Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love Bites

Sometimes Love Bites
 
ИндексFriendsПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Poll
Искате ли нов скин?
Да
Водопадите      - Page 3 I_vote_lcap100%Водопадите      - Page 3 I_vote_rcap
 100% [ 7 ]
Не
Водопадите      - Page 3 I_vote_lcap0%Водопадите      - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Все ми е едно!
Водопадите      - Page 3 I_vote_lcap0%Водопадите      - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7
Latest topics
» Facebook
Водопадите      - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:36 am by Elena Gilbert

» Катерина Денъхи
Водопадите      - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:35 am by Elena Gilbert

» Търси се семейство.
Водопадите      - Page 3 Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:34 pm by Constantine

» Руините на църквата над гробницата
Водопадите      - Page 3 Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:25 pm by Constantine

» Търся си другарче за РП.
Водопадите      - Page 3 Icon_minitimeВто Сеп 20, 2011 2:11 pm by Damon Salvator

» Дев Константин
Водопадите      - Page 3 Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:57 pm by Damon Salvator

» Фотошоп Манияк
Водопадите      - Page 3 Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:54 pm by Elena Gilbert

» Реклама на форуми и сайтове.
Водопадите      - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 9:39 pm by Emma Kathleen Lynch

» The Witch's Daughter from Paula Brackston
Водопадите      - Page 3 Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 7:24 pm by Damon Salvator

Top posters
Damon Salvator
Водопадите      - Page 3 I_vote_lcapВодопадите      - Page 3 I_voting_barВодопадите      - Page 3 I_vote_rcap 
Elena Gilbert
Водопадите      - Page 3 I_vote_lcapВодопадите      - Page 3 I_voting_barВодопадите      - Page 3 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Водопадите      - Page 3 I_vote_lcapВодопадите      - Page 3 I_voting_barВодопадите      - Page 3 I_vote_rcap 
Kaya Lourence
Водопадите      - Page 3 I_vote_lcapВодопадите      - Page 3 I_voting_barВодопадите      - Page 3 I_vote_rcap 
Alexandra Petrova
Водопадите      - Page 3 I_vote_lcapВодопадите      - Page 3 I_voting_barВодопадите      - Page 3 I_vote_rcap 
Селения Картър
Водопадите      - Page 3 I_vote_lcapВодопадите      - Page 3 I_voting_barВодопадите      - Page 3 I_vote_rcap 
Мат Уесли
Водопадите      - Page 3 I_vote_lcapВодопадите      - Page 3 I_voting_barВодопадите      - Page 3 I_vote_rcap 
Дейв Хендсъм
Водопадите      - Page 3 I_vote_lcapВодопадите      - Page 3 I_voting_barВодопадите      - Page 3 I_vote_rcap 
Джесика Алварадо
Водопадите      - Page 3 I_vote_lcapВодопадите      - Page 3 I_voting_barВодопадите      - Page 3 I_vote_rcap 
Сали
Водопадите      - Page 3 I_vote_lcapВодопадите      - Page 3 I_voting_barВодопадите      - Page 3 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Чет Ное 23, 2017 4:12 pm
Посетители
free counters
Администраторите:

 Деймън Салваторе (леееко заспалия създател)
 Водопадите      - Page 3 Somerhalder3

  Елена Гилбърт (досадната помощничка на създателя)
 Водопадите      - Page 3 Ml002



 

 Водопадите

Go down 
+8
Дейв Хендсъм
Анджелика
Бри Танър
Angelique West
Alexandra Petrova
Katherine Pierce
Elena Gilbert
Damon Salvator
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Водопадите      - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 26, 2011 9:37 pm

- Вярвам ти сладка сирено,а след тази нощ,няма изобщо да го желаеш.мога да ти дам много удоволствие-прошепнах на ухото ѝ като гласът ми беше леко дрезгав,от възбудата.Обърнах я под мен и започнах бавно с устни ,език и ръце,да изучавам тялото ѝ.
- Искам да ти дам,наслада,която досега не си получавала,ще бъда нежен и див,ако прекаля,винаги можеш да ме спреш,омайнице.-Върнах се на устните ѝ и ги целунах с нежност и страст,тя вече беше започнала да потреперва,а дори не бях почнал.Това предизвика усмивка на лицето ми.
Върнете се в началото Go down
Анджелика
Innocent
Innocent
Анджелика


Брой мнения : 63
Join date : 25.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Водопадите      - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 26, 2011 9:54 pm

Оставих се на действията му, разтапях се при всяка една негова ласка, при всяко едно докосване, и удоволствие се прокрадваше по цялото ми тяло. Ръцете ми палаво шареха по него, а целувките ми се спускаха по врата му. Какво по-спуциално имаше в него та бях склонна да му се отдъм така лекомислено. След секунди се извъртях така че аз да съм върху него. Спуснах езика си го гърдите и корема му, а ръцете ми изучаваха всяка част от тялото му. Изправих се леко и го погледнах, докато ръцете ми се спускаха по кожата му. Накрая стигнаха до мястото, по което личеше въбудата му. Наведох се и жадно впих устни в неговите, докато ръката ми палаво се спускаше по дължината на мъжеството му.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Водопадите      - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 26, 2011 11:01 pm

Тя съвсем не бе невинна девица,но нима това очаквах,от толкова красива жена.Връщаше ми целувките и ме подлудяваше ,май не само тя щеше да е побърканата накрая.Когато стисна нежно членът ми,изстенах шумно ,тази реакция ѝ хареса,защото ме целуна диво,не можех да чакам повече,бях уважил всяка частица от невероятното ѝ тяло и щях пак да го направя,но сега имах нужда да съм в нея.Отчайваща нужда,преобърнах я за да е под мен и проникнах в меката и дълбина.Беше толкова стегната ,мека,влажна и топла ,че ми се зави свят.Беше повече от невероятно в тази нимфа .
- Толкова е хубаво в теб,красива сирено ,че ще полудея-простенах ,целунах диво устата ѝ,като езикът ми я изучаваше из основи.
Върнете се в началото Go down
Анджелика
Innocent
Innocent
Анджелика


Брой мнения : 63
Join date : 25.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Водопадите      - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 26, 2011 11:14 pm

-Ако не полудея първо аз - казах му задъхано и се отдадох на удоволствието. Всеки сантиметър от тялото ми изгаряше, тръпки на задоволство се прокрадваха. Повдигнах лицето си към неговото и жадно поех устните ми. Сякаш бях пристрастена към целувките му. Заглушавах стоновете си с целувките ми, но след секунди тихо изстенах в ухото, издайнически звук, показващ колко ми харесва всичко, което правеше с мен. Караше ме да полудея с всяка една секунда. Притиснах тялото си по-близо до негевото, исках да го усещам с всяко кътче на своето. Неусетно съвсем леко го одрах с нокти, докато се наслаждавах на сладострастното ни занимание.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Водопадите      - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      - Page 3 Icon_minitimeПет Май 27, 2011 9:31 pm

Тя ме одра,но това не ми ,направи голямо впечатление.Задвижих я бързо,като от време,на време намалявах темпото си,за да получи различни усещания.Ръцете ми се движеха потялото ѝ,като се спираха,на гърдите,където често бяха и моите устни,накарай да крещи,когато получи първият си оргазъм,притиснах я силно и експлоадирах в нея.
- Това беше наистина страхотно.-казах и я целунах отново като засмуках устните ѝ.
- Е сирено ,стига ли ти или искаш още ?
Върнете се в началото Go down
Анджелика
Innocent
Innocent
Анджелика


Брой мнения : 63
Join date : 25.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Водопадите      - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      - Page 3 Icon_minitimeПет Май 27, 2011 9:38 pm

Първоначалните ми тихи стонове, с всяка секунда ставаха все по-отчетливи, докато накрая и двамата не бяхме стигнали до върховното удоволствие. Без да отговоря на въпроса му продължавах безспирно да го целувам и да обхождам тялото му с ръце. Спуснах целувките си към врата му и изведнъж спрях.
-Дейв.. - започнах да говоря тихо.
-Все още ли искаш да опиташ кръвта ми? - попитах го плахо и несигурно.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Водопадите      - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      - Page 3 Icon_minitimeПет Май 27, 2011 10:17 pm

Погледнах я ,та се страхуваше
- А ти искаш ли да ме нахраниш ?-погалих нежно лицето.
- Не правя нищо насила ,Анджи,ако не искаш няма,да пия от теб,въпреки че го искам.Няма да ти причиня болка ще съм нежен,но последната дума е твоя.Но още те любя цялата нощ ,както ти обещах.Обърнах я отново под мен и зацелувах сладкото ѝ тяло ,като я възбудих отново,ръката ми се заигра с нея.Изследвах тайните ѝ местенца ,за да видя как реагираше и какво точно щеше да я подлуди.Въпреки че беше казала,че не иска животът ми,смятах да си го заслужа и да спечеля "сделката".
Върнете се в началото Go down
Анджелика
Innocent
Innocent
Анджелика


Брой мнения : 63
Join date : 25.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Водопадите      - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      - Page 3 Icon_minitimeПет Май 27, 2011 10:27 pm

Точно щях да му кажа, че искам, когато започна за целува тялото ми и мислите ми отлетяха. И може би беше по-добре, не бях сигурна. Отново в съзнанието ми нямаше място за нищо, освен за него. Потреперих, докато обходаше тялото ми с целувки. Отдадох се напълно на ласките му, след малко го притиснах към земята и застанах над него. Целунах го едновременно нежно и страстно, като езикът ми се заигра с неговият. Спуснах ръцете си по тялото му. След малко и устните ми ги последваха.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Водопадите      - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      - Page 3 Icon_minitimeПет Май 27, 2011 11:03 pm

Харесваше ми ,как действа,целувките ѝ ми доставяха невероятно удоволствие.Оставих я ад ѝ омръзне да ме дарява с наслада,след като веднъж бях свършил,нямаше шанс,да се случи пак толкова рано.Кат осе насити да ме целува я придърпах и аз целунах.Лек одрасках вратът ѝ тя цялата се сви
- Няма да те нараня,красавице,обещах ти ще бъда нежен.-Забих внимателно зъбите си в не я и смукнах кръвта ѝ ми донесе върховна наслада,отдръпнах се от нея,дишах тежко.
- Много си вкусна ,по-добре да спра-казах и раздрах своя врат
- Пийни си мила,за да ти заздравее по-бързо вратлето.
Върнете се в началото Go down
Анджелика
Innocent
Innocent
Анджелика


Брой мнения : 63
Join date : 25.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Водопадите      - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      - Page 3 Icon_minitimeПет Май 27, 2011 11:21 pm

Когато ме придърпа за поредната целувка усетих как секунди след това леко одраска връта ми. Затаих дъх в очакване. След като ме успокои, ме ще бъде нежен, усетих вампирските му зъби до кожата на врата му и след малко би трябвало да последва болка.. поне аз така мислех. Но болката беше за скунди, бързо премина. После дори ми стана приятно. Когато се отдръпна докоснах врата си, усещайки мястото, от където бе пил от мен.
-Дейв, недей - казах му, но късно. Той вече беше разкървавил своя врат и ми каза да пия от неговата кръв, за да заздравее бързо ухапването. Приближих се и погалих нежно лицето му, а устните ми потърсиха неговите за една сладострастна целувка.
-Но аз не искам кръвта ти.. а и това ми е първият белег от ухапване от вампир, мислех да ми е спомен от теб - казах и тихо се засмях. Но въпреки това отпих съвсем малко от кръвта, колкото да не си е разкървавил врата напразно.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Водопадите      - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 28, 2011 8:32 pm

- Не ти ли останаха други спомени,че искаш белези ?-засмях се и погалих кожата ѝ,нежно .
- Хайде облечи се ,освен ,ако не искаш още-казах закачливо,но тя поклати глава и започнахме да се обличаме.
- Е започнахме от средата ,а сега след като и двамата сме задоволили,нуждата на телата си,да те питам,какво ще правим ?
Върнете се в началото Go down
Анджелика
Innocent
Innocent
Анджелика


Брой мнения : 63
Join date : 25.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Водопадите      - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 28, 2011 8:42 pm

Усмихнах се.
-Засега не мога повече - казах и се засмях.
След малко се облякох и застанах зад него, като го прегърнах нежно пред врата.
-Може да се разходим някъде, да се опознаем.. в истинския смисъл на думата - казах и се усмихнах.
-Може на кафе.. може някъде другоде, и у нас може да отидем ако искаш. Аз нямам претенции - казах му и го погледнах в очакване.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Водопадите      - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 28, 2011 8:48 pm

- Хайде да се разходим,нощта е чудесна ,а и доколкото съм чувал,ти трябва да си близо до вода.Не искам да те боли-погалих я нежно и хванах ръката ѝ.
- Така ,че няма ад се отдалечаваме,разкажи ми какво е да си нимфа,да примамваш беззащитните мъже с лъжовните си обещания,за грях и после да ги ядеш и телата или душите им изяждаш ?-беше ми любопитно,надявах се ,да не я смутя,с въпроса си.
Върнете се в началото Go down
Анджелика
Innocent
Innocent
Анджелика


Брой мнения : 63
Join date : 25.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Водопадите      - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 28, 2011 8:52 pm

Тръгнахме да се разхождаме.
-Ами всъщност по една нещо ние сирените си приличаме с вас вампирите - започнах да говоря. Не бях сигурна дали да продължа, но все пак събрах смелост.
-Ние също пием кръвта на жертвите си, не ги ядем - казах и потреперих.
-А какво е да си вампир? - попитах го заинтригувано.
-Как точно се става вампир? - зададох и следващия си въпрос. Бях чувала за нова, но ми беше интересно.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Водопадите      - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 28, 2011 9:13 pm

Това беше интересно ,не си го бях помислил,като опция.
- Пиеш кръв ?- погледнах я невярващо
- Тогава защо не пи от моята ,а само леко си близна ?-погледная ,после отговорих на нейните въпроси.
- Да си вампир ,е хубаво от гледна точка на това ,че си бърз,силен и почти безсмъртен-засмях се.
- Казвам почти защото ,вампирите могат да умрат,но това е друга тема.А колкото до това ,как се става вампир,много е просто трябва да умреш с вампирска кръв,в организма си и когато се събудиш,ще си вече един от нас.
Върнете се в началото Go down
Анджелика
Innocent
Innocent
Анджелика


Брой мнения : 63
Join date : 25.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Водопадите      - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 28, 2011 9:21 pm

-Ами да, но просто не искам кръвта ти Дейв. Знам, че си вампир и че няма да те нараня така, но все пак.. - казах му и се усмихнах.
-Не желая живота ти, а ако пия от кръвта ти това може да се промени. Страхувам се, че ако го направя ще поискам да те убия - казах му тъжно. А след като му се бях отдала го чувствах по-спецуален и не бих си простила ако му сторя нещо.
-Значи ако умра и имам вампирска кръв в системата си ще съм вампир така ли? - попитах го.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Водопадите      - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 28, 2011 9:31 pm

Погледнах я.
- Не можех да ме убиеш, сирено ,ако не желая,дори кръв не може да пиеш до мен,дарбата ми ме прав и абсолютно недосегаем,към нищо което може да ме нарани психически или физически.-Казах с усмивка.
- Да станеш вампир ? Какво се мъдри в мозъчето ти русокоске,нима не искаш да си вече сирена ?
Върнете се в началото Go down
Анджелика
Innocent
Innocent
Анджелика


Брой мнения : 63
Join date : 25.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Водопадите      - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 28, 2011 9:38 pm

Усмихнах се и се зямислих.
-Ами не зная. Цял живот съм била сирена, но никога не съм била сирена като всички останали. - казах и повдигнах рамене. Това беше наистина така. Доста пъти, когато другите ми "сестри" убиваха млади привлекателни мъже, аз не исках да го правя и ги пусках.
-А ако поискам да стана вампир, ти ще ме превърнеш ли? - попитах го.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Водопадите      - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 28, 2011 9:41 pm

Погледнах я,защо всички желаеха точно аз да ги превърна ?
- Може би ,ако ми отговориш на един въпрос ,защо точно искаш да си вампир,само заради това ,че ти е омръзнало да си сирена и си по -чувствителна ли ?-Гледах я очите ѝ бяха поразяващи ,но всичко в нея,беше такова.Наведох се и я целунах,преди да ми е отговорила.
Върнете се в началото Go down
Анджелика
Innocent
Innocent
Анджелика


Брой мнения : 63
Join date : 25.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Водопадите      - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 28, 2011 9:45 pm

-Но аз не съм казала, че.. - казах, но преди да продължа той ме целуна. Отвърнах на целувката и го прегърнах.
-Не съм казвала че искам, само си мисля какво ще е - казах и го погледнах в очите. Усмихнах се.
-Като сирена нямам кой знае колко хубави спомени, просто ми е чудно дали животът ми като вампир например ще е по-добър - казах. Опитах се да прогоня мислите си от главата, не си се представях като вампир.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Водопадите      - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 28, 2011 10:08 pm

- Разбирам и аз много пъти съм си мисли,същото,аз станах вампир,по своя воля,само така мога да изпълня,това което съм решил,но не ме питай повече Анджи,това е нещо с което се хваля,ако ме разбираш.-погледна х я и хванах ръката ,след което нежно я целунах.
- Може,би като те опозная,ще споделя и тази рачна история-казах и отново целунах устните ѝ.
- Пристрастяваща си,а мислех,че съм недосегаем- казах през смях.
Върнете се в началото Go down
Анджелика
Innocent
Innocent
Анджелика


Брой мнения : 63
Join date : 25.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Водопадите      - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 28, 2011 10:14 pm

-Ако не желаеш, няма да те карам насила. - казах и се усмихнах. Всеки си имаше своята история или поне част от нея за която му беше трудно да говори. После се засмях.
-Всеки, колкото и да е недосегаем има слабо място - казах му и го целунах.
-В крайна сметка така и не разбрах какво стана със "сделката ни". Изгубих ли? - попитах го и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Водопадите      - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 28, 2011 10:56 pm

- Не мила,това е сделка от която няма губещи ,а само печеливши ,н иси ли го разбрала,май трябва да повторим урока,някой път-казах като обещание,че ще се видим и след тази нощ.Държах ръката ѝ и се разхождахме ,окото водопада,като ми беше много приятно с нея.А гледката наоколо беше хубава,дори по -тъмно,не исках нощта да свършва.не това не беше нещо нова за мен ,просто щеше да е първата нощ от много насам,която не ми беше запълнена изцяло със секс.
Върнете се в началото Go down
Анджелика
Innocent
Innocent
Анджелика


Брой мнения : 63
Join date : 25.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Водопадите      - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 28, 2011 11:08 pm

Засмях се.
-Кой знае, може - казах.
Огледах се наоколо, неусетно повдигнах поглед към луната. Светеше ярко, пълнолунието беше красиво, но не и за мен. Когато погледнах пълната луна силна болка се загнезди в главата ми, като се разпространи по цялото ми тяло. Водата във водапада започваше да се бонтува още повече. Не, нямаше да вляза, каквото ще да стане. След малко напрегнах силите си, за да успокоя водата, която ме "викаше" и за сеунди се успокои, сякаш нищо не беше станало. Но моята болка си оставаше и чувствах как използвайки силите си енергията ми намаляваше.
-От колко време си въмпир? - попитах го, опитвайки се да не показвам, че не съм кой знае колко добре, и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Селена Уайт
Water Fairy
Water Fairy
Селена Уайт


Брой мнения : 29
Join date : 27.05.2011

Водопадите      - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      - Page 3 Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 6:00 pm

Според моите изчисления и според нещата които пишеше в интернет днес трябваше да има лунно затъмнение.Днес силитена всички сирени и русалки се обединяваха и става силни...на които никой не може да устои.Облякох една рокля и взех още една защото щом изляза от водата щях да съм гола.Започнах да крача към водопадитебавно а на вън започваше да става тъмно.Точно в 00:00ч луната щеше да е в своята върхова позиция и аз трябваше да съм в водата.Стигнах до водопада и седнах на земята.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Водопадите      - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Водопадите
Върнете се в началото 
Страница 3 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Love Bites :: Мистик Фолс :: Мистик Фолс-
Идете на: