Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love Bites

Sometimes Love Bites
 
ИндексFriendsПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Poll
Искате ли нов скин?
Да
Водопадите      - Page 2 I_vote_lcap100%Водопадите      - Page 2 I_vote_rcap
 100% [ 7 ]
Не
Водопадите      - Page 2 I_vote_lcap0%Водопадите      - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Все ми е едно!
Водопадите      - Page 2 I_vote_lcap0%Водопадите      - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7
Latest topics
» Facebook
Водопадите      - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:36 am by Elena Gilbert

» Катерина Денъхи
Водопадите      - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:35 am by Elena Gilbert

» Търси се семейство.
Водопадите      - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:34 pm by Constantine

» Руините на църквата над гробницата
Водопадите      - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:25 pm by Constantine

» Търся си другарче за РП.
Водопадите      - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 20, 2011 2:11 pm by Damon Salvator

» Дев Константин
Водопадите      - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:57 pm by Damon Salvator

» Фотошоп Манияк
Водопадите      - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:54 pm by Elena Gilbert

» Реклама на форуми и сайтове.
Водопадите      - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 9:39 pm by Emma Kathleen Lynch

» The Witch's Daughter from Paula Brackston
Водопадите      - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 7:24 pm by Damon Salvator

Top posters
Damon Salvator
Водопадите      - Page 2 I_vote_lcapВодопадите      - Page 2 I_voting_barВодопадите      - Page 2 I_vote_rcap 
Elena Gilbert
Водопадите      - Page 2 I_vote_lcapВодопадите      - Page 2 I_voting_barВодопадите      - Page 2 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Водопадите      - Page 2 I_vote_lcapВодопадите      - Page 2 I_voting_barВодопадите      - Page 2 I_vote_rcap 
Kaya Lourence
Водопадите      - Page 2 I_vote_lcapВодопадите      - Page 2 I_voting_barВодопадите      - Page 2 I_vote_rcap 
Alexandra Petrova
Водопадите      - Page 2 I_vote_lcapВодопадите      - Page 2 I_voting_barВодопадите      - Page 2 I_vote_rcap 
Селения Картър
Водопадите      - Page 2 I_vote_lcapВодопадите      - Page 2 I_voting_barВодопадите      - Page 2 I_vote_rcap 
Мат Уесли
Водопадите      - Page 2 I_vote_lcapВодопадите      - Page 2 I_voting_barВодопадите      - Page 2 I_vote_rcap 
Дейв Хендсъм
Водопадите      - Page 2 I_vote_lcapВодопадите      - Page 2 I_voting_barВодопадите      - Page 2 I_vote_rcap 
Джесика Алварадо
Водопадите      - Page 2 I_vote_lcapВодопадите      - Page 2 I_voting_barВодопадите      - Page 2 I_vote_rcap 
Сали
Водопадите      - Page 2 I_vote_lcapВодопадите      - Page 2 I_voting_barВодопадите      - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Чет Ное 23, 2017 4:12 pm
Посетители
free counters
Администраторите:

 Деймън Салваторе (леееко заспалия създател)
 Водопадите      - Page 2 Somerhalder3

  Елена Гилбърт (досадната помощничка на създателя)
 Водопадите      - Page 2 Ml002



 

 Водопадите

Go down 
+8
Дейв Хендсъм
Анджелика
Бри Танър
Angelique West
Alexandra Petrova
Katherine Pierce
Elena Gilbert
Damon Salvator
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Бри Танър

Бри Танър


Брой мнения : 91
Join date : 01.05.2011

Водопадите      - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      - Page 2 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 6:29 pm

Още щом спомена вампирите избухнах в смях.. Беше забавна.. Наистина ли вярваше в тези глупости ? Нима вампири съществуваха ?
- О, да Клара.. Моят съпруг е върколак.. - засмях се звънко.. Крехкото ми тяло бавно се разтресе .. Проснах се до нея на земята и леко се извъртях към нея гледайки я в очите..
- Сериозно ли вярваш в тези глупости.. Какви ? Купил си е вампирски зъби и проявява въображение в леглото ? - засмях се тихо..
Върнете се в началото Go down
Angelique West
Killer
Killer
Angelique West


Брой мнения : 76
Join date : 25.04.2011

Водопадите      - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      - Page 2 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 6:32 pm

Засмях се на сладкото и детско поведение.
Оголих вратът с и показах вампирските захапки :
- Определено не се шегувам.. и определено трябва да стана вампир ако не искам да умра. - засмях се леко,обръщайки се към нея.
- Те съществуват.. както и върколаците.. майка ми е била вампир,но ме е изоставила защото не е искала да гледа човешко момиченце.
Върнете се в началото Go down
Бри Танър

Бри Танър


Брой мнения : 91
Join date : 01.05.2011

Водопадите      - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      - Page 2 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 6:38 pm

Погледнах я неразбиращо.. Наистина ли имаше вампири ? Съществуваха ли ? изобщо това беше ли възможно ? Беше трудно да повярвам на нещо, което отричах толкова време.. Тогава в съзнанието ми се появи Катрин.. Тя определено беше вампир.. Снежно бялата кожа, красотата, леденото й излъчване.. излъчване на мъртвец..
- Сериозно ли говориш ? Съществуват ? - попитах още по-объркано оглеждайки белега на врата й който изглеждаше толкова реален и все пак..
Върнете се в началото Go down
Angelique West
Killer
Killer
Angelique West


Брой мнения : 76
Join date : 25.04.2011

Водопадите      - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      - Page 2 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 6:59 pm

- Да.. - отвърнах тихо.
- Някой от техните истории са лоши.. други по желание са станали такива.. - заобяснявах.
- Майка ми е била влюбена във вампир,но му изневерила с баща ми,които разбрах че не познавам.. а съм израснала при приемен баща. Върколак бе най-добрия ми приятел,но.. той почина. - до обясних й.
- За добро или лошо съществуват.
Върнете се в началото Go down
Бри Танър

Бри Танър


Брой мнения : 91
Join date : 01.05.2011

Водопадите      - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      - Page 2 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 7:06 pm

Не можех да повярвам.. Всъщност можех .. По-скоро бях объркана.. Беше странно да разбера за съществуването на вампири от човек.. Предпочитах да ме ухапят и убият.. Може би тогава щеше да е най-добре..
- Не знам защо, но ти вярвам.. - усмихнах се.. Имах доверие на това момиче.. Може би защото беше в моето положение.. Може би защото умираше, а аз също.. Вдигнах поглед към небето.. Толкова спокойно както всяка нощ.. Само тихият ветрец подсказваше, че има и друг живот.. Непознат за нас хората.. ..
Върнете се в началото Go down
Angelique West
Killer
Killer
Angelique West


Брой мнения : 76
Join date : 25.04.2011

Водопадите      - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      - Page 2 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 7:27 pm

Усмихнах се.
- Историята ми е шантава.. влюбих се в прекрасно момче.. после разбрах че е вампир и продължих да го обичам.. После разбрах че е бил много влюбен в едно момиче,което живее тук,но е избрало брат му.. и някак си все ме е страх да не остана сама.. и все се чудя ако стана вампир ще имам цяла вечност.. и всичко е така объркващо.. не съм от типът момичета които се оплакват,но наистина ми идва прекалено много всичко.. - погледнах я. Споделях й,защото я чувствах близка.
- Ами ти.. разкажи ми за себе си.
Върнете се в началото Go down
Бри Танър

Бри Танър


Брой мнения : 91
Join date : 01.05.2011

Водопадите      - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      - Page 2 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 7:38 pm

Слушах я внимателно.. Историята й беше странна и много объркана.. Не бях сигурна какво й е.. Не се бях влюбвала..Нямах си и на идея какво означава всичко това, но нямах и време да мисля за тези глупости.. Усмихнах се съчувствено..
- Хей, всичко ще е наред.. Тя е в миналото.. Сега той обича теб.. Не се тревожи.. Сигурна съм, че ти си много по-хубава от тази Елена.. - намигнах й и леко поставих ръката си на рамото й.. - Имаш толкова проблеми, а ти се притесняваш за тази глупост.. Всичко е наред.. - казах окуражително..
- Моята история е скучна.. Като на обикновените хора.. Разликата е, че ще умра скоро.. - подсмихнах се небрежно..
Върнете се в началото Go down
Angelique West
Killer
Killer
Angelique West


Брой мнения : 76
Join date : 25.04.2011

Водопадите      - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      - Page 2 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 7:54 pm

- Знаеш ли.. ако по-скоро стана вампир ще те спася.. - усмихнах й се.
Наистина не биваше младо умно и красиво момиче като нея да умира,докато други имаха цяла вечност.
- Къде си родена? - попитах любопитно отново.
Беше ми интересно да разбера повече за нея.
Върнете се в началото Go down
Бри Танър

Бри Танър


Брой мнения : 91
Join date : 01.05.2011

Водопадите      - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      - Page 2 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 8:02 pm

Усмихнах се.. Беше мило, но не бях убедена, че искам да съм нещо, което не може да се покаже на слънчева светлина..
- Благодаря ти.. Наистина си много мила.. Предполагам, че ще е хубаво да пия кръв.. - засмях се тихо.. Тя започна да се интересува от домът ми.. Къде съм живяла.. Вероятно щеше да пита с кой, но точно сега бях толкова замислена.. Нима татко можеше да е убит от вампир, а не от животно ?
- От Джаксънвил съм.. Преди няколко седмици се преместих тук.. - ухилих се.. - Ами ти ?
Върнете се в началото Go down
Angelique West
Killer
Killer
Angelique West


Брой мнения : 76
Join date : 25.04.2011

Водопадите      - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      - Page 2 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 8:11 pm

- Сигурно ще е забавно наистина.. - засмях се когато каза че ще е интересно да пие кръв.
- Аз съм от Париж.. израстнала съм през по-голямата част от детството си там. - усмихнах се на момичето.
- Живеех с бавачки и така нататък. - засмях се и загледах небето.
- Хубава нощ е.. - промълвих замислено. Все още се чудех какво ли правят Стефан и Елена сега.
Върнете се в началото Go down
Бри Танър

Бри Танър


Брой мнения : 91
Join date : 01.05.2011

Водопадите      - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      - Page 2 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 8:17 pm

Погледнах я .. Изглеждаше замислена.. Странното обаче бе, че имаше доста странно детство.. Едва ли й е било лесно..
- Съжалявам.. - промълвих само с устни.. Огледах се наоколо.. Течащата вода падаше толкова шумно, че беше странно как изобщо се чувахме .. Може би близкото разстояние помагаше или пък бяхме твърде съсредоточени в разговора..
- Да.. Прекрасна е.. - съгласих се с нея.. Тогава видях и замисленото й изражение.. Влюбено и невинно..
- Спокойно.. Сигурна съм, че тя не е с него.. - измънках окуражително..
Върнете се в началото Go down
Angelique West
Killer
Killer
Angelique West


Брой мнения : 76
Join date : 25.04.2011

Водопадите      - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      - Page 2 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 8:49 pm

- Заедно са.. знам защото той ми каза.. - промълвих.
- Имала нужда от подкрепа.. - казах иронично и я погледнах.
- Става доста късно.. може би е време да се прибираме? - засмях се.
- Може да те изпратя до вас?
Върнете се в началото Go down
Бри Танър

Бри Танър


Брой мнения : 91
Join date : 01.05.2011

Водопадите      - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      - Page 2 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 8:54 pm

Погледнах я присмехулно.. Аз лично нямах никакво намерение да се прибирам.. Майка ми отново щеше да мърмори , а на мен никак не ми се слушаше.. Беше много по-добре просто да се мотая цяла нощ докато тя не тръгне на работа..
- По-скоро аз ще те изпратя.. Няма да се прибирам.. Ще отида да отпразнувам новината за вампирите в някой бар съкращавайки живота си с една бутилка уиски.. - засмях се тихо и се изправих подавайки и ръка..
- Хайде, ставай.. Не съм наясно къде живееш.. - усмихнах се дружелюбно..
Върнете се в началото Go down
Angelique West
Killer
Killer
Angelique West


Брой мнения : 76
Join date : 25.04.2011

Водопадите      - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      - Page 2 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 8:57 pm

- Защо направо не те придружа до бара? И на мен определено ще ми дойде добре една водка.. - засмях се и станах.
- Ще има да си чакам дълго докато се видя със Стефан.. -
промърморих и се ухилих.
Хванах я под ръка и се запътихме към един хубав и луксозен бар.
Върнете се в началото Go down
Анджелика
Innocent
Innocent
Анджелика


Брой мнения : 63
Join date : 25.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Водопадите      - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      - Page 2 Icon_minitimeСря Май 25, 2011 8:41 pm

Тази вечер щеше да е пълнолунието и трябваше да изляза. Поразходих се малко преди да отида на водопадите. Градчето беше хубаво и имаше приятни место за разходки. Когто луната започна да изгрява бях при водопадите и седях на тревата събрала колене. Загледах се във водата, не обичах тези моменти. Понякога след пълнолунията откривах до мен трупа на поредната си жертва. Но по това време просто не можех да се контролирам, отвътре ме караше да пея. Скоро трябваше да вляза във водата, за да не пострадам. Веднъж бях пропуснала пълнолуние и за малко щях да умра. След минути скочих във водите на водопада и на момента краката ми бяха заменени от рибената опашка. Доплувах до един камък и седнах на него, като се загледах във водопада.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Водопадите      - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      - Page 2 Icon_minitimeСря Май 25, 2011 9:08 pm

Пристъпих към водопада и едва не паднах,бях дошъл,тук на разходка,когато очите ми я съзряха,най-прелестното създание от всички срещнати до сега.С бяла кожа,която блестеше на слънцето,като че ли е сребърна и косата ѝ ,сякаш злато.Див копнеш,се събуди в мен.И точно тогава забелязах,че онова място което исках,да покоря,го нямаше,тя нямаше крака,а опашка.Пристъпих несигурно към нея.
- Не знаех,че живее истинска русалка във водопада-казах,като вече бях съвсем близо и се взирах в очите ѝ без свян.
Върнете се в началото Go down
Анджелика
Innocent
Innocent
Анджелика


Брой мнения : 63
Join date : 25.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Водопадите      - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      - Page 2 Icon_minitimeСря Май 25, 2011 9:14 pm

Докато си седях кротко се появи някакъв мъж.
-Аз съм сирена - казах му, като леко се усмихнах. Огледах го, беше повече от привлекателен. Откъде и да го погледнаш беше супер секси. В мен се надигаше чувството да запея. Не исках, но природата ми си казваше думата и особено по пълнолуние. Гласът ми се чуваше отчетливо, въпреки шума от водопада. Не желаех той да свърши като останалите, но веднъж като започнех, трудно можех да спра. Приближих се към него, но видях че песента не му влияе. Гмурнах се във водата и доплувах зад един камък, като плахо го гледах. Страхувах се, че можеше да ме нарани, след като разбере какво се канех аз да направя.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Водопадите      - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      - Page 2 Icon_minitimeСря Май 25, 2011 9:49 pm

- Сирена ?-казах учудено и тъкмо щях,да я попитам за името,когато тя запя имаше хубав глас,но изведнъж спря и се гмурна във водата,изглеждаше уплашена.Като размърдах мозъка си,се сетих какво точно правеха сирените.
- о ,явно си ме искала за вечеря ? Казах и свалих дрехите си ,тя ме гледаше безмълвно,но оставих боксерките си ,без това тя нямаше мястото,което исках да има.Доближих се до нея,тя като че,се беше заковала на място.
- Не се страхувай-казах но в същия миг зъбите ми се удължиха
- Искам само,да те опитам,няма да те нараня -ясно ѝ показвах,какво е желанието ми,но докато тя се чудеше,дали ще я ухапя ,изведнъж зъбите ми бяха прибрани.
- Какво си помисли,сладка сирено,че искам кръвта ти ? -След което я целунах,без да и поискам позволение,не знаех колко силна е,но знаех ,че дарбата ми ще ме пази невредим,но дори и да не бях,не бих могъл,да живея,без да опитам нектара от устните ѝ.
Върнете се в началото Go down
Анджелика
Innocent
Innocent
Анджелика


Брой мнения : 63
Join date : 25.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Водопадите      - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      - Page 2 Icon_minitimeСря Май 25, 2011 10:22 pm

Гледах го докато се сюбличаше, изучавах тялото му с поглед. По едно време се промени, вампирските му зъби станаха по-големи и остри.
-Да - отговорих тихо на въпроса му. Досега никой вампир не беше пил от кръвта ми и не знаех какво е чувството, а и не бях сигурна дали искам да разбираам. Той си приближи и ме целуна, а аз отвърнах на целувката. Не ми пречеше, аз самата правех планове да го целуна, но така или иначе песента не му повлия.
-Искам да изляза - казах му след това. Предположих, че му е странно да гледа рибената ми опашка. Доплувах до брега и седнах на тревата. В момента в който опашката ми вече не беше под водата беше заменена от краката ми. Вече бях напълно нормално човешко момиче. Без да го питам взех ризата му, за да се прикрия.
-Аз съм Анджелика между другото - представих се на непознатия и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Водопадите      - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      - Page 2 Icon_minitimeСря Май 25, 2011 10:28 pm

Тя не се отдръпна напротив наслади се на целувката максимално, когато поиска да излезе,не знаех какво да кажа,щом стъпи на земята чисто гола огряна от светлината бързо се покри,но не преди моят поглед ,да обиколи цялото ѝ съвършено тяло.Излязох и застанах до нея.
- Имаш крака,не знаеш колко се радвам-казах на глас,радостта си ,тя ме погледна смаяно
- Аз съм Дейв и това няма да ти трябва-казах и дръпнах ризата си,преди да може да реагира.Бях като омагьосан от извивките,на които би завидяла и богиня
- Толкова си красива-простенах
Върнете се в началото Go down
Анджелика
Innocent
Innocent
Анджелика


Брой мнения : 63
Join date : 25.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Водопадите      - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 26, 2011 5:44 am

-Ъъм, благодаря, но може би просто си се омаял, лунната светлина лъже - казах му тихо и го погледнах. Засмях се когато каза че се радвал, че имам крака. Макар че всяка сирена, излязла на сушата имаше, не всички бяха свикнали с това. Но за мен беше нещо съвсем нормално.
-И аз се радвам, това ме прави нормално човешко момиче - казах му и се повдигнах на пръсти, като се завъртях веднъж около себе си.
-Ако не ме беше видял, нямаше да предположиш че съм сирена - казах му и отново застанах на едно място.
Синьо-зелените ми очи го наблюдаваха заинтригувано, сякаш го изпивах с поглед. Отместих поглед от Дейв, когато ми стана ясно че съм се втренчила в него.
-Няма ли да ми я дадеш, моля те - казах и погледът ми се спря на ризата.
-Чувствам се неловко да стоя гола пред човек, когото познавам от толкова малко време - казах и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Водопадите      - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 26, 2011 7:36 pm

- Но мила,тази риза,няма да ти трябва-погледнах я дяволито.
- Да права си,не е честно само ти да си гола-казах и хвърлих боксерките си надалеч,преди да успее,да реагира.Още не бях много възбуден,даже хич,но погледът ѝ озовал се точно там,промени това.Нараснах и започна,да пулсира болезнено,желаех я.
- Хайде сладка сирено ,ще ме унищожиш,до толкова ,че губя разсъдъка си,ще ти предложа сделка.Нека бъда в теб,нека разтреперя тялото ти и ако до края на нощта не съм те завоювал така,че да си готова да ми отдадеш и душата си,ще ти дам живота си.Какво ще кажеш ? Помисли или ще си прекараш вълшебно нощта или ако съм самохвалко ,ще си имаш и хапване.-Бях полудял,това беше ,като сделка с дявола,но толкова силно я исках,че бях готов ад заложа и живота си и да се надявам,да докосна в нея струната на абсолютното удоволствие.
Върнете се в началото Go down
Анджелика
Innocent
Innocent
Анджелика


Брой мнения : 63
Join date : 25.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Водопадите      - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 26, 2011 7:52 pm

Останах безмълвна когато се съблече. Предложи ми "сделка", но не знаех дали аз бях готова да му се отдам.
-Ти ме желаеш само за нощта, виждаш само красотата ми. Не ме познаваш, както и аз теб. На сутринта просто ще си отидеш, а ще се чувствам използвана и захвърлена - казах му и го погледнах. С цялото си съзнание знаех, че не е правилно и че накрая просто ще съм употребена, но тялото ми не слушаше ума, имаше свое мнение. Приблиих се към него и нежно го целунах. Обвих ръцете си около врата му и доближих тялото си до неговото. И в двата варианта на сделката не губех нищо..
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Водопадите      - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 26, 2011 8:24 pm

- Мила моя -погалих лицето и с такава нежност,че тя потрепери.
- Няма да се чувстваш така,защото каквото взема от тялото ти,ще ти го дам двойно.Добър съм в това красавице,нима бих заложил живота си,ако не бях ? -целунах нежно ,но настойчиво устните ѝ,като езикът ми премина по ръбът им.
- Ще ме пожелаеш ,ще те побъркам,ще забравиш коя си-говорех и дръзко,а ръцете ми ,вече бяха на връхчетата,на гърдите ѝ и ги мачкаха нежно и възбуждащо.
- Но забравих да ти кажа,че ако ти загубиш,какво ще поискам,аз в замяна,защото удоволствието ще е за двама ни.Ще пия от тебе,но за разлика от тебе,няма да те убия,ще взема толкова колкото,за задоволя ,копнежа си ,по всичко твое.-И да искаше да протестира,не и оставих възможност ,защото устните ми заместиха ръцете.
Върнете се в началото Go down
Анджелика
Innocent
Innocent
Анджелика


Брой мнения : 63
Join date : 25.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Водопадите      - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 26, 2011 8:41 pm

-Дейв, аз не желая да те убивам. Независимо дали изгубиш или не - казах му. Но дали ми вярваше, след като в началото се канех това да направя, но аз наистина не лъжех. Не бях сигурна, когато каза че ще поиска да пие от мен, решителността ми се беше изпарила леко. Когато уситех ръцете и устните му по кожата си мозъкът ми отказа да работи. Спуснах ръцете си по дилното му тяло и тих, едва доловим стон на задоволство се откъсна от устните ми.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Водопадите      - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите    Водопадите      - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Водопадите
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Love Bites :: Мистик Фолс :: Мистик Фолс-
Идете на: