Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love Bites

Sometimes Love Bites
 
ИндексFriendsПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Poll
Искате ли нов скин?
Да
Стария Кладенец - Page 3 I_vote_lcap100%Стария Кладенец - Page 3 I_vote_rcap
 100% [ 7 ]
Не
Стария Кладенец - Page 3 I_vote_lcap0%Стария Кладенец - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Все ми е едно!
Стария Кладенец - Page 3 I_vote_lcap0%Стария Кладенец - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7
Latest topics
» Facebook
Стария Кладенец - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:36 am by Elena Gilbert

» Катерина Денъхи
Стария Кладенец - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:35 am by Elena Gilbert

» Търси се семейство.
Стария Кладенец - Page 3 Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:34 pm by Constantine

» Руините на църквата над гробницата
Стария Кладенец - Page 3 Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:25 pm by Constantine

» Търся си другарче за РП.
Стария Кладенец - Page 3 Icon_minitimeВто Сеп 20, 2011 2:11 pm by Damon Salvator

» Дев Константин
Стария Кладенец - Page 3 Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:57 pm by Damon Salvator

» Фотошоп Манияк
Стария Кладенец - Page 3 Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:54 pm by Elena Gilbert

» Реклама на форуми и сайтове.
Стария Кладенец - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 9:39 pm by Emma Kathleen Lynch

» The Witch's Daughter from Paula Brackston
Стария Кладенец - Page 3 Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 7:24 pm by Damon Salvator

Top posters
Damon Salvator
Стария Кладенец - Page 3 I_vote_lcapСтария Кладенец - Page 3 I_voting_barСтария Кладенец - Page 3 I_vote_rcap 
Elena Gilbert
Стария Кладенец - Page 3 I_vote_lcapСтария Кладенец - Page 3 I_voting_barСтария Кладенец - Page 3 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Стария Кладенец - Page 3 I_vote_lcapСтария Кладенец - Page 3 I_voting_barСтария Кладенец - Page 3 I_vote_rcap 
Kaya Lourence
Стария Кладенец - Page 3 I_vote_lcapСтария Кладенец - Page 3 I_voting_barСтария Кладенец - Page 3 I_vote_rcap 
Alexandra Petrova
Стария Кладенец - Page 3 I_vote_lcapСтария Кладенец - Page 3 I_voting_barСтария Кладенец - Page 3 I_vote_rcap 
Селения Картър
Стария Кладенец - Page 3 I_vote_lcapСтария Кладенец - Page 3 I_voting_barСтария Кладенец - Page 3 I_vote_rcap 
Мат Уесли
Стария Кладенец - Page 3 I_vote_lcapСтария Кладенец - Page 3 I_voting_barСтария Кладенец - Page 3 I_vote_rcap 
Дейв Хендсъм
Стария Кладенец - Page 3 I_vote_lcapСтария Кладенец - Page 3 I_voting_barСтария Кладенец - Page 3 I_vote_rcap 
Джесика Алварадо
Стария Кладенец - Page 3 I_vote_lcapСтария Кладенец - Page 3 I_voting_barСтария Кладенец - Page 3 I_vote_rcap 
Сали
Стария Кладенец - Page 3 I_vote_lcapСтария Кладенец - Page 3 I_voting_barСтария Кладенец - Page 3 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Чет Ное 23, 2017 4:12 pm
Посетители
free counters
Администраторите:

 Деймън Салваторе (леееко заспалия създател)
 Стария Кладенец - Page 3 Somerhalder3

  Елена Гилбърт (досадната помощничка на създателя)
 Стария Кладенец - Page 3 Ml002



 

 Стария Кладенец

Go down 
+2
Бри Танър
Katherine Pierce
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Natalie Snake
Dangerous
Dangerous
Natalie Snake


Брой мнения : 64
Join date : 25.04.2011

Стария Кладенец - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария Кладенец   Стария Кладенец - Page 3 Icon_minitimeПон Май 30, 2011 1:41 pm

Простенвах от удоволствие. Нейните действия ме караха да изтръпвам и да искам още. Още от това. Погалих главата на демонката и след няколко минути я преобърнах така, че тя да се озове под мен.
-Мой ред. -Засмях се и се споснах надолу, като езикът ми палаво започна да обикаля и да ѝ доставя удоволствие. -Красавица. -Засмях се и продължих.
Върнете се в началото Go down
Faith Summers
Freedomlover
Freedomlover
Faith Summers


Брой мнения : 42
Join date : 30.05.2011

Стария Кладенец - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария Кладенец   Стария Кладенец - Page 3 Icon_minitimeПон Май 30, 2011 1:46 pm

Простенвах силно,определено си знаеше работата. Тялото ми потрепваше,а едната ми ръка галеше главата й.
- Толкова си прекрасна..- простенах отново. Определено това удоволствие не можеше да се постигне при някой друг.
Цялото ми тяло беше настръхнало,но реших че е време да приложа номерата си. Направих така че тя да усеща всичко,което ми прави двойно по-силно.
Върнете се в началото Go down
Natalie Snake
Dangerous
Dangerous
Natalie Snake


Брой мнения : 64
Join date : 25.04.2011

Стария Кладенец - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария Кладенец   Стария Кладенец - Page 3 Icon_minitimeПон Май 30, 2011 1:51 pm

Простенах от удоволствие, но нямаше да се спра до тук. Проникнах с три пъста в нея.
-Викай, красавице.. Искам да те чуя да викаш. -Прошепнах на демонката и погалих нежно корема ѝ.
Исках да я чуя да вика, да крещи от удоволствие. Обожавах виковете, без значение дали са от страх или страст.
Върнете се в началото Go down
Faith Summers
Freedomlover
Freedomlover
Faith Summers


Брой мнения : 42
Join date : 30.05.2011

Стария Кладенец - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария Кладенец   Стария Кладенец - Page 3 Icon_minitimeПон Май 30, 2011 2:05 pm

Виковете ми започнаха да огласят цялата площ. Удоволствието ми беше огромно.
Тялото ми се превиваше от удоволствие. Когато и двете се изморихме легнахме едан до друга на тревата.
- Е,това беше.. чудесно.. - погледнах я и се засмях.
Загледах се в небето,смръщих се за момент,а после отново се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Natalie Snake
Dangerous
Dangerous
Natalie Snake


Брой мнения : 64
Join date : 25.04.2011

Стария Кладенец - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария Кладенец   Стария Кладенец - Page 3 Icon_minitimeПон Май 30, 2011 2:12 pm

-С мен винаги е страхотно. -Засмях се, след което погалих нежно прокарах ръка от врата до корема ѝ. Загледах се на някъде. Дали щях да остана малко повече време от планирането? Никой не знае. -Знаеш ли, никак не ми се стои сама в Ада. -Започнах. -Искаш ли да поостанем тук? Да се позабавляваме с тези твари?
Усмихнах се с дяволската усмивка.
Върнете се в началото Go down
Faith Summers
Freedomlover
Freedomlover
Faith Summers


Брой мнения : 42
Join date : 30.05.2011

Стария Кладенец - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария Кладенец   Стария Кладенец - Page 3 Icon_minitimeПон Май 30, 2011 2:16 pm

- Аз.. няма повече да се върна в ада. - погледнах Лилит и преглътнах.
Имаше и друга причина поради която съм тук..
- Много е сложно.. но съм тук.. за определено нещо.. - засмях се.
- Но.. определено ще се радвам да имам приятелка като теб.. - погледнах я усмихнато.
Знаех че усеща че съм напрегната,но какво можех да направя?
Върнете се в началото Go down
Natalie Snake
Dangerous
Dangerous
Natalie Snake


Брой мнения : 64
Join date : 25.04.2011

Стария Кладенец - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария Кладенец   Стария Кладенец - Page 3 Icon_minitimeПон Май 30, 2011 2:27 pm

Озовах се над нея.
-Кажи ми какво прикриваш? -Погледнах я, като прокарах ръка по бузата ѝ. -Така или иначе ще разбера. Напрежението е във въздуха. Мога и да чета мисли, но предпочитам да го чуя от теб.
Спуснах ръката си отново долу. Щях да я измъчвам сладко докато не ми каже.
Върнете се в началото Go down
Faith Summers
Freedomlover
Freedomlover
Faith Summers


Брой мнения : 42
Join date : 30.05.2011

Стария Кладенец - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария Кладенец   Стария Кладенец - Page 3 Icon_minitimeПон Май 30, 2011 2:32 pm

Простенвах,а после леко се засмях и я гушнах силно,защото имах нужда от прегръдка,за първи път в живота си.
- Когато бях по-млада.. родих.. Дъщеря..,а преди 16/17 години родих още едно момиче.. Обаче.. бях принудена а ги оставя.. защото.. бяха хора. Сега.. едното момиче е вампир.. и е доста голям вампир.. а другото е момиче,човек.. И съм тук за да ги намеря,защото преди това нямах възможност да изляза от Ада.. - погледнах Лилит.
Притеснението ми се четеше в очите,но.. не бих определила двете си момичета като грешки.
Върнете се в началото Go down
Natalie Snake
Dangerous
Dangerous
Natalie Snake


Брой мнения : 64
Join date : 25.04.2011

Стария Кладенец - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария Кладенец   Стария Кладенец - Page 3 Icon_minitimeПон Май 30, 2011 2:38 pm

Изправих се и я погледнах.
-Имаш деца? -Редовното ми любопитство нарастна. -Луцифер знае ли за това? На мен не ми е казвал, а аз можех да го накарам да ми каже всичко.
Прегърнах я, което щеше да се стори странно на повечето, които познаваха жилавия ми характер. Просто преценявах на кого да съчувствам.
-Като се замисля.. Напълно логично е децата ти да са тук. Но за това ли искаш моята помощ?
Върнете се в началото Go down
Faith Summers
Freedomlover
Freedomlover
Faith Summers


Брой мнения : 42
Join date : 30.05.2011

Стария Кладенец - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария Кладенец   Стария Кладенец - Page 3 Icon_minitimeПон Май 30, 2011 2:49 pm

- Не.. не искам твоята помощ.. Просто имам нужда от приятелка.. - казах тихо сгушвайки се.
- Точно той ме накара да ги оставя.. защото били хора.. - въздъхнах. - Противих му се.. но той ми говореше какво ли не.. Обожавах тези деца. - продължавах да говоря.
- Нямам си на идея как ще им обясня всичко.. - погледнах я и се усмихнах леко.
- Радвам се че поне ти ме разбираш някак .. никой друг не го направи..
Върнете се в началото Go down
Natalie Snake
Dangerous
Dangerous
Natalie Snake


Брой мнения : 64
Join date : 25.04.2011

Стария Кладенец - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария Кладенец   Стария Кладенец - Page 3 Icon_minitimeПон Май 30, 2011 3:15 pm

Погалих бузите ѝ, но вътрешно бях бясна на баща ѝ.
-Ще види той. -Казах гневно и я целунах по челото. Щях да го накажа, а аз най-добре знаех как да го накарам да си плати за постъпката си. -Не се тревожи.. Всичко ще е наред.
Аз нямах деца, но ако имах нямаше да позволя някой да ме раздели от тях. Можеше да съм всичко, да съм курва и прочие.. Но преди всичко имах ценности.
Върнете се в началото Go down
Faith Summers
Freedomlover
Freedomlover
Faith Summers


Брой мнения : 42
Join date : 30.05.2011

Стария Кладенец - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария Кладенец   Стария Кладенец - Page 3 Icon_minitimeПон Май 30, 2011 3:32 pm

- Той.. скоро ще дойде тук.. знам.. - промълвих и я погледнах,някак си се успокоявах от думите й.
- Радвам се наистина.. аз също съм виновна че ги оставих,но.. той можеше да ги убие.. знаеш какъв е.. Законите за него са на първо място въпреки това че съм му дете.. - отпуснах глава на рамото й. Дори не бях сигурна дали баща им беше жив..
- Мерси.. че ме изслуша..
Върнете се в началото Go down
Natalie Snake
Dangerous
Dangerous
Natalie Snake


Брой мнения : 64
Join date : 25.04.2011

Стария Кладенец - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария Кладенец   Стария Кладенец - Page 3 Icon_minitimeПон Май 30, 2011 4:01 pm

-Не се тревожи.. Ще се погрижа за Луцифер. Колкото до децата, ако не могат да го възпрриемат им въздействай. -Усмихнах се, след което я погалих по главата. Бях насъбрала доста срещу него и нямах търпение да се срещнем. Някогашните ми чувства бяха минало и нищо не ми пречеше да го накажа. -Сега се успокой и не мисли за маловажни неща.
Върнете се в началото Go down
Faith Summers
Freedomlover
Freedomlover
Faith Summers


Брой мнения : 42
Join date : 30.05.2011

Стария Кладенец - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария Кладенец   Стария Кладенец - Page 3 Icon_minitimeПон Май 30, 2011 4:12 pm

Погледнах я и се усмихнах..
- Благодаря.. - засмях се. Лилит наистина беше страхотен демон.. много секси.. наистина беше силна личност.
- След малко ще тръгвам.. но пак ще се видим.. Обещавам ти.. а през това време се забавлявай и заради мен. - целунах леко устните й.
А след това я погледнах усмихнато.
Върнете се в началото Go down
Natalie Snake
Dangerous
Dangerous
Natalie Snake


Брой мнения : 64
Join date : 25.04.2011

Стария Кладенец - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария Кладенец   Стария Кладенец - Page 3 Icon_minitimeПон Май 30, 2011 4:55 pm

Хванах лицето ѝ в шепи и я целунах.
-Повярвай ще има още време да се забавляваме. Това му е красотата в безсмъртието и вечността. -Казах, след което целунах челото на демонката.
Щеше да се справи, бях убедена в това.
-До следващия път, красавице. -Добавих и изчезнах в мрака и сенките.
Върнете се в началото Go down
Jacob Black
Boy toy
Boy toy
Jacob Black


Брой мнения : 44
Join date : 12.05.2011

Стария Кладенец - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария Кладенец   Стария Кладенец - Page 3 Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 11:40 am

Дойход при кладенеца.Исках да остана за малко сам.
Огледах се.Вятъра подухваше лекичко.Надвесих се над кладенеца и погледнах надолу.Не виждах вода.
Придположих,че кладенеца няма край и за да докажа това,което си мислех взех един камък и го пуснах надолу.
Дълго време се спускаше надолу,докато накрая не се чу как тихо се пльосна във водата.
Седнах на земята и се подпрях на кладенеца.
Върнете се в началото Go down
Jasmine

Jasmine


Брой мнения : 18
Join date : 13.06.2011

Стария Кладенец - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария Кладенец   Стария Кладенец - Page 3 Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 11:51 am

Ето,че и най - после дойдох в Мистик Фолс.Оставих багажа при майка ми и като разопаковах всичко.Не ми се стоеше зад тези четири стени.Облякох се и реших да се разходя из гората.Наистина тук беше много хубаво!Вървях напред докато не осъзнах,че съм се загубила.Огледах се наоколо,но всичко изглеждаше едно и също.Продължих напред,докато не стигнах един кладенец,но там имаше някого.Беше някакво момче..Може би той щеше да ме упъти.Приближих се бавно и казах:
- Здравей! - усмихнах се чаровно.
Върнете се в началото Go down
Jacob Black
Boy toy
Boy toy
Jacob Black


Брой мнения : 44
Join date : 12.05.2011

Стария Кладенец - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария Кладенец   Стария Кладенец - Page 3 Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 11:54 am

Бях се унесъл в мисли,когато нечий глас ме накара да се огледам.На около един метър от мен,стоеше някакво момиче.То ме поздрави и ми се усмихна.
-Здрасти. - поздравих я на свой ред,след което се изправих.
Имаше вид на момиче,което идва тук за първи път.Направих няколко крачки към нея.
-Аз съм Джейкъб. - представих се и подадох лявата си ръка за да се здрависаме.След като се здрависахме аз се обърнах с гръб към нея и направих една крачка към кладенеца,започнах да обикалям около нея.Сякаш хищник,дебнещ жертвата си.
За щастие моите планове не включваха това да я нападна.Просто щях да се държа нормално с момичето.
-От тук ли си? - попитах я направо.
Върнете се в началото Go down
Jasmine

Jasmine


Брой мнения : 18
Join date : 13.06.2011

Стария Кладенец - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария Кладенец   Стария Кладенец - Page 3 Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 12:02 pm

Момчето се обърна и ме поздрави.Представи се и подаде лявата си ръка.Погледнах го и казах:
- Жасмин. - Поех ръката му и се усмихнах.
Той ме попита дали съм от тук.Огледах се наоколо..Кладенецът се намираше на нищото.Имаше само гора.Погледнах го,като хванах с едната си ръка лакътя на другата си ръка и казах:
- Ами всъщност днес се нанесох.. - Засмях се леко и допълних:
- Излязох да разгледам наоколо...и се загубих. - Присвих леко устни и го погледнах.
Върнете се в началото Go down
Jacob Black
Boy toy
Boy toy
Jacob Black


Брой мнения : 44
Join date : 12.05.2011

Стария Кладенец - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария Кладенец   Стария Кладенец - Page 3 Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 4:28 pm

Усмихнах се.Точно така бях предположил - че се е загубила.-Ако искаш мога да ти помогна да намериш верният път и да се върнеш. - предложих `и приятелски,след което двамата започнахме да вървим.В началото без цел,но после тръгнахме към града.Все още имаше много път до града,затова реших да използвам това време за да я опозная малко.-Щом не си от тук,от къде си? - попитах я любопитно.
Върнете се в началото Go down
Jasmine

Jasmine


Брой мнения : 18
Join date : 13.06.2011

Стария Кладенец - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария Кладенец   Стария Кладенец - Page 3 Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 4:52 pm

Той ми предложи,че може да ми покаже виреният път.Погледнах го,усмихнах се чаровно и казах:
- Много ще съм ти благодарна! - Засмях се леко и тръгнахме.Докато вървяхме,аз оглеждах наоколо.Гора,като гора..но все пак ми беше интересно.След малко чух Джейк,който ме пита щом не съм от тук,от къде съм.Погледнах го и казах:
- Ню Йорк. - Засмях се леко и го погледнах,а след това казах:
- Ами ти..местен ли си? - Повдигнах вежда.
Върнете се в началото Go down
Jacob Black
Boy toy
Boy toy
Jacob Black


Брой мнения : 44
Join date : 12.05.2011

Стария Кладенец - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария Кладенец   Стария Кладенец - Page 3 Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 5:32 pm

-Аз също не съм от тук,пристигнах преди около една - две седмици,но много бързо се слях с обществото. - усмихнах се и двамата продължихме разходката си.
Погледнах нагоре.
Все още Луната не се беше появила,а аз не исках да знам,какво ще стане,ако се появи.
-Сама ли живееш? - попитах я още по - любопитно от предишният път.
Върнете се в началото Go down
Jasmine

Jasmine


Брой мнения : 18
Join date : 13.06.2011

Стария Кладенец - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария Кладенец   Стария Кладенец - Page 3 Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 5:50 pm

Той ми каза,че е пристигнал преди около една,две,седмици,но доста бързо се е слял с обществото.Погледнах го,кимнах и казах:
- Аха.. - Засмях се леко и погледнах за момент напред.
Джейк ме попита дали сама живея.Погледнах го и казах:
- Ами за момента при майка ми. - Усмихнах се леко.
Върнете се в началото Go down
Jacob Black
Boy toy
Boy toy
Jacob Black


Брой мнения : 44
Join date : 12.05.2011

Стария Кладенец - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария Кладенец   Стария Кладенец - Page 3 Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 5:52 pm

-Аха. - усмихнах се.
След малко вече се бяхме озовали на шосето.Обърнах се към нея.
-Радвам се,че се запознахме. - усмихнах се и се обърнах по посока дома ми. - Аз възнамерявам да си вървя. - допълних усмихвайки се след което си казахме чао и се разделихме.
Върнете се в началото Go down
Jasmine

Jasmine


Брой мнения : 18
Join date : 13.06.2011

Стария Кладенец - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария Кладенец   Стария Кладенец - Page 3 Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 5:57 pm

Стигнахме до шосето.Той каза,че се радвал,че сме се запознали.Усмихна се и тръгна на някъде.После добави,че възнамерявал да си ходи.Усмихнах му се и казах:
- Чао..благодаря,че ме опити! - Провикнах се и бавно тръгнах по шосето.Не знаех колко време ще вървя,но се надявах да се прибера скоро.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стария Кладенец - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стария Кладенец   Стария Кладенец - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стария Кладенец
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Стария имот на семейство Гилбърт

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Love Bites :: Мистик Фолс :: Мистик Фолс-
Идете на: