Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love Bites

Sometimes Love Bites
 
ИндексFriendsПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Poll
Искате ли нов скин?
Да
Къщата на Александра Петрова I_vote_lcap100%Къщата на Александра Петрова I_vote_rcap
 100% [ 7 ]
Не
Къщата на Александра Петрова I_vote_lcap0%Къщата на Александра Петрова I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Все ми е едно!
Къщата на Александра Петрова I_vote_lcap0%Къщата на Александра Петрова I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7
Latest topics
» Facebook
Къщата на Александра Петрова Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:36 am by Elena Gilbert

» Катерина Денъхи
Къщата на Александра Петрова Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:35 am by Elena Gilbert

» Търси се семейство.
Къщата на Александра Петрова Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:34 pm by Constantine

» Руините на църквата над гробницата
Къщата на Александра Петрова Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:25 pm by Constantine

» Търся си другарче за РП.
Къщата на Александра Петрова Icon_minitimeВто Сеп 20, 2011 2:11 pm by Damon Salvator

» Дев Константин
Къщата на Александра Петрова Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:57 pm by Damon Salvator

» Фотошоп Манияк
Къщата на Александра Петрова Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:54 pm by Elena Gilbert

» Реклама на форуми и сайтове.
Къщата на Александра Петрова Icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 9:39 pm by Emma Kathleen Lynch

» The Witch's Daughter from Paula Brackston
Къщата на Александра Петрова Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 7:24 pm by Damon Salvator

Top posters
Damon Salvator
Къщата на Александра Петрова I_vote_lcapКъщата на Александра Петрова I_voting_barКъщата на Александра Петрова I_vote_rcap 
Elena Gilbert
Къщата на Александра Петрова I_vote_lcapКъщата на Александра Петрова I_voting_barКъщата на Александра Петрова I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Къщата на Александра Петрова I_vote_lcapКъщата на Александра Петрова I_voting_barКъщата на Александра Петрова I_vote_rcap 
Kaya Lourence
Къщата на Александра Петрова I_vote_lcapКъщата на Александра Петрова I_voting_barКъщата на Александра Петрова I_vote_rcap 
Alexandra Petrova
Къщата на Александра Петрова I_vote_lcapКъщата на Александра Петрова I_voting_barКъщата на Александра Петрова I_vote_rcap 
Селения Картър
Къщата на Александра Петрова I_vote_lcapКъщата на Александра Петрова I_voting_barКъщата на Александра Петрова I_vote_rcap 
Мат Уесли
Къщата на Александра Петрова I_vote_lcapКъщата на Александра Петрова I_voting_barКъщата на Александра Петрова I_vote_rcap 
Дейв Хендсъм
Къщата на Александра Петрова I_vote_lcapКъщата на Александра Петрова I_voting_barКъщата на Александра Петрова I_vote_rcap 
Джесика Алварадо
Къщата на Александра Петрова I_vote_lcapКъщата на Александра Петрова I_voting_barКъщата на Александра Петрова I_vote_rcap 
Сали
Къщата на Александра Петрова I_vote_lcapКъщата на Александра Петрова I_voting_barКъщата на Александра Петрова I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Чет Ное 23, 2017 4:12 pm
Посетители
free counters
Администраторите:

 Деймън Салваторе (леееко заспалия създател)
 Къщата на Александра Петрова Somerhalder3

  Елена Гилбърт (досадната помощничка на създателя)
 Къщата на Александра Петрова Ml002



 

 Къщата на Александра Петрова

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Alexandra Petrova
Original Bitch
Original Bitch
Alexandra Petrova


Брой мнения : 170
Join date : 06.05.2011
Местожителство : In Dean Winchester's bedroom ^

Къщата на Александра Петрова Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Александра Петрова   Къщата на Александра Петрова Icon_minitimeПон Май 09, 2011 7:26 pm

Така изглежда къщата отвън

Къщата на Александра Петрова L897CMAZZU3RDY69JU

Това е моята спалня

Къщата на Александра Петрова Bedroom-ideas-hulsta-4

Къщата на Александра Петрова Bedroom-ideas-hulsta-2

Холът

Къщата на Александра Петрова Living-Room-2

Кухнята

Къщата на Александра Петрова New-integra-u-shape-pedini-kitchen

Басейнът

Къщата на Александра Петрова Paving-stone-swimming-pool-deck

Стаята за гости

Къщата на Александра Петрова Azyumard%20guest%20room%201%20king%20(450%20x%20299)

Това е банята

Къщата на Александра Петрова Red-bathroom-bath-toilet-fitted
Върнете се в началото Go down
Alexandra Petrova
Original Bitch
Original Bitch
Alexandra Petrova


Брой мнения : 170
Join date : 06.05.2011
Местожителство : In Dean Winchester's bedroom ^

Къщата на Александра Петрова Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Александра Петрова   Къщата на Александра Петрова Icon_minitimeПон Май 09, 2011 7:28 pm

Задърпах го и след малко се озовахме пред къщата ми. Влязохме вътре и го притиснах към вратата, започнах да обарвам тялото му и да целувам всеки сантиметър от врата му. Зъбите ми се удължиха и леко го одрасках, а няколкото капки кръв облизах внимателно. Отново се върнах на устните му.
Върнете се в началото Go down
Damon Salvator
Admin
Admin
Damon Salvator


Брой мнения : 612
Join date : 16.04.2011
Age : 32
Местожителство : In ThE dArK

Къщата на Александра Петрова Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Александра Петрова   Къщата на Александра Петрова Icon_minitimeПон Май 09, 2011 7:34 pm

Зъбите й още повече ме възбудиха и започнах да я целувам, още по-ожесточено. Бутнах я леко назад и тя падна на земята.
Възседнах я и разкопчах сутиена й.
- Сигурна ли си? Слабите се отказват. - казах й многозначително и това я накара да започне още по-ожесточено да ме целува и дразни.
Върнете се в началото Go down
https://love-bites.bulgarianforum.net
Alexandra Petrova
Original Bitch
Original Bitch
Alexandra Petrova


Брой мнения : 170
Join date : 06.05.2011
Местожителство : In Dean Winchester's bedroom ^

Къщата на Александра Петрова Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Александра Петрова   Къщата на Александра Петрова Icon_minitimeПон Май 09, 2011 7:37 pm

- Слабите се отказват? Това означава, че ще се откажеш ли?
Попитах аз и му намигнах. Харесваше ми да поема контрол над мен и действията ми. Придърпах го към мен и отново го целунах. Откопчах дънките му и вмъкнах ръката си отдолу...
- Да продължавам ли, или се изплашихте, скъпи ми Деймън?
Върнете се в началото Go down
Damon Salvator
Admin
Admin
Damon Salvator


Брой мнения : 612
Join date : 16.04.2011
Age : 32
Местожителство : In ThE dArK

Къщата на Александра Петрова Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Александра Петрова   Къщата на Александра Петрова Icon_minitimeПон Май 09, 2011 7:42 pm

- Аз, изплашен!?! Никога! Явно не ме познаваш никак. - казах и продължих да я целувам по цялото тяло. Събух дънките й и тя остана пред мен, само по прашки.
Засмях се.
- Поне ти носиш бельо. - казах и започнах да свалям целувките си все по-надолу и по-надолу... накрая стигнах до края на прашките. Хванах ги леко със зъби и започнах да ги свалям все по-надолу. Накрая тя остана и без тях.
Върнете се в началото Go down
https://love-bites.bulgarianforum.net
Alexandra Petrova
Original Bitch
Original Bitch
Alexandra Petrova


Брой мнения : 170
Join date : 06.05.2011
Местожителство : In Dean Winchester's bedroom ^

Къщата на Александра Петрова Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Александра Петрова   Къщата на Александра Петрова Icon_minitimeПон Май 09, 2011 7:46 pm

Просто не можах да издържа и впих зъби във врата му. Сладката му кръв се разля в устата ми и със светкавична скорост го допрях до една от стените. Събух дънките му и той остана само по боксерки. С едната ръка леко започнах да свалям и боксерките, докато с другата не спирах да опипвам тялото му. Надигнах се леко нагоре за поредната доза целувки.
Върнете се в началото Go down
Damon Salvator
Admin
Admin
Damon Salvator


Брой мнения : 612
Join date : 16.04.2011
Age : 32
Местожителство : In ThE dArK

Къщата на Александра Петрова Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Александра Петрова   Къщата на Александра Петрова Icon_minitimeВто Май 10, 2011 5:04 pm

Тя се надигна искаща, целувки и ласки. Аз, разбира се, веднага се отдръпнах. Обичах да я дразня.
Отново започнах да я галя и целувам. Тя се въртеше из ръцете ми, и впиваше нокти в чаршафите. Знаех, че удоволствието се повишава още повече, когато някой пие от теб. Затова я захапах за врата. Бясно и грубо.
Върнете се в началото Go down
https://love-bites.bulgarianforum.net
Alexandra Petrova
Original Bitch
Original Bitch
Alexandra Petrova


Брой мнения : 170
Join date : 06.05.2011
Местожителство : In Dean Winchester's bedroom ^

Къщата на Александра Петрова Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Александра Петрова   Къщата на Александра Петрова Icon_minitimeСря Май 11, 2011 6:31 am

- Искаш да ме дразниш ли?
Погледнах го и отново впих устни в неговите. Толкова меки и изпепеляващи. За секунди бяхме в стаята ми. Повалих го на леглото и спуснах ръката си надолу, като стигнах до най-възбудената точка от тялото му.
- Ммм
Отдели се лек стон от мен и опипах жадно тялото му
Върнете се в началото Go down
Damon Salvator
Admin
Admin
Damon Salvator


Брой мнения : 612
Join date : 16.04.2011
Age : 32
Местожителство : In ThE dArK

Къщата на Александра Петрова Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Александра Петрова   Къщата на Александра Петрова Icon_minitimeСря Май 11, 2011 7:25 am

Вълна на удоволствие заля и мен.
Не беше както с Мария, но беше по-хубаво от секса с Елена...
След мъничко съвсем загубих способността си да мисля.
- И да... обичам да те дразня. - прошепнах, с дрезгавия си глас.
Отново започнах да я обсипвам с целувки. Навсякъде. По цялото тяло.
Върнете се в началото Go down
https://love-bites.bulgarianforum.net
Alexandra Petrova
Original Bitch
Original Bitch
Alexandra Petrova


Брой мнения : 170
Join date : 06.05.2011
Местожителство : In Dean Winchester's bedroom ^

Къщата на Александра Петрова Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Александра Петрова   Къщата на Александра Петрова Icon_minitimeСря Май 11, 2011 7:28 am

- Е, аз пък обичам да хапя
Зъбите ми се удължиха и леко захапах врата му, след това се спуснах по надолу, оставяща малки следи от зъбите си. С малко целувки отново се върнах на устните му
- Господин Салваторе, защо толкова си падате по двойничките ми?
Върнете се в началото Go down
Damon Salvator
Admin
Admin
Damon Salvator


Брой мнения : 612
Join date : 16.04.2011
Age : 32
Местожителство : In ThE dArK

Къщата на Александра Петрова Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Александра Петрова   Къщата на Александра Петрова Icon_minitimeСря Май 11, 2011 7:31 am

- Ммм явно не ме познаваш... просто Катрин ми извъртя един шибан номер. После Стеф, откри Елена... намери си друга и аз я взех при мен... но ми е скучно само с един обикновен човек. Обичам я, ама ми е скучно... - казах докато тя продължаваше да пие от мен. - Хей, стига вече, мой ред е. - уведомих я с насмешка в гласа. Тя махна зъбите си от шията ми и аз намерих нейната.
- Ами ти? Каква е твоята история. Цялата? - казах малко преди да впия зъби в нея.
Върнете се в началото Go down
https://love-bites.bulgarianforum.net
Alexandra Petrova
Original Bitch
Original Bitch
Alexandra Petrova


Брой мнения : 170
Join date : 06.05.2011
Местожителство : In Dean Winchester's bedroom ^

Къщата на Александра Петрова Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Александра Петрова   Къщата на Александра Петрова Icon_minitimeСря Май 11, 2011 7:43 am

- Разбира се, че ще ти е скучно. Тя е човек, което я прави скучна, а ти си вампир...не можеш да обичаш.
Засмях се и той каза, че е негов ред и попита каква е историята ми, малко преди да впие зъби в мен.
- Моята история е дълга, но по принцип търся моите двойнички и ги превръщам във вампири. Клаус превърна мен, защото знаеше, че ще има други шансове с наследничките ми...е аз искам да му отнема всеки шанс.
Направих миловидна физиономия и се усмихнах
- Разкажи ми нещо за теб Деймън
Върнете се в началото Go down
Damon Salvator
Admin
Admin
Damon Salvator


Брой мнения : 612
Join date : 16.04.2011
Age : 32
Местожителство : In ThE dArK

Къщата на Александра Петрова Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Александра Петрова   Къщата на Александра Петрова Icon_minitimeСря Май 11, 2011 8:06 am

- Какво ли мога да ти кажа? - зачудих се на глас. - И не си права. Ние вампирите наистина можем да се влюбваме. Когато искаме... и когато има в кой... - казах след малко.
Продължих да пия от нея. Удоволствието постоянно се засилваше, с това че кръвта й беше много силна... и вкусна.
- Ммм толкова си вкусна. - казах й след мъничко.
Върнете се в началото Go down
https://love-bites.bulgarianforum.net
Alexandra Petrova
Original Bitch
Original Bitch
Alexandra Petrova


Брой мнения : 170
Join date : 06.05.2011
Местожителство : In Dean Winchester's bedroom ^

Къщата на Александра Петрова Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Александра Петрова   Къщата на Александра Петрова Icon_minitimeСря Май 11, 2011 8:53 am

- Ти също, скъпи
Усмихнах се и го погледнах
- Кажи ми нещо интересно за теб, нещо с което после ще мога да те дразня.
Целунах го нежно по устните и от мен се отдели тих стон на наслада. Опипвах жадно тялото му.
Върнете се в началото Go down
Damon Salvator
Admin
Admin
Damon Salvator


Брой мнения : 612
Join date : 16.04.2011
Age : 32
Местожителство : In ThE dArK

Къщата на Александра Петрова Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Александра Петрова   Къщата на Александра Петрова Icon_minitimeСря Май 11, 2011 11:11 am

- Не ми се говори за това, сега. Какво ще кажеш да изживеем този миг. Сега. Пълноценно. - казах.
Дори не изчаках тя да ми отговори. Освободих и двамата от всякакви пречки, свързани с дрехи и подобни парцали... Бързо и категорично.
Върнете се в началото Go down
https://love-bites.bulgarianforum.net
Alexandra Petrova
Original Bitch
Original Bitch
Alexandra Petrova


Брой мнения : 170
Join date : 06.05.2011
Местожителство : In Dean Winchester's bedroom ^

Къщата на Александра Петрова Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Александра Петрова   Къщата на Александра Петрова Icon_minitimeСря Май 11, 2011 11:14 am

- Хайде вземи контрол над мен
Казах аз и се притиснах възможно най-близо до Деймън
Целунах го и прокарах ръката си през косата му
Наистина исках да изживея този миг, по възможно най-приятния начин
Върнете се в началото Go down
Damon Salvator
Admin
Admin
Damon Salvator


Брой мнения : 612
Join date : 16.04.2011
Age : 32
Местожителство : In ThE dArK

Къщата на Александра Петрова Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Александра Петрова   Къщата на Александра Петрова Icon_minitimeСря Май 11, 2011 11:27 am

- Няма да пропусна. - казах с усмивка и й намигнах игриво.
Продължих отново и отново да я целувам. Продължавах отново и отново да й доставям удоволствие.
След мъничко станах и й казах:
- Може ли една вана? Двамата?
Върнете се в началото Go down
https://love-bites.bulgarianforum.net
Alexandra Petrova
Original Bitch
Original Bitch
Alexandra Petrova


Брой мнения : 170
Join date : 06.05.2011
Местожителство : In Dean Winchester's bedroom ^

Къщата на Александра Петрова Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Александра Петрова   Къщата на Александра Петрова Icon_minitimeСря Май 11, 2011 11:29 am

- Мммм вана...
Прехапах устни и го целунах
- Разбира се
Придърпах го към мен за поредната доза целувки и го завлякох в банята, като не спирах да целувам всяка част от тялото му, което сякаш ме примамваше да искам още и още. Напълнихме ваната и за секунда бях донесла две чаши и бутилка вино.
Върнете се в началото Go down
Damon Salvator
Admin
Admin
Damon Salvator


Брой мнения : 612
Join date : 16.04.2011
Age : 32
Местожителство : In ThE dArK

Къщата на Александра Петрова Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Александра Петрова   Къщата на Александра Петрова Icon_minitimeСря Май 11, 2011 11:32 am

- Ммм тъкмо от каквото имам нужда. - прошепнах и се заиграх с ухото й. Захапах го леко, и тя отново затрепера от удоволствие.
Влязох във ваната и й направих жест, да дойде при мен. Тя, разбира се веднага дойде. Седна вътре, и продължихме заниманието си от преди малко.
Върнете се в началото Go down
https://love-bites.bulgarianforum.net
Alexandra Petrova
Original Bitch
Original Bitch
Alexandra Petrova


Брой мнения : 170
Join date : 06.05.2011
Местожителство : In Dean Winchester's bedroom ^

Къщата на Александра Петрова Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Александра Петрова   Къщата на Александра Петрова Icon_minitimeСря Май 11, 2011 11:34 am

- Дали Деймън Салваторе е груб или е нежен?
Запитах аз, но сякаш питах себе си. Свих рамене и продължих да го целувам. Налях малко вино и му подадох чашата, като плъзнах крака си до най-възбудената точна от тялото му и се заиграх с нея. Намигнах му палаво и продължих да си играя.
Върнете се в началото Go down
Damon Salvator
Admin
Admin
Damon Salvator


Брой мнения : 612
Join date : 16.04.2011
Age : 32
Местожителство : In ThE dArK

Къщата на Александра Петрова Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Александра Петрова   Къщата на Александра Петрова Icon_minitimeСря Май 11, 2011 11:43 am

- Само ти можеш да кажеш. - засмях се.
- Или и ти не можеш? - попитах след мъничко.
Започнах отново да я целувам. Врата й. Краката. Шията... навсякъде. Докато накрая не стигнах до мястото, което я подлудяваше. Всеки път. Започнах да я целувам, там, а тя продължи да се извива от удоволствие.
Върнете се в началото Go down
https://love-bites.bulgarianforum.net
Alexandra Petrova
Original Bitch
Original Bitch
Alexandra Petrova


Брой мнения : 170
Join date : 06.05.2011
Местожителство : In Dean Winchester's bedroom ^

Къщата на Александра Петрова Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Александра Петрова   Къщата на Александра Петрова Icon_minitimeСря Май 11, 2011 3:23 pm

- Мисля, че би ми харесал повече, ако е груб
Прехапах устни и отново започнах да го целувам. Въпреки, че само се целувахме и двамата се извивахме от удоволствие. Когато Деймън започна да ме целува по онова мое място стон на наслада се отдели от мен.
- Ммм, толкова си сладък
Върнете се в началото Go down
Damon Salvator
Admin
Admin
Damon Salvator


Брой мнения : 612
Join date : 16.04.2011
Age : 32
Местожителство : In ThE dArK

Къщата на Александра Петрова Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Александра Петрова   Къщата на Александра Петрова Icon_minitimeСря Май 11, 2011 3:39 pm

- Знам.- отвърнах й самодоволно. И отново се заех да й доставям удоволствие.
След мъничко се надигнах и я повлякох със себе си. Излязохме от ваната, голи и мокри.
Стигнахме отново до спалнята. Приближих я до леглото и я бутнах. Легнах върху нея.
- Нядявам, се че ще ми простиш за чаршафите. - казах и й намигнах.
Върнете се в началото Go down
https://love-bites.bulgarianforum.net
Alexandra Petrova
Original Bitch
Original Bitch
Alexandra Petrova


Брой мнения : 170
Join date : 06.05.2011
Местожителство : In Dean Winchester's bedroom ^

Къщата на Александра Петрова Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Александра Петрова   Къщата на Александра Петрова Icon_minitimeСря Май 11, 2011 4:33 pm

- Жестоко ще си платиш за чаршафите
Придърпах го към мен и обвих с крака кръста му
- Освен сладък си и дразнещ, и хубав и още много неща.
Целунах го за пореден път и го преобърнах.
- Хм, какво да правя с теб?
Плъзнах пръст по гърдите му
Върнете се в началото Go down
Damon Salvator
Admin
Admin
Damon Salvator


Брой мнения : 612
Join date : 16.04.2011
Age : 32
Местожителство : In ThE dArK

Къщата на Александра Петрова Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Александра Петрова   Къщата на Александра Петрова Icon_minitimeСря Май 11, 2011 4:48 pm

Захапах леко пръста й. Ухапах го и започнах да пия кръв от него. След малко го пуснах и той оздравя пред очите ни. Искрената й изненада ме разсмя и аз започнах да се смея. След мъничко и тя също се разсмя.
- Ами не знам, какво ще ме правиш. Ти си реши. - казах й и намигнах игриво.
Върнете се в началото Go down
https://love-bites.bulgarianforum.net
Sponsored content





Къщата на Александра Петрова Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Александра Петрова   Къщата на Александра Петрова Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Александра Петрова
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Александра Петрова
» Къщата на Клара
» КЪщата на Джоана Бет
» Къщата на Мат
» Къщата на Адриана

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Love Bites :: Мистик Фолс :: Мистик Фолс :: Къщите-
Идете на: