Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love Bites

Sometimes Love Bites
 
ИндексFriendsПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Poll
Искате ли нов скин?
Да
Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 I_vote_lcap100%Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 I_vote_rcap
 100% [ 7 ]
Не
Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 I_vote_lcap0%Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Все ми е едно!
Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 I_vote_lcap0%Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7
Latest topics
» Facebook
Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:36 am by Elena Gilbert

» Катерина Денъхи
Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:35 am by Elena Gilbert

» Търси се семейство.
Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:34 pm by Constantine

» Руините на църквата над гробницата
Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:25 pm by Constantine

» Търся си другарче за РП.
Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 20, 2011 2:11 pm by Damon Salvator

» Дев Константин
Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:57 pm by Damon Salvator

» Фотошоп Манияк
Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:54 pm by Elena Gilbert

» Реклама на форуми и сайтове.
Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 9:39 pm by Emma Kathleen Lynch

» The Witch's Daughter from Paula Brackston
Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 7:24 pm by Damon Salvator

Top posters
Damon Salvator
Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 I_vote_lcapКъщата на семейство Гилбърт - Page 2 I_voting_barКъщата на семейство Гилбърт - Page 2 I_vote_rcap 
Elena Gilbert
Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 I_vote_lcapКъщата на семейство Гилбърт - Page 2 I_voting_barКъщата на семейство Гилбърт - Page 2 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 I_vote_lcapКъщата на семейство Гилбърт - Page 2 I_voting_barКъщата на семейство Гилбърт - Page 2 I_vote_rcap 
Kaya Lourence
Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 I_vote_lcapКъщата на семейство Гилбърт - Page 2 I_voting_barКъщата на семейство Гилбърт - Page 2 I_vote_rcap 
Alexandra Petrova
Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 I_vote_lcapКъщата на семейство Гилбърт - Page 2 I_voting_barКъщата на семейство Гилбърт - Page 2 I_vote_rcap 
Селения Картър
Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 I_vote_lcapКъщата на семейство Гилбърт - Page 2 I_voting_barКъщата на семейство Гилбърт - Page 2 I_vote_rcap 
Мат Уесли
Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 I_vote_lcapКъщата на семейство Гилбърт - Page 2 I_voting_barКъщата на семейство Гилбърт - Page 2 I_vote_rcap 
Дейв Хендсъм
Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 I_vote_lcapКъщата на семейство Гилбърт - Page 2 I_voting_barКъщата на семейство Гилбърт - Page 2 I_vote_rcap 
Джесика Алварадо
Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 I_vote_lcapКъщата на семейство Гилбърт - Page 2 I_voting_barКъщата на семейство Гилбърт - Page 2 I_vote_rcap 
Сали
Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 I_vote_lcapКъщата на семейство Гилбърт - Page 2 I_voting_barКъщата на семейство Гилбърт - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Чет Ное 23, 2017 4:12 pm
Посетители
free counters
Администраторите:

 Деймън Салваторе (леееко заспалия създател)
 Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Somerhalder3

  Елена Гилбърт (досадната помощничка на създателя)
 Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Ml002



 

 Къщата на семейство Гилбърт

Go down 
+2
Elena Gilbert
Damon Salvator
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Гилбърт   Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeВто Май 24, 2011 9:19 pm

-Ами миличка града се казва Мистик Фолс...И нали знаеш за вампирите....Ами тук живеят много от тях и в момента мепреследват но няма нищо не се притеснявай ще защитя всикчи.-Казах и я хванах за малката ръчичка и след това двете излязохме заедно то входната врата.
Върнете се в началото Go down
Сали
Good or Bad ?
Good or Bad ?
Сали


Брой мнения : 117
Join date : 24.05.2011
Age : 112
Местожителство : Мистик Фолс

Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Гилбърт   Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeПет Май 27, 2011 7:51 am

Последвах кака Ел и излязохме от къщата.
-Къде отиваме ?
Попитах аз като я следях с бързи крачки.
-Ще ми кажеш ли?
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Гилбърт   Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeПет Май 27, 2011 9:17 am

-Мхм отива ме парка.-Усмихнах се и след това заедно започнахме да крачим бавно към мястото.Знаех,че нейните крачета не са много бързи затова забавих темпото.
-Ти как си мила?-Попитах я.
Върнете се в началото Go down
Сали
Good or Bad ?
Good or Bad ?
Сали


Брой мнения : 117
Join date : 24.05.2011
Age : 112
Местожителство : Мистик Фолс

Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Гилбърт   Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeПет Май 27, 2011 9:19 am

-Ами .. не знам още ..
Казах аз.Не можех да осъзная ситуацията , не знаех какво ме чака.Какво трябваше да правя.
-А ,ти?
Попитах сестра си.
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Гилбърт   Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeПон Май 30, 2011 2:08 pm

С Сали тръгнахме към къщата и по пътя гледах единствено земята.КОгато стигнахме в къщата аз затръшнах врата и изтичах в банята си и слложих ръце на мивката.Сълзите ми започнаха да капят бавно по бузите и звуците оттикваха в тишината.
Върнете се в началото Go down
Damon Salvator
Admin
Admin
Damon Salvator


Брой мнения : 612
Join date : 16.04.2011
Age : 32
Местожителство : In ThE dArK

Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Гилбърт   Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeПон Май 30, 2011 2:22 pm

След като излязох от къщата на Алекс - разбира се без да я събудя - се запътих към къщата на Елена. Всичко беше толкова подредено... поляната... верандата. Спрях потока от такива мисли и почуках на вратата.
След като никой не ми отвори, пробвах, дали е отключено... разбира се, че беше отключено, как иначе.
Качих се нагоре, по стълбите , докато най-накрая стигнах до спалнята на Елена. Отворих вратата. И веднага надуших сълзи. Но какво пък. Бях дошъл да скъсам с нея, не да я успокоявам. Тръгнах към нея, като се възпротивих на инстинктите си, да я успокоя, и заговорих тихо.
- Елена, трябва да поговорим. Важно е! - казах тихо и тя подскочи, явно не ме беше чула до сега. - Не мога повече. Не издържам... не мога да съм с теб повече. Обичам... друга жена. Ти я познаваш... Александра. Оригиналната Петрова. - казах тихо, като се опитвах да не я разстройвам още повече.
Върнете се в началото Go down
https://love-bites.bulgarianforum.net
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Гилбърт   Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeПон Май 30, 2011 2:29 pm

Докато бях в тоалетната и плачех по едно време чух студения и дрезгав глас на ДЕймън.КОгато чух думите обичам друга сърцето ми се разби на милиони парчета.Не знаех какво да кажа..само го гледах в лицето а сълзите не спираха да капят по пода.
-Спах с брат ти..и той не еСтефан.И е твой двойник...-КАзах и седнах на леглото с гръбб към него.
Върнете се в началото Go down
Damon Salvator
Admin
Admin
Damon Salvator


Брой мнения : 612
Join date : 16.04.2011
Age : 32
Местожителство : In ThE dArK

Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Гилбърт   Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeПон Май 30, 2011 4:59 pm

- КАКВО? - извиках ядосано.
- КОЙ Е ТОЗИ? И КАКВА Е ТАЗИ НАГЛОСТ ДА СЕ ПРЕДСТАВЯ ЗА МОЙ ДВОЙНИК? - стоварих разгневено юмрук върху масичката пред мен.
Последва минута мълчание, в която се опитвах да се успокоя.
- И не си ми казала? - попитах с вече нормален тон. Но въпреки това все пак думите ми бяха ледени. Усетих как от тона ми Елена потръпна.
Върнете се в началото Go down
https://love-bites.bulgarianforum.net
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Гилбърт   Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeПон Май 30, 2011 5:04 pm

-Махни се от къщата ми...сега.-КАзах и посочих с пръст вратата.
Когато той удари масичката ми и след това едвам не сесчупи това беше един от спомените за мама и татко.
-ДЕЙМЪН МАХАЙ СЕ ВЕДНАГА ОТ КЪЩАТА МИ И ОТИВАЙ ПРИ УЛИЧНИЦАТА СИ.-Извиках му в лицето.
Върнете се в началото Go down
Damon Salvator
Admin
Admin
Damon Salvator


Брой мнения : 612
Join date : 16.04.2011
Age : 32
Местожителство : In ThE dArK

Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Гилбърт   Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeПон Май 30, 2011 5:15 pm

- Не ми дръж такъв тон, малка госпожичке. Мен кво ми пука за шибаните вещи на майка ти и баща ти? - започнах да й говоря нагло.
- Нямаш никакво право да ми говориш така. И казвай, за бога, кой е този? - попитах, вече започнал да се изнервям.
- Иначе... не ти се мисли, какво ще стане. Това че преди бяхме гаджета, няма да те спаси от мен! - уведомих я още по-хладно и я погледнах арогантно.
Върнете се в началото Go down
https://love-bites.bulgarianforum.net
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Гилбърт   Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeПон Май 30, 2011 5:21 pm

-Повтарям за последен път.МАХНИ СИ ШИБАНИЯ ЗАДНИК ОТ ТАЗИ КЪЩА.-Изкрещях му в лицето.Изтичах до нощното си шкавче и от там извадих един дървен кол.Отдалечих се малко от ДЕймън и тръгнах към вратата.
-Махай се веднага.Не искам да те виждам повече...отивай при онази уличница.-Казах му и докоснах дръжката на врата.
Върнете се в началото Go down
Damon Salvator
Admin
Admin
Damon Salvator


Брой мнения : 612
Join date : 16.04.2011
Age : 32
Местожителство : In ThE dArK

Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Гилбърт   Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeПон Май 30, 2011 5:33 pm

- Недей да ми викаш. - казах тихо, но злобно. - Никога повече не си го позволявай, иначе не знам какво ще ти направя!!!
Продължих да я гледам напрегнато. Погледнах към кола в ръцете й. Беше неравен и зле издялан.
- По мое време хората поне можеха да правят колове като хората... а не такива сакатлъци, които те убиват само при вида си.- казах насмешливо и с едно вампирско движение се озовах при нея. Хванах кола и със съвсем мъничко сила го издърпах от нея. После с още едно такова движение се озовах на предишното си място.
Върнете се в началото Go down
https://love-bites.bulgarianforum.net
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Гилбърт   Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeПон Май 30, 2011 5:46 pm

-Какво...какво ще направиш...Ако не спра да ти викам.-Вдигнах ръце във въздуха.
-По-добре семайа от тук преди да е дошъл някой и да е видял как ме заплашваш.
Озъбих му се и след това отворих врата бях готова да намразя деня в който го бях срещната.
-Махай се веднага.-Казах последната дума отчетливо.
Върнете се в началото Go down
Damon Salvator
Admin
Admin
Damon Salvator


Брой мнения : 612
Join date : 16.04.2011
Age : 32
Местожителство : In ThE dArK

Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Гилбърт   Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeВто Май 31, 2011 5:46 pm

- Да, и кой ще дойде? - изсмях й се в лицето и се приближих до нея. - Нали знаеш, че няма никой тук. Нито наблизо. Проверих. - казах тихо и я хванах за ръката. Извих я леко нагоре. Тя, разбира се, каквато беше... хилава... започна да се огъва, от болка. Хъм... а аз наистина я стисках съвсем леко.
- И да не си посмяла да наричаш Александра, уличница. Иначе живота ти ще се стъжни. - казах с тих, предупредителен тон.
Върнете се в началото Go down
https://love-bites.bulgarianforum.net
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Гилбърт   Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeВто Май 31, 2011 5:54 pm

-Защщо да не я наричам..та тя си е точно това.Една голяма У-Л-И-Ч-Н-И-Ц-А.-КАзах последната дума буква по буква.
-Деймън не можеш да ме оставиш.-КАзах и го погледнах с насълзени хванах ръката му.
-Деймън моле те не ме оставяй.-Помолих му се и сълзите започнаха да се стричат по бузите ми.
Върнете се в началото Go down
Damon Salvator
Admin
Admin
Damon Salvator


Брой мнения : 612
Join date : 16.04.2011
Age : 32
Местожителство : In ThE dArK

Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Гилбърт   Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeВто Май 31, 2011 6:20 pm

Погледнах лицето на предишното ми гадже... имах чувството, че ми е напълно непозната... напълно безразлична.
- Виж Елена... - започнах тихо. - Не мога да остана с теб. Просто вече не те обичам. Не мога да се насиля да остана с теб. - хвърлих й съжалителен поглед. - Не мога. Вече си ми никаква. Напълно непозната... безразлична. - признах и тръгнах към вратата.
Върнете се в началото Go down
https://love-bites.bulgarianforum.net
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Гилбърт   Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeВто Май 31, 2011 6:53 pm

-Деймън...добре,но ще останем приятели нали?-Попитах и го погледнах.
-И товят брат е много мил...грижовен и..се отнася добре с мен.Радвяам се,че скъсахме не можех да го крия повече.-Усмихнах се мило.Беше ужасно нелофко.
Върнете се в началото Go down
Damon Salvator
Admin
Admin
Damon Salvator


Брой мнения : 612
Join date : 16.04.2011
Age : 32
Местожителство : In ThE dArK

Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Гилбърт   Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 2:21 pm

Погледнах я с каменно изражение.
- Не. - отсякох и просто излязох от стаята. Докато слизах по стълбите й извиках:
- И не го споменавай повече. - след мъничко вече бях пред вратата.
Запътих се към къщата на Алекс. Сигурно вече се беше събудила и кой знае, какво прави...
Върнете се в началото Go down
https://love-bites.bulgarianforum.net
Faith Summers
Freedomlover
Freedomlover
Faith Summers


Брой мнения : 42
Join date : 30.05.2011

Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Гилбърт   Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 10:18 pm

- Не знам.. може би след като родиш ще е наложително. - усмихнах се. Познавах къщата за това отидох до кухнята и направих какао.
Занесох й го,а тя седеше на дивана.
Седнах до нея и казах :
- Всичко ще е наред.. успокой се.. - гушнах я.
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Гилбърт   Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 10:27 pm

-Как мога да съм спокойна когато в мен расте нещо за което не знам изобщо как ще се грижа за него с толкова много проблеми.ами ако направя Аборт?-Погледнах я и след това повдигнах вежди и поклатих глава.
-Не не могада го направя.А има ли нячин да родя бебето и пак да съм човек?-Попитах и я погледнах.Едва ли имаше начин но бях длъжма да я попитам.
Върнете се в началото Go down
Faith Summers
Freedomlover
Freedomlover
Faith Summers


Брой мнения : 42
Join date : 30.05.2011

Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Гилбърт   Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeНед Юни 05, 2011 8:14 am

- Аборта никога не е решение. - казах и се облегнах назад.
- Ами.. може би не знам.. Но ще те боли доста. - погледнах я.
Малко бяха случаите в които някой е оцелявал,но при нея можеше да е изключение.
- Все пак не е хубаво да рискуваш. - казах накрая след известно време мълчание.
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Гилбърт   Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeНед Юни 05, 2011 10:27 am

-Не не ми пукаще отгледам това дете....каквото и да става.-Казах с решителен тон и я погледнах през косата си.
-Благодаря ти Фейт.-Усмихнах се и я гушнах силно.Вече беше много късно и ми спеше ужасно много едвам гледах вече.И мисълта да имам бебе осложнявашпе моето положение.
Върнете се в началото Go down
Faith Summers
Freedomlover
Freedomlover
Faith Summers


Брой мнения : 42
Join date : 30.05.2011

Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Гилбърт   Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 08, 2011 1:12 pm

- Аз ще ти помогна. - казах и се усмихнах. След това тя изненадващо отново ме гушна. Не бях от гушкащия тип,но понеже това бе дъщеря ми нямаше да е зле да наваксам с гушкането.
- Няма защо. Отивай да спиш,а аз ще изляза малко на въздух. - засмях се,а след това й се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Гилбърт   Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 08, 2011 1:18 pm

-Добре..-Усмихнах се явно Джер ни беше чул е сега слизаше по сълбите ами сега какво да му кажа?Когато видях лицето му се обърнах моментано и се закрих с ръце.
-Джер това е Фейт,Фейт това е Джер.Ъмм това е моя...приятелка.-Усмихнах се и я погледнах не сиках той да разбира поне не сега.
Бях шерфектна лъжкиня сега оставаше само и Фейт да ми помоген малко.
-Моля т..-Казах мислено.
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Гилбърт   Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 11, 2011 9:00 pm

Всичко ме болеше едвам ходех страх ме беше да изляза от стаята си не знаех какво ще направи Джереми САли не се беше прибирала от толкова много време какво ли се беше случило с нея.Имаше толкова много въпроси,но на никой от тях нямаше отговор.Днес в къщата бях сама.Бях потна усещах болката..не знаех какво да направя добрах се едвам до телефона и пратих СМС на Дейв да дойде колкото се може по-бързо.Поставих ръцете си на леглото обляна в пот чакаща той да дойде и да ме избави от всичко осъзнавах,че щях да умра и може би така беше най-добре...какво щеше да направи той аз не му бях казала.
-Глупачка.-Започнах да се само обиждам и гледах към голяма врата.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Гилбърт   Къщата на семейство Гилбърт - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на семейство Гилбърт
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Старата къща на семейство Салваторе
» Къщата на семейство Танър
» Къщата на сем. Гилбърт край Езерото
» Къщата на Клара
» КЪщата на Джоана Бет

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Love Bites :: Мистик Фолс :: Мистик Фолс :: Къщите-
Идете на: