Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love Bites

Sometimes Love Bites
 
ИндексFriendsПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Poll
Искате ли нов скин?
Да
Руините на църквата над гробницата - Page 2 I_vote_lcap100%Руините на църквата над гробницата - Page 2 I_vote_rcap
 100% [ 7 ]
Не
Руините на църквата над гробницата - Page 2 I_vote_lcap0%Руините на църквата над гробницата - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Все ми е едно!
Руините на църквата над гробницата - Page 2 I_vote_lcap0%Руините на църквата над гробницата - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7
Latest topics
» Facebook
Руините на църквата над гробницата - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:36 am by Elena Gilbert

» Катерина Денъхи
Руините на църквата над гробницата - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:35 am by Elena Gilbert

» Търси се семейство.
Руините на църквата над гробницата - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:34 pm by Constantine

» Руините на църквата над гробницата
Руините на църквата над гробницата - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:25 pm by Constantine

» Търся си другарче за РП.
Руините на църквата над гробницата - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 20, 2011 2:11 pm by Damon Salvator

» Дев Константин
Руините на църквата над гробницата - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:57 pm by Damon Salvator

» Фотошоп Манияк
Руините на църквата над гробницата - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:54 pm by Elena Gilbert

» Реклама на форуми и сайтове.
Руините на църквата над гробницата - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 9:39 pm by Emma Kathleen Lynch

» The Witch's Daughter from Paula Brackston
Руините на църквата над гробницата - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 7:24 pm by Damon Salvator

Top posters
Damon Salvator
Руините на църквата над гробницата - Page 2 I_vote_lcapРуините на църквата над гробницата - Page 2 I_voting_barРуините на църквата над гробницата - Page 2 I_vote_rcap 
Elena Gilbert
Руините на църквата над гробницата - Page 2 I_vote_lcapРуините на църквата над гробницата - Page 2 I_voting_barРуините на църквата над гробницата - Page 2 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Руините на църквата над гробницата - Page 2 I_vote_lcapРуините на църквата над гробницата - Page 2 I_voting_barРуините на църквата над гробницата - Page 2 I_vote_rcap 
Kaya Lourence
Руините на църквата над гробницата - Page 2 I_vote_lcapРуините на църквата над гробницата - Page 2 I_voting_barРуините на църквата над гробницата - Page 2 I_vote_rcap 
Alexandra Petrova
Руините на църквата над гробницата - Page 2 I_vote_lcapРуините на църквата над гробницата - Page 2 I_voting_barРуините на църквата над гробницата - Page 2 I_vote_rcap 
Селения Картър
Руините на църквата над гробницата - Page 2 I_vote_lcapРуините на църквата над гробницата - Page 2 I_voting_barРуините на църквата над гробницата - Page 2 I_vote_rcap 
Мат Уесли
Руините на църквата над гробницата - Page 2 I_vote_lcapРуините на църквата над гробницата - Page 2 I_voting_barРуините на църквата над гробницата - Page 2 I_vote_rcap 
Дейв Хендсъм
Руините на църквата над гробницата - Page 2 I_vote_lcapРуините на църквата над гробницата - Page 2 I_voting_barРуините на църквата над гробницата - Page 2 I_vote_rcap 
Джесика Алварадо
Руините на църквата над гробницата - Page 2 I_vote_lcapРуините на църквата над гробницата - Page 2 I_voting_barРуините на църквата над гробницата - Page 2 I_vote_rcap 
Сали
Руините на църквата над гробницата - Page 2 I_vote_lcapРуините на църквата над гробницата - Page 2 I_voting_barРуините на църквата над гробницата - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Чет Ное 23, 2017 4:12 pm
Посетители
free counters
Администраторите:

 Деймън Салваторе (леееко заспалия създател)
 Руините на църквата над гробницата - Page 2 Somerhalder3

  Елена Гилбърт (досадната помощничка на създателя)
 Руините на църквата над гробницата - Page 2 Ml002



 

 Руините на църквата над гробницата

Go down 
+4
Elena Gilbert
Адриана Лима
Джеймс Франко
Damon Salvator
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Руините на църквата над гробницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руините на църквата над гробницата   Руините на църквата над гробницата - Page 2 Icon_minitimeНед Май 08, 2011 4:59 pm

-Бблагодаря ти.- прошепна тя .. а аз продължавах надолу
и нещо в мен ме накара да кажа:
-За теб всичко- леко се очудих защо го казах но продължих да я целувам по цялото тяло.. А ръцете ми опипваха всяка част на тялото и. Мислите ми бяха свързани само със секс . Тя ме влудяваше само с присъствието си ...
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Руините на църквата над гробницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руините на църквата над гробницата   Руините на църквата над гробницата - Page 2 Icon_minitimeНед Май 08, 2011 5:04 pm

-За теб всичко-каза и го погледнах странно,ала докосването му спря всякакви мой мисли.Изстенах и разтворих тялото си за него.
-Ъммм-измърках и го притеглих към себе си като захапах за меката част на ушите и прошепнах:
-Искам те!!-Оплетох крака около него и отърках гърдите си в него...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Руините на църквата над гробницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руините на църквата над гробницата   Руините на църквата над гробницата - Page 2 Icon_minitimeНед Май 08, 2011 5:09 pm

Тя ме притисна към себе си и измърка ... Захапа ме за ухото и ме влуди тотално
Леко прошепна след това - Искам те !!
Притиснах цялото си тяло към нея ... Целунах я и също прошепнах ..
-И аз те искам - но очудено допълних - Имашли място където можем да отидем на съме или тука .
Целунах я и зачаках отговор .
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Руините на църквата над гробницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руините на църквата над гробницата   Руините на църквата над гробницата - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 2:37 pm

Бях разтроена..след като Деймън ми отказа така.Ведага щом излезе от къщата ми и аз направих същото.По пътя учите ми сепълнига със сълзи...Тичах безцелно и след около двадесет минути стигнах до разрушената църква.Зарових се зад руините и започнах да плача безспирно.НЕ ми пукаше кой ще ме чуе исках да съм сама.
Върнете се в началото Go down
Faith Summers
Freedomlover
Freedomlover
Faith Summers


Брой мнения : 42
Join date : 30.05.2011

Руините на църквата над гробницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руините на църквата над гробницата   Руините на църквата над гробницата - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 2:53 pm

След като се предполагаше че баща ми е някъде из града се разхождах доста повече. Трябваше отново да свикна с ритъма на човешкия живот,човешките драми тук просто бяха толкова.. Отчайващи.
Подочух че някой плаче,за това проследих от къде идва плача. Стигнах до едно момиче,бързо познах кое е. Стъписах се и докта мислех дали да си тръгна или да остана тя ме видя и каза нещо..
- Ъм.. Хей..
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Руините на църквата над гробницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руините на църквата над гробницата   Руините на църквата над гробницата - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 2:58 pm


Докато плачех някакво момиче дойде и явно се беше стреснала да ме види е как да не беше грима ми беше размзан.
-Ъм..хей..-Каза ми тя и аз и се усмихнах.
-Здравей.-Усмихнах се мило и изтрих сълзите си от лицето си.
Погледнах я беше хубаво момиче.
-АЗ съм Елена Гилбърт.-Казах и подадох руката си.
Върнете се в началото Go down
Faith Summers
Freedomlover
Freedomlover
Faith Summers


Брой мнения : 42
Join date : 30.05.2011

Руините на църквата над гробницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руините на църквата над гробницата   Руините на църквата над гробницата - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 3:02 pm

- Да.. знам коя си. - засмях се леко и седнах до нея,гледайки я втренчено,но не беше заради гримът. Приличаше.. на .. няма значение.
- Съжалявам,не се представих. Аз съм Фейт.. - засмях се и се здрависах с нея.
- Защо плачеш? - попитах,все така втренчено докато не отместих поглед.
Тя беше една от онези момичета,които се караха за едно момче..
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Руините на църквата над гробницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руините на църквата над гробницата   Руините на църквата над гробницата - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 3:07 pm


-Ами зареди един глупак.-КАзах и след това погледнах нагоре.
Усмихнах се мило и след това я погледнах.
-От къде знаеш коя съм?-Попитах и я погледнах.
Беше ми малко странно но какв пък.
Върнете се в началото Go down
Faith Summers
Freedomlover
Freedomlover
Faith Summers


Брой мнения : 42
Join date : 30.05.2011

Руините на църквата над гробницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руините на църквата над гробницата   Руините на църквата над гробницата - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 3:11 pm

Игнорирах въпросът й.. все още нямаше да отговаря.
- Слушай какво ще ти кажа.. за момче никога не се плаче. За приятели да,но не и за момчета. Защото те си тръгват,но приятелите остават. - усмихнах й се.
Приличаше на моето момче.. не знаех дори дали е жив. Той беше баща и на двете момичета.. Липсваше ми,но нямаше никога да покажа че е така. Кой знае при коя беше сега и дали.. дали е жив.
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Руините на църквата над гробницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руините на църквата над гробницата   Руините на църквата над гробницата - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 4:56 pm


-Ъмм да знам но аз много го обичаш.-КАзах и след това се замислих..
-От къде си?-реших да сепозаинтересовам малко все пак я бях срещнала преди малко а вече и говорех за живота си.ПОгледнах я и и се усмихнах мило след това се загледах в далечината.
Върнете се в началото Go down
Faith Summers
Freedomlover
Freedomlover
Faith Summers


Брой мнения : 42
Join date : 30.05.2011

Руините на църквата над гробницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руините на църквата над гробницата   Руините на църквата над гробницата - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 5:31 pm

Радвах се че не попита отново от къде я познавам.
- Ами.. от ада.. - засмях се и я погледнах.
- Преди живеех там,но сестра ми ме изрита. - повдигнах рамене и се усмихнах.
- Сега живея тук.. В един хотел,защото все още не съм си взела къща. - засмях се.
Загледах се в руините,а след това я погледнах .
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Руините на църквата над гробницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руините на църквата над гробницата   Руините на църквата над гробницата - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 5:36 pm

-Ъмм така и не ми отговори от къде ме познаваш.-Казах и след това се усмихнах.
-Ще ми кажеш ли?-Попитах и я погледнах а след това се засмях.
-Любовта винаги хапе.-Казах и забих поглед в земята.
Върнете се в началото Go down
Faith Summers
Freedomlover
Freedomlover
Faith Summers


Брой мнения : 42
Join date : 30.05.2011

Руините на църквата над гробницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руините на църквата над гробницата   Руините на църквата над гробницата - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 5:39 pm

- Нормално е да познавам дъщеря си - измърморих под носът си. После се замислих над думите й :
- Любовта си е любов,включва много болка и разочарование . - усмихнах се леко.
Облегнах се на един каменен блок,заглеждайки се в нея.
Беше ми интересно да я "разглеждам"
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Руините на църквата над гробницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руините на църквата над гробницата   Руините на църквата над гробницата - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 5:56 pm

Докато си говорехме аз извадих своя телефон и започнах да разглеждам снимките си с Деймън.Когато чух онова нещо за дъщерите се вцепених.
-К-к-какво каза туко що?-Попитах и я погледнах с периферието си и изпуснах телефона си.
-Имам само една майка и тя е мъртва.
Върнете се в началото Go down
Faith Summers
Freedomlover
Freedomlover
Faith Summers


Брой мнения : 42
Join date : 30.05.2011

Руините на църквата над гробницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руините на църквата над гробницата   Руините на църквата над гробницата - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 6:07 pm

- Щом така искаш да си мислиш,няма да ти преча. - казах и се засмях.
- Едва ли приличаш на някой от осиновителите си. - продължих да говора,но после се спрях. Едва ли щях да я убедя,макар че имаше начин.
На ръката й винаги е имало белег във формата на полумесец,но се забелязваше когато ръката е зачервена.
Загледах се напред.
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Руините на църквата над гробницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руините на църквата над гробницата   Руините на църквата над гробницата - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 6:14 pm

-Не това не може да е истина!-Казах и поклатих глава след това взех телефона си от земята.
-Добре дай ми една основателна причина да ти повярвам!-ПОгледнах я и кичур от косата ми се спусна по лицето ми.
Да аз наистина не приличах на мама и на татко.
Върнете се в началото Go down
Faith Summers
Freedomlover
Freedomlover
Faith Summers


Брой мнения : 42
Join date : 30.05.2011

Руините на църквата над гробницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руините на църквата над гробницата   Руините на църквата над гробницата - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 6:23 pm

- Защо да ти давам основателна причина,когато сама виждаш че нямаш нищо общо със осиновителите си. - приближих се до нея и разтрих ръката й,така че полумесеца се появи.
- Аз съм демон,дъщеря на Луцифер и това е част от знака на родът ни. - показах своята ръка и изрекох няколко думи на латински,из цялото ми тяло се появиха пентаграми,но се открояваше единия полумесец,вплетен в пентаграма.
Изрекох още няколко думи и всичко се заличи,облегнах се назад.
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Руините на църквата над гробницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руините на църквата над гробницата   Руините на църквата над гробницата - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 6:31 pm

-Аз не мога да повярвам...не може да е истина..-Казах и след това погледнах белега си.
Отново взех телефона си и отново започнах да разглеждам симки една сълза се спусна от мен и хвърлих телефона си по едно дърво и след това той се счупи на парчета.Обвих ръце около крката си и започнах да плача върху дънките си.
Върнете се в началото Go down
Faith Summers
Freedomlover
Freedomlover
Faith Summers


Брой мнения : 42
Join date : 30.05.2011

Руините на църквата над гробницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руините на църквата над гробницата   Руините на църквата над гробницата - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 6:39 pm

Не бях добра в успокоението,а пък и едва ли щях да я успокоя за това просто казах :
- Защо плачеш? Не се ли радваш че имаш поне една жива роднина? Или да си ходя? - изправих се и я загледах. Можеше да звуча като кучка,но това хич .. беше ново за мен. Клекнах и я прегърнах съвсем леко и за секунди,а след това се изправих и я загледах,чакайки отговор.
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Руините на църквата над гробницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руините на църквата над гробницата   Руините на църквата над гробницата - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 6:44 pm

-Не просто моите о-о-осиновители ми липсват толкова много тебяха до мен когато ти небеше.-КАзах и и я погледнах.
-Не не си ходи просто остани и ми разкажи за себе си.-Казах и и се усмихнах.
Замислих се за себе си и какъв щеше да е живтоа ми ако бях отраснала с нея.
Върнете се в началото Go down
Faith Summers
Freedomlover
Freedomlover
Faith Summers


Брой мнения : 42
Join date : 30.05.2011

Руините на църквата над гробницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руините на църквата над гробницата   Руините на църквата над гробницата - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 6:48 pm

- Щеше да е ужасен. Аз съм демон.. живеех в ада където не е място за хора. Баща ми ме принуди за втори път да оставя детето си,първо заплашваше че ще ви убие,а после казваше че е за ваше добро че е нямало да си щастлива ако си останала при мен,защото през повечето време е нямало да ме има. Имаш сестра.. Която също не знае за мен. НО хубавото е че винаги съм била до вас макар да не сте ме виждали,наглеждах ви. - усмихнах се.
Не ми беше в стилът да се размеквам за това и нямаше да го направя,просто стоях и я гледах.
- Познавах осиновителите ти. На времето прецених че те са точните хора които ще те огледат така както аз нямаше.
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Руините на църквата над гробницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руините на църквата над гробницата   Руините на църквата над гробницата - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 6:58 pm

-Ооо мамо.-Казах и я гушнах силно не ми пукаше даи го иска.Започнах да плача без спирно толкова ми бше трудно.А сега разбвах,че имам майка и сестра.
-Знаеш ли за моята кръв?-Попитах я и я погледнах не би трябвало да знае защото самата аз не знаех затова преди няколко месеца.
-Толкова се радвам .-Пуснах я за да си поеме дъх.
Върнете се в началото Go down
Faith Summers
Freedomlover
Freedomlover
Faith Summers


Брой мнения : 42
Join date : 30.05.2011

Руините на църквата над гробницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руините на църквата над гробницата   Руините на църквата над гробницата - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 7:21 pm

Усмихнах се и също я гушнах.
- И аз се радвам.. - целунах челото й леко. А след това си поех дъх и отново я придърпах.
- Я сега ми кажи,кое е това момче? Да не е онзи Деймън? - повдигнах веждата си и я погледнах.
Той също имаше доста двойници,така че не виждах проблеми.
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Руините на църквата над гробницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руините на църквата над гробницата   Руините на църквата над гробницата - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 7:28 pm

-Да той е..от къде го познаваш....а да забравих,че си ме следила.-Казах и я погледнах.
-Но защо не ме остави да умра?Живота ми щеше да е много по-;есен.-Погледнах земята и разрушения си телефон.
-Как да кажа на Джереми и Сали?Сали е само на 8.
Върнете се в началото Go down
Faith Summers
Freedomlover
Freedomlover
Faith Summers


Брой мнения : 42
Join date : 30.05.2011

Руините на църквата над гробницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руините на църквата над гробницата   Руините на църквата над гробницата - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 7:42 pm

- Защото колкото и безотговорна и неопитан майка да съм не бих оставила детето си да умре. - усмихнах се.
- Те винаги са добре дошли при мен. - усмихнах се. Бяха ми много приятни и двамата,а Сали беше сладурче.
- Можете да разчитате на мен.. Ти имаш сестра.. от един баща сте.. - усмихнах се леко.
Той ми липсваше повече от всичко.. но така стояха нещата.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Руините на църквата над гробницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руините на църквата над гробницата   Руините на църквата над гробницата - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Руините на църквата над гробницата
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Къщата на вампирите от гробницата *частна колекция на колекционер*

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Love Bites :: Мистик Фолс :: Мистик Фолс-
Идете на: