Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love Bites

Sometimes Love Bites
 
ИндексFriendsПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Poll
Искате ли нов скин?
Да
Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 I_vote_lcap100%Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 I_vote_rcap
 100% [ 7 ]
Не
Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 I_vote_lcap0%Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Все ми е едно!
Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 I_vote_lcap0%Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7
Latest topics
» Facebook
Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:36 am by Elena Gilbert

» Катерина Денъхи
Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:35 am by Elena Gilbert

» Търси се семейство.
Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:34 pm by Constantine

» Руините на църквата над гробницата
Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:25 pm by Constantine

» Търся си другарче за РП.
Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 20, 2011 2:11 pm by Damon Salvator

» Дев Константин
Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:57 pm by Damon Salvator

» Фотошоп Манияк
Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:54 pm by Elena Gilbert

» Реклама на форуми и сайтове.
Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 9:39 pm by Emma Kathleen Lynch

» The Witch's Daughter from Paula Brackston
Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 7:24 pm by Damon Salvator

Top posters
Damon Salvator
Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Каролайн Форбс - Page 2 I_voting_barКъщата на Каролайн Форбс - Page 2 I_vote_rcap 
Elena Gilbert
Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Каролайн Форбс - Page 2 I_voting_barКъщата на Каролайн Форбс - Page 2 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Каролайн Форбс - Page 2 I_voting_barКъщата на Каролайн Форбс - Page 2 I_vote_rcap 
Kaya Lourence
Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Каролайн Форбс - Page 2 I_voting_barКъщата на Каролайн Форбс - Page 2 I_vote_rcap 
Alexandra Petrova
Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Каролайн Форбс - Page 2 I_voting_barКъщата на Каролайн Форбс - Page 2 I_vote_rcap 
Селения Картър
Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Каролайн Форбс - Page 2 I_voting_barКъщата на Каролайн Форбс - Page 2 I_vote_rcap 
Мат Уесли
Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Каролайн Форбс - Page 2 I_voting_barКъщата на Каролайн Форбс - Page 2 I_vote_rcap 
Дейв Хендсъм
Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Каролайн Форбс - Page 2 I_voting_barКъщата на Каролайн Форбс - Page 2 I_vote_rcap 
Джесика Алварадо
Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Каролайн Форбс - Page 2 I_voting_barКъщата на Каролайн Форбс - Page 2 I_vote_rcap 
Сали
Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Каролайн Форбс - Page 2 I_voting_barКъщата на Каролайн Форбс - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Чет Ное 23, 2017 4:12 pm
Посетители
free counters
Администраторите:

 Деймън Салваторе (леееко заспалия създател)
 Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Somerhalder3

  Елена Гилбърт (досадната помощничка на създателя)
 Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Ml002



 

 Къщата на Каролайн Форбс

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Каролайн Форбс
Dark
Dark
Каролайн Форбс


Брой мнения : 80
Join date : 06.06.2011

Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 8:57 am

- Ясно - отсякох.
- А би ли ми направила огромната услуга да кажеш на двойничката си всичко за живота си, защото тя за това е тук - усмихнах се и седнах на дивана.
- Елена дочух от някъде че искаш да ставаш вампир, вярно ли е? - погледнах после Елена.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Petrova
Original Bitch
Original Bitch
Alexandra Petrova


Брой мнения : 170
Join date : 06.05.2011
Местожителство : In Dean Winchester's bedroom ^

Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 12:46 pm

- Каролайн, скъпа, не аз съм и двойничка...а тя на мен. Все пак си личи кое е оригинално и кое е ...ами фалшиво.
Засмях се и седнах до Русокоската
- Елена? Вампир? Та тя ще е разочарование за тази раса. Ще яде зайци и сърнички, а повярвай ми аз обичам Бамби.
Свих рамена и отпих от уискито
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 1:24 pm

-Колко си жалка Алекс.-Казах и се завъртях към врата и започнах да крача бавно.
Защо да отговоря на Каролайн защо да и казвам за всичко?ЗАщо нямаше да и кажа нищо и без това вече не бяхме приятелки.
Беше ми писнало от Алекс взимаше всичко което обичах трябваше дасе погрижа за Сали.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Petrova
Original Bitch
Original Bitch
Alexandra Petrova


Брой мнения : 170
Join date : 06.05.2011
Местожителство : In Dean Winchester's bedroom ^

Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 2:16 pm

След секунда бях застанала пред нея, бутнах я на земята и с крака си я задържах долу
- Ако аз съм жалка, ти си едно нищо. Без семейство, без приятели, без..
В този момент усетих силна болка в корема. Нещо ми ставаше, но дори и аз не знаех какво. Оставих Елена и отидох за някоя кръвна банка, за щастие Каролайн имаше една.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Dark
Dark
Каролайн Форбс


Брой мнения : 80
Join date : 06.06.2011

Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 3:51 pm

- Ооо глад, а? - казах на Алекс и си сипах от уискито.
- Стига де Елена, стегни се. Така винаги ще губиш. Аз бих могла да те превърна но... Трябва да знам какво ще получа в замяна. - намигнах и и изпих уискито. После си сипах още.
- Елена, нали знаеш че колкото и да обиждаш, всички знаем кой е по-силния и кой по-слабия тук. - започнах да се смея силно.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Petrova
Original Bitch
Original Bitch
Alexandra Petrova


Брой мнения : 170
Join date : 06.05.2011
Местожителство : In Dean Winchester's bedroom ^

Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 6:47 pm

Каролайн започваше да ми харесва все повече и повече.
- Да Елена всички знаем кой е слабият тук, може би само трябва да го погледна
Казах аз и извъртях очите си в посоката на Гилбърт
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Dark
Dark
Каролайн Форбс


Брой мнения : 80
Join date : 06.06.2011

Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 10:54 am

- Да, да, да. Прекалено... Много й се насъбра на Елена днес. - казах и избутах Алекс навън. Усетих че тръгва към сестричката на Елена, но реших да си замълча и да не казвам на самата Елена.
- Та Елена очаквам отговор. Искаш ли да те превърна или не? - седнах отново на дивана и започнах да си играя с телефона си. Горката Елена, беше толкова уплашена...
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 14, 2011 8:12 am

-Не КАролайн дойдох с мисълта да се сдобрим,но щом си замесена с Алекс не искам да имам нищо общо с теб.-ПОгледнах я студено.
Защо Алекс трябваше да ми отнема всичко което обичах и имах.
Защо?ЗАщо?Защо???
Питах ала отговор нямах.

П.П Сори,че чак сега пиша ама изобщо не бях в настроение.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Dark
Dark
Каролайн Форбс


Брой мнения : 80
Join date : 06.06.2011

Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 14, 2011 11:28 am

- Не, мила грешиш. Това че Алекс ме превърна не означава че аз правя каквото тя каже. Но, добре щом не искаш стой си така. - усмихнах се.
- Аз мисля да тръгвам. - станах от дивана и излязох. Валеше страшно силно и едвам можеше някой да види пред себе си. Би трябвало да се върна в къщата и да си взема чадър но не исках. Бях облечена с един черен суичър, едни черни панталони и едни черни маратонки. Обичах да се мокря. Тръгнах на някъде като оставях дъжда да ме мокри.
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 14, 2011 11:38 am

Когато Каролайн излезе реших и аз да си тръгна.Станах от земята и започнах да крача към вратата.
Излязх и започнах да тичам мразех да семокра косата ми се къдреше и ставаше като разгонен петел.
Изкикотих сеи се прибрах в къщи жива и здрава.Е може би малко наранена но нищо.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Dark
Dark
Каролайн Форбс


Брой мнения : 80
Join date : 06.06.2011

Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 1:37 pm

Прибрах се и си взех един топъл душ. След което се облякох и си изсуших косата. Не ми се излизаше пак, по-добре да си стоя в къщи. Поне докато спре дъждът. Седнах на дивана в хола и си пуснах телевизия. Нямаше нищо интересно или поне за мен беше така. Накрая се спрях на някакъв скучен филм, колкото да ми мине времето.
Върнете се в началото Go down
Доминик Торето
Angel Of Death
Angel Of Death
Доминик Торето


Брой мнения : 54
Join date : 14.06.2011

Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 1:49 pm

Беше ми скучно и реших да се поразходя.По пътя се сетих за едно момиче Каролайн.Запознахме се като разлях кафето си върху нея.Не я бях виждал отдавна и се сетих,че живее на близо.За това реших да ида да видя дали си е вкъщи.Почуках на вратата и след малко пред мен стоеше стройната й вискоа фигура на Каролайн.
-Хей,как си,дойдох да те изведа на разходка и после може да пийнем по нещо?-ухилих се дяволито и тя също се усмихна.Малко не й се излизаше,но като направих тъжна физиономия тя се съгласи.Предложи ми да вляза за малко докато се оправи да излезем.Тя беше много красиво момиче,радвах се, че сме приятели,запознали се по смешен начин..
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Dark
Dark
Каролайн Форбс


Брой мнения : 80
Join date : 06.06.2011

Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 1:55 pm

- Всъщност не очаквах да дойдеш. Ако не греша ти си... Ангел нали? - след като той кимна продължих:
- Аз когато се запознахме бях човек, сега съм вампир. - вече изражението ми беше сериозно. Когато се запознах с Доминик, той ме привличаше много но не му бях казала тогава.
- Знаеш ли, когато се запознахме аз усетих някакво привличане... Знам ли. Сега при този дъжд не ми се излиза, предпочитам да си стоя тук.
Върнете се в началото Go down
Доминик Торето
Angel Of Death
Angel Of Death
Доминик Торето


Брой мнения : 54
Join date : 14.06.2011

Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 2:19 pm

Тя ми каза, че е вампир и когато сме се запознали е усетила някакво привличане.
-Е,щом не ти се излиза ще останем тук ако не се натрапвам.-усмихнах се аз и седнах на дивана.-Ако трябва да сме честни и аз усетих привличане, но си казах, че едва ли би харесвала Ангел, а сега си вампир.Не че ми пречи.-усмихнах се дяволито.Тя беше много красива, но си мислех, че иска да сме само приятели.
-Е как си ?Как я кара?...
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Dark
Dark
Каролайн Форбс


Брой мнения : 80
Join date : 06.06.2011

Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 2:28 pm

- Добре. Доста се промених от както съм вампир. Ти кога пристигна в града? Знаеш, че тук има много вампири а за вампирите кръвта на ангелите е най вкусна. Съветвам те да се пазиш, градът е много по-опасен от колкото беше преди. Чудя се защо още не са си тръгнали хората и защо още се опитват да избият вампирите като вече те са се настанили тук. - казах сипвайки си уиски.
- Колко обичам да вали. Мразя слънцето. - застанах до прозореца.
Върнете се в началото Go down
Доминик Торето
Angel Of Death
Angel Of Death
Доминик Торето


Брой мнения : 54
Join date : 14.06.2011

Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 2:38 pm

-О спокойно имам си начини да се справям с вампирите.-в този момент имах видение.-А,би ли ми казала как да те наричам на галено.Мисля да остана тук и ти си единствената позната за сега на това място.-усмихнах се-А върнах се преди няколко месеца.Ти имаш ли вече приятел или още си сама.-попитах с дяволита усмивка.В този миг й прочетох мислите.-Страх те е да стоиш близо до мен,защо и не питай от къде знам,просто ми кажи..-след което направих физиономия на изненадан.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Dark
Dark
Каролайн Форбс


Брой мнения : 80
Join date : 06.06.2011

Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 2:52 pm

Ах, ах защо трябваше дарбата му да е да чете мисли?
- Не, сама съм нямам приятел. И не ме е страх да стоя до теб просто... - за Бога какво ми ставаше?!?
- Ти защо ми четеш мислите? Ако ще си играем на дарби, тогава и аз ще използвам своята. - казах накрая. Бях изнервена. Усетих че зъбите ми се показват. Качих се бързо в банята си и си измих лицето което отново стана нормално. Поех си дълбоко дъх и слязох отново.
Върнете се в началото Go down
Доминик Торето
Angel Of Death
Angel Of Death
Доминик Торето


Брой мнения : 54
Join date : 14.06.2011

Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 3:10 pm

-О няма да играем,но просто без да искам ги чух-усмихнах се леко глуповато.-А аз се май се сещам защо те е ''страх'',но нали каза,че това не е страх ще си запазя мнението за мен.Е след като си сама,не си ли харесваш някого?-доста ме учуди това, че тя няма приятел след като е толкова красива.И моето мислене беше, че я е страх да не ме уби.Но реших да си замълча и да не я дразня защото усетих, че започва да се изнервя.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Dark
Dark
Каролайн Форбс


Брой мнения : 80
Join date : 06.06.2011

Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 3:17 pm

- Теб какво те интересува? И защо са всичките тези въпроси? Но щом искаш да знаеш, добре. Не, в последните години не съм... Харесвала някого. Просто станаха толкова много неща и нямах време за такива работи. Трябваше да се науча как да се контролирам, да упражнявам силите си и още куп неща. Когато има човек на близо, особено когато един вампир е гладен, е страшно трудно да не изпие кръвта на човека. И още чакам да ми отговориш защо толкова те интересува личния ми живот.
Върнете се в началото Go down
Доминик Торето
Angel Of Death
Angel Of Death
Доминик Торето


Брой мнения : 54
Join date : 14.06.2011

Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 3:32 pm

-Хей,не е нужно да се нервиш,питам защото съм любопитен.А може да искам нещо.-ухилих се дяволски,след което,пак имах видение.Телефона на Каролайн звънна.-Чакай не вдигай,нека аз вдигна,търсят мен не теб.-усмихнах се тревожно но се постарах тя да не го забележи.Вдигнах телефона и чух гласа на познат човек или по-точно вампир.
-Какво искаш и защо звъниш на нейният телефон?-казах на вампира,той спомена,че е знаел,че ще съм там и да пазя себе си и нея,защото имало опасност за живота ни..Това ме разтревожи когато се обърнах Каролайн също беше притеснена,защото бе чула всичко.-Надявам се да не си ядосана но макара този който се обади да ми е враг той се опита да ме предупреди.Ще ми позволиш ли да те защитя?-попитах я аз притеснено.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Dark
Dark
Каролайн Форбс


Брой мнения : 80
Join date : 06.06.2011

Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 3:45 pm

- Мога да се защитавам. Изобщо не ме е страх от този вампир, въпреки че не го познавам. Сега по същество. Кажи какво искаш. - изобщо не ми пукаше че някакъв глупак ни заплашва. Това не беше никакъв проблем за мен. Телефона пак звънна. Не обърнах внимание а просто не отговорих. Той продължи да звънни. Накрая се ядосах и хвърлих телефона на пода, след няколко секунди пред краката ми имаше един счупен телефон. По-добре сега няма повече никой да звъни. Взех телефона на Доминик и го изключих.
- Готово. - усмихнах се доволно.
Върнете се в началото Go down
Доминик Торето
Angel Of Death
Angel Of Death
Доминик Торето


Брой мнения : 54
Join date : 14.06.2011

Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 3:51 pm

Тя каза,че може да се защитава,след малко телефонът и пак звънна и не спираше да звъни докато тя не го хвърли на пода.След което взе и моя и го изключи.Помислих си,че е ядосана но придоби мил вид и се успокоих.Гледаше ме любопитно много искаше да знае какво искам.Аз я придърпах към мен и й прошепна.
-Искам теб..-тя не изглеждаше много учудена все едно е очаквала да чуе това в този момент случайно прочетох мислите й който леко ме накараха да обърна внимание не чувствата й към мен.-Имаш ли чувства към мен?-попитах я аз като знаех,че в главата й е пълна бъркотия тя още не можеше да осъзнае думите ми за това реших да почакам отговора й...
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Dark
Dark
Каролайн Форбс


Брой мнения : 80
Join date : 06.06.2011

Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 4:03 pm

За момент бях като вкаменясана. И сега какво?
- Не знам дали имам чувства към теб. Всъщност ти защо се върна? Кажи ми истината. Защо си тук? Но аз съм вампир ти си ангел. Аз съм нещо като демон а ти... Ти си пълната противоположност. Мислиш ли че ще се получи нещо между нас? - всичко беше толкова объркано...
Върнете се в началото Go down
Доминик Торето
Angel Of Death
Angel Of Death
Доминик Торето


Брой мнения : 54
Join date : 14.06.2011

Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 4:10 pm

-Първо се успокой.Второ върнах се заради теб.Трето знаех, че си вампир иначе трябваше да съм луд за да дойда тук сам, пълно е с вампири,но като се замислиш аз съм тук заради такъв.Да ние сме пълни противоположности но и много си приличаме.И да мисля, че ще се получи между нас.И разбрах,че ще има нещо между нас още когато разлях кафето си върху теб.-усмихнах й се аз,след което се засмяхме.Тя бе толкова объркана и малко уплашена личеше, че все още не е преодоляла превръщането си в вампир.-И ако ти трябва помощ винаги съм насреща.-намигнах й леко и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Dark
Dark
Каролайн Форбс


Брой мнения : 80
Join date : 06.06.2011

Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 4:22 pm

- Не ми трябва абсолютно никаква помощ - казах бавно и силно за да разбере.
- Значи си се върнал заради мен... Въпреки че можеш да умреш? Въпреки че може да не те искам? - казах невярващо. Взех една книга и започнах да чета. Трябваше да правя нещо докато говоря. Видях как Доминик се ядоса че чета докато той говори, но пък така беше по-забавно. Исках да видя какво ще направи след като е ядосан...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Каролайн Форбс   Къщата на Каролайн Форбс - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Каролайн Форбс
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Адриана
» Дневника на Каролайн
» Къщата на Мат
» Къщата на Клара
» КЪщата на Джоана Бет

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Love Bites :: Мистик Фолс :: Мистик Фолс :: Къщите-
Идете на: