 1887 г. I_voting_barПариж 1887 г. I_vote_rcap 
Дейв Хендсъм
Париж 1887 г. I_vote_lcapПариж 1887 г. I_voting_barПариж 1887 г. I_vote_rcap 
Джесика Алварадо
Париж 1887 г. I_vote_lcapПариж 1887 г. I_voting_barПариж 1887 г. I_vote_rcap 
Сали
Париж 1887 г. I_vote_lcapПариж 1887 г. I_voting_barПариж 1887 г. I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Чет Ное 23, 2017 4:12 pm
Посетители
free counters
Администраторите:

 Деймън Салваторе (леееко заспалия създател)
 Париж 1887 г. Somerhalder3

  Елена Гилбърт (досадната помощничка на създателя)
 Париж 1887 г. Ml002



 

 Париж 1887 г.

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Париж 1887 г. Empty
ПисанеЗаглавие: Париж 1887 г.   Париж 1887 г. Icon_minitimeСря Юни 01, 2011 6:57 pm

Париж през 1887г.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Париж 1887 г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж 1887 г.   Париж 1887 г. Icon_minitimeСря Юни 01, 2011 7:03 pm

Париж ,беше хубав град,особено нощем.Тъкмо бях станал вампир,за да раздам правосъдие,но не знаех,че без специален амулет ,не можех да излизам ,през денят.Беше адски тъпо и ненавиждах,тази слабост,о уж толкова силните същества.жаждата беше неописуема,не можех да я сравня с нищо.Изцеждах ,лековерните парижанки ,до последна капка,но тази нощ ,още не бях ял.Тъкмо щях,да се хвърля,на поредната ,когато нещо ме спря,не беше само поразителната красота на момичето,не убивах всяка ,без да ме интересува това,имаше нещо друго.Заслушах се в сърцето ѝ,биеше различно,беше като мен вампир,бавно се приближих.За да не я стресна.
- Bonjour, mademoiselle.-казах с галантен тон и леко се поклоних.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Petrova
Original Bitch
Original Bitch
Alexandra Petrova


Брой мнения : 170
Join date : 06.05.2011
Местожителство : In Dean Winchester's bedroom ^

Париж 1887 г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж 1887 г.   Париж 1887 г. Icon_minitimeСря Юни 01, 2011 8:21 pm

Париж от всички градове в Европа той се нареждаше на челно място. Град не само на красота и мода, но и на страстта. Бях седнала на някаква пейка, беше късно вечерта. Някой се приближи към мен и ме поздрави.
- Bonjour
Отговорих аз и се усмихнах.
- Искате ли да седнете?
Попитах аз и когато по-добре огледах момчето израза на лицето ми се промени. Той беше вампир, но по мириса се разбираше, че е новороден.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Париж 1887 г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж 1887 г.   Париж 1887 г. Icon_minitimeСря Юни 01, 2011 9:07 pm

- Да защо не -усмихнах ѝ се,но та ме погледна предпазливо ,явно усещаше ,че съм като нея.
- Не бива да се страхувате ,не бих ви наранил ,красива госпожице-казах ,когато усетих отдръпването ѝ.В този момент минаха хора покрай нас и аз замълчах,а имах да и задам ,толкова много въпроси.Когато се успокои около нас я запитах :
- Аз съм Дейв ,а вашето име е ?-не трябваше да съм неучтив,първо трябваше да се представя и да оставя въпросите си за по-късно.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Petrova
Original Bitch
Original Bitch
Alexandra Petrova


Брой мнения : 170
Join date : 06.05.2011
Местожителство : In Dean Winchester's bedroom ^

Париж 1887 г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж 1887 г.   Париж 1887 г. Icon_minitimeСря Юни 01, 2011 9:10 pm

- Наричайте ме Алекс
Подадох ръка, а той я целуна.
- Джентълмените не са мъртви.
Засмях се леко и го огледах доста обстойно
- Вие не можете да ме нараните, скъпи ми, Дейв
Усмихнах се чаровно и тръпчинките ми се появиха на лицето
- Е на колко години сте?
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Париж 1887 г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж 1887 г.   Париж 1887 г. Icon_minitimeСря Юни 01, 2011 9:20 pm

Погледнах я,самоуверените жени ,в този век ,бяха на изчезване ,за това искрено и се възхитих.Не занех,дали ме пита за реалната ми възраст или от колко верем бях вампир,за това отговорих и за двете.
- На 24 г. съм ,вампир съм едва от месец и още не се чувствам добре в кожата си ,постоянно мисля,как да източа някого,това нормално ли е ?-погледнах я леко смутен,не знаех как щеше да реагира,на това признание.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Petrova
Original Bitch
Original Bitch
Alexandra Petrova


Брой мнения : 170
Join date : 06.05.2011
Местожителство : In Dean Winchester's bedroom ^

Париж 1887 г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж 1887 г.   Париж 1887 г. Icon_minitimeСря Юни 01, 2011 9:24 pm

Засмях се искрено на думите му
- Абсолютно нормално е. Спокойно. Аз съм много по-стара и все още ми се иска да източа до последната капка кръв, всеки човек, който видя.
Намигнах му и се облегнах назад
- Сигурно не можеш да излизаш през дена? Нали сладък?
Той кимна
- Е, ще се погрижим за това
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Париж 1887 г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж 1887 г.   Париж 1887 г. Icon_minitimeСря Юни 01, 2011 9:59 pm

Погледнах я ,донякъде ме успокояваха думите ѝ ,но не съвсем ,нима след толкова време ,пак щях да изпитвам тази жажда.Но имах ли право да се оплаквам,не разбира се,само си го бях избрал.Беше необходимо за да постигна целта си,сам се отказах от човешкият си живот,нима сега щях да страдам за загубата му ? Не ,нямаше,следващите ѝ думи предизвикаха усмивка на лицето ми и свалячът в мен заговори
- Може ли ,да направиш това ? А какво ще поискаш в замяна ? Едва ли е даром.-казах и я погледнах предизвикателно ,право в очите.Всъщност нямаше нещо ,което не бих направил,за да се сдобия,с амулет,с който да се разхождам и през деня.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Petrova
Original Bitch
Original Bitch
Alexandra Petrova


Брой мнения : 170
Join date : 06.05.2011
Местожителство : In Dean Winchester's bedroom ^

Париж 1887 г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж 1887 г.   Париж 1887 г. Icon_minitimeЧет Юни 02, 2011 9:13 am

- Разбира се, че мога. Аз съм страхотна.
Засмях се и му намигнах
- Ооо, да много ясно, че няма да е даром. Какво предлагаш в замяна?
Попитах аз съвсем безцеремонно. Той ме погледна някак странно, защото явно доста искаше да се разхожда през деня.
- Ако знаеш колко е хубаво да усещаш слънчевите лъчи.
Заговорих аз в опит да го подразня. Кръстосах крака и зачаках отговора му!
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Париж 1887 г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж 1887 г.   Париж 1887 г. Icon_minitimeЧет Юни 02, 2011 6:38 pm

Тя,ме дразнеше невероятно много с тези обяснения,ясно я разбирах ,какво иска да постигне.Беше самоуверена и дръзка ,харесвах такива жени ,рядко в този век ,някоя,дори имаше собствено мнение,какво остава и да изказва желанията си на глас
- А ти какво би ми поискала ? Нека чуя,какво ще получиш в замята ,за да си реша стрували си ,това което ми предлагаш.-Погледнах я как предизвикателно скръсти крака ,за да мога дори за част от секундата да видя тънките и изящни глезени.Това предизвика усмивка на устата ми,може би нямаше да е толкова лошо ,да съм длъжник на тази жена.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Petrova
Original Bitch
Original Bitch
Alexandra Petrova


Брой мнения : 170
Join date : 06.05.2011
Местожителство : In Dean Winchester's bedroom ^

Париж 1887 г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж 1887 г.   Париж 1887 г. Icon_minitimeЧет Юни 02, 2011 8:26 pm

- Ще ти поискам услуга.
Той отвори уста да попита каква точно услуга. Сложих пръст на устните му и поклатих глава.
- Просто услуга...повярвай ми ще е забавно.
Засмях се и се облегнах на пейката
- Така Дейв, мисля че пръстен ще ти отива. Имам една приятелка, която с удоволствие ще ти помогне.
Вдигнах поглед към новата конструкция, която беше започната. Строяха някаква кула. ,,Няма да се задържи дълго'' - помислих си аз. Огледах се и видях някаква заблудена двойка. Французин и французойка, колко сладко.
- Изпитваш ли жажда в момента, защото аз честно казано изпитвам огромна.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Париж 1887 г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж 1887 г.   Париж 1887 г. Icon_minitimeЧет Юни 02, 2011 9:19 pm

- Готов съм на всичко -казах ,като усетих пръста ѝ на устните си ,потиснах инстинкта да, го засмуча игриво.тогава тя начочи вниманието ми надругаде,далибях гладен сигурно се шегуваше.Бързо стрелнах към двойката и грабнах момичето ,с ненаситността на новака я захапах грубо,като изцеждах бързо сладката ѝ кръв.Оставих на Алекс ,момчето ,искахда се позабавлявам с момичето ,но бях твърде невъздържан ,за да я задържа жива ,по дълго време ,тъкмо обхванах пълните ѝ гърди ,когато ,сърцето ѝ спря,захвърли трупът с погнуса и я погледнах ,тя беше хванала момчето здраво ,но не пиеше от него ,в очите му се четеше истински ужас,но беше кат охипнотизирам,беше му въздействала ,да наблюдава как убивах приятелката му.Странно но това нейно забавление,много ми харесваше,харесваше ми да гледам как го наранява ,дори без да го докосва.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Petrova
Original Bitch
Original Bitch
Alexandra Petrova


Брой мнения : 170
Join date : 06.05.2011
Местожителство : In Dean Winchester's bedroom ^

Париж 1887 г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж 1887 г.   Париж 1887 г. Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 5:54 pm

Харесваше ми колко груб е Дейв. Въпреки че, можеше да си поиграе с момичето още малко, ми хареса как я уби. Бързо и болезнено. Непознатия французин искаше да вика когато видя как Дейв убива приятелката му, но го бях хипнотизирала да не крещи, да не и помага...само да наблюдава. Обхванах лицето на момчето и се усмихнах, доближих устни до врата му и дъха ми погъделичка кожата му. След секунди бях впила зъбите във врата му и пиех жадно от кръвта му. Захвърлих тялото настрана когато бях готова и плъзнах езика си по долната си устна, за да оближа останалата кръв. Обърнах се към Дейв и казах:
- Браво господин Хендсъм, впечатлихте ме.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Париж 1887 г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж 1887 г.   Париж 1887 г. Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 5:59 pm

Погледнах Алекс ,като видях как се наслаждаваше на убийството ,си помислих,че това което извършихме си е съвсем в реда на нещата.Бяхме вампири,а те правеха точно това.Приближих се към нея.
- Това означавали ли ,че ви задоволих и ще получа това ,което искам,г-це Петрова ?-въпросът ми беше двусмислен ,за това леко се подсмихнах ,не трябваше да говоря,така на една дама ,но Алекс беше по-освободена ,а не като задръстените парижанки.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Petrova
Original Bitch
Original Bitch
Alexandra Petrova


Брой мнения : 170
Join date : 06.05.2011
Местожителство : In Dean Winchester's bedroom ^

Париж 1887 г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж 1887 г.   Париж 1887 г. Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 6:10 pm

Хванах го за ризата и го придъпрах към мен.
- Не, не сте ме задоволил. Въпреки че изпълнението си го биваше.
Прехапах леко устна и се усмихнах
- Сигурен ли сте какво искате да получите?
Попитах аз и плъзнах пръст по гърдите си и надолу. Пуснах Дейв и се завъртях на другата страна
- Наистина сигурен ли сте?
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Париж 1887 г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж 1887 г.   Париж 1887 г. Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 6:47 pm

- Разбира се -казах с уверен тон и облизах устните си ,усещах още кръвта ,толкова сладка ,но и тя ме привличаше неудържимо и си го просеше ,а аз не бях от най-търпеливите ,щом ставаше за красива и напълно готова жена.Грабнах я с едно движение и я притиснах към мен.Загледах се в очите и с цвят на кафе.
- Прекалено много ме предизвиквате ,накрая ще се опарите -казах предизвикателно и се наклоних към нея ,но преди да я целуна само леко дъхнах на устните ѝ,тя ги разтвори инстинктивно ,очаквайки целувката ,но аз се отдръпнах.
- Нека поговорим за сделката ,какво ще искате в замяна на амулета ?
Върнете се в началото Go down
Alexandra Petrova
Original Bitch
Original Bitch
Alexandra Petrova


Брой мнения : 170
Join date : 06.05.2011
Местожителство : In Dean Winchester's bedroom ^

Париж 1887 г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж 1887 г.   Париж 1887 г. Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 7:13 pm

- Глуповато малко момче.
Засмях се леко и го притиснах към едно дърво. Спуснах ръце по него и се усмихнах.
- Не ти определяш правилата. Мннее
Размахах пръст пред него и му намигнах
- Няма да се изисква много от теб, може да поискам да си ми роб за един ден или да ми носиш покупките от Париж. Дори и аз не знам.
Вдигнах рамене и се доближих до устните му, но не го целунах. Оставих дъха ми да погали кожата му
- Предизвикам Ви? Как по-точно?
Направих невинна физиономия и се отдръпнах
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Париж 1887 г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж 1887 г.   Париж 1887 г. Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 7:55 pm

- Трябва да искате нещо разумно ,няма да съм ваш роб,в истинския смисъл на думата-погледнах я предизвикателно.
- Хич не си го и помисляйте ,аз не съм момче за всичко ,аз съм много повече.-Гледах я усетих дъхът ѝ близо щом искаше да играем ,щеше да го има.Преминах с пръст през косите ѝ,като навих един кичур и го оставих да мине през пръстите ми.
- Г-це Петрова вие сте самата предизвикателност ,думите ви жестовете и тези очи, с които сякаш се смеете ,привличате ме ,а виждам ,че и аз вас.Но това може да почака или пък не-вгледах се в нея.
- Искам амулета ,бих платил висока цена ,но не всяка.Надявам се ме разбирате.-Приближих се към нея ,този път аз я опрях в стената и ръката ми премина съвсем не джентълменски по щедрите ѝ извивки ,преди да се усети бръкнах под полите ѝ и ръката ми се разходи по вътрешната страна на бедрата ѝ ,но без да я докосва там където иска ,а само за да нажежи кожата ѝ до червено.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Petrova
Original Bitch
Original Bitch
Alexandra Petrova


Брой мнения : 170
Join date : 06.05.2011
Местожителство : In Dean Winchester's bedroom ^

Париж 1887 г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж 1887 г.   Париж 1887 г. Icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 9:46 am

- Щеше да е изключително забавно да си ми роб. Щях да те карам да правиш много...ммм...приятни неща.
Засмях се и той ме притисна до стената, на една жилищна сграда.
- Не може да почака, мне.
Поклатих глава и нацупих устни във фалшива тъжна физиономия. Пръстите ми се спуснаха по тялото му, а бедрата леко ги стиснах, за да можеше Дейв да усети още повече кожата ми под пръстите си. Прехапах устни.
- Невъзможно е!
Нов смях излезе от мен и се взрях в сините му очи.
- Знаете ли трябва да си поиграем. На гоненица.
За секунда той беше притиснатият и прошепнах в ухото му
- Ти гониш.
Отдръпнах се леко и се отдалечих, тъй като беше тъмно играта ни щеше да е изключително забавна.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Париж 1887 г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж 1887 г.   Париж 1887 г. Icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 7:21 pm

Тя определено беше много дива ,как само стисна ръката ми между бедрата си,възбудих се до крайност,вече бях напълно обеден ,че това не може да почака и точно тогава тя каза да играем на гоненица.
- Но хванали те ,ще си моя !-казах с глас пресипнал от страст.Стрелнах се след Алекс,беше бърза ,определено ,но и аз не бях от най-бавните ,пък и тя очевидно искаше да я хвана.
- Пипнах те-казах и я съборих на земята.Устните ми потърсиха нейните,можех да си играя докато не ме бе възбудила така,след това вече исках само да усещам.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Petrova
Original Bitch
Original Bitch
Alexandra Petrova


Брой мнения : 170
Join date : 06.05.2011
Местожителство : In Dean Winchester's bedroom ^

Париж 1887 г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж 1887 г.   Париж 1887 г. Icon_minitimeНед Юни 05, 2011 9:27 am

- Определено ме хвана!
Усмихнах се и му намигнах заговорнически. Ръцете ми се плъзнаха по тялото му и изучиха всяка негова извивка. Дръпнах го за вратовръзката и почти долепих устни до неговите, когато го отблъснах.
- Аз обожавам игрите, а Вие господин Дейв?
Изправих се и пооправих роклята си. След това скъсах малко от нея и тя стана много къса, показвайки страхотните ми дълги крака. Корсета ми описваше пищните ми форми.
- Хайде измислете някоя игра де...
Засмях се чаровно и смеха ми огласи целият парк.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Париж 1887 г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж 1887 г.   Париж 1887 г. Icon_minitimeНед Юни 05, 2011 2:21 pm

Искаше игра,щеше да си я получи.Нежно и бавно отстраних остатъка от роклята,която въпреки ,че беше много хубава ми скриваше гледката .Ръцете ми се разходиха по тялото ѝ,облечено само с бельо,което за сега щях да ѝ оставя.Спуснах устните си по шията ѝ и едно чувствително местенце в областта на рамото,леко я гризнах ,без да и оставам следи,но достатъчно ,че да получи тръпки по тялото си.Продължих пътя си надолу към гърдите ѝ,обхванах ги в шепи и засмуках връхчетата им.
- Харесвали ти тази игра-казах с дрезгав глас,натежал от възбуда.Продължих пътят си като оставих гореща следа,с езикът си на корема ѝ.Ръката ми я докосна от долу,съвсем леко ,да беше влажна вече,но аз щях да си поиграя още ,преди да я обладая.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Petrova
Original Bitch
Original Bitch
Alexandra Petrova


Брой мнения : 170
Join date : 06.05.2011
Местожителство : In Dean Winchester's bedroom ^

Париж 1887 г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж 1887 г.   Париж 1887 г. Icon_minitimeНед Юни 05, 2011 7:31 pm

- Аз тези игри ги обичам най-много.
Усмихнах се и започнах да събличам ризата му. Ако Дейв си мислеше, че само той щеше да ме подлудява жестоко се беше излъгал. Започнах да целувам тялото му, като със всяка целувка се приближавах към панталона му. Ръцете ми бавно преминаха от външната към вътрешната страна на бедрата му. Откопчах ципа на панталона и бавно го смъкнах надолу. Боксерките идеално очертаваха мъжествеността му. Вмъкнах ръката си вътре и се заиграх с най-възбудената точка от тялото на Дейв. Нямаше да му дам да прави нищо повече с мен, все пак сега се бяхме запознали, а аз бях дама. Усещах как Дейв иска да стене
- Давай, искам да чуя името си
Поклатих глава и езика ми се спусна до ластика на боксерките му, спуснах устните си по-надолу до бедрата му. Тогава зъбите ми се показаха и леко го захапах. Няколко капки кръв се стекоха и аз нежно ги облизах.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Париж 1887 г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж 1887 г.   Париж 1887 г. Icon_minitimeНед Юни 05, 2011 8:31 pm

Ако си мислех,че само аз ще си играя ,с нея се бях излъгал ,тя беше дива и взе контрола много бързо.Задразни ме ,ръката ѝ обхващаше членът ми и беше безмилостна.Харесваше ми беше дръзка и определено възбуждаща,тази игра,беше най-добрата от всички,коиот можехме да играем.Тя ме ухапа и пи от мен ,нямах нищо против,харесвах да пият от кръвта ми ,а на тази жена нищо не можех да и откажа.Простенах леко,когато устните ѝ бяха на бедрото ми и усетих зъбите ѝ.Тя искаше да стена името ѝ.
- За това скъпа,трябва доста повече да се постараеш-казах арогантно-,но при следващата ѝ целувка отново простенах.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Petrova
Original Bitch
Original Bitch
Alexandra Petrova


Брой мнения : 170
Join date : 06.05.2011
Местожителство : In Dean Winchester's bedroom ^

Париж 1887 г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж 1887 г.   Париж 1887 г. Icon_minitimeПон Юни 06, 2011 5:10 am

- Ще го стенеш, уверявам те
Казах накъсано и също толкова самоуверено както преди. Зъбите ми леко дръпнаха ластика на боксерките и те бяха скъсани. Направих невинна физиономия и прехапах устна. Аз имах своя самоконтрол, но дали Дейв имаше неговия? Ръката ми върху члена му, беше заменена от устните ми. Докосвах съвсем леко, колкото да го подлудя....ммм да забрави къде е. Щях да го накарам да иска още. С леки целувки се изкачвах нагоре и отново стигнах устните му, впих ги страстно в неговите, а ноктите ми се забиха в гърба му. От нежността до преди секунди нямаше и помен.
- Дейв, скъпи, можеш ли да бъдеш лош?
Прошепнах до ухото му и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Париж 1887 г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж 1887 г.   Париж 1887 г. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Париж 1887 г.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Порталът в близост до Париж

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Love Bites :: Минало :: Минало-
Идете на: