Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love Bites

Sometimes Love Bites
 
ИндексFriendsПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Poll
Искате ли нов скин?
Да
Къщата на Александра Петрова - Page 3 I_vote_lcap100%Къщата на Александра Петрова - Page 3 I_vote_rcap
 100% [ 7 ]
Не
Къщата на Александра Петрова - Page 3 I_vote_lcap0%Къщата на Александра Петрова - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Все ми е едно!
Къщата на Александра Петрова - Page 3 I_vote_lcap0%Къщата на Александра Петрова - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7
Latest topics
» Facebook
Къщата на Александра Петрова - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:36 am by Elena Gilbert

» Катерина Денъхи
Къщата на Александра Петрова - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:35 am by Elena Gilbert

» Търси се семейство.
Къщата на Александра Петрова - Page 3 Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:34 pm by Constantine

» Руините на църквата над гробницата
Къщата на Александра Петрова - Page 3 Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:25 pm by Constantine

» Търся си другарче за РП.
Къщата на Александра Петрова - Page 3 Icon_minitimeВто Сеп 20, 2011 2:11 pm by Damon Salvator

» Дев Константин
Къщата на Александра Петрова - Page 3 Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:57 pm by Damon Salvator

» Фотошоп Манияк
Къщата на Александра Петрова - Page 3 Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:54 pm by Elena Gilbert

» Реклама на форуми и сайтове.
Къщата на Александра Петрова - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 9:39 pm by Emma Kathleen Lynch

» The Witch's Daughter from Paula Brackston
Къщата на Александра Петрова - Page 3 Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 7:24 pm by Damon Salvator

Top posters
Damon Salvator
Къщата на Александра Петрова - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Александра Петрова - Page 3 I_voting_barКъщата на Александра Петрова - Page 3 I_vote_rcap 
Elena Gilbert
Къщата на Александра Петрова - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Александра Петрова - Page 3 I_voting_barКъщата на Александра Петрова - Page 3 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Къщата на Александра Петрова - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Александра Петрова - Page 3 I_voting_barКъщата на Александра Петрова - Page 3 I_vote_rcap 
Kaya Lourence
Къщата на Александра Петрова - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Александра Петрова - Page 3 I_voting_barКъщата на Александра Петрова - Page 3 I_vote_rcap 
Alexandra Petrova
Къщата на Александра Петрова - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Александра Петрова - Page 3 I_voting_barКъщата на Александра Петрова - Page 3 I_vote_rcap 
Селения Картър
Къщата на Александра Петрова - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Александра Петрова - Page 3 I_voting_barКъщата на Александра Петрова - Page 3 I_vote_rcap 
Мат Уесли
Къщата на Александра Петрова - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Александра Петрова - Page 3 I_voting_barКъщата на Александра Петрова - Page 3 I_vote_rcap 
Дейв Хендсъм
Къщата на Александра Петрова - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Александра Петрова - Page 3 I_voting_barКъщата на Александра Петрова - Page 3 I_vote_rcap 
Джесика Алварадо
Къщата на Александра Петрова - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Александра Петрова - Page 3 I_voting_barКъщата на Александра Петрова - Page 3 I_vote_rcap 
Сали
Къщата на Александра Петрова - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Александра Петрова - Page 3 I_voting_barКъщата на Александра Петрова - Page 3 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Чет Ное 23, 2017 4:12 pm
Посетители
free counters
Администраторите:

 Деймън Салваторе (леееко заспалия създател)
 Къщата на Александра Петрова - Page 3 Somerhalder3

  Елена Гилбърт (досадната помощничка на създателя)
 Къщата на Александра Петрова - Page 3 Ml002



 

 Къщата на Александра Петрова

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Damon Salvator
Admin
Admin
Damon Salvator


Брой мнения : 612
Join date : 16.04.2011
Age : 32
Местожителство : In ThE dArK

Къщата на Александра Петрова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Александра Петрова   Къщата на Александра Петрова - Page 3 Icon_minitimeПон Май 30, 2011 2:14 pm

Продължавахме да си доставяме удоволствие, още дълго, докато най-накрая не се уморихме. Което си беше странно особено за вампири. Легнахме на леглото и тя се сгуши в мен. Беше... приятно.
Заспахме така, прегърнати. До сутринта обаче умът ми вече се беше заел с друг проблем. Как да съобщя на Елена, че вече не искам да съм с нея.Просто... вече усещах че обичам Алекс... не можех да я лъжа.
Станах набързо, но в същото време и тихо, за да не събудя Алекс. И нахлузих панталоните си. После и ризата. Вече бях готов. За да скъсам с Елена. За да спра една отдавна замряла връзка.
Върнете се в началото Go down
https://love-bites.bulgarianforum.net
Damon Salvator
Admin
Admin
Damon Salvator


Брой мнения : 612
Join date : 16.04.2011
Age : 32
Местожителство : In ThE dArK

Къщата на Александра Петрова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Александра Петрова   Къщата на Александра Петрова - Page 3 Icon_minitimeВто Юли 05, 2011 11:03 am

- Алеееееекс! - провикнах се и хлопнах вратата след себе си. - Тук ли си? Ехоооооооо? Има ли някой? - продължих да викам.
Веднага тръгнах към кухнята. Вече имах голяма нужда от кръв...
Отворих хладилника и веднага затършувах, докато не открих последната останала банка кръв.
- Хм... трябва да... напазаруваме скоро. - казах под носа си и се обърнах.
- Алеееееееееекс? - продължих да викам, но този път тръгнах към спалнята. Може пък още да спеше... кой да знае...
Върнете се в началото Go down
https://love-bites.bulgarianforum.net
Alexandra Petrova
Original Bitch
Original Bitch
Alexandra Petrova


Брой мнения : 170
Join date : 06.05.2011
Местожителство : In Dean Winchester's bedroom ^

Къщата на Александра Петрова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Александра Петрова   Къщата на Александра Петрова - Page 3 Icon_minitimeВто Юли 05, 2011 11:09 am

Бях се затворили в стаята, чувах как ме вика, но не казвах нищо. Изведнъж Деймън влезе в спалнята ми и ме прегърна.
- Дей...
Казах аз хлипайки
- ...не знам как да ти го кажа.
Сълзите продължиха да се стичат по лицето ми
- Деймън аз съм бременна и не знам какво да правя
Върнете се в началото Go down
Damon Salvator
Admin
Admin
Damon Salvator


Брой мнения : 612
Join date : 16.04.2011
Age : 32
Местожителство : In ThE dArK

Къщата на Александра Петрова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Александра Петрова   Къщата на Александра Петрова - Page 3 Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 7:03 pm

Заковах се на едно място.
- Аз... ти... как... - започнах да заеквам - МОЛЯ?!?! - успях най-накрая да кажа, нещо смислено. АЗ? БАЩА?
Погледнах я шокирано.
- Но аз... аз съм вампир... ти също... какво за БОГА СТАВА ТУК??? - възкликнах учудено и закрачих притеснено из стаята.
- Ама не може да съм баща... аз не съм създаден за това... - казах и усетих, как тя се натъжи. И в този момент в мен светна лампичка... ЩЯХ ДА СТАВАМ БАЩА! Нещо, което си мислех, че никога няма да се случи... най-накрая...
Погледнах Алекс, щастливо.
- Ще си имаме бебе... - ухилих се. Повдигнах я леко, все едно е от стъкло и я завъртях. Накрая я спрях и я целунах пламенно. Това беше най-щастливия миг в цялото ми съществуване... и вероятно най-смисления....
Върнете се в началото Go down
https://love-bites.bulgarianforum.net
Alexandra Petrova
Original Bitch
Original Bitch
Alexandra Petrova


Брой мнения : 170
Join date : 06.05.2011
Местожителство : In Dean Winchester's bedroom ^

Къщата на Александра Петрова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Александра Петрова   Къщата на Александра Петрова - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 10:53 am

- Да ще си имаме бебе, ще е наше.....
Засмях се и той ме завъртя във въздуха, започна да ме обсипва с целувки.
- Усещам, че ще е момиче. Аз...аз бях изгубила надежда, че някога ще стана майка. Но ето, че сега ще съм. Нямам думи.
Усмихнах се нежно и го прегърнах
- Обичам те Дей, повече от всичко на света
Прехапах устна и го целунах. Имах нужда от него, за първи път се нуждаех от някого, така както се нуждаех от Деймън.
Върнете се в началото Go down
Damon Salvator
Admin
Admin
Damon Salvator


Брой мнения : 612
Join date : 16.04.2011
Age : 32
Местожителство : In ThE dArK

Къщата на Александра Петрова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Александра Петрова   Къщата на Александра Петрова - Page 3 Icon_minitimeПон Юли 11, 2011 11:12 am

Погледнах в кафевите й очи и се усмихнах нежно.
- Обичам те. И... нея също я обичам. Вие сте най-важните същества в моя живот. - казах и се наведох леко. Приклекнах така, че да съм на една и съща височина, като мястото, където растеше бъдещото ми дете... корема на Алекс.
- Ти, сладур, трябва да имаш красотата на майка си. - погледнах Алекс, която ме наблюдаваше с блеснали очи. - И може би... нрава на баща си. - продължих и докоснах леко корема й. - За да се пазиш от момчетата, де. - допълних и се засмях. То, тогава никой нямаше да припарва към нея... или по-точно всички щяха да го правят от... хм... любопитство... макар, че ако е като майка си, ще е най-красивото бебе, на света... най-сладкото... и най-... моето.
Върнете се в началото Go down
https://love-bites.bulgarianforum.net
Sponsored content





Къщата на Александра Петрова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Александра Петрова   Къщата на Александра Петрова - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Александра Петрова
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Александра Петрова
» Къщата на Клара
» КЪщата на Джоана Бет
» Къщата на Мат
» Къщата на Адриана

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Love Bites :: Мистик Фолс :: Мистик Фолс :: Къщите-
Идете на: