Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!

Love Bites

Sometimes Love Bites

ИндексFriendsВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Poll
Искате ли нов скин?
Да
100%
 100% [ 7 ]
Не
0%
 0% [ 0 ]
Все ми е едно!
0%
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7
Latest topics
» Facebook
Нед Сеп 02, 2012 12:36 am by Elena Gilbert

» Катерина Денъхи
Нед Сеп 02, 2012 12:35 am by Elena Gilbert

» Търси се семейство.
Сря Сеп 21, 2011 3:34 pm by Constantine

» Руините на църквата над гробницата
Сря Сеп 21, 2011 3:25 pm by Constantine

» Търся си другарче за РП.
Вто Сеп 20, 2011 2:11 pm by Damon Salvator

» Дев Константин
Пон Сеп 19, 2011 3:57 pm by Damon Salvator

» Фотошоп Манияк
Пон Сеп 19, 2011 3:54 pm by Elena Gilbert

» Реклама на форуми и сайтове.
Нед Сеп 04, 2011 9:39 pm by Emma Kathleen Lynch

» The Witch's Daughter from Paula Brackston
Сря Авг 31, 2011 7:24 pm by Damon Salvator

Top posters
Damon Salvator

Elena Gilbert

Katherine Pierce

Kaya Lourence

Alexandra Petrova

Селения Картър

Мат Уесли

Дейв Хендсъм

Джесика Алварадо

Сали

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Чет Ное 23, 2017 4:12 pm
Посетители
free counters
Администраторите:

Деймън Салваторе (леееко заспалия създател)

Елена Гилбърт (досадната помощничка на създателя)

Share | 

Летището

Go down 
АвторСъобщение
Damon Salvator
Admin
Admin

Брой мнения : 612
Местожителство : In ThE dArK

ПисанеЗаглавие: Летището    Пон Апр 18, 2011 6:53 pm

Spoiler:

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://love-bites.bulgarianforum.net
Клаус

Брой мнения : 64

ПисанеЗаглавие: Re: Летището    Пет Май 13, 2011 5:59 pm

След мигове, аз и Селения бяхме на летището и докато чакахме самолета гушнати, се отделих внезапно от нея и й казах:
-Почакай ме тук, аз ей сега се връщам.
Тръгнах в неизвестна посока и след миг се върнах при Селения, която ме погледна с недоумение. Окачих онова си глуповато изражение и й подадох една кутийка с пръстен. Прегърнах я нежно и я целунах:
-По-добре да тръгваме, за да не изпуснем самолета.
Вижте профила на потребителя
Селения Картър

Брой мнения : 151

ПисанеЗаглавие: Re: Летището    Пет Май 13, 2011 6:03 pm

Още не можех да разбера, дори да осъзная каква е тази кутийка. Успях само да промълвя:
-Благодаря.
Клаус буквално ме забута към самолета. Изведнъж пребледнях. Имах страх от височини и избягвах да се качвам на самолети. Но опитах да срия страха си, за да не проваля плановете му. С мъка се качих и се настаних на седалката. Ръцете ми трепереха, завързах колана като поне няколко пъти проверявах дали съм го закопчала правилно. Самолета излиташе, а аз още повече се стресирах. Но не трябваше. Заради Клаус.

See The Thing about Life Is That Its
Its Just Too Short
Leave The Best behind and Only Then Youll Find Theres More to Life than You First Thought

Клаус

ПисанеЗаглавие: Re: Летището    Чет Юни 02, 2011 6:02 pm

-Тревожи ли те нещо Сел? - попитах и хванах момичето за ръка. Усетих, че има нещо и отново заговорих:
-Има нещо. Кажи ми какво е... И не приемам "не" за отговор. - казах аз и се усмихнах, нежно целувайки приятелката си, която постоянно проверяваше колана си.
"Ясно, страх я е от височини или нещо подобно." - Обърнах се към Селения и и казах успокоително, държейки я ръката, без да откъсвам поглед от прекрасните й очи и казах:
-Всеки има страхове от нещо, но единствения начин да ги преодолее е като се изправи срещу тях... Без значение колко са големи... А и докато си с мен, всичко ще е наред. Обещавам.
Селения Картър

ПисанеЗаглавие: Re: Летището    Чет Юни 02, 2011 6:16 pm

Явно целия ми страх се бе изписал на лицето ми, защото Клаус веднага разбра и ме успокои.Донякъде ми подейства и реших да забравя, че лета на стотици километри от земята. Хванах момчето до мен за ръката, който беше леденостудена, и казах:
-Вярвам ти. Все пак ти си вампир. А аз съм вещица.
Намигнах му леко,за да знае, че вече съм по-добре и не е нужно да се притеснява. Загледах се през прозореца и се наслаждавах на прекрасната гледка. Макар да имаше другоу което повече ме интересуваше. Светкавично се обърнах и лицата ни бяха на сантиметри едно от друго. Дъхът му опари кожата ми и лицето ми запрепуска бясно, заплашващо да пробие гърдите ми и да излезе. Сляхме устните си в дълга и страстна целувка и с нежелание се отделих от него.
-Къде отиваме?-погледнах го изпитателно. Не знаех какво ми е приготвил.

Its Just Too Short
Leave The Best behind and Only Then Youll Find Theres More to Life than You First Thought

Клаус

ПисанеЗаглавие: Re: Летището    Чет Юни 02, 2011 6:23 pm

-Къде отиваме ли? - повторих въпросът й и се отпуснах назад на седалката си. - Отиваме в Париж. Или по-точно на Айфеловата кула. - казах аз и се усмихнах.
Тъкмо отново щях да целуна Селения, когато стюардесата се появи със шампанско. Поех две чаши и подадох едната на Селения:
-За новото начало и за нас. - казах и след думите ми се чу звън от стъкло.
-А като си спомня само как започнахме. - казах аз и се засмях. - Дано успееш да се наспиш, защото полета е доста дълъг. - продължих да говоря смеейки се.
Хвърлих един поглед през прозореца, но гледката не можеше да се сравни с красотата на Селения.
Селения Картър

ПисанеЗаглавие: Re: Летището    Пет Юни 03, 2011 3:54 pm

Отпих глътка от шампанското и оставих чашата. Няколко минути гледах втренчено Клаус и му се любувах и ненадейно си спомних как се запознахме. Засмях се. скоро усетих, че ми се доспива и се отпуснах в прегръдките на момчето до мен.
....-Всички пътници да сложат коланите си, както и маските си, който са над главите им. Да положат глава между краката. Без паника и следвайте инструкциите-стюардесата направи същото, което каза. Навсякъде се чуваха ужасени писъци, викове и молби за помощ. Самолета щеше да се разбие, а всички бяха безпомощни. Дори капитана. Щях да умра. да загубя Клаус. Една сълза се стече по лицето ми.
-Нееееее.........

Събудих се от леко разтръскване. Отворих очи и пред мен стоеше Клаус. Бяхме невредими и самолета също беше наред. Отърсих се от видението и припряно казах на вампира срещу мен:
-Аз..аз..получих видение.
Срещнах учудения му и питащ поглед и отговирх на незададения му въпрос:
-Ще умрем.

Its Just Too Short

Клаус

ПисанеЗаглавие: Re: Летището    Пет Юни 03, 2011 4:15 pm

-Спокойно. Хвани ръката ми и ме слушай внимателно. - казах аз и поемайки ръката й заговорих:
-Всичко ще е наред. Не питай от къде знам, но го знам. Спокойно. Нищо няма да ни се случи. - започнах да й шептя, избърсвайки сълзата, която се стичаше по бузата й.
-Вярваш ли ми? - попитах все още държейки я за ръката и отново зашептях.
-Обичам те. Няма да ме загубиш....Честна вампирска. - казах аз и нежно я целунах, опитвайки се да я успокоя.
-Нищо няма да се случи. Обещавам ти, няма да се случи. Моля те, довери ми се... - изшептях аз и отпуснах главата си на рамото й.
-Нищо няма да ти се случи докато съм до теб.
Селения Картър

ПисанеЗаглавие: Re: Летището    Пет Юни 03, 2011 4:29 pm

Леко се поуспокоих от думите му и порях глава на рамото му. Тиха въздишка се отрони от устните му, но бях сигурна, че той я е чул. Безпокойството, че видението може да стане реалност още ме тревожеше, дори след милите думи на Клаус.
-Обичам те. Не знам какво бих правила без теб. Но се боя...
Не бях довършила изречението и самолета силно се разтресе. Чуха се няколко уплашени вика, но нямаше пострадали. Погледнах уплашено вампира до мен и попитах:
-Какво ще правим сега?

Its Just Too Short

Клаус

ПисанеЗаглавие: Re: Летището    Пет Юни 03, 2011 4:35 pm

-Просто ще чакаме. Ако не се лъжа - остават още около десет минути. - казах аз и прегърнах Селения.
-Не се тревожи, вече се снишаваме, а и лека торболенция е напълно нормална за един полет. - казах успокоително и започнах да я милвам по водопадите коса, които се спускаха по рамото ми.
-След като слезем, ще наемем стая в най-близкия хотел, защото доста ни се събра.
-Опитай се да поспиш. - допълних аз и нежно целунах приятелката си. - Всичко ще е наред.
Селения Картър

ПисанеЗаглавие: Re: Летището    Пет Юни 03, 2011 5:10 pm

Направих това, което ми каза Клаус и се отпуснах в прегръдките му. Чувствах се спокойна,на сигурно място.
Усетих, че темпото се забавя и скоро спираме. Не ми се ставаше и измънках недоволно. Опитах да отворя очи, но те бяха натежали от умора и отново ги затворих. Спеше ми се ужасно много, а трябваше да ставам.
-Спи ми сее..

Its Just Too Short

Клаус

ПисанеЗаглавие: Re: Летището    Пет Юни 03, 2011 5:18 pm

-Знам, че си уморена, но се налага да ставаме. - казах аз, когато самолета спря. Заслизахме, като придържах Селения за кръста. Слязохме на терминала и взех багажите.
Изведнъж се изви студен вятър, който разведри малко момичето, карайки я да потръпне:
-О, загърни се с това. - казах аз и я наметнах с якето си. Отново взех багажа и все така прегърнати, се отправихме по шумните парижки улици, към хотела.
-Само още малко и ще си легнем в меките завивки. - казах аз и се засмях, нежно целувайки Селения.
-Обичам те. - прошепнах и продължихме да вървим към най-близкия хотел.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Летището    

Летището
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Love Bites :: Останалия свят :: Останалия свят-
Идете на: