Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love Bites

Sometimes Love Bites
 
ИндексFriendsПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Poll
Искате ли нов скин?
Да
Складът  зад бара I_vote_lcap100%Складът  зад бара I_vote_rcap
 100% [ 7 ]
Не
Складът  зад бара I_vote_lcap0%Складът  зад бара I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Все ми е едно!
Складът  зад бара I_vote_lcap0%Складът  зад бара I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7
Latest topics
» Facebook
Складът  зад бара Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:36 am by Elena Gilbert

» Катерина Денъхи
Складът  зад бара Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:35 am by Elena Gilbert

» Търси се семейство.
Складът  зад бара Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:34 pm by Constantine

» Руините на църквата над гробницата
Складът  зад бара Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:25 pm by Constantine

» Търся си другарче за РП.
Складът  зад бара Icon_minitimeВто Сеп 20, 2011 2:11 pm by Damon Salvator

» Дев Константин
Складът  зад бара Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:57 pm by Damon Salvator

» Фотошоп Манияк
Складът  зад бара Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:54 pm by Elena Gilbert

» Реклама на форуми и сайтове.
Складът  зад бара Icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 9:39 pm by Emma Kathleen Lynch

» The Witch's Daughter from Paula Brackston
Складът  зад бара Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 7:24 pm by Damon Salvator

Top posters
Damon Salvator
Складът  зад бара I_vote_lcapСкладът  зад бара I_voting_barСкладът  зад бара I_vote_rcap 
Elena Gilbert
Складът  зад бара I_vote_lcapСкладът  зад бара I_voting_barСкладът  зад бара I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Складът  зад бара I_vote_lcapСкладът  зад бара I_voting_barСкладът  зад бара I_vote_rcap 
Kaya Lourence
Складът  зад бара I_vote_lcapСкладът  зад бара I_voting_barСкладът  зад бара I_vote_rcap 
Alexandra Petrova
Складът  зад бара I_vote_lcapСкладът  зад бара I_voting_barСкладът  зад бара I_vote_rcap 
Селения Картър
Складът  зад бара I_vote_lcapСкладът  зад бара I_voting_barСкладът  зад бара I_vote_rcap 
Мат Уесли
Складът  зад бара I_vote_lcapСкладът  зад бара I_voting_barСкладът  зад бара I_vote_rcap 
Дейв Хендсъм
Складът  зад бара I_vote_lcapСкладът  зад бара I_voting_barСкладът  зад бара I_vote_rcap 
Джесика Алварадо
Складът  зад бара I_vote_lcapСкладът  зад бара I_voting_barСкладът  зад бара I_vote_rcap 
Сали
Складът  зад бара I_vote_lcapСкладът  зад бара I_voting_barСкладът  зад бара I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Чет Ное 23, 2017 4:12 pm
Посетители
free counters
Администраторите:

 Деймън Салваторе (леееко заспалия създател)
 Складът  зад бара Somerhalder3

  Елена Гилбърт (досадната помощничка на създателя)
 Складът  зад бара Ml002



 

 Складът зад бара

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Damon Salvator
Admin
Admin
Damon Salvator


Брой мнения : 612
Join date : 16.04.2011
Age : 32
Местожителство : In ThE dArK

Складът  зад бара Empty
ПисанеЗаглавие: Складът зад бара   Складът  зад бара Icon_minitimeПон Апр 18, 2011 11:34 am

Складът  зад бара Warehouseout
Върнете се в началото Go down
https://love-bites.bulgarianforum.net
Emma Kathleen Lynch
Dreamer
Dreamer
Emma Kathleen Lynch


Брой мнения : 51
Join date : 18.04.2011
Age : 26

Складът  зад бара Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Складът зад бара   Складът  зад бара Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 6:39 pm

Имах нужда да се махна за известно време от шумотевицата на бара и да съм на по-тихо и спокойно място. Излязох бързо, защото имах чувството, че ще се задуша вътре и завих по една уличка, близо до входа на бара. След известно време се озовах до един склад. Беше вечер и не се виждаше добре околността наоколо, но дочувах музика, което предполагаше, че се намирам някъде зад бара. Смътно различих нещо като парапет и се насочих към него, за да седна. Но когато отидох по-близо, се оказа, че не съм сама...
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Складът  зад бара Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Складът зад бара   Складът  зад бара Icon_minitimeПон Авг 08, 2011 9:46 pm

С Кристофър излязохме от нас като Дейв си беше беше отишъл някъде и бяхме останали само аз и моето малко бебче . Преди да излезем бях сложила Крис в количката и се запътихме на някъде . Искаше ми се да се поразходим из парка , но стигнах до Бара . За нищо на света нямаше да го вкарам в бара щеше да е странно майката да се напива а бебето да плаче и изобщо каквото правеха бебетата . Доближих се до стълбите и оставих количката на така , че да не се мърда и аз седнах на стъпалата като бутах количката напред - назад .
Върнете се в началото Go down
Angelique West
Killer
Killer
Angelique West


Брой мнения : 76
Join date : 25.04.2011

Складът  зад бара Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Складът зад бара   Складът  зад бара Icon_minitimeПон Авг 08, 2011 9:51 pm

Бях много задължена на Катрин,моята стара дружка. Живота на вампир определено ми прилягаше. Имах нова самоличност,нов вид,бях нов човек. Стефан вече не бе в умът ми,а в сърцето ми? Може би Лео започваше да го измества. Въпреки това трябваше да изляза от вкъщи,естествено тодих в бара,харесах си едно момченце,поръчах си цяла бутилка бърбън,а след като пресуших всичко хванах сладура под ръка и го изведах през задния вход,където се нахраних задоволяващо,чух стъпки и пуснах трупът да се строполи на земята,пристъпих напред,към светлината изтривайки кръвта от устните си. Скръстих ръце и се усмихнах :
- Елена,каква изненада е да те видя тук! - казах,знаейки че няма да ме познае.
- Това да не би да е твоето бебче? - попитах с повдигната вежда,а след това леко я прегърнах.
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Складът  зад бара Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Складът зад бара   Складът  зад бара Icon_minitimeПон Авг 08, 2011 9:58 pm

С бебето се забавлявахме беше толкова сладък изведнъж до нас се появи някакво момиче което явно ме познаваше , но аз не си спомнях да съм я срещала някъде .
- Мда това е детето ми , но не помня коя си съжалявам за това . - Усмихнах се и попитах :
- Коя си ти ? - Попитах и я погледнах леко въпросително . Наклоних глава и след това и аз я прегърнах като в главата ми се появиха спомени как тя е с Катрин някъде и после Кат я превърна във вампир .
- Клара ?? - Попитах несигурно .
Върнете се в началото Go down
Angelique West
Killer
Killer
Angelique West


Брой мнения : 76
Join date : 25.04.2011

Складът  зад бара Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Складът зад бара   Складът  зад бара Icon_minitimeПон Авг 08, 2011 10:01 pm

Знаех че тя също бе станала вампир. Фейт ми бе разказала това онова.
- В същност вече Анджелик.. да аз съм. - промърморих избутвайки трупът. Седнах до Елена с леко арогантната си усмивка на лице :
- Е как е да си мамче? Дейв помага ли? - повдигнах вежда,не му се носеше славата на домошар. Изкарах малката си бутилчица с уиски и отпих :
- Искаш ли? - попитах с тих,но отчетлив глас,а малкото бебе в количката единствено издаваше страни звуци.
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Складът  зад бара Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Складът зад бара   Складът  зад бара Icon_minitimeПон Авг 08, 2011 10:12 pm

Взех бутилката от ръката й и отпих солидна глътка а после и я подадох .
- Всъщност да родих преди няколко дена . - Усмихнах се мило и погледнах Кристофър . Който издаваше звуци и протягаше ръце към Анджелик .
- Иска да го гушнеш . - Засмях се и го взех в обятията си . Като го целунах по бузката и след това го пипнах по носленцето . Сложих го в скута си и погледнах Ан .
- Е ? - Попитах като се подсмихнах .
Върнете се в началото Go down
Angelique West
Killer
Killer
Angelique West


Брой мнения : 76
Join date : 25.04.2011

Складът  зад бара Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Складът зад бара   Складът  зад бара Icon_minitimeПон Авг 08, 2011 10:19 pm

- Ами.. не се справям добре с деца. - признах си. Седнах по-удобно :
- Хайде,добре.. - засмях се леко,а след това тя ми го даде. Малки я първоначално бе не спокоен,а след това се успокой и се разсмя,вгледа се в очите ми и някак си изкара образа на Лео на преден план.
Подсмихнах се :
- Да не би дарбата му е да показва какво искаме най-много? - попитах любопитно,а след това върнах поглед си на малкото съкровище.
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Складът  зад бара Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Складът зад бара   Складът  зад бара Icon_minitimeПон Авг 08, 2011 10:27 pm

- Ами не знам . - Засмях се . -Може би . - Изкикотих се наистина не знаех каква е неговата дарба бях го родила само преди няколко дена .
Беше толкова сладка с бебето .
- Отива ти да си майка . - Изкикотих се и след това започнах .
- Знам , че в началото не бяхме много мили една към друго , но се надявам нещата да се променят какво ще кажеш ? - Попитах и се усмихнах мило .
Върнете се в началото Go down
Angelique West
Killer
Killer
Angelique West


Брой мнения : 76
Join date : 25.04.2011

Складът  зад бара Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Складът зад бара   Складът  зад бара Icon_minitimeВто Авг 09, 2011 8:29 am

Усмихнах се леко,едва ли вече можех да съм майка,но пък и приживе не бях планувала деца. Погалих леко главата му,а след това го подадох на Елена. Отпих от шишето и се излегнах назад на студения цимент :
- Как ти се струва вампирството? - попитах не след дълго,а след това тя попита дали нещата между нас ще се променят.
- Ние се променихме,защо не и нещата да се променят. - изкикотих се и застанах в седало положение.
- Добре,когато имаш нужда от нещо ме търси.
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Складът  зад бара Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Складът зад бара   Складът  зад бара Icon_minitimeВто Авг 09, 2011 8:47 am

- Добре ... колкото до вампирството ами все още ми е малко трудно и все още свиквам с него , но открих дарбата си ... или по - точно дарбите си . - Засмях се и взех Крис в обятията си . Мога да контролирам водата и светкавиците това е страхотен план за атака . - Засмях се и целунах бебето по бузката . Погледнах Анджелик .
- Защо реши да си смениш името ? -Попитах я несигурно
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Складът  зад бара Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Складът зад бара   Складът  зад бара Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Складът зад бара
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Love Bites :: Мистик Фолс :: Мистик Фолс-
Идете на: