Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love Bites

Sometimes Love Bites
 
ИндексFriendsПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Poll
Искате ли нов скин?
Да
Гробището       - Page 3 I_vote_lcap100%Гробището       - Page 3 I_vote_rcap
 100% [ 7 ]
Не
Гробището       - Page 3 I_vote_lcap0%Гробището       - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Все ми е едно!
Гробището       - Page 3 I_vote_lcap0%Гробището       - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7
Latest topics
» Facebook
Гробището       - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:36 am by Elena Gilbert

» Катерина Денъхи
Гробището       - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:35 am by Elena Gilbert

» Търси се семейство.
Гробището       - Page 3 Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:34 pm by Constantine

» Руините на църквата над гробницата
Гробището       - Page 3 Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:25 pm by Constantine

» Търся си другарче за РП.
Гробището       - Page 3 Icon_minitimeВто Сеп 20, 2011 2:11 pm by Damon Salvator

» Дев Константин
Гробището       - Page 3 Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:57 pm by Damon Salvator

» Фотошоп Манияк
Гробището       - Page 3 Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:54 pm by Elena Gilbert

» Реклама на форуми и сайтове.
Гробището       - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 9:39 pm by Emma Kathleen Lynch

» The Witch's Daughter from Paula Brackston
Гробището       - Page 3 Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 7:24 pm by Damon Salvator

Top posters
Damon Salvator
Гробището       - Page 3 I_vote_lcapГробището       - Page 3 I_voting_barГробището       - Page 3 I_vote_rcap 
Elena Gilbert
Гробището       - Page 3 I_vote_lcapГробището       - Page 3 I_voting_barГробището       - Page 3 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Гробището       - Page 3 I_vote_lcapГробището       - Page 3 I_voting_barГробището       - Page 3 I_vote_rcap 
Kaya Lourence
Гробището       - Page 3 I_vote_lcapГробището       - Page 3 I_voting_barГробището       - Page 3 I_vote_rcap 
Alexandra Petrova
Гробището       - Page 3 I_vote_lcapГробището       - Page 3 I_voting_barГробището       - Page 3 I_vote_rcap 
Селения Картър
Гробището       - Page 3 I_vote_lcapГробището       - Page 3 I_voting_barГробището       - Page 3 I_vote_rcap 
Мат Уесли
Гробището       - Page 3 I_vote_lcapГробището       - Page 3 I_voting_barГробището       - Page 3 I_vote_rcap 
Дейв Хендсъм
Гробището       - Page 3 I_vote_lcapГробището       - Page 3 I_voting_barГробището       - Page 3 I_vote_rcap 
Джесика Алварадо
Гробището       - Page 3 I_vote_lcapГробището       - Page 3 I_voting_barГробището       - Page 3 I_vote_rcap 
Сали
Гробището       - Page 3 I_vote_lcapГробището       - Page 3 I_voting_barГробището       - Page 3 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Чет Ное 23, 2017 4:12 pm
Посетители
free counters
Администраторите:

 Деймън Салваторе (леееко заспалия създател)
 Гробището       - Page 3 Somerhalder3

  Елена Гилбърт (досадната помощничка на създателя)
 Гробището       - Page 3 Ml002



 

 Гробището

Go down 
+5
Stefan Salvator
Elena Gilbert
Katherine Pierce
Natalie Snake
Damon Salvator
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Гробището       - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището    Гробището       - Page 3 Icon_minitimeПон Май 30, 2011 10:52 pm

- Давай,красавице забоди го докрай,но гледай да улучих сърцето ми.Можеш да правиш каквото си искаш с мен,вече съм твой.Не защото си богиня,а защото проклет да съм ако съм срещал,по-възбуждаща жена.-Приближих се към нея,рискувах всичко.Хвърлих ризата си бях гол до кръста и толкова уязвим.Очаквах следващото ѝ действие,но явно и тя чакаше моето.Отново я целунах но този път беше нежно,със съвсем малко страст,за да ѝ покажа ,че съм способен и на двете ,ако все пак реши да не ме убие.
Върнете се в началото Go down
Кали
Hot Chick
Hot Chick
Кали


Брой мнения : 71
Join date : 30.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Гробището       - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището    Гробището       - Page 3 Icon_minitimeПон Май 30, 2011 11:06 pm

-Проклета да съм аз ако съм срещнала по-нахален тип - казах просто на шега. Когато свали ризата си погледът ми се плъзна по него. Оставих го да ме целуни и после до бутнах на земята и застанах върху него. Стисках кола в ръката си и замахнах към Дейв, но го забих в земята на сантиметри от него. Ръцете ми се спуснаха по мускулите му, след малко и устните ми. Той тръгна да ме докосва, но притиснах ръцете му към зелята и продължавах да прокървам езика си по гърдите и корема му.
-Хайде да те видим - казах му. Не пусках китките му, продължавах да го дразня с език и да засмуквам всяка част от полуголото му тяло.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Гробището       - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището    Гробището       - Page 3 Icon_minitimeПон Май 30, 2011 11:17 pm

За миг си помислих,че ще ме убие и щях да съм щастлив,да умра от ръката на тази жена.Но та се предаде.Не ми позволи да я докосвам,но нищо щеше, да дойде и моя ред.Оставих се да ме изучава с устни и ръце,простенах ,беше невероятна.Тя спря,за да ме погледне.
- Не спирай,Кали,ако сега спреш и ме оставиш така ,по-добре е да съм мъртъв !
Върнете се в началото Go down
Кали
Hot Chick
Hot Chick
Кали


Брой мнения : 71
Join date : 30.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Гробището       - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището    Гробището       - Page 3 Icon_minitimeПон Май 30, 2011 11:24 pm

Продължавах да разхождам устните си по цялото му тяло. Пуснах ръцете му и накрая с целувки се изкачих до врата му и прокарах езика си, като за известно време засмуках кожата му. Накрая спрях.
-Да ти е за спомен от мен известно време - казах за смучката и му намигнах, като се наведох и впих устни в неговите.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Гробището       - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището    Гробището       - Page 3 Icon_minitimeПон Май 30, 2011 11:43 pm

- О ,ще те помня красавице и след като белегът от теб избледнее-казах вече бях свободен ,оказах се отгоре и я зацелувах устните ,врата ,раменете гърдите.Нямах търпение,да я взема абсолютно гола в ръцете си ,за това бързо я освобождавах от дрехите ѝ.Преди да успее да протестира ,запуших сладките ѝ устни със своите.Ръцете ми обхванаха големите ѝ гърди които преливаха от шепата ми ,а пръстите ми се сключиха около връхчето ѝ,стиснах я леко,толкова колкото приятна тръпка да се разнесе по тялото ѝ,реакцията не закъсня,тя изстена,докато я целувах.Ръката ми си проправи път ,през бельото и се заигра с нея,от там извадих пръстите си мокри.
Върнете се в началото Go down
Кали
Hot Chick
Hot Chick
Кали


Брой мнения : 71
Join date : 30.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Гробището       - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището    Гробището       - Page 3 Icon_minitimeПон Май 30, 2011 11:50 pm

Тих издайнически стон се откъсна от гърлото ми.
-Ммм, Дейв.. - стенех името му, докато ме докосваше и караше приятни тръпки да обхождат тялото ми. Знаеше какво правеше, усещах че до края на нощта щеше да ме докара до лудост, да накара тялото ми да трепери, да крещя за още. Това се случваше рядко, да остана напълно задоволена, но изглежда Дейв щеше да компенсира и за някои минали пъти. Ръцете ми се спуснаха надолу и напипах колана му. След малко панталоните му се оказаха на захвърлени на земята, а аз го желаех все повече с всяка изминала секунда.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Гробището       - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището    Гробището       - Page 3 Icon_minitimeВто Май 31, 2011 12:06 am

- Ти си толкова дива ,когато не искаш да ме убиваш -заядох я.но не я оставих да ми отговори,защото този път устните ми тръгнаха да изучават тялото ѝ,вече бе абсолютно гола и повече от готова.Но реших да я подразня още малко.Целувах гърдите и леко ги захапвах,в най-чувствителната им част,тя извика.Това ме стимулира,да продължа надолу, по корема ѝ и между бедрата,но първо целунах краката ѝ,като постепенно,се качвах нагоре,но нарочно избягвах онова място ,където знаех,че ще полудее.Когато виждах ,че почва да се ядосва я засмуках,между бедрата леко я гризнах и ближех,щях да я докарам до върха и без да ѝ прониквам.Не я исках ядосана макар,че беше толкова красива ,беше и опасна ,беше цяло чудо ,че бях още жив ,а не на парчета и си играех с нея.
Върнете се в началото Go down
Кали
Hot Chick
Hot Chick
Кали


Брой мнения : 71
Join date : 30.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Гробището       - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището    Гробището       - Page 3 Icon_minitimeВто Май 31, 2011 6:34 am

Вече и двамата бяхме напълно голи, когато чак ми направи впечатление че сме на гробището по дяволите!
-А пък ти си си див по всяко време - казах му.
Мамка му, знаеше как да накара една жена да го желае, трябваше да му го призная. Играеше си с мен, караше ме да стена от удоволствието, което усилваше чувството, че го искам тук, сега и веднага. Но значи щяхме да си играем. След малко, когато отново тръгна да разхожда устните си по тялото му се преобърнах и застанах над него.
-Не е хубаво да си играеш с мен - казах и го целунах. Една страстна и разкрепостена целувка. Езикът ми се заигра с неговия, леко захапвах устните му. Спуснах целувките си към корема му. Щом той можеше да си играе, но и аз можех, друг е въпросът че досега не го бях показала. Обхванах нежно членът му с ръка, като няколко пъти я прокарах по дължината му, докато езикът ми палаво се разхождаше по гърдите му, но бавно продължавах да го разхождам по тялото му, докато скоро устните не замениха ръката ми. Искаше игрички, добре, така да бъде.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Гробището       - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището    Гробището       - Page 3 Icon_minitimeВто Май 31, 2011 8:12 pm

Тя беше невероятна,сякаш отгатваше най-перверзните ми желания и ги изпълняваше.Стенех в ръцете ѝ,бях решил,аз да я побъркам,но сега май,щеше да е обратното.Устните ѝ,бяха горещи и ме изгаряха ,ръцете ѝ търсещи и точни.
- Магьосница си ...-простенах.Наслаждавайки се на ласките ѝ,с всичките си сетива.Обърнах я ,обичах да съм отгоре,макар,че щях да и дам после ,да ме води,проникнах ѝ и сякаш се озовах в друг свят всичко в нея пулсираше и ме обсебваше,а топлината ѝ,топлина ли,направо горещина,като в пещ,как можех да издържа и да я задоволя,преди да съм се предал.Напрегнах се и се задвижих в нея,исках бавно и чувствено,на не можех всичко в нея ме караше да забързвам,тя не беше чуплива и аз се възползвах от това.Движех се с вампирска скорост в нея и попаднахме и двамата в друга реалност.
Върнете се в началото Go down
Кали
Hot Chick
Hot Chick
Кали


Брой мнения : 71
Join date : 30.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Гробището       - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището    Гробището       - Page 3 Icon_minitimeВто Май 31, 2011 8:28 pm

-Ммм.. богиня съм - казах на шега и потърсих устните му. Целунах го, заглушавайки стенанията си с тази целувка. Когато проникна в мен не сдържах насъбралата се в мен страст и едва не извиках от удовлствие. Притиснах тялото си до неговото и го целунах по врата, като тихо изстенах. Задвижи се в мен с вампирска скорост, чувствайки как с всяка секунда ме докарва до лудост.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Гробището       - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището    Гробището       - Page 3 Icon_minitimeВто Май 31, 2011 10:49 pm

Тя започна ,да отпуска ,емоциите си ,да стенеше шумно ,дори да крещи.А аз щях ,да се побъркам,тази жена беше огън и ме изгаряше целия и на всякъде.Движенията ,вече излизаха от контрол,всяка друга ,до сега да е сериозно наранена,но не и тя ,беше издръжлива ,както и аз за това можехме да се наслаждаваме ,на чувството да си на ръба,на абсолютното удоволствие,дълго време.
Върнете се в началото Go down
Кали
Hot Chick
Hot Chick
Кали


Брой мнения : 71
Join date : 30.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Гробището       - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището    Гробището       - Page 3 Icon_minitimeВто Май 31, 2011 10:58 pm

Емоциите бошуваха в мен безспирно. Точно когато бяхме на ръба, забавяхме темпото отново и отново. Накрая удоволствието щеше да е незаменимо. Може би не сгреших, че си позволих да прекарам с него тази нощ. Беше уверен във всяко едно свое действие. Доставяше ми удоволствие, каквото дори някои инкуби не бяха способни да ми дадат. Наслаждавахме се докрай на слъдострастната ни игричка, като извличахме възможно най-голямото удоволствие.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Гробището       - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището    Гробището       - Page 3 Icon_minitimeВто Май 31, 2011 11:07 pm

Излязох от нея,тя започна да протестира ,но беше само за да я разпаля с устни,не че не беше,но исках още.Така,че когато влязох отново,тя полудя.Малко след това чух викът ѝ и знаех ,че е достигнала върхът си.Отпуснах се ,сега вече можех и аз да достигна своя.Не отне много.Даже се ,чудех ,как в тази толкова възбуждаща ,жена съм изкарал толкова много.Отпуснах се ,до върху нея,но помислих ,че може би и тежа и я обърнах така ,че тя да е отгоре,за ад може спокойно да си почине ,на гърдите ми ,без да излизам от нея.
- Е не бях ,чак толкова лош нали ?-казах и я целунах нежно.
Върнете се в началото Go down
Кали
Hot Chick
Hot Chick
Кали


Брой мнения : 71
Join date : 30.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Гробището       - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището    Гробището       - Page 3 Icon_minitimeВто Май 31, 2011 11:14 pm

Оргазмът ме връхлетя с пълна сила и скоро стоновете ми се превърнаха в отчетливи викове. Заля ме вълна на удоволствие след разтърсващия край.
-Даже никак - казах му със задъхан глас и се усмихнах.Отпуснах се на силните му гърди и го целунах, като задълбочих целувката и палаво се заиграх с езика му. Когато с нежелание откъснах устните си от неговите го погледнах.
-Не било лошо да си толкова упорит - казах и се зясмях.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Гробището       - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището    Гробището       - Page 3 Icon_minitimeСря Юни 01, 2011 8:09 pm

- Не е ,стига да останеш жив,честно ,да ти кажа ,мислех,че може да ме убиеш и въпреки това ,бях готова на това и продължих,надявах се да не си имунизирана тотално срещ учарът ми.Но май не е упоритост ,а глупост -засмях се.Погалих нежното възвишение на гърдите ѝ и леко прокарах устни ,по вратът ѝ,като за миг си замислих,колко ще е вкусна кръвта ѝ,но бързо се отказах от тази мисъл,ако до сега не ме беше убила,ако я ухапех със сигурност щеше да го стори.Зачудих се кой ли ,ден щях да си намеря смъртта,с жена която не би искала да е с мен ,но разсеях тази мисъл,за сега бях неустоим,надявах се и занапред да е така.
Върнете се в началото Go down
Кали
Hot Chick
Hot Chick
Кали


Брой мнения : 71
Join date : 30.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Гробището       - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището    Гробището       - Page 3 Icon_minitimeСря Юни 01, 2011 8:25 pm

Засмях се.
-Имунизирана срещу чара ти? Много си самонадеян - казах му. Докато прокарваше устните си по врата му тих стон се откъсна от устните ми.
-Не си го и помисляй - казах на Дейв.
-Защото ако го направиш.. не зная дали си чувал, но и аз обичам да пия кръва на жертвите си - казах и повдигнах вежда.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Гробището       - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището    Гробището       - Page 3 Icon_minitimeСря Юни 01, 2011 9:01 pm

Тя сякаш прочете мислите ми.
- Не се безпокой скъпа ,не бих наранил нежната ти кожа иначе ако желаеш ти може да пиеш от мен.Това ми доставя удоволствие.-усмихнах се и продължих да я целувам.Бях ненаситен ,за тялото ѝ,толкова нежно и деликатно,но със стаена сила,върху моето.Целунах пак коремчето ѝ исе върнах на устните ѝ,преди да съм се заиграл наново с нея.
- Можеш да вземеш всичко ,от мен красавице,казах ти ,твой съм.
Върнете се в началото Go down
Кали
Hot Chick
Hot Chick
Кали


Брой мнения : 71
Join date : 30.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Гробището       - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището    Гробището       - Page 3 Icon_minitimeСря Юни 01, 2011 9:05 pm

Измърках нежно, докат опрокарваше езика си по тялото ми.
-Ще е изненада - казах му. Аз самата не знаех дали исках да пия от него. Обикновено това да пия кръв от някой, означаваше че след малко ще го убия, а него не мислех да го убивам в никакъв случай. Такъв талант не може да се погуби..
-Когато най-малко очакваш.. - казах му и целунах врата му, като леко го захапах, само колкото да усети, не и до кръв.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Гробището       - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището    Гробището       - Page 3 Icon_minitimeСря Юни 01, 2011 9:47 pm

- Съгласен съм обичам изненадите -предизвиквах я,знаех,че мога да си изпатя,но тази жена ме караше ,да съм безразсъден.Продължавах да я целувам,кога щях,да ѝ се наситя ? Но изглежда ,че и на нея и харесваха целувките ми ,защото замърка като послушно котенце,а всъщност беше тигрица ,дива и опасна.
Върнете се в началото Go down
Кали
Hot Chick
Hot Chick
Кали


Брой мнения : 71
Join date : 30.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Гробището       - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището    Гробището       - Page 3 Icon_minitimeСря Юни 01, 2011 9:54 pm

Подсмихнах се леко. Целунах го, като след секунди стегнах до врата му отно, но този път го захапах и пийнах от кръвта му.
-Ммм, вкусен си - казах му. А аз може би не бях такава егоистка.
-И си много секси - казах му, като го погледнах, погледът ми се плъзна по тялото му и преханах устни до кръв и го целунах. Ето начин и той да опита моята кръв..
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Гробището       - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището    Гробището       - Page 3 Icon_minitimeСря Юни 01, 2011 10:29 pm

Тя ме ухапа ,макар и много нежно пи,малко ,но за чувствам зъбите ѝ ,в мен ,беше невероятно чувство.Даже исках да остане по задълго.Но тя знаеше,че може да ме нарани и не искаше да го стори.Ухапа се и ме целуна ,нейната кръв предизвика експлозия в сетивата ми,толкова дива ,че я обърнах под мен и отново навлязох в нея,ако не искаше щеше да ме отблъсне,но нещо ми подсказваше ,че и тя го иска,също толкова силно ,колкото и аз.
Върнете се в началото Go down
Кали
Hot Chick
Hot Chick
Кали


Брой мнения : 71
Join date : 30.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Гробището       - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището    Гробището       - Page 3 Icon_minitimeСря Юни 01, 2011 10:36 pm

Когато проникна отново в мен, сякаш онази по-дива моя част се завърна. Тихи , и накои не чак толково тихи стонове се откъсваха от устните ми. Стенех името му, а ръцете ми баво и изгарящо се спускаха по всяко една кътче от тялото му. Явно беше ненаситен, но не можех да го упреквам. Нима аз не бях, а в момента го желаех до болка. Знаеше перфектно какво прави и как са го прави, за да докара една жена до върховното удоволствие. Притистах тялото си в неговото, като леко потреперих от удоволствие и устните ми потърсиха неговите, за една страстна и доста настойчиве и продължителна целувка.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Гробището       - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището    Гробището       - Page 3 Icon_minitimeСря Юни 01, 2011 10:51 pm

Не можех да спра да я целувам,по устните врата,раменете и гърдите ,карах я да се извива ,да им доставя удоволствие,както и за на нея.Нямаше такава жена ,пещта ѝ беше жарава,а аз съвсем доброволно ,бях готов да изгоря.Движех се бързо в нея и я усещах как пулсира,как се стяга,как ме обгръща,как мозъка ми разпилява и тялото ми на пепел превръща.
Върнете се в началото Go down
Кали
Hot Chick
Hot Chick
Кали


Брой мнения : 71
Join date : 30.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Гробището       - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището    Гробището       - Page 3 Icon_minitimeСря Юни 01, 2011 11:07 pm

Чувствах го с всяка част от тялото си, по която удоволствието се разливаше. Той беше невероятен и с всяка изминала секунда се радвах, че е бил по-упорит, а аз не чак толкова колкото него. Пръстите ми се впиваха в кожата му нежно, а устните ми слудваха извивките на врата и гърдите му. От време на време съвсем леко захапвах врата му, но без да му оставям белези. Веописумо удоволствие бошуваше в мен, а с този невероятен мъж бе единствено и амо въпрос на време то да вземе връх.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Гробището       - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището    Гробището       - Page 3 Icon_minitimeСря Юни 01, 2011 11:25 pm

Чувствах я ,как беше близо пак до края,но щях да я измъча исках да я чувствам дълго време ,за това забави ,чух лекото ръмжене от устните ѝ,но го подтиснах с целувки.
- Няма да ти дам,този път ,толкова бързо удовлетворение,ще те поизмъча-шепнех на ухото ѝ и леко я гризнах ,след което близнах и духнах.Тя цялата потрепери,постепенно отново ускорих,но точно когато щеше да достигне края,отново спирах и забавях,тя ръмжеше и искаше своето ,но аз бях склонен да я дразня ,до лудост.Докато не се почувства ,че ще умре ,ако не свърши.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Гробището       - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището    Гробището       - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Гробището
Върнете се в началото 
Страница 3 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Гробището

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Love Bites :: Мистик Фолс :: Мистик Фолс-
Идете на: