Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love Bites

Sometimes Love Bites
 
ИндексFriendsПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Poll
Искате ли нов скин?
Да
Клиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 I_vote_lcap100%Клиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 I_vote_rcap
 100% [ 7 ]
Не
Клиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 I_vote_lcap0%Клиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Все ми е едно!
Клиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 I_vote_lcap0%Клиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7
Latest topics
» Facebook
Клиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:36 am by Elena Gilbert

» Катерина Денъхи
Клиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:35 am by Elena Gilbert

» Търси се семейство.
Клиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:34 pm by Constantine

» Руините на църквата над гробницата
Клиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:25 pm by Constantine

» Търся си другарче за РП.
Клиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 Icon_minitimeВто Сеп 20, 2011 2:11 pm by Damon Salvator

» Дев Константин
Клиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:57 pm by Damon Salvator

» Фотошоп Манияк
Клиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:54 pm by Elena Gilbert

» Реклама на форуми и сайтове.
Клиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 Icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 9:39 pm by Emma Kathleen Lynch

» The Witch's Daughter from Paula Brackston
Клиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 7:24 pm by Damon Salvator

Top posters
Damon Salvator
Клиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 I_vote_lcapКлиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 I_voting_barКлиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 I_vote_rcap 
Elena Gilbert
Клиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 I_vote_lcapКлиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 I_voting_barКлиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Клиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 I_vote_lcapКлиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 I_voting_barКлиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 I_vote_rcap 
Kaya Lourence
Клиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 I_vote_lcapКлиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 I_voting_barКлиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 I_vote_rcap 
Alexandra Petrova
Клиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 I_vote_lcapКлиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 I_voting_barКлиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 I_vote_rcap 
Селения Картър
Клиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 I_vote_lcapКлиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 I_voting_barКлиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 I_vote_rcap 
Мат Уесли
Клиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 I_vote_lcapКлиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 I_voting_barКлиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 I_vote_rcap 
Дейв Хендсъм
Клиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 I_vote_lcapКлиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 I_voting_barКлиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 I_vote_rcap 
Джесика Алварадо
Клиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 I_vote_lcapКлиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 I_voting_barКлиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 I_vote_rcap 
Сали
Клиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 I_vote_lcapКлиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 I_voting_barКлиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Чет Ное 23, 2017 4:12 pm
Посетители
free counters
Администраторите:

 Деймън Салваторе (леееко заспалия създател)
 Клиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 Somerhalder3

  Елена Гилбърт (досадната помощничка на създателя)
 Клиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 Ml002



 

 Клиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Xavier Deveraux
King of stage
King of stage
Xavier Deveraux


Брой мнения : 40
Join date : 11.06.2011

Клиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Клиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009   Клиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 1:28 pm

Клиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 Images?q=tbn:ANd9GcTjflt2oooaSFK1QHg5hpc6xTfUNOiiOhQevXT5mYyL3djqF6W5&t=1
Върнете се в началото Go down
Xavier Deveraux
King of stage
King of stage
Xavier Deveraux


Брой мнения : 40
Join date : 11.06.2011

Клиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009   Клиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 1:42 pm

Беше един необичайно слънчев есенен следобед в средата на ноември.
Листата отдавна бяха слезли от короните на дърветата и бяха застлали земята с пъстър килим. Земята се подготвяше за сън, подготвяше се за промяна.
Именно в този ден Екзавиър разбра, че и за него е дошло времето да промени нещо в живот си. Започвайки с най-очевидния проблем - наркотиците. Не, че можеха да го убият, нито пък да му нанесат вреда, но той мразеше тази зависимост, която бяха предизвикали в него. В началото беше веднъж преди представление, после и след него, после по няколко пъти на ден.
И така, вампирът събра в един пътен сак най-необходимите си вещи, и тъй като предварително беше проучил въпроса, повика си такси, което го закара право в клиниката.
Върнете се в началото Go down
Jasmine

Jasmine


Брой мнения : 18
Join date : 13.06.2011

Клиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009   Клиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 1:56 pm

Беше един обикновен ноемврийски ден.Листата на дърветата бавно падаха на земята и сякаш образуваше шарен килим.Все още не можех да преодолея развода на майка ми и баща ми.С Мелъни трябваше да се чакаме пред мола.Е аз винаги бях готова за пазар и за това винаги бях първа!Застанах пред вратите на мола,като започнах да я чакам.Извадех от чантата си една кутийка с червени хапчета.Взех едно и бързо го погълнах.След малко започна да ми се вие свят..Видях Мелъни да идва с някакво сакче.Щом се приближи я погледнах неконцентрирано и казах:
- За какво ти е този сак,след като отиваме в мола? - Повдигнах вежда и се засмях.Тя не каза нищо,а само ме хвана под ръка и ме поведе на някъде.Изведнъж застанахме пред една сграда.Загледах се в надписа и казах:
- Довеждаш ме в клиника?! - Изкрещях й.Тя започна да ме дърпа навътре,като каза,че там ще ми помогнат.Започнах да викам,а след малко охраната дойде и нещо попита Мелъни.Не можех да се концентрирам и за това не можех да чуя нищо.Охраната ме хвана и ме занесе в някаква стая,като имаше едно легло и шкафче.Мелъни остави сака до леглото целуна ме по бузата,прегърна ме и каза,че по късно ще дойде.седнах на леглото,като се сетих,че не ми бяха взели телефона.Бързо го извадих и набрах Джейсън.Щом вдигна,казах:
- Джейсън,трябва да ми помогнеш!
- Мелъни ме вкара в клиника за лечение на наркозависими,а скоро ще ми свърши всичко!Искам те до 10 минути тук и да носиш от най - доброто! - Казах адреса на клиниката и затворих.
Върнете се в началото Go down
Xavier Deveraux
King of stage
King of stage
Xavier Deveraux


Брой мнения : 40
Join date : 11.06.2011

Клиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009   Клиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 2:12 pm

Екзавиър влезе в клиниката с бодра и свежа стъпка, сякаш не постъпваше в комуна, ами влизаше в хотел, за който има предварителна резервация.
В просторното мраморно фоайе имаше малко гише, или по-скоро нещо, наподобяващо рецепция. Зад бюрото стоеше млада дама на не повече от трийсет, която работеше нещо на компютъра пред себе си.
- Добър ден! - учтиво поздрави Екзавиър и се усмихна, след което се облегна съвсем лежерно на ръба на рецепцията, подпирайки лакътя си и леко.
- Аз съм Екзавиър Девъру, обадих се преди няколко дни за постъпване. - младата жена кимна и му посочи коридора, който водеше към една-единствена стая.
- Доктор Джоунс ще ви приеме след малко, изчакайте на дивана, моля. - вампира изслуша наставленията на рецепциоснистката и ги изпълни.
След половинчасово чакане той на сетне се озова в кабинета на доктора, където последния му назначи няколко теста и двамата проведоха разговор.
Върнете се в началото Go down
Jasmine

Jasmine


Брой мнения : 18
Join date : 13.06.2011

Клиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009   Клиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 2:23 pm

След 20 минути чакане,някой почука на прозорецът.Отворих го и видях Джейсън.Усмихнах му се и казах:
- Ще се опитам да се измъкна. - Отворих бавно вратата,като минах бързо.Нямаше да ме заподозрат,защото още бях с дрехите с които щях да ходя в мола.Излязох навън,а той извади няколко пликчета с хапчета и едно с трева.Погледнах го,като свих устни и казах:
- Колко? - Повдигнах вежда и го погледнах.Той каза,че ми ги дава безплатно.Бързо ги взех,като ги скрих под блузата си.Погледнах го и казах:
- А запалка? - повдигнах вежда,а той веднага ми даде.Бързо я прибрах в джоба и казах:
- Ще ти звънна,когато ми свършат. - Казах и бързо си влязох в стая.Отворих едното пликче и там имаше жълти.Извадих две и се огледах.Нямаше вода.Трябваше ми чаша с вода.Излязох от стаята,като застанах на гишето и казах:
- Извинете,знаете ли къде има машина за вода? - повдигнах вежда,като се подпрях на плота.Момичето ми каза,а аз бързо се запътих натам.Взех една чаша,като бързо си напълних вода.Тъкмо щях да погълна едната хапче и вратата срещу мен се отвори.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Клиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009   Клиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Клиника за лечение на наркозависими, Ню Йорк, ноември 2009
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Love Bites :: Минало :: Минало-
Идете на: