Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love Bites

Sometimes Love Bites
 
ИндексFriendsПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Poll
Искате ли нов скин?
Да
Руините на църквата над гробницата I_vote_lcap100%Руините на църквата над гробницата I_vote_rcap
 100% [ 7 ]
Не
Руините на църквата над гробницата I_vote_lcap0%Руините на църквата над гробницата I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Все ми е едно!
Руините на църквата над гробницата I_vote_lcap0%Руините на църквата над гробницата I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7
Latest topics
» Facebook
Руините на църквата над гробницата Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:36 am by Elena Gilbert

» Катерина Денъхи
Руините на църквата над гробницата Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:35 am by Elena Gilbert

» Търси се семейство.
Руините на църквата над гробницата Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:34 pm by Constantine

» Руините на църквата над гробницата
Руините на църквата над гробницата Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:25 pm by Constantine

» Търся си другарче за РП.
Руините на църквата над гробницата Icon_minitimeВто Сеп 20, 2011 2:11 pm by Damon Salvator

» Дев Константин
Руините на църквата над гробницата Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:57 pm by Damon Salvator

» Фотошоп Манияк
Руините на църквата над гробницата Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:54 pm by Elena Gilbert

» Реклама на форуми и сайтове.
Руините на църквата над гробницата Icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 9:39 pm by Emma Kathleen Lynch

» The Witch's Daughter from Paula Brackston
Руините на църквата над гробницата Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 7:24 pm by Damon Salvator

Top posters
Damon Salvator
Руините на църквата над гробницата I_vote_lcapРуините на църквата над гробницата I_voting_barРуините на църквата над гробницата I_vote_rcap 
Elena Gilbert
Руините на църквата над гробницата I_vote_lcapРуините на църквата над гробницата I_voting_barРуините на църквата над гробницата I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Руините на църквата над гробницата I_vote_lcapРуините на църквата над гробницата I_voting_barРуините на църквата над гробницата I_vote_rcap 
Kaya Lourence
Руините на църквата над гробницата I_vote_lcapРуините на църквата над гробницата I_voting_barРуините на църквата над гробницата I_vote_rcap 
Alexandra Petrova
Руините на църквата над гробницата I_vote_lcapРуините на църквата над гробницата I_voting_barРуините на църквата над гробницата I_vote_rcap 
Селения Картър
Руините на църквата над гробницата I_vote_lcapРуините на църквата над гробницата I_voting_barРуините на църквата над гробницата I_vote_rcap 
Мат Уесли
Руините на църквата над гробницата I_vote_lcapРуините на църквата над гробницата I_voting_barРуините на църквата над гробницата I_vote_rcap 
Дейв Хендсъм
Руините на църквата над гробницата I_vote_lcapРуините на църквата над гробницата I_voting_barРуините на църквата над гробницата I_vote_rcap 
Джесика Алварадо
Руините на църквата над гробницата I_vote_lcapРуините на църквата над гробницата I_voting_barРуините на църквата над гробницата I_vote_rcap 
Сали
Руините на църквата над гробницата I_vote_lcapРуините на църквата над гробницата I_voting_barРуините на църквата над гробницата I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Чет Ное 23, 2017 4:12 pm
Посетители
free counters
Администраторите:

 Деймън Салваторе (леееко заспалия създател)
 Руините на църквата над гробницата Somerhalder3

  Елена Гилбърт (досадната помощничка на създателя)
 Руините на църквата над гробницата Ml002



 

 Руините на църквата над гробницата

Go down 
+4
Elena Gilbert
Адриана Лима
Джеймс Франко
Damon Salvator
8 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Damon Salvator
Admin
Admin
Damon Salvator


Брой мнения : 612
Join date : 16.04.2011
Age : 32
Местожителство : In ThE dArK

Руините на църквата над гробницата Empty
ПисанеЗаглавие: Руините на църквата над гробницата   Руините на църквата над гробницата Icon_minitimeПон Апр 18, 2011 11:36 am

Руините на църквата над гробницата Tomb
Върнете се в началото Go down
https://love-bites.bulgarianforum.net
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Руините на църквата над гробницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руините на църквата над гробницата   Руините на църквата над гробницата Icon_minitimeНед Май 08, 2011 2:42 pm

В този момент на деня .. на Франко му беше скучно .. беше излезнал на разходка и бе се озовал при Руините на църквата... Беше много пусто . Чуваше се само звука на природата .. пеещите птички и шумат на вятъра.. Франко се покатери на една каменна стена и седна... Изгубисе в мислите си относно минало,бъдеще и подобни простотий ... Не смяташе да мърда на никъде беше му удбоно да си седи на камъните .
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Руините на църквата над гробницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руините на църквата над гробницата   Руините на църквата над гробницата Icon_minitimeНед Май 08, 2011 2:51 pm

Умирайки от скука тръгнах към гробището с надежда да си намеря някакво занимание.Навлязох в една горичка,след което се озовах на някакв руйни,предполагам,че на старата черква.Огледах се и видях някакво момче...Засмях се и се запромъквах към него заоглеждах го и забелязах,че е сладък.
-Здрасти вълчо!-казах на шега и седнах до него,като го погледнах изподмигли.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Руините на църквата над гробницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руините на църквата над гробницата   Руините на църквата над гробницата Icon_minitimeНед Май 08, 2011 2:54 pm

Чух стъпки в гората .. но не обърнах никакво внимание ... Бях твърде замислен.. но и аз незнам за какво.. Чух някакъв женски глас:
-Здрасти вълчо - След което видях че до мен седна някакво момиче .. Беше красива .. и имаше много хубави очи .
Леко се стреснах все пак тя ме нарече вълчо.. явно знае какъв съм.
-Здравей - обърнах се към нея с лека усмивка - а ти си?
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Руините на църквата над гробницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руините на църквата над гробницата   Руините на църквата над гробницата Icon_minitimeНед Май 08, 2011 2:58 pm

-Здравей.A ти си?-попита ме с усмивка.
-Хммм имам много имена,но за теб съм просто Ади.-казах и скочих на земята,протегнах ръка към него и се усмихнах:-Май те стреснах а?-попитах и наведох глава...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Руините на църквата над гробницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руините на църквата над гробницата   Руините на църквата над гробницата Icon_minitimeНед Май 08, 2011 3:05 pm

-Хммм имам много имена,но за теб съм просто Ади.- отговори тя и допълни с усмивка - Май те стреснах а?
Леко се засмях .. и се обърнах към нея
- Дам стресна ме - усмихнах и се .. тя имаше много красиви черти по тялото
-А аз съм Франко! приятно ми е! - допълних с усмивка
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Руините на църквата над гробницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руините на църквата над гробницата   Руините на църквата над гробницата Icon_minitimeНед Май 08, 2011 3:09 pm

- Дам стресна ме.А аз съм Франко! приятно ми е!-каза и се усмихна.Погледнах го и се усмихнах
-Да и на мен.-казах и седнах до него-Каквооо правиш туук-попитахкато удължавах всяка гласна,като малко дете.Усмихнах се отново и кръстосах крака,като го погледнах в очакване на отговор...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Руините на църквата над гробницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руините на църквата над гробницата   Руините на църквата над гробницата Icon_minitimeНед Май 08, 2011 3:18 pm

-Да и на мен и Каквоооо правиш тук? - отговори ми тя като се държепе като малко дете и ми се усмихваше. Гледаше ме в очакване на отговор
-Наслаждавам се на природата и си почивам - Отговорих и аз.
-Ами ти ..? Какво правиш тука ?
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Руините на църквата над гробницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руините на църквата над гробницата   Руините на църквата над гробницата Icon_minitimeНед Май 08, 2011 3:25 pm

-Наслаждавам се на природата и си почивам.Ами ти ..? Какво правиш тук?-погледнах го и се засмях.
-Играя си -казах и се наведох към него деляха ни само сантиметри и се дръпнах със смях.
-Уффф тук е скучно!Не мислиш ли?-попитах и го погледнах зачудих се какво му има?Повечето хора до сега да са си тръгнали,амъжките индивиди да са почнали да се правят на кретени.Загледах се в очите му..бяха толкова красиви.Нещо в него минапомни за миналото и ме накара да се ядосам.Стиснах устни и тропнах с крак...е сигурно вече ме мислеше за луда...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Руините на църквата над гробницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руините на църквата над гробницата   Руините на църквата над гробницата Icon_minitimeНед Май 08, 2011 3:29 pm

-Играя си - Отговоритя .. доближи се до мен на сантиметри .. след което се дръпна и допълни -Уффф тук е скучно!Не мислиш ли?
Леко се засмях .. дам наистина си беше скучно .. ама ми допадаше .. нече не бях скучен .. а тя беше супер активна сякаш бе прекалила с кафетата ..
Всякаш си играеше с мен
- Да не предлагаш нещо по-забавно - огтоворих аз в очакване на отговор .. се приближих към нея .
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Руините на църквата над гробницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руините на църквата над гробницата   Руините на църквата над гробницата Icon_minitimeНед Май 08, 2011 3:36 pm

- Да не предлагаш нещо по-забавно -попита ме и се приближи.Погледнах го и се усмихнах.Приближих се на свой ред,като ме деляха само сантиметри от него.
-Зависи...какво разбираш под забавно?-приближих се още като бяхме на смао един дъх разстояние.Погледнах го в очите,след което спуснах поглед надоло пу скулите му след това по устните и се спрях там.Усмихнах се на палавите си мисли и вдишах дълбоко.-екрасавецо...чакам...-казах и леко притворих очи все още вдишвайки аромата му...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Руините на църквата над гробницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руините на църквата над гробницата   Руините на църквата над гробницата Icon_minitimeНед Май 08, 2011 3:40 pm

-Зависи...какво разбираш под забавно? - Отговори тя и се приближи .. погледна ме в очите след това спусна поглед надолу. - Е красавецо?
-Олл .. за забавления ли ще си говорим - Допрях устните си до нейните след това се дръпнах .. и зачаках реакцията и като я гледах в очите ...
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Руините на църквата над гробницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руините на църквата над гробницата   Руините на църквата над гробницата Icon_minitimeНед Май 08, 2011 3:46 pm

-Олл .. за забавления ли ще си говорим - попита и допря устни до мойте.В първият момент се стъписах,ала като се дръпна и ме погледна прехапах устни.
-Явно не си толкова скучен.-казах и прокарах ръка по десният му крак и отклоних ръка наляво към ципа на дънките му,очаквайки нова целувка....-Еее за какви забавления ще си говорим?


Последната промяна е направена от Адриана Лима на Нед Май 08, 2011 4:01 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Руините на църквата над гробницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руините на църквата над гробницата   Руините на църквата над гробницата Icon_minitimeНед Май 08, 2011 3:50 pm

Очаквах нейната реакция да бъде нещо от сорта на бягство а тя каза:
-Явно не си толкова скучен,Еее за какви забавления ще си говорим?
След което усетих ръката и по дънките ми .. и сваляха ципа ..
-Явно и ти знаеш закакви забавления си мисля- отговорих и се усмихнах като се приближих и отново я целунах ..само че по-продължително
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Руините на църквата над гробницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руините на църквата над гробницата   Руините на църквата над гробницата Icon_minitimeНед Май 08, 2011 3:55 pm

-Явно и ти знаеш закакви забавления си мисля-каза и ме целуна.По продължително,което ме накара да изстена.Дръпнах се леко и махнах якето си,което спираше движенията ми.Целунах го и обвих врата му с ръце.Имаше невероятни устни,толкова плътни,а и така се целуваше...
-По дяволите-казах и се дръпнах.Погледнах го и попитах-На колко си?
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Руините на църквата над гробницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руините на църквата над гробницата   Руините на църквата над гробницата Icon_minitimeНед Май 08, 2011 4:01 pm

Тя обви ръцете си около врата ми и продължи да ме целува .. след което изтена и се обърна към мен.
-По дяволите .. На колко си? -леко се дръпна от мен ..
Целунах я бързо за да усетя отново нежните и устни. Леко отлепих устни и прошепнах - На 25 .. а ти?
Обгърнах я с ръцете си в очакване на отговор .. надявах се да не е малка .. ама и не изглеждаше такава.
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Руините на църквата над гробницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руините на църквата над гробницата   Руините на църквата над гробницата Icon_minitimeНед Май 08, 2011 4:12 pm

Целуна ме бързо след,което прошепна
-На 25 .. а ти?-прошепна и аз се усмихнах.Обви тялото ми с ръце и зачака отговора
-21...мм-казах и се притиснах към него.Прехапах устни и прокарах ръце по-коремът му.Надигнах се и леко захапах долната му устна.Погледнах го и зачакх действията му,за който бях сигурна,че ще ме влудят...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Руините на църквата над гробницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руините на църквата над гробницата   Руините на църквата над гробницата Icon_minitimeНед Май 08, 2011 4:16 pm

-21..мм- отговори тя с леко мъркане ... сложи си ръката на корема ми .. и ми захапа долната устна ..
Целунах я отново , но този път беше страстна и задълбочена целувка ..
Погледнах я в очите ... усмихнах се и бързо скочих от стената.. Исках забавление ... Обърнах се и с усмивка и подадох ръка да слезе
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Руините на църквата над гробницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руините на църквата над гробницата   Руините на църквата над гробницата Icon_minitimeНед Май 08, 2011 4:20 pm

Целуна ме страстнно,разбира се мислите ми почнаха да се върттят само около секс и страст.Той слезе с нечовешка грация от стената и ми подаде ръка.Погледнах го и прехапах устни.
-Ти не си човек!Сигурна съм,но в момента не мога да разсъждавам трезво такаче...-поех ръката му и скочих на земята.
-Къде отиваме?-попитах и се замисллих дали да не отскочим до къщата ми...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Руините на църквата над гробницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руините на църквата над гробницата   Руините на църквата над гробницата Icon_minitimeНед Май 08, 2011 4:24 pm

-Ти не си човек!Сигурна съм,но в момента не мога да разсъждавам трезво такаче...- каза тя
Тя пое ръката ми .. точно и на това се надявах .. След това когато тя скочи я поех и с другата си ръка . Тя допълни - Та къде отиваме?
-Права си.. Не съм човек - усмихнах се дяволито .. след което я притиснах към себе си и отново я целунах страстно.
-Отиваме там където ни отведе вятъра - отговорих аз като неспирах да я притискам към себе си
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Руините на църквата над гробницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руините на църквата над гробницата   Руините на църквата над гробницата Icon_minitimeНед Май 08, 2011 4:29 pm

-Права си.. Не съм човек.-усмихна се и ме притисна към себе си:
-Отиваме там където ни отведе вятъра!-отново ме притисна и се замислих.
-Какво си тогава?Не си като мен,щях да те усетя или да те познавам,значи..нещо друго.Вампир?Не много си топъл и страстен за вампир...Вълк?Върколак?Това ли е?-попитах и го целунах.Придърпах го към себе си,като тръгнах да лягам на земята.Дръпнах го да застане над мен и го погледнах в очите,след което почнах да целувам врата му.-Кажи ми красавецо...познах ли?
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Руините на църквата над гробницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руините на църквата над гробницата   Руините на църквата над гробницата Icon_minitimeНед Май 08, 2011 4:34 pm

Имаше много замислен вид след това: -Какво си тогава? - и започна да расъждава и да се опитва да познае какво съм .. след известно време каза:
-Вълк? Върколак? - погледна ме в очите и ме задърпа към земята . Застанах точно над нея и тя допълни -Кажи ми красавецо...познах ли?
Целунах я като се отпуснах върху нея .
-Позна - казах и допълних - Ами ти красавице какво си?
Усмихнах се като се надигнах леко.
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Руините на църквата над гробницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руините на църквата над гробницата   Руините на църквата над гробницата Icon_minitimeНед Май 08, 2011 4:43 pm

-Позна.Ами ти красавице какво си?-Попитаме след като се отпусна върху ми.Погледнах го и го целунах.
-НЕ какво,а каква...и не ти трябва да знаеш.-прошепнах и се притиснах към него.-Ангел...или бях-казах и леко се дръпнах при налетелите спомени....
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 107
Join date : 08.05.2011

Руините на църквата над гробницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руините на църквата над гробницата   Руините на църквата над гробницата Icon_minitimeНед Май 08, 2011 4:47 pm

Тя отговори с лек глас:
-НЕ какво,а каква...и не ти трябва да знаеш, Ангел или бях - след което се дръпна.
Наведох се целунах я и прошепнах - Няма да те разпитвам явно не ти се говори за това!.. Но все пак наистина красива си като ангел .
Вкопчих устни в нея . Харесвах я , тя не беше като другите .
Прокарах устни по шията и и продължих надолу като не спирах да я целувам .
Върнете се в началото Go down
Адриана Лима

Адриана Лима


Брой мнения : 101
Join date : 08.05.2011
Age : 29

Руините на църквата над гробницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руините на църквата над гробницата   Руините на църквата над гробницата Icon_minitimeНед Май 08, 2011 4:54 pm

- Няма да те разпитвам явно не ти се говори за това!.. Но все пак наистина красива си като ангел.-каза и впи устните си в мойте.Задъхах се,отговаряйки му на целувките,нещо в мен почна да гори.Той отедли устните си от мойте и почнада ме целува поврата и андало.НЕ спираше.Задъхвах се и се усмихвах в миговете в който дъхът му ме гъделичкаше.
-Бблагодаря ти.-прошепнах и прехапах устни...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Руините на църквата над гробницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руините на църквата над гробницата   Руините на църквата над гробницата Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Руините на църквата над гробницата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Къщата на вампирите от гробницата *частна колекция на колекционер*

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Love Bites :: Мистик Фолс :: Мистик Фолс-
Идете на: