Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love Bites

Sometimes Love Bites
 
ИндексFriendsПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Poll
Искате ли нов скин?
Да
Частния самолет на Деймън Салваторе I_vote_lcap100%Частния самолет на Деймън Салваторе I_vote_rcap
 100% [ 7 ]
Не
Частния самолет на Деймън Салваторе I_vote_lcap0%Частния самолет на Деймън Салваторе I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Все ми е едно!
Частния самолет на Деймън Салваторе I_vote_lcap0%Частния самолет на Деймън Салваторе I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7
Latest topics
» Facebook
Частния самолет на Деймън Салваторе Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:36 am by Elena Gilbert

» Катерина Денъхи
Частния самолет на Деймън Салваторе Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:35 am by Elena Gilbert

» Търси се семейство.
Частния самолет на Деймън Салваторе Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:34 pm by Constantine

» Руините на църквата над гробницата
Частния самолет на Деймън Салваторе Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:25 pm by Constantine

» Търся си другарче за РП.
Частния самолет на Деймън Салваторе Icon_minitimeВто Сеп 20, 2011 2:11 pm by Damon Salvator

» Дев Константин
Частния самолет на Деймън Салваторе Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:57 pm by Damon Salvator

» Фотошоп Манияк
Частния самолет на Деймън Салваторе Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:54 pm by Elena Gilbert

» Реклама на форуми и сайтове.
Частния самолет на Деймън Салваторе Icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 9:39 pm by Emma Kathleen Lynch

» The Witch's Daughter from Paula Brackston
Частния самолет на Деймън Салваторе Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 7:24 pm by Damon Salvator

Top posters
Damon Salvator
Частния самолет на Деймън Салваторе I_vote_lcapЧастния самолет на Деймън Салваторе I_voting_barЧастния самолет на Деймън Салваторе I_vote_rcap 
Elena Gilbert
Частния самолет на Деймън Салваторе I_vote_lcapЧастния самолет на Деймън Салваторе I_voting_barЧастния самолет на Деймън Салваторе I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Частния самолет на Деймън Салваторе I_vote_lcapЧастния самолет на Деймън Салваторе I_voting_barЧастния самолет на Деймън Салваторе I_vote_rcap 
Kaya Lourence
Частния самолет на Деймън Салваторе I_vote_lcapЧастния самолет на Деймън Салваторе I_voting_barЧастния самолет на Деймън Салваторе I_vote_rcap 
Alexandra Petrova
Частния самолет на Деймън Салваторе I_vote_lcapЧастния самолет на Деймън Салваторе I_voting_barЧастния самолет на Деймън Салваторе I_vote_rcap 
Селения Картър
Частния самолет на Деймън Салваторе I_vote_lcapЧастния самолет на Деймън Салваторе I_voting_barЧастния самолет на Деймън Салваторе I_vote_rcap 
Мат Уесли
Частния самолет на Деймън Салваторе I_vote_lcapЧастния самолет на Деймън Салваторе I_voting_barЧастния самолет на Деймън Салваторе I_vote_rcap 
Дейв Хендсъм
Частния самолет на Деймън Салваторе I_vote_lcapЧастния самолет на Деймън Салваторе I_voting_barЧастния самолет на Деймън Салваторе I_vote_rcap 
Джесика Алварадо
Частния самолет на Деймън Салваторе I_vote_lcapЧастния самолет на Деймън Салваторе I_voting_barЧастния самолет на Деймън Салваторе I_vote_rcap 
Сали
Частния самолет на Деймън Салваторе I_vote_lcapЧастния самолет на Деймън Салваторе I_voting_barЧастния самолет на Деймън Салваторе I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Чет Ное 23, 2017 4:12 pm
Посетители
free counters
Администраторите:

 Деймън Салваторе (леееко заспалия създател)
 Частния самолет на Деймън Салваторе Somerhalder3

  Елена Гилбърт (досадната помощничка на създателя)
 Частния самолет на Деймън Салваторе Ml002



 

 Частния самолет на Деймън Салваторе

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Damon Salvator
Admin
Admin
Damon Salvator


Брой мнения : 612
Join date : 16.04.2011
Age : 32
Местожителство : In ThE dArK

Частния самолет на Деймън Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Частния самолет на Деймън Салваторе   Частния самолет на Деймън Салваторе Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 11:22 am

Частния самолет на Деймън Салваторе Sultan-samolet1
Върнете се в началото Go down
https://love-bites.bulgarianforum.net
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Частния самолет на Деймън Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Частния самолет на Деймън Салваторе   Частния самолет на Деймън Салваторе Icon_minitimeВто Май 03, 2011 5:19 pm

Стигнахмр бързо до самолета но все още ме беше страх от високото.Едвам успях да се кача по стълбите страха в мен надделяваше.
-Добре били могъл да ми внушиш?-ПОпитах и направих изплашена визиономия.След това откопчах медальона си в който имаше върбикна който бях получила от Стефан.
-ОКей.-КАзах и затворих очи и после пак ги отворих.
Върнете се в началото Go down
Damon Salvator
Admin
Admin
Damon Salvator


Брой мнения : 612
Join date : 16.04.2011
Age : 32
Местожителство : In ThE dArK

Частния самолет на Деймън Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Частния самолет на Деймън Салваторе   Частния самолет на Деймън Салваторе Icon_minitimeВто Май 03, 2011 5:23 pm

Мразех, да й внишавам, но тя просто... не можех да й устоя като ме молеше така. Направих всичко необходимо и тя отвори очи.
Внимателно хванах медальона, така че да не гокосвам пълната с върбинка част, и го поставих на врата й.
- Това трябва да се върне тук. - казах тихо и го закопчах на врата й. - Еее влизаме ли?
Върнете се в началото Go down
https://love-bites.bulgarianforum.net
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Частния самолет на Деймън Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Частния самолет на Деймън Салваторе   Частния самолет на Деймън Салваторе Icon_minitimeВто Май 03, 2011 5:29 pm

-Къде.-Попиътах и се засмях след това вдигнах рамене.МРазех аз да сътм тъпата.
Май имаше впредвид в леглото.
-Добре.-Въздъхнах и присвих очи.-Но знай,че сега въобще не ми е до това.
Замсях се отново и го погледнах миличко.
Върнете се в началото Go down
Damon Salvator
Admin
Admin
Damon Salvator


Брой мнения : 612
Join date : 16.04.2011
Age : 32
Местожителство : In ThE dArK

Частния самолет на Деймън Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Частния самолет на Деймън Салваторе   Частния самолет на Деймън Салваторе Icon_minitimeВто Май 03, 2011 5:59 pm

- Ако не ти е до това, тогава, ще пием... маргарити? Шотове? Уиски? Каквото кажеш. - предложих набързо.
Зачаках отговора й, докато се чудех, какво ще каже. Погледнах я как седи и се чуди. Беше толкова сладка така... приближих се към нея и й лепнах една целувка на бузата. После на другата и на челото... завърших в още една по устата...
Върнете се в началото Go down
https://love-bites.bulgarianforum.net
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Частния самолет на Деймън Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Частния самолет на Деймън Салваторе   Частния самолет на Деймън Салваторе Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 6:34 pm

-М не не ми се пие изморена съм ти ако искаш пий ще ти правя компания.-Усмихнах се мило и го целунах.
-Ъм мило кога ще пристигнем дано само да няма буря.-Напраавих кучешка мцунка, и после се засмях.
Погледах така известно време и отново се засмях беше толкова сладък
Върнете се в началото Go down
Damon Salvator
Admin
Admin
Damon Salvator


Брой мнения : 612
Join date : 16.04.2011
Age : 32
Местожителство : In ThE dArK

Частния самолет на Деймън Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Частния самолет на Деймън Салваторе   Частния самолет на Деймън Салваторе Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 8:26 pm

- Добре мила, приготви се. Имам една новина за теб. - казах внимателно и тя ме погледна любопитно. Но и леко изплашено. - Не, не се безпокой не е лошо... може би...
Тя вече ме гледаше с нескрит интерес. Не се стърпях и я целунах по бузата.
- Еее добре, ще изплюя камъчето... Ще дойде и Мария. Бившата ми. - тя ме погледна ревниво.
- Спокойно де. Нищо няма да се случи. - "може би" допълних наум.
Върнете се в началото Go down
https://love-bites.bulgarianforum.net
Maria

Maria


Брой мнения : 37
Join date : 01.05.2011
Местожителство : Dark World

Частния самолет на Деймън Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Частния самолет на Деймън Салваторе   Частния самолет на Деймън Салваторе Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 8:32 pm

Чух името си ,бях точно зад вратата,когато излязох напред.
- Здравей ,аз съм Луис Мария,но предпочитам ,само Мария-усмихнах се мило,но не гледах нея ,очите ми бяха приковани в Деймън,тя се изчерви и усетих ревността ѝ ,о как обичах само това чувство.Щеше да бъде забавен полет.
- О почнали сте да пиете,страхотно казах и наздраве и на една глътка преполових бутилката.Някога с Деймън преживяхме страстни години ,изпълнени,с много алкохол и за съжаление този навик,се премахваше трудно.Отидох до него и поставих ръката си свойски на рамото му.
- Е ,как си скъпи ?-Прокарах ръката си ,по цялото му продължение.Тогава я погледнах и ѝ намигнах.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net
Damon Salvator
Admin
Admin
Damon Salvator


Брой мнения : 612
Join date : 16.04.2011
Age : 32
Местожителство : In ThE dArK

Частния самолет на Деймън Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Частния самолет на Деймън Салваторе   Частния самолет на Деймън Салваторе Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 8:40 pm

- Ммм страхотно. Ти? Какво правиш напоследък? С кого се храниш? - попитах набързо Мария. Виждах нарастващата паника на Елена, но какво ли можех да направя?!?
- Елена, скъпа, защо не идеш да си полегнеш?- попитах и се обърнах към Мария. - Ние с Мария, ще си поговорим за времето, през което не сме се виждали. И ще пием.- казах и й намигнах. След едно сухо кимване от нейна страна, аз отидох до нея и я целунах. Тя се запъти към другата стая на самолета, тази със спалнята.
- Еее разказвай всичко.- обърнах се към сукуба, пред мен.
Върнете се в началото Go down
https://love-bites.bulgarianforum.net
Maria

Maria


Брой мнения : 37
Join date : 01.05.2011
Местожителство : Dark World

Частния самолет на Деймън Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Частния самолет на Деймън Салваторе   Частния самолет на Деймън Салваторе Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 8:48 pm

- Хм ,намира се ,но никой няма такъв вкус ...-не довърших изречението ,но нима беше нужно.Очите ми говореха по-добре ,а и движенията ми ,всяко едно беше елегантно и изтънчено,но такива си бяхме сукубите ,да прелъстяваме си е в кръвта ни.А да съблазнявам Деймън ,при условие,че виждах колко е влюбен в това момиче-Елена ,беше особено привлекателно.Предизвикателство,което не можех да пропусна.Отпих отново от бутилката и я подадох на Деймън.
- Какво да ти разкажа,пътувах много ,но светът си е все същия,както го помня,но мога да кажа едно нещо ,което не се променя,Липсваше ми...-казах и се усмихнах ,погалих лицето му,дори да исках,не можех да контролирам инстинктите си ,когато ставаше дума за Деймън.Може би единственият мъж ,който съм обичала истински,но се разделихме,защото бях много дива,той ме искаше само за себе си и колкото и да му обещавах,не можех да го спазя.Все някой си просеше ,да бъде изяден.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net
Damon Salvator
Admin
Admin
Damon Salvator


Брой мнения : 612
Join date : 16.04.2011
Age : 32
Местожителство : In ThE dArK

Частния самолет на Деймън Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Частния самолет на Деймън Салваторе   Частния самолет на Деймън Салваторе Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 9:00 pm

- Хъм... може да се каже че ми липсваше... или по-точно чувството да имам рога. - казах саркастично и се засмях. Взех подадената от нея бутилка и я надигнах. Обичах алкохола. Беше... пристрастяващ.
Подадох й отново бутилката, като си мислех, за нелепото ни скъсване. Беше толкова бързо. Мислите ми отлетяха към момичето в другата стая. Обичах Мария, но Елена, обичам още повече. Пък и това със сукуба се случи тоолкова отдавна.
- Така и не ми отговори. Отново ли се върна на практиката, да се храниш от хора? Или още изполваш бързо оздравяващи твари... като мен. - попитах Мария.
Върнете се в началото Go down
https://love-bites.bulgarianforum.net
Maria

Maria


Брой мнения : 37
Join date : 01.05.2011
Местожителство : Dark World

Частния самолет на Деймън Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Частния самолет на Деймън Салваторе   Частния самолет на Деймън Салваторе Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 9:08 pm

Деймън с типичният си сарказъм,но аз не се засягах,напротив.
- Да това мили,беше грешка,но пък сега я виж намерил си си човече,аз ще ти.Аз се храня,с който дойде ,щом е млад и красив ,човек ,демон ,ангел ,вампир,има ли значение,щом задоволява гладът ми.-Казах и се приближих по-близо до него.Можех да усетя сексуалната му енергия.
- Ами ти ,от колко време,не си хранил звяра ?-казах и се засмях.Прокарах ръката си по гърдите му,енергията му направо се блъскаше в дланта ми.
- Хм ,явно отдавна.Я ми кажи ,ами ти ,как се въздържаш или пък не хапваш си от твоето момиче ?
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net
Damon Salvator
Admin
Admin
Damon Salvator


Брой мнения : 612
Join date : 16.04.2011
Age : 32
Местожителство : In ThE dArK

Частния самолет на Деймън Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Частния самолет на Деймън Салваторе   Частния самолет на Деймън Салваторе Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 9:20 pm

След две секунди, думите ми, всичко което бях казах нахлу в съзнанието ми.
- Мамка му! - изругах тихо. Бях се превърнал в... не знам какво точно, но явно от живеенето с човек, бях станал... макушав, глезен. Всичко това беше прозвучало прекалено сладникаво. Честно казано ми липсваше предишния ми начин на живот. Всичко бе толкова... интересно. Сега бях загубил всякакъв интерес в съществуването си.
- Хайде да направим нещо лудо, като в добрите стари времена? - попитах Мария, осенен от прекрасната идея. - Каквото кажеш! Или не. Хайде да се надпиваме? Загубилия става роб, за днес, на другия? За целия ден? Без никакви правила. Или... по-точно с едно. Загубилият, изпълнява всяко желание на победилия. Еее? - казах и й пуснах една чаровна усмивка. Никой не беше устоявал, на нея.
Върнете се в началото Go down
https://love-bites.bulgarianforum.net
Maria

Maria


Брой мнения : 37
Join date : 01.05.2011
Местожителство : Dark World

Частния самолет на Деймън Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Частния самолет на Деймън Салваторе   Частния самолет на Деймън Салваторе Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 9:25 pm

Засмях се,беше толкава неустоимо сладък ,а за толкова гладна ,но точно за него.
- Добре съгласна,но знай,че ще загубиш и тогава ще я накарам съвсем да ревнува,ще те имам ,за целия ден ,поне 1000 пъти-засмях се .Той ме погледна объркано ,да това би изтощило дори него ,а колкото до мен,само ще ме запали по-силно.
- Е готов ли ,с е,да загубиш ?-Казах и доизпих бутилката.,Отворих нова и му я подадох.
- Който първи припадне ,губи-засмях се лукаво,а в очите ми светеше хищнически блясък.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net
Damon Salvator
Admin
Admin
Damon Salvator


Брой мнения : 612
Join date : 16.04.2011
Age : 32
Местожителство : In ThE dArK

Частния самолет на Деймън Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Частния самолет на Деймън Салваторе   Частния самолет на Деймън Салваторе Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 9:37 pm

- Съгласен! - сякаш се бя хвърнал в миналото.
Отворих бутилката сипах в поне десет малки чашки, за шотове, за мен и още толкова за Мария.
- Едно... две...ДАВАЙ! - казах и и двамата започнахме да пием.
Пъравата чаша... после още една...още две... изпихме тези десет и аз сипах по още толкова.
Стигнах до тридесетия шот и усетих замайването. Вдигнах ръка и й казах с пресипнал глас:
- Ооо... край... не мога... повече. Ти печелиш... - в този момент мислено, благодарих, че съм вампир. Обикновения човек не можеше да стигне и до десетия... но... нали. Сега... за жалост, аз щях да съм роб на Мария. Тя щеше да ми заповядва. При тази мисъл направих една измъчена физиономия. После се засмях... май прекалената употреба на алкохол ми влияеше зле...
Върнете се в началото Go down
https://love-bites.bulgarianforum.net
Maria

Maria


Брой мнения : 37
Join date : 01.05.2011
Местожителство : Dark World

Частния самолет на Деймън Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Частния самолет на Деймън Салваторе   Частния самолет на Деймън Салваторе Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 9:45 pm

Деймън се отказа твърде бързо.
- Май си изгубил тренинг тренинг -засмях се.
- Нищо по-добре.Добре сега си мой,о,не Дейм ,не съжалявай,ще си прекараме добре-Казах и се наведох за да вкуся устните му.Усетих как поглъщам от енергията му и цялата се изпълвам.Той не се отдръпна,явно разбираше смисълът ,на думата всичко.Между целувките ,които ставаха по-страстни ,обръщах още питиета.За да му покажа,че аз не съм изгубила своя тренинг.Целунах вратът му,той настръхна,обичах когато реагираше така.
- Понеже си добър,роб и не се оплакваш ,ще ти дам бонус,пий от мен-Предложих му вратът си ,нещо за което другите вампири,можеха ,само да мечтаят.Знаех ,колко му харесва кръвта ми ,а въпреки ,че той ми принадлежеше ,исках и за да му дам всичко от себе си ,както някога.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net
Damon Salvator
Admin
Admin
Damon Salvator


Брой мнения : 612
Join date : 16.04.2011
Age : 32
Местожителство : In ThE dArK

Частния самолет на Деймън Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Частния самолет на Деймън Салваторе   Частния самолет на Деймън Салваторе Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 9:51 pm

Прегърнах я и за миг усетих, удължаващите се зъби, да потръпват в очакване. Впих ги в нея и усетих един безкраен калейдоскоп от енергия. Беше божествено.
Знаех, че Елена спи в другата стая, но и знаех, че Мария я е омагьосала... с енергията си.
За миг спрях да пия от нея и започнах да я целувам по устните. Езикът ми тържествуващо нахлу в устата й и започна страстен танц, с нейния. Усетих, как тя започва да изцежда енергията ми. Не беше неприятно. Напротив. Беше удоволствие. След малко отново се върнах на врата й. Захапах го още веднъж и усетих сладката й кръв.
Върнете се в началото Go down
https://love-bites.bulgarianforum.net
Maria

Maria


Брой мнения : 37
Join date : 01.05.2011
Местожителство : Dark World

Частния самолет на Деймън Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Частния самолет на Деймън Салваторе   Частния самолет на Деймън Салваторе Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 10:01 pm

Вълна на удоволствие,ме заля,щом ме захапа.Но само той имаше тази привилегия,всеки друг опитал се да го направи ,накрая завършваше изсмукан до край.но пък щастлив.Елена спеше спокоен сън и може би дори сънуваше ,небе и звезди ,а аз се топях в ръцете на нейния любим.Беше много нечестно,спрямо нея,но животът си беше нечестен ,какво да се прави.Когато ме целуна и усетих от собствената си кръв в устата си,направо полудях.Почнах да си взимам малко енергия,но напълно в рамките на нормалното,не исках ад го нараня и въпреки ,че беше вампир и имаше невероятно бърза регенерация,бях способна да блокирам този процес.Но ако нараня Деймън ,все едно да нараня себе си.Свалих блузата му и целунах гърдите му,прекарах пръстче ,което проследи вдлъбнатинката между тях,чак до корема.
- Дейм..-простенах името му.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net
Damon Salvator
Admin
Admin
Damon Salvator


Брой мнения : 612
Join date : 16.04.2011
Age : 32
Местожителство : In ThE dArK

Частния самолет на Деймън Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Частния самолет на Деймън Салваторе   Частния самолет на Деймън Салваторе Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 10:15 pm

Звярът в мен се пробуди, едва когато тя простена името ми. Зацелувах я бясно. Вече не ме интересуваше, Елена в момента. Върнах се в миналото. А Мария беше тук. И сега. Готова.
- Искаш ли да те заведа на по-подходящо място? - попитах нетърпеливо. След малко тя кимна и аз не се нуждаех от повече потвърждения.
Грабнах я и я понесох към една от другите стаи. Вратата на тази беше много успешно замаскирана като седалка. Само аз, знаех за съществуването й. Дори и Елена не подозираше за нея. Отворих вратата и първото, което Мария видя, бе едно огромно легло. До него имаше масичка с наредени по нея, най-различни неща... нито едно не можеш да видиш в стандартен магазин. Имаше пухкави белезници, камшик... и още хиляди такива неща.
Сложих я внимателно на леглото.
- Заповядвай, господарке! - казах предизвикателно.
Върнете се в началото Go down
https://love-bites.bulgarianforum.net
Maria

Maria


Брой мнения : 37
Join date : 01.05.2011
Местожителство : Dark World

Частния самолет на Деймън Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Частния самолет на Деймън Салваторе   Частния самолет на Деймън Салваторе Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 10:41 pm

Това ме изненада ,но приятно ,не помнех Деймън такъв ,но нямах нищо против ,да си поиграем грубо.Легнах на леглото и му позволих да ме върже,уж той щеше да ми е роб,но май се получаваше обратното.Изгарях от желание,да ми свали роклята и да постави устните си ,на всяко местенце по тялото ми.
- Бъди лош ,аз обичам така ,мъчи ме ,но Дейм ,не спирай,да ме докосваш...-Простенах ,той ме закова с белезниците ,бях по корем на леглото и нямаше да го виждам.Беше още по -възбуждащо ,все едно го правех с някой непознат.Свали нежно презрамките и целуна рамената ми,с което цялата настръхнах.Исках го до безумие.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net
Damon Salvator
Admin
Admin
Damon Salvator


Брой мнения : 612
Join date : 16.04.2011
Age : 32
Местожителство : In ThE dArK

Частния самолет на Деймън Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Частния самолет на Деймън Салваторе   Частния самолет на Деймън Салваторе Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 10:48 pm

Започнах нежно и внимателно да свялям презрамките на роклята й, но бързо загубих търпение.
Замахнах веднъж и с едно единствено движнение разкъсах роклята.
- Съжалявам за това! - прошенах й, като започнах да целувам врата й. След това продължих надолу, по гърба й. С усмивка, забелязах, че както винаги не носи бельо.
- Някой навици, просто не се изкореняват,а? - попитах с насмешка.
Върнете се в началото Go down
https://love-bites.bulgarianforum.net
Maria

Maria


Брой мнения : 37
Join date : 01.05.2011
Местожителство : Dark World

Частния самолет на Деймън Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Частния самолет на Деймън Салваторе   Частния самолет на Деймън Салваторе Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 10:59 pm

Изтръпвах ,при всяка негова целувка ,когато ми каза това ,се засмях :
- Няма смисъл да нося нещо,което така или иначе никога не оцелява,след една игра.Но въпросът е скъпи,откъде ще ми намериш други дрехи.-Направих се на замислена.
- Може ,да поискаш от Елена ,сигурна съм ,че ще ми станат,но как ще и обясниш ,къде са моите-засмях се шумно.-Но той реши да ми го върне,като прокара езикът си по целият ми гръб,е това беше доста подло,спрях да мисля,за дрехи или за утре.Всичко беше сега ,не мислех,само чувствах.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Частния самолет на Деймън Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Частния самолет на Деймън Салваторе   Частния самолет на Деймън Салваторе Icon_minitimeПет Май 06, 2011 3:11 pm

Бях спала около два часа и половина, но сънувах кошмари.Станах на бързо от леглото и реших да посетя Деймън и Мария.Отидох на мястото, където трябваше да са те, но там ги нямаше.Изведнъж чух силен тропот от една от стаите.Отидох да видя какво става, когато влязох в тъмната стая и светнах лампите видях нещо, което ме накара да намразя момента, в който се бях влюбила в Деймън.
Върнете се в началото Go down
Maria

Maria


Брой мнения : 37
Join date : 01.05.2011
Местожителство : Dark World

Частния самолет на Деймън Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Частния самолет на Деймън Салваторе   Частния самолет на Деймън Салваторе Icon_minitimeПет Май 06, 2011 9:16 pm

Елена влезе,в най-неподходящия момент.Бях се разсеела и свалила силата на съня от нея.Беше кофти момент.Тя ни гледаше гневно ,а аз се чувствах виновна .Деймън искаше да тръгне след нея,но бързо се освободих ,от белезниците ,с едно движение,станаха на две.За което съжалих,бяха хубави,дано да имаше още.
- А не Деймън ,днес ми принадлежиш или забрави ?-хванах го ,той направи намусена физиономия,но знаеше,че сделката си е сделка.
- Елена ,ще ти се наложи ,да си намериш друга играчка ,за днес-усмихнах и се мило.Но въпреки ,това думите ми бяха хапливи.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Частния самолет на Деймън Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Частния самолет на Деймън Салваторе   Частния самолет на Деймън Салваторе Icon_minitimeПет Май 06, 2011 9:20 pm

Колкото повече стоях в тази толкова повече сълзите напираха и пареха в очите ми.Не можех да се сдържа и заплаках обърнах се и се затичах към изхода все още не бяхме тръгнали започнах да ходя безцелно на някъде.Сълзите капеха по земята и целият ми грим отиде по дяволите.Майната му на всичко.Мразех всичко не ми пукаше за нищо иссках да се прибера в къщи и да заспя.ИСкаше ми се всичко това да е просто един кошмар но не беше.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Частния самолет на Деймън Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Частния самолет на Деймън Салваторе   Частния самолет на Деймън Салваторе Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Частния самолет на Деймън Салваторе
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Деймън Салваторе
» Имението Салваторе
» Старата къща на семейство Салваторе

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Love Bites :: Останалия свят :: Останалия свят-
Идете на: