Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love Bites

Sometimes Love Bites
 
ИндексFriendsПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Poll
Искате ли нов скин?
Да
Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 I_vote_lcap100%Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 I_vote_rcap
 100% [ 7 ]
Не
Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 I_vote_lcap0%Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Все ми е едно!
Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 I_vote_lcap0%Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7
Latest topics
» Facebook
Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:36 am by Elena Gilbert

» Катерина Денъхи
Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:35 am by Elena Gilbert

» Търси се семейство.
Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:34 pm by Constantine

» Руините на църквата над гробницата
Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:25 pm by Constantine

» Търся си другарче за РП.
Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 Icon_minitimeВто Сеп 20, 2011 2:11 pm by Damon Salvator

» Дев Константин
Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:57 pm by Damon Salvator

» Фотошоп Манияк
Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:54 pm by Elena Gilbert

» Реклама на форуми и сайтове.
Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 9:39 pm by Emma Kathleen Lynch

» The Witch's Daughter from Paula Brackston
Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 7:24 pm by Damon Salvator

Top posters
Damon Salvator
Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Каролайн Форбс - Page 3 I_voting_barКъщата на Каролайн Форбс - Page 3 I_vote_rcap 
Elena Gilbert
Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Каролайн Форбс - Page 3 I_voting_barКъщата на Каролайн Форбс - Page 3 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Каролайн Форбс - Page 3 I_voting_barКъщата на Каролайн Форбс - Page 3 I_vote_rcap 
Kaya Lourence
Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Каролайн Форбс - Page 3 I_voting_barКъщата на Каролайн Форбс - Page 3 I_vote_rcap 
Alexandra Petrova
Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Каролайн Форбс - Page 3 I_voting_barКъщата на Каролайн Форбс - Page 3 I_vote_rcap 
Селения Картър
Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Каролайн Форбс - Page 3 I_voting_barКъщата на Каролайн Форбс - Page 3 I_vote_rcap 
Мат Уесли
Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Каролайн Форбс - Page 3 I_voting_barКъщата на Каролайн Форбс - Page 3 I_vote_rcap 
Дейв Хендсъм
Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Каролайн Форбс - Page 3 I_voting_barКъщата на Каролайн Форбс - Page 3 I_vote_rcap 
Джесика Алварадо
Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Каролайн Форбс - Page 3 I_voting_barКъщата на Каролайн Форбс - Page 3 I_vote_rcap 
Сали
Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Каролайн Форбс - Page 3 I_voting_barКъщата на Каролайн Форбс - Page 3 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Чет Ное 23, 2017 4:12 pm
Посетители
free counters
Администраторите:

 Деймън Салваторе (леееко заспалия създател)
 Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 Somerhalder3

  Елена Гилбърт (досадната помощничка на създателя)
 Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 Ml002



 

 Къщата на Каролайн Форбс

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Доминик Торето
Angel Of Death
Angel Of Death
Доминик Торето


Брой мнения : 54
Join date : 14.06.2011

Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 4:32 pm

Направи се,че не и пука от това,че съм се върнал заради нея,с риск за живота си и,че тя може да не ме иска.Почна да чете книга докато говорех и това започна да ме изнервя.Но забелязах леката й усмивка и се сетих,че може би ме пробва,за това реших да отвърна.
-О,щом четеш книга значи не те интересувам.Значи това беше,е беше ми приятно да се видим отново.-обърнах се и тръгнах към вратата като се усмихвах на ум.-Ооо,да не забравя.Сбогом!-казах това и в същият момент нещо сграбчи ръката ми и ме обърна.След което ме заби в стената и стоеше на сантиметри от устните ми.И в този момент осъзнах,че това е Каролайн.Която се страхуваше да ме целуне,защото си мислеше,че ще ме нарани,но аз знаех,че тя не би го направила.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Dark
Dark
Каролайн Форбс


Брой мнения : 80
Join date : 06.06.2011

Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 4:38 pm

Приближих още повече устните си до неговите но не го целунах
- Сбогом - казах и се върнах към книгата си. Нямаше да стане толкова лесно или поне... Докато зависеше от мен.
- Стига де. И двамата знаем, че ти нямаше да си тръгнеш. - започнах отново да чета. Той се приближи и седна до мен.
Върнете се в началото Go down
Доминик Торето
Angel Of Death
Angel Of Death
Доминик Торето


Брой мнения : 54
Join date : 14.06.2011

Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 4:48 pm

-Е добре хвана ме,но знаеш ли твоите мисли са по интересни за четене отколкото тази книга.-засмях се лукаво,а тя леко ме фрасна в рамото.-Ау,с какво заслужих това държание.Дойдох ти на крака сега на колене ли трябва да ти падам.-пак се засмях.Но ние ангелите също бяхме бързи като вампирите или поне аз.Бях правил много упражнения и успях да достигна тяхната бързина.В този миг я хванах и и върнах жеста от преди малко.-Ха не само ти си бърза.-засмях се дяволски и се излегнах на дивана като не й позволих да седне.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Dark
Dark
Каролайн Форбс


Брой мнения : 80
Join date : 06.06.2011

Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 4:54 pm

- Свий се веднага. - казах. За щастие доброволно седна нормално. Дори преди той да е мигнал, с помоща на вампирската си скорост се озовах зад него.
- Мисля че бях категорична като ти казах да не ми четеш мислите. - със същата скорост седнах на дивана и се зачетох пак в книгата си, която беше от най интересните. Е, поне за мен.
Върнете се в началото Go down
Доминик Торето
Angel Of Death
Angel Of Death
Доминик Торето


Брой мнения : 54
Join date : 14.06.2011

Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 5:03 pm

-Ау,госпожица Форбс,се ядоса не дейте така ми лейди.Натъжавате господина до вас.-усмихнах се но тя не ми обръщаше внимание.-Добре как да не ти чета мислите като не ми обръщаш внимание скучно ми е.-и направих тъжна физиономия в очакване да се случи нещо,но госпожица Каролайн,продължаваше да се държи като сърдита тинейджърка.-Хей,хайде де кажи нещо.Защо мълчиш и ме отбягваш?
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Dark
Dark
Каролайн Форбс


Брой мнения : 80
Join date : 06.06.2011

Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 5:15 pm

- Чети ги. Само че аз си мисля за случващото се в книгата. - казах след няколко минути. Той пак ме погледна. Затворих книгата и казах:
- Добре сега какво искаш? Да ти кажа че те харесвам? Или нещо подобно? Знаеш, че аз съм труден характер. А и с приказки няма да стане нищо. С действията човек може да докаже че... - спрях защото Доминик ме прекъсна.
Върнете се в началото Go down
Доминик Торето
Angel Of Death
Angel Of Death
Доминик Торето


Брой мнения : 54
Join date : 14.06.2011

Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 5:20 pm

Тя искаше действия и аз ги предприех.Бавно се приближих към нея и я целунах,но и тя не избяга.Усетих как лицето й се променя но не спрях да я целувам.Промяната на лицето й не ме притесняваше толкова,колкото това,че не казваше нищо,на моменти се чувствах като невидим.
-Е,тези действия стигат ли или ти трябва още.-отделих за миг устните си от нейните прошепнах тези думи и отново я целунах,като не й позволих да отговори.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Dark
Dark
Каролайн Форбс


Брой мнения : 80
Join date : 06.06.2011

Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 5:26 pm

Лицето ми се нормализира.
- Всъщност, за човек като мен защото знаеш че не се задоволявам лесно това не ми стига. Не ми доказва това, което би трябвало да ми докаже и което ти каза с думи... - пак спрях защото пак ме прекъсна. Навън все още валеше а вече беше 7:30. Днес цял ден валеше, това ми харесваше изключително много.
Върнете се в началото Go down
Доминик Торето
Angel Of Death
Angel Of Death
Доминик Торето


Брой мнения : 54
Join date : 14.06.2011

Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 5:43 pm

-Искаш по сериозни действия.Добре ще ги имаш.-хванах я за ръката и я заведох горе.Първо я залепих за стената,после на леглото.И тогава осъзнах,че тя това е чакала.Целувах всяка частица от тялото й.Тя макар и вампир беше невероятно нежна.Не спирах да я обсипвам с целувки.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Dark
Dark
Каролайн Форбс


Брой мнения : 80
Join date : 06.06.2011

Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 5:53 pm

Свалих блузата му и след няколко минути се озовах аз от горе. Хубавото на това че си вампир, беше че не е нужно да взимаш презерватив. Също като него, така и аз го целувах само че по-страстно от колкото той мен. Но страстта беше едно от качествата на вампирите...
Върнете се в началото Go down
Доминик Торето
Angel Of Death
Angel Of Death
Доминик Торето


Брой мнения : 54
Join date : 14.06.2011

Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 6:05 pm

По едно време успях да си поема дъх.
-Е,тези действия устройват ли те?-прошепнах аз в ухото й след което пак започнах да я целувам този път вложих повече страст.Толкова силно я желаех,че бях готов на всичко за нея.
-Е,сега изясни ли си чувствата, защо първият път като те питах в главата ти беше бъркотия.-двамата се засмяхме.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Dark
Dark
Каролайн Форбс


Брой мнения : 80
Join date : 06.06.2011

Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 6:12 pm

- Защо ме питаш? Нали можеш да прочетеш мислите ми. Или вече не можеш да използваш дарбата си? - легнах на леглото до него и започнах да се смея. Беше някак си... Забавно че ме пита докато може да провери сам. Е, поне на негово място щях да направя точно това. Не знаех дали мислим по същия начин с него и честно казано изобщо не ми пукаше.
Върнете се в началото Go down
Доминик Торето
Angel Of Death
Angel Of Death
Доминик Торето


Брой мнения : 54
Join date : 14.06.2011

Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 6:17 pm

-Скъпа,аз само те питам да сравня това което съм прочел,с твоите думи.-ухилих се злобно-И нещо усмивката леко почна да избледнява.Е сега не разбрах ще продължим ли на пред или не?-запитах я с физиономия казваща:"Хайде казвай,че ще продължим и стига си се инатила!".На лицето й се появи мила усмивка,която ме накара да се засмя леко.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Dark
Dark
Каролайн Форбс


Брой мнения : 80
Join date : 06.06.2011

Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 6:38 pm

- Ти го прекъсна, така че ти решаваш дали ще продължаваме. Аз съм съгласна и да продължим и да спрем. Само минутка. - слязох до долу и си взех книгата. Качих се отново в стаята и започнах да чета. Този път успях да го ядосам и точно това беше целта. Много обичах да ядосвам мъжете, особено в такъв момент.
Върнете се в началото Go down
Доминик Торето
Angel Of Death
Angel Of Death
Доминик Торето


Брой мнения : 54
Join date : 14.06.2011

Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 6:49 pm

-Имам един въпрос винаги ли се държиш така?-погледнах я ядосано,за бога жертвах се да стигна до тук против волята на сестра ми която имаше само мен.
-Виж просто реши дали ще сме заедно или не,защото това което показват мислите ти и това което показваш ти са две противоположности.Дойдох тук заради теб.Защото те Обичам адски много!-казах това станах обух си панталоните и слязох долу седнах на дивана.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Dark
Dark
Каролайн Форбс


Брой мнения : 80
Join date : 06.06.2011

Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 6:00 am

Слязох долу при него.
- Виж аз не съм сигурна в чувствата си. Бях забравила за теб докато не се появи днес. Мисля че ще е най добре да си тръгваш - казах и го избутах навън. После пуснах отново телевизора и се спрях на един филм.
Върнете се в началото Go down
Доминик Торето
Angel Of Death
Angel Of Death
Доминик Торето


Брой мнения : 54
Join date : 14.06.2011

Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 6:05 am

Тя ми каза,че не е сигурна в чувствата си и ми каза да си тръгвам.След което ме избута навън.Сетих се да й напише имейл:
"Ако случайно размислиш ще съм си вкъщи.: ) "
Дом.
После се запътих към къщи.По пътя не спирах да мисля за нея.Но какво можех да направя,след като тя сама ме отблъсна.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Каролайн Форбс
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Къщата на Адриана
» Дневника на Каролайн
» Къщата на Мат
» Къщата на Клара
» КЪщата на Джоана Бет

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Love Bites :: Мистик Фолс :: Мистик Фолс :: Къщите-
Идете на: