Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love Bites

Sometimes Love Bites
 
ИндексFriendsПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Poll
Искате ли нов скин?
Да
Лена Дюшан I_vote_lcap100%Лена Дюшан I_vote_rcap
 100% [ 7 ]
Не
Лена Дюшан I_vote_lcap0%Лена Дюшан I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Все ми е едно!
Лена Дюшан I_vote_lcap0%Лена Дюшан I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7
Latest topics
» Facebook
Лена Дюшан Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:36 am by Elena Gilbert

» Катерина Денъхи
Лена Дюшан Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:35 am by Elena Gilbert

» Търси се семейство.
Лена Дюшан Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:34 pm by Constantine

» Руините на църквата над гробницата
Лена Дюшан Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:25 pm by Constantine

» Търся си другарче за РП.
Лена Дюшан Icon_minitimeВто Сеп 20, 2011 2:11 pm by Damon Salvator

» Дев Константин
Лена Дюшан Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:57 pm by Damon Salvator

» Фотошоп Манияк
Лена Дюшан Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:54 pm by Elena Gilbert

» Реклама на форуми и сайтове.
Лена Дюшан Icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 9:39 pm by Emma Kathleen Lynch

» The Witch's Daughter from Paula Brackston
Лена Дюшан Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 7:24 pm by Damon Salvator

Top posters
Damon Salvator
Лена Дюшан I_vote_lcapЛена Дюшан I_voting_barЛена Дюшан I_vote_rcap 
Elena Gilbert
Лена Дюшан I_vote_lcapЛена Дюшан I_voting_barЛена Дюшан I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Лена Дюшан I_vote_lcapЛена Дюшан I_voting_barЛена Дюшан I_vote_rcap 
Kaya Lourence
Лена Дюшан I_vote_lcapЛена Дюшан I_voting_barЛена Дюшан I_vote_rcap 
Alexandra Petrova
Лена Дюшан I_vote_lcapЛена Дюшан I_voting_barЛена Дюшан I_vote_rcap 
Селения Картър
Лена Дюшан I_vote_lcapЛена Дюшан I_voting_barЛена Дюшан I_vote_rcap 
Мат Уесли
Лена Дюшан I_vote_lcapЛена Дюшан I_voting_barЛена Дюшан I_vote_rcap 
Дейв Хендсъм
Лена Дюшан I_vote_lcapЛена Дюшан I_voting_barЛена Дюшан I_vote_rcap 
Джесика Алварадо
Лена Дюшан I_vote_lcapЛена Дюшан I_voting_barЛена Дюшан I_vote_rcap 
Сали
Лена Дюшан I_vote_lcapЛена Дюшан I_voting_barЛена Дюшан I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Чет Ное 23, 2017 4:12 pm
Посетители
free counters
Администраторите:

 Деймън Салваторе (леееко заспалия създател)
 Лена Дюшан Somerhalder3

  Елена Гилбърт (досадната помощничка на създателя)
 Лена Дюшан Ml002



 

 Лена Дюшан

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Lena Duchannes

Lena Duchannes


Брой мнения : 6
Join date : 20.07.2011

Лена Дюшан Empty
ПисанеЗаглавие: Лена Дюшан   Лена Дюшан Icon_minitimeСря Юли 20, 2011 2:55 pm

Име:Лена Дюшан

Възраст:Ангелите нямат години..но изглежда на 17

Раса:Ангел.Серафим.

Способност:Всичко което може един ангел.(Спира времето, лети,изцерява болести и рани...)

Външен вид:
Лена Дюшан Images?q=tbn:ANd9GcRY1PG32bEoLLELyPctIUJrR3yoLfQPxgBSscv2NE9UozYIXtAQ&t=1
Косата и варира от черна когато е на закрито до леко червеникава когато е на слънце.Мрази този факт.Иска косата 'и или да е просто Чевена или Просто черна..А червеникавият цвят не и харесва..Ужасен е..някак рижъв, но по-зле.Често са 'и казвали колко уникално и красиво е това..Но според нея просто и се мазнят.Кожата 'и е бяла без тен, обича да е естествена стане ли дума за кожата 'и.Очите 'и са сини понякога леко зеленикави.Лицето 'и е леко закръглено, но тя е слабичка.Устните 'и са плътни и розови почти винаги с червило или гланц.Не е много висока и не обича да и го натякват.Обича да носи къси рокли или къси панталонки

Характер:Лена е лъчезарна и весела личност. Още подходящи думи за еня са емоционална, самостоятелна.. Тя е вечният оптимист - винаги готова да открие добрата страна на нещата. Забавна е , но понякога околните я мислят за особнячка , защото има навика да изтърсва нещо , което определено не се вписва в разговора. Но дори и да гледа винаги под хубавия ъгъл на нещата , Лин понякога не съумява да контролира емоциите си , доста е непредвидима и се пали лесно. Със сигурност трудно може да се разсърди на някого или да го намрази , но стане ли нещо такова , не е склонна да прости бързо. Винаги държи на своето и не би могла да се спре пред нищо , за да отстоява мнението си. Би направила всичко за приятели в буквалния смисъл. Също така е много искрена и директна личност , казва истината в очите на всекиго , но има и малки изключения. Понякога й се налага да премълчи , за да не нарани близките си , но определено според еня е по - добре да се премълчи истината , отколкото да се прикрие с безброй лъжи. Тайни? Тук напълно й подхожда изречението "Аз съм гроб!", защото за лин тайните са ценни като всяко твое вдишване и издишване.

История:Сякаш бе вчера когато Бог ме създаде.Помня го толкова добре.Не бях единствена.Имах толкова много братя и сестри.Беше хубаво, но за кратко.Имаше война между нас.Ние-верните останахме в рая, а онези които се осмелиха да създадат бунта бяха изпратени на земята, на онова красиво място.Наричахме ги паднали ангели.Те бяха онези които развалиха хората.Примамваха ги към греховете.. трябваше да направим нещо, но и до днес не разбирах защо Бог изпрати мен там..Земята бе станала толкова мрачна и страшна.А и аз бях Серафим.Моето място бе до Бога!Примирих се.Знаех, че нямаше да стане както Аз желаех.
Дадоха ми име..също и човешко тяло.И 6-те ми крила ги нямаше, а толкова пъти ми се бе искало да се скрия в тях,да усетя белите си пухкави пера.
Човеци.Никой не оцени какво правех за тях..Нито пък какво правиха другите за тях.Но не ги мразех.Не можех да ги мразя.Та те са крехки и невинни.Задача ми бе да ги пазя.

Допълнително:-Свири на цигулка и китара
-Пише стихове и песни
-Иска да си осинови лисица
-Не обича кафе
-Предпочита Кока Кола
-Обича сладко
-Има желанието да свири на арфа, но не и времето и търпението.
-Страхлива е..Най-много се плаши от тикви...понякога от катерици.
Върнете се в началото Go down
Damon Salvator
Admin
Admin
Damon Salvator


Брой мнения : 612
Join date : 16.04.2011
Age : 32
Местожителство : In ThE dArK

Лена Дюшан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лена Дюшан   Лена Дюшан Icon_minitimeСря Юли 20, 2011 3:44 pm

Одобрена си! Много интересен герой! Забавлявай се!
Върнете се в началото Go down
https://love-bites.bulgarianforum.net
 
Лена Дюшан
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Love Bites :: Създай си герой :: Създай си герой-
Идете на: