Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love Bites

Sometimes Love Bites
 
ИндексFriendsПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Poll
Искате ли нов скин?
Да
Гората           - Page 3 I_vote_lcap100%Гората           - Page 3 I_vote_rcap
 100% [ 7 ]
Не
Гората           - Page 3 I_vote_lcap0%Гората           - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Все ми е едно!
Гората           - Page 3 I_vote_lcap0%Гората           - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7
Latest topics
» Facebook
Гората           - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:36 am by Elena Gilbert

» Катерина Денъхи
Гората           - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:35 am by Elena Gilbert

» Търси се семейство.
Гората           - Page 3 Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:34 pm by Constantine

» Руините на църквата над гробницата
Гората           - Page 3 Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:25 pm by Constantine

» Търся си другарче за РП.
Гората           - Page 3 Icon_minitimeВто Сеп 20, 2011 2:11 pm by Damon Salvator

» Дев Константин
Гората           - Page 3 Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:57 pm by Damon Salvator

» Фотошоп Манияк
Гората           - Page 3 Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:54 pm by Elena Gilbert

» Реклама на форуми и сайтове.
Гората           - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 9:39 pm by Emma Kathleen Lynch

» The Witch's Daughter from Paula Brackston
Гората           - Page 3 Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 7:24 pm by Damon Salvator

Top posters
Damon Salvator
Гората           - Page 3 I_vote_lcapГората           - Page 3 I_voting_barГората           - Page 3 I_vote_rcap 
Elena Gilbert
Гората           - Page 3 I_vote_lcapГората           - Page 3 I_voting_barГората           - Page 3 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Гората           - Page 3 I_vote_lcapГората           - Page 3 I_voting_barГората           - Page 3 I_vote_rcap 
Kaya Lourence
Гората           - Page 3 I_vote_lcapГората           - Page 3 I_voting_barГората           - Page 3 I_vote_rcap 
Alexandra Petrova
Гората           - Page 3 I_vote_lcapГората           - Page 3 I_voting_barГората           - Page 3 I_vote_rcap 
Селения Картър
Гората           - Page 3 I_vote_lcapГората           - Page 3 I_voting_barГората           - Page 3 I_vote_rcap 
Мат Уесли
Гората           - Page 3 I_vote_lcapГората           - Page 3 I_voting_barГората           - Page 3 I_vote_rcap 
Дейв Хендсъм
Гората           - Page 3 I_vote_lcapГората           - Page 3 I_voting_barГората           - Page 3 I_vote_rcap 
Джесика Алварадо
Гората           - Page 3 I_vote_lcapГората           - Page 3 I_voting_barГората           - Page 3 I_vote_rcap 
Сали
Гората           - Page 3 I_vote_lcapГората           - Page 3 I_voting_barГората           - Page 3 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Чет Ное 23, 2017 4:12 pm
Посетители
free counters
Администраторите:

 Деймън Салваторе (леееко заспалия създател)
 Гората           - Page 3 Somerhalder3

  Елена Гилбърт (досадната помощничка на създателя)
 Гората           - Page 3 Ml002



 

 Гората

Go down 
+5
Kierra Worsnop
Angelique West
Alessandra Stone
Бри Танър
Damon Salvator
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Xavier Deveraux
King of stage
King of stage
Xavier Deveraux


Брой мнения : 40
Join date : 11.06.2011

Гората           - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората    Гората           - Page 3 Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 5:09 pm

- Аз лично от теб не искам нищо. Но е факт, че е така. Нищо не е безплатно. Трябва да заслужиш. - той се изправи рязко, изтупа пръстта и боровите иглички, които бяха полепнали по дънките и блузата му и след като вече беше чист и представителен добави:
- И какво те накара да си мислиш, че изобщо искам да те познавам....Катрин. - попита Екзавиер и направи няколко големи крачки към пътеката.
- За твое сведение, нямам никакво такова желание. - изрече вампира и си тръгна.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Selfish Bitch
Selfish Bitch
Katherine Pierce


Брой мнения : 242
Join date : 01.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Гората           - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората    Гората           - Page 3 Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 5:16 pm

Погледнах го и казах:
- И какво къде удоволствието,ако си го заслужа?
Повдигнах вежда и допълних:
- По - лесно е да се вземе насила!
Подсмихнах се.
Той ме попита какво ме е накарало да си мисля,че иска да ме познава.Погледнах го,като леко наклоних главата си на една страна и казах:
- Искам да запомниш най - ужасния си кошмар!
Засмях се злобно и изчезнах в мрака.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Dark
Dark
Каролайн Форбс


Брой мнения : 80
Join date : 06.06.2011

Гората           - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората    Гората           - Page 3 Icon_minitimeВто Юни 14, 2011 11:46 am

Не знаех къде отивам или кога ще стигна. С всяка минута дъждът ставаше все по-силен и по-силен, а това ми харесваше изключително много. Накрая стигнах до някаква гора. Там беше тъмно, мрачно, тихо и зловещо. Усмихнах се доволно. Много обичах тези места. Бях се измокрила до кости но все пак, сега вече беше късно да се върна в къщи дори и да исках. Клекнах и докоснах земята, която беше съвсем мокра. Седнах под едно дърво и загледах силния дъжд.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Selfish Bitch
Selfish Bitch
Katherine Pierce


Брой мнения : 242
Join date : 01.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Гората           - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората    Гората           - Page 3 Icon_minitimeВто Юни 14, 2011 12:48 pm

Не ми се стоеше вкъщи,защото беше доста притискващо да гледаш как едри капки дъжд,падат от небето и бавно се стичат по прозорците.Бързо излязох навън,като мигновено стигнах до гората.Накапаха ме само една,две капки,защото малко забавих мигновеното тичане. В гората си беше доста тъмно, мрачно, тихо и зловещо,но аз обожавах такива места.Докато се разхождах забелязах едно русо момиче,което седеше под едно дърво.Застанах до дървото и казах:
- Здравей.
Усмихнах се с половин усмивка.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Dark
Dark
Каролайн Форбс


Брой мнения : 80
Join date : 06.06.2011

Гората           - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората    Гората           - Page 3 Icon_minitimeВто Юни 14, 2011 2:41 pm

Изведнъж се приближи някакво момиче.
- Чакай, чакай. Ти сега Елена ли си, Алекс ли си или... Има и друга двойничка? - попитах объркано. Всички си приличаха толкова много. Не очаквах че в такъв малък град, като Мистик Фолс, има толкова много двойници. Огледах небето. Май дъждът нямаше да спре скоро.
- Поне времето е хубаво - казах след няколко минути мълчание. Бях се измокрила страшно много и май беше най добре да се преоблека.
- Аз ще си ходя. - казах и тръгнах към къщата.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Гората           - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората    Гората           - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Гората
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Гората в Мистик Фолс
» Гората на вечното слънце.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Love Bites :: Мистик Фолс :: Мистик Фолс-
Идете на: