Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love Bites

Sometimes Love Bites
 
ИндексFriendsПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Poll
Искате ли нов скин?
Да
Къщата на Каролайн Форбс I_vote_lcap100%Къщата на Каролайн Форбс I_vote_rcap
 100% [ 7 ]
Не
Къщата на Каролайн Форбс I_vote_lcap0%Къщата на Каролайн Форбс I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Все ми е едно!
Къщата на Каролайн Форбс I_vote_lcap0%Къщата на Каролайн Форбс I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7
Latest topics
» Facebook
Къщата на Каролайн Форбс Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:36 am by Elena Gilbert

» Катерина Денъхи
Къщата на Каролайн Форбс Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:35 am by Elena Gilbert

» Търси се семейство.
Къщата на Каролайн Форбс Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:34 pm by Constantine

» Руините на църквата над гробницата
Къщата на Каролайн Форбс Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:25 pm by Constantine

» Търся си другарче за РП.
Къщата на Каролайн Форбс Icon_minitimeВто Сеп 20, 2011 2:11 pm by Damon Salvator

» Дев Константин
Къщата на Каролайн Форбс Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:57 pm by Damon Salvator

» Фотошоп Манияк
Къщата на Каролайн Форбс Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:54 pm by Elena Gilbert

» Реклама на форуми и сайтове.
Къщата на Каролайн Форбс Icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 9:39 pm by Emma Kathleen Lynch

» The Witch's Daughter from Paula Brackston
Къщата на Каролайн Форбс Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 7:24 pm by Damon Salvator

Top posters
Damon Salvator
Къщата на Каролайн Форбс I_vote_lcapКъщата на Каролайн Форбс I_voting_barКъщата на Каролайн Форбс I_vote_rcap 
Elena Gilbert
Къщата на Каролайн Форбс I_vote_lcapКъщата на Каролайн Форбс I_voting_barКъщата на Каролайн Форбс I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Къщата на Каролайн Форбс I_vote_lcapКъщата на Каролайн Форбс I_voting_barКъщата на Каролайн Форбс I_vote_rcap 
Kaya Lourence
Къщата на Каролайн Форбс I_vote_lcapКъщата на Каролайн Форбс I_voting_barКъщата на Каролайн Форбс I_vote_rcap 
Alexandra Petrova
Къщата на Каролайн Форбс I_vote_lcapКъщата на Каролайн Форбс I_voting_barКъщата на Каролайн Форбс I_vote_rcap 
Селения Картър
Къщата на Каролайн Форбс I_vote_lcapКъщата на Каролайн Форбс I_voting_barКъщата на Каролайн Форбс I_vote_rcap 
Мат Уесли
Къщата на Каролайн Форбс I_vote_lcapКъщата на Каролайн Форбс I_voting_barКъщата на Каролайн Форбс I_vote_rcap 
Дейв Хендсъм
Къщата на Каролайн Форбс I_vote_lcapКъщата на Каролайн Форбс I_voting_barКъщата на Каролайн Форбс I_vote_rcap 
Джесика Алварадо
Къщата на Каролайн Форбс I_vote_lcapКъщата на Каролайн Форбс I_voting_barКъщата на Каролайн Форбс I_vote_rcap 
Сали
Къщата на Каролайн Форбс I_vote_lcapКъщата на Каролайн Форбс I_voting_barКъщата на Каролайн Форбс I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Чет Ное 23, 2017 4:12 pm
Посетители
free counters
Администраторите:

 Деймън Салваторе (леееко заспалия създател)
 Къщата на Каролайн Форбс Somerhalder3

  Елена Гилбърт (досадната помощничка на създателя)
 Къщата на Каролайн Форбс Ml002



 

 Къщата на Каролайн Форбс

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Каролайн Форбс
Dark
Dark
Каролайн Форбс


Брой мнения : 80
Join date : 06.06.2011

Къщата на Каролайн Форбс Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс Icon_minitimeВто Юни 07, 2011 11:34 am

Къща: Къщата на Каролайн Форбс Beautiful-house

Χола:Къщата на Каролайн Форбс 3264725H
Спалнята на Каролайн:Къщата на Каролайн Форбс 3264808r
Банята на Каролайн:Къщата на Каролайн Форбс Genuine-style-bathroom
Кухнята:Къщата на Каролайн Форбс 3264894Y
Басейнът:Къщата на Каролайн Форбс _S211195
Библиотеката:Къщата на Каролайн Форбс White-house-library
Tрапезарията:Къщата на Каролайн Форбс 3327955p
Двора:Къщата на Каролайн Форбс Small-garden


Последната промяна е направена от Каролайн Форбс на Пет Юни 10, 2011 4:49 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Dark
Dark
Каролайн Форбс


Брой мнения : 80
Join date : 06.06.2011

Къщата на Каролайн Форбс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс Icon_minitimeСря Юни 08, 2011 12:38 pm

Върнах се в Мистик Фолс. Не знам защо но се върнах. Може би за да си отмъстя на вампирката която ме превърна. Купих си нова къща за да не нараня семейството си а и не исках никой да знае все още за завръщането ми. Къщата беше хубава и уютна. Оставих си куфарите в стаята и седнах в хола като си пуснах телевизия. Нямаше нещо кой знае какво но беше по-добре от нищото.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Petrova
Original Bitch
Original Bitch
Alexandra Petrova


Брой мнения : 170
Join date : 06.05.2011
Местожителство : In Dean Winchester's bedroom ^

Къщата на Каролайн Форбс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс Icon_minitimeСря Юни 08, 2011 1:29 pm

След като с Деймън си "поиграхме" реших да видя какво прави момичето, което бях превърнала във вампир. Отидох до тях и дори не почуках, влязох си все едно съм си у дома.
- Здравей Каролайн
Тя ме погледна учудено
- О, аз съм Алекс и двете ще се забавляваме адски много.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Dark
Dark
Каролайн Форбс


Брой мнения : 80
Join date : 06.06.2011

Къщата на Каролайн Форбс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс Icon_minitimeСря Юни 08, 2011 1:32 pm

Изведнъж влезе някакво момиче и се представи за Алекс. Като я огледах добре си спомних че тя ме беше превърнала.
- О, ще се забавляваме и още как - погледнах я предизвикателно.
- Не знаеш колко се радвам че не беше нужно да те търся, а ти сама ме намери - усмихнах се доволно. Претърсих шкафовете и намерих бутилка уиски. Сипах си в една чаша.
- Искаш ли? - питах Алекс
Върнете се в началото Go down
Alexandra Petrova
Original Bitch
Original Bitch
Alexandra Petrova


Брой мнения : 170
Join date : 06.05.2011
Местожителство : In Dean Winchester's bedroom ^

Къщата на Каролайн Форбс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс Icon_minitimeСря Юни 08, 2011 2:10 pm

- Разбира се, че искам
Можех да прочета мислите и. Всъщност дарбата ми не беше четене на мисли, а присвояване на дарби, за това имах безброй много такива. Погледнах я и разбрах, че искала да ми отмъсти.
- О, искаш да ми отмъстиш...толкова сладко.
Взех чашата с уиски и отпих една глътка.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Dark
Dark
Каролайн Форбс


Брой мнения : 80
Join date : 06.06.2011

Къщата на Каролайн Форбс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс Icon_minitimeСря Юни 08, 2011 2:18 pm

- Да но не сега. А и до някъде съм ти благодарна. От кой мислиш се научих да се контролирам? - усмихнах се отново. Не изглеждаше чак толкова зле.
- Странно но.. Мисля че съм те виждала някъде преди седмица но беше различна. Изглеждаше... Мила - и казах и след секунда изпразних чашата си.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Petrova
Original Bitch
Original Bitch
Alexandra Petrova


Брой мнения : 170
Join date : 06.05.2011
Местожителство : In Dean Winchester's bedroom ^

Къщата на Каролайн Форбс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс Icon_minitimeЧет Юни 09, 2011 5:51 am

- Видяла си Елена не мен.
Засмях се и я погледнах
- Тя е скучна, недей се занимавай с нея. Ти си сладка, ще станем толкова добри приятелки.
Последното го казах с огромна доза ирония, но Каролайн щеше да ми свърши страхотна работа. Отпих от уискито и я погледнах
- Е, Русокоске, познаваш ли сестричката на Елена?
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Dark
Dark
Каролайн Форбс


Брой мнения : 80
Join date : 06.06.2011

Къщата на Каролайн Форбс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс Icon_minitimeЧет Юни 09, 2011 11:23 am

- Елена? Да да помня я. До колкото знам тя имаше брат не сестра. Или съм сгрешила? - Елена от кога имаше сестра? Но какво ли ми пукаше.
- Ти защо си тук? В къщата ми тоест - я питах. Изглеждаше това момиче Алекс или по точно Александра замисляше нещо.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Petrova
Original Bitch
Original Bitch
Alexandra Petrova


Брой мнения : 170
Join date : 06.05.2011
Местожителство : In Dean Winchester's bedroom ^

Къщата на Каролайн Форбс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс Icon_minitimeЧет Юни 09, 2011 6:17 pm

- Да, сладкия Джеръми...е има си и сестра. Казва се Сали. Прекрасно малко русокосо момиченце. Точно като теб
Хванах един кичур от косата и и го завъртях на пръста си
- Тук съм, защото съм ти създателка...с теб имаме по-особена връзка. Като например мога да те извикам от километри разстояние и ти ще усетиш къде съм. Също така тъй като аз съм...по-странен вампир, ако мен ме боли и ти ще страдаш, само че душевно.
Намигнах и и се усмихнах
- Сега искам да ми кажеш всичко, което знаеш за Елена Гилбърт, знам че сте били приятелки!
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Dark
Dark
Каролайн Форбс


Брой мнения : 80
Join date : 06.06.2011

Къщата на Каролайн Форбс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс Icon_minitimeЧет Юни 09, 2011 6:25 pm

- И защо да ти казвам? И не съм момиченце - казах и се отдръпнах. Браво на Елена. Има и сестра, не го очаквах. Вярно, бяхме приятелки преди време но сега я ненавиждах. Цялото семейство Гилбърт го ненавиждах. И бях сигурна че малката сестричка на Елена няма да е изключение колкото и да обичах децата преди. Знаех че Алекс може да чете мисли и сигурно знаеше какво си мислех но изобщо не ми пукаше.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Petrova
Original Bitch
Original Bitch
Alexandra Petrova


Брой мнения : 170
Join date : 06.05.2011
Местожителство : In Dean Winchester's bedroom ^

Къщата на Каролайн Форбс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс Icon_minitimeЧет Юни 09, 2011 6:37 pm

Хванах я за гушата и я притиснах до една стена. Вдигнах я във въздуха с лекота, все пак бях древна.
- Виж, малката, можем да сме чудесни приятелки...просто трябва да се държиш добре.
Усмихнах се и я вдигнах по-високо
- Започвай да говориш или няма да съм толкова мила с тебе!
Зъбите ми се появиха, а вените изпъкнаха под очите ми
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Dark
Dark
Каролайн Форбс


Брой мнения : 80
Join date : 06.06.2011

Къщата на Каролайн Форбс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс Icon_minitimeЧет Юни 09, 2011 6:42 pm

Измъкнах се от ръцете и.
- Мен пък не ме е страх от теб. Прави каквото искаш но аз няма да ти казвам нищо! - викнах. Изобщо не ми пукаше че е древна, че е създателката ми и всичко останало.
- И в края на краищата, защо искаш да знаеш за нея? И защо от мен? Лесно можеш да разпиташ самата нея и после да я накараш да забрави. За Бога аз ли ще те уча какво да правиш? Мисля че си достатъчно умна. - погледнах я.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Petrova
Original Bitch
Original Bitch
Alexandra Petrova


Брой мнения : 170
Join date : 06.05.2011
Местожителство : In Dean Winchester's bedroom ^

Къщата на Каролайн Форбс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс Icon_minitimeЧет Юни 09, 2011 7:14 pm

- Защото ще те убия и знам, че не искаш да умреш. Не ме карай да ти въздействам, мога да го направя.
Седнах на дивана и я погледнах
- Искам да знам всичко за нея, защото ми е двойничка. Не я харесвам, взех гаджето и, а сега искам сестричката и. Мисля, че малката Сали не трябва да живее с ментално не стабилно момиче като Елена.
Отвърнах простичко, но всъщност исках само да накарам Елена да страда
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Dark
Dark
Каролайн Форбс


Брой мнения : 80
Join date : 06.06.2011

Къщата на Каролайн Форбс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс Icon_minitimeЧет Юни 09, 2011 7:50 pm

- Прави каквото искаш изобщо не ме интересува. Но да знаеш че от мен дума няма да получиш - казах безразлично. Наистина ли си мислеше че ще прави с мен каквото си иска? Жестоко грешеше.
- Мен никой не може да ме командва разбра ли? - запалих си една цигара. Успокояваше ме, макар и много рядко да пушех.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Petrova
Original Bitch
Original Bitch
Alexandra Petrova


Брой мнения : 170
Join date : 06.05.2011
Местожителство : In Dean Winchester's bedroom ^

Къщата на Каролайн Форбс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс Icon_minitimeПет Юни 10, 2011 1:57 pm

- Или си много наивна, или си много глупава.
Засмях се и я погледнах. Преди време бях присвоила дарбата да причинявам болка с поглед. Без особено усилие се вгледах в нея и след секунда Каролайн започна да пищи от болка. Спрях и казах
- Искам да сме приятелки...наистина искам, но ако не ми помагаш всеки, за когото те е грижа ще умре. Семейството ти...Мат. Всеки!
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Dark
Dark
Каролайн Форбс


Брой мнения : 80
Join date : 06.06.2011

Къщата на Каролайн Форбс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс Icon_minitimeПет Юни 10, 2011 2:07 pm

Изведнъж главата започна да ме боли страшно силно. После Алекс заплаши че ще убие всички за които ме е грижа. После ми дойде една идея.
- Добре, добре какво искаш да знаеш за Елена? - я питах. Хах дано плана ми да проработеше. Наистина Мат сега какво ли правеше? А другите? Всъщност...
- А ти знаеш ли за Бони? Тя е много могъща вещица и може да убие вампир с поглед - погледнах я.
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Къщата на Каролайн Форбс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс Icon_minitimeПет Юни 10, 2011 3:53 pm

Всичко беше много объркано не знаех какво да правя бях в депресия Деймън ме беше зарязал а Стефан никакъв го нямаше.И дори Джереми не говореше с мен от както го запознах с майка си.
Трябаше да се сдобря с Каролайн отидох до нейната къща знаех къде живее защото всичко за всеки.Почуках на врата и и след това зачаках да ми отвори.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Dark
Dark
Каролайн Форбс


Брой мнения : 80
Join date : 06.06.2011

Къщата на Каролайн Форбс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс Icon_minitimeПет Юни 10, 2011 4:03 pm

Някой почука на вратата. Аз отидох и отворих.
- Хей Елена как си? Точно за теб говорехме с двойничката ти, Алекс - казах и я поканих да влезе вътре. Тя влезе и видя Алекс.
- Ей Алекс защо не разпиташ самата Елена? - намигнах й.
- Между другото Елена това е момичето което ме превърна във вампир.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Petrova
Original Bitch
Original Bitch
Alexandra Petrova


Брой мнения : 170
Join date : 06.05.2011
Местожителство : In Dean Winchester's bedroom ^

Къщата на Каролайн Форбс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс Icon_minitimeПет Юни 10, 2011 8:25 pm

- Здравей, кучко
Казах на Елена и се засмях звучно
- Дам, питах Каролайн за теб...всъщност искам да знам как си, след като Деймън те остави. Сигурно ти е тежко.
Прехапах леко устна и направих замислена физиономия
- Или пък мога детайлно да ти опиша какво правихме
Усмихнах се и седнах на дивана
- О, да аз превърнах Каролайн, дано нямаш нищо против.
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Къщата на Каролайн Форбс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс Icon_minitimeПет Юни 10, 2011 8:38 pm

-Всичко ли искаш да ми отнемеш Алекс?-Попитах и сведох глава.Мразех я и погледнах КАролайн и я попитах.
-Защо?-Поклатих глава и я погледнах не я разбирах защо го беше поискала.
-Оуу и кучко не ми отива...ти си кучката тук.-Погледнах я студено..
Върнете се в началото Go down
Alexandra Petrova
Original Bitch
Original Bitch
Alexandra Petrova


Брой мнения : 170
Join date : 06.05.2011
Местожителство : In Dean Winchester's bedroom ^

Къщата на Каролайн Форбс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс Icon_minitimeПет Юни 10, 2011 8:54 pm

- Под всичко имаш в предвид...гаджето, приятелката и....малката ти сестричка, за която никой не знае ли?
Засмях се и я погледнах
- Права си, ти си твърде скучна и флегматична за кучка! Щеше да си разочарование...но ти всъщност си, нали Елена. Оставила си родителите си да умрат, както и Джон. Всички!
Станах и отидох до Каролайн, захапах леко китката си и вените под очите на Русокоската веднага се появиха.
- Виж колко е сладка сега!
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Къщата на Каролайн Форбс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс Icon_minitimeПет Юни 10, 2011 9:43 pm

-Какво искаш...и какво Сали не я докосвай....за нищо на света.А колкото до Каролайн не екрасива харесвах я повече когато дишаше дори и да не бяхме добри приятелки.-Погледнах към нея и изпъкналитеи вени.
-Не съм ги оставила да умрат бях в безсъзнание...и нямаш никакво право да говориш за тях..-Извиках ядосано и я погледнах и затвроих очи след това.Стиснах ръцете си в юмруци и бях готова да и забия един право в лицето.Подсмихнах се и една сълза падна от лицето ми при спомена за мама и татко поне за моите осиновители.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Petrova
Original Bitch
Original Bitch
Alexandra Petrova


Брой мнения : 170
Join date : 06.05.2011
Местожителство : In Dean Winchester's bedroom ^

Къщата на Каролайн Форбс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс Icon_minitimeПет Юни 10, 2011 10:49 pm

- Недей плачи малка лигло такава
Засмях се най-нагло
- Ооо, сигурна ли си, че е нямало какво да направиш? Ами ако е можло?
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Dark
Dark
Каролайн Форбс


Брой мнения : 80
Join date : 06.06.2011

Къщата на Каролайн Форбс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 4:53 am

Гледах ги и се спуквах от смях.
- Елена ти изобщо ли не си се променила? - казах иронично и продължих да се смея силно и злобно.
- И как можа да скриеш от мен че имаш сестричка? Е, предполагам ще трябва да я намеря и да се запозная сама с нея. Кой знае, може и да се позабавляваме - започнах да се смея още по силно в лицето на плачещата Елена.
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Къщата на Каролайн Форбс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 8:47 am

-Каролайн опитах се да ти кажа хиляди пъти,но ти винаги ме отбягваше или не ми оставяше възможност да ти кажа..-Погледнах я и изтрих сълзите от лицето ми.
-А колкото до теб Алекс не смятам да говоря за личния си живот с теб...-Погледнах я студено и си поех дъх тежко.Не знам защо ни дишах накъсано.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Каролайн Форбс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Каролайн Форбс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Адриана
» Дневника на Каролайн
» Къщата на Мат
» Къщата на Клара
» КЪщата на Джоана Бет

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Love Bites :: Мистик Фолс :: Мистик Фолс :: Къщите-
Идете на: