Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love Bites

Sometimes Love Bites
 
ИндексFriendsПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Poll
Искате ли нов скин?
Да
Плажната ивица I_vote_lcap100%Плажната ивица I_vote_rcap
 100% [ 7 ]
Не
Плажната ивица I_vote_lcap0%Плажната ивица I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Все ми е едно!
Плажната ивица I_vote_lcap0%Плажната ивица I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7
Latest topics
» Facebook
Плажната ивица Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:36 am by Elena Gilbert

» Катерина Денъхи
Плажната ивица Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:35 am by Elena Gilbert

» Търси се семейство.
Плажната ивица Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:34 pm by Constantine

» Руините на църквата над гробницата
Плажната ивица Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:25 pm by Constantine

» Търся си другарче за РП.
Плажната ивица Icon_minitimeВто Сеп 20, 2011 2:11 pm by Damon Salvator

» Дев Константин
Плажната ивица Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:57 pm by Damon Salvator

» Фотошоп Манияк
Плажната ивица Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:54 pm by Elena Gilbert

» Реклама на форуми и сайтове.
Плажната ивица Icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 9:39 pm by Emma Kathleen Lynch

» The Witch's Daughter from Paula Brackston
Плажната ивица Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 7:24 pm by Damon Salvator

Top posters
Damon Salvator
Плажната ивица I_vote_lcapПлажната ивица I_voting_barПлажната ивица I_vote_rcap 
Elena Gilbert
Плажната ивица I_vote_lcapПлажната ивица I_voting_barПлажната ивица I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Плажната ивица I_vote_lcapПлажната ивица I_voting_barПлажната ивица I_vote_rcap 
Kaya Lourence
Плажната ивица I_vote_lcapПлажната ивица I_voting_barПлажната ивица I_vote_rcap 
Alexandra Petrova
Плажната ивица I_vote_lcapПлажната ивица I_voting_barПлажната ивица I_vote_rcap 
Селения Картър
Плажната ивица I_vote_lcapПлажната ивица I_voting_barПлажната ивица I_vote_rcap 
Мат Уесли
Плажната ивица I_vote_lcapПлажната ивица I_voting_barПлажната ивица I_vote_rcap 
Дейв Хендсъм
Плажната ивица I_vote_lcapПлажната ивица I_voting_barПлажната ивица I_vote_rcap 
Джесика Алварадо
Плажната ивица I_vote_lcapПлажната ивица I_voting_barПлажната ивица I_vote_rcap 
Сали
Плажната ивица I_vote_lcapПлажната ивица I_voting_barПлажната ивица I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Чет Ное 23, 2017 4:12 pm
Посетители
free counters
Администраторите:

 Деймън Салваторе (леееко заспалия създател)
 Плажната ивица Somerhalder3

  Елена Гилбърт (досадната помощничка на създателя)
 Плажната ивица Ml002



 

 Плажната ивица

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Kaya Lourence
Sweet Bitch
Sweet Bitch
Kaya Lourence


Брой мнения : 212
Join date : 19.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 6:39 am

Плажната ивица


Беше ми адски скучно днес. За да се поразсея тръгнах към морето. Разхождах се боса по плажната ивица и гледах как вълните се блъскаха на брега. След известно време ходейки се отегчих и седнах на пясъка. Гледах безкрайното море и се чудех какъв ли е светът под водата. След около половин час усетих присъствие но не от човек. Останах на мястото си без да помръдна. Но любопитството ме караше да полудявам. Обърнах глава и видях някакъв мъж. Беше секси...не отделих поглед от него докато той не се приближи.
-Здравей..-казах аз и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
http://true-diaries-rpg.bulgarianforum.net/
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 6:03 pm

Поредният скучен ден ,реших да се разходя,обичах плажа ,особено точно тук ,където беше относително спокойно.Обичах плисъкът на вълните и силата в която се разбиваха в скалите,вече вълнуващо.Мирисът на море ,също беше сред любимите ми неща.Взирах се в хоризонта ,когато усетих чуждо присъствие,вампир ,безсъмнено ,приближих се ,тя също ме усети и се обърна.Усмихнах ѝ се
- Здравей -казах,отвръщайки на поздрава ѝ и се загледах в нея с преценяващ поглед.
Върнете се в началото Go down
Kaya Lourence
Sweet Bitch
Sweet Bitch
Kaya Lourence


Брой мнения : 212
Join date : 19.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeНед Юни 05, 2011 5:00 pm

-А ти си?
Попитах малко нахално и се засмях.
Мъжът беше висок строен и отнякъде ми беше познат.
-Познаваме ли се?-попитах като го погледнах.
Върнете се в началото Go down
http://true-diaries-rpg.bulgarianforum.net/
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeНед Юни 05, 2011 6:26 pm

- Името ми е Дейв,а дали се познаваме не мисля,щях да запомня такова хубаво момиче-усмихнах се леко.Проследих погледът ѝ ,който ме оглеждаше,а с също го направих,момичето беше високо ,с дълга руса коса и светло сини очи.Косите ѝ се развяваха от вятъра ,а на фона на слънцето приличаше на ангел,тя леко ми се усмихваше.
- Ще ми кажеш ли твоето име или трябва да отгатна ?-казах и седнах до нея.
Върнете се в началото Go down
Kaya Lourence
Sweet Bitch
Sweet Bitch
Kaya Lourence


Брой мнения : 212
Join date : 19.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeНед Юни 05, 2011 6:46 pm

-Ами със сигурност няма да можеш да отгатнеш..-засмях се.
-Аз съм Спенсър. Приятно ми е.-усмихнах се и подадох ръката си.
Дейв изглеждаше наистина добре. Но единственото в което се заглеждах бяха дълбоките му черни очи. И след секунди взиране взех че го казах на глас.
-Имаш красиви очи.-каква глупачка съм..сигурно ще ме помисли за някоя луда. Но все пак изразявах мнение. Какви ги мисля ... ще говоря за друго.
-Ъм от кога си вампир?-попитах за да сменя темата.
Върнете се в началото Go down
http://true-diaries-rpg.bulgarianforum.net/
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeНед Юни 05, 2011 7:08 pm

- Откъде си сигурна,може това да ми е дарбата ?-засмях се ,но се радвах,че ми каза името си ,да може би нямаше наиситна да отгатна.Каза че имам красиви очи и се притесни,че го е казала на глас.
- Ти също и не само очите,приличаш на ангел,на тази светлина.-Ох и за се разприказвах много,но пък беше самата истина.
- От кога съм вампир,сигурно усещаш,че съм още млад ,а ти си древна,мога да те усетя,със всяка частица на тялото си.Малко по малко от век и половина съм-усмихнах ѝ се.Надявах се да не се възползва от силата си нечестно.
Върнете се в началото Go down
Kaya Lourence
Sweet Bitch
Sweet Bitch
Kaya Lourence


Брой мнения : 212
Join date : 19.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeВто Юни 07, 2011 6:43 pm

Оо комплимент..
-Благодаря.-усмихнах се.
Все още само на век и половина!? Ах ако ме ядоса наистина ще стане много страшно.
-Амии разкажи ми нещо интересно за себеси...-погледнах в дълбоките му очи и сякаш се изгубих някъде там.
Върнете се в началото Go down
http://true-diaries-rpg.bulgarianforum.net/
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeСря Юни 08, 2011 9:06 pm

- Какво точно искаш да научиш,не обичам да говоря пред непознати-Това си беше недвусмислена покана.Знаех ,че рискувам много ,но аз си бях такъв хазартен тип.Тя беше близо ,аз само още малко скъсих разкаянието и я целунах.Целувката ми бе завладяваща,страстна и нежна ,за да и покажа колко хубаво,може да ѝ е,ако се поддаде на импулса.
Върнете се в началото Go down
Kaya Lourence
Sweet Bitch
Sweet Bitch
Kaya Lourence


Брой мнения : 212
Join date : 19.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeЧет Юни 09, 2011 2:53 pm

-Ами искам да знам колкото да те опозная..-казах и се усмихнах.
След малко той се приближи до мен и ме целуна. Целувката му беше страстна, нежна и настойчива. Но беше кратка.
-Ъм познаваме се от 1 час.-засмях се леко. Настъпи кратка пауза и казах.-Но на кого му пука.-засмях се прехапах устни и го целунах бързо. Близостта му ме възбуждаше още повече.
Върнете се в началото Go down
http://true-diaries-rpg.bulgarianforum.net/
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 9:05 pm

Усмихна ѝ се,с онази моя усмивка ,която жените смятаха за неустоима.
- Да на кой му пука,на мен поне,не -казах и отново я целунах.Дръпнах я в прегръдките си и започнах да си играя,с косата ѝ.
- Е сладуранке ,какво следва от тук нататък ,какво още искаш да ме питаш ?-Усмихнах се ,надявах се ,да е приключила с въпросите и да си прекараме времето по-приятно от това,да се питаме разни неща и да разкриваме други,които не искахме.Усещах силата ѝ,тя пълзеше ,като ток по кожата ми ,не трябваше да я дразня,за това не бях твърде настоятелен.Трябваше и тя да го желае.
Върнете се в началото Go down
Kaya Lourence
Sweet Bitch
Sweet Bitch
Kaya Lourence


Брой мнения : 212
Join date : 19.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeНед Юни 12, 2011 8:43 am

Усмивките на Дейв ме пленяваха. Бяха толкова топли и чаровни. Определено никоя жена неможе да му откаже. Започна да си играе с косата ми.
-Какво още да те питам ли?! Чакай да помисля..-засмях се и казах.- О боже кого заблуждавам та аз не си падам по приказките. Това е просто тема на разговор. Аз съм по действията не по разговорите.-усмихнах се перверзно и го целунах.
Върнете се в началото Go down
http://true-diaries-rpg.bulgarianforum.net/
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 10:32 pm

- Това ми харесва-казах ,като засмуках устните и по-страстно.
- Аз също предпочитам действията -казах много значително,след което пак и се усмихнах.Погалих нежната и коса ,а пръстите ми ,се насочиха към презрамките ,леко ги повдигнах,но само за да я целуна по-рамото.Не исках да бързам.Отделих устните си от рамото ѝ,само а да ги върна върху нейните.Устата и беше сладък мед и аз я похищавах със страст и нежност,едновременно.
Върнете се в началото Go down
Kaya Lourence
Sweet Bitch
Sweet Bitch
Kaya Lourence


Брой мнения : 212
Join date : 19.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeПет Юни 17, 2011 9:07 am

Той ме целуна по рамото....Беше много нежен.
След малко отделих устните си от неговите и прокарах пръсти по ръцете му. Откопчах първите две копчета на ризата му и го целунах.
-Да продължавам ли с другите копчета?-усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
http://true-diaries-rpg.bulgarianforum.net/
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeПон Юни 20, 2011 11:50 pm

- Искаш ли ,да продължиш ?-провокирах я.беше сладка и ми харесваше вкусът на устните ѝ.Но дали я го искаше ,не се познавахме."Ама какво ти става Дейв ? "запита един вътрешен глас."Кога това е имало значение за теб ?"Усмихнах се дяволито.
- И какво ако кажа,че искам да продължиш ?-засмях се и загалих нежната ѝ коса.
Върнете се в началото Go down
Kaya Lourence
Sweet Bitch
Sweet Bitch
Kaya Lourence


Брой мнения : 212
Join date : 19.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeПет Юли 01, 2011 9:09 am

Ах тези думи как не ги обичам.
"- И какво ако кажа,че искам да продължиш ?" каза Дейв а аз се усмихнах и се отдалечих мъничко от него. Свалих блузата и панталоните си.
-Ела да ми помогнеш за останалото.-засмях се.
Хвърлих дрехите си настрана и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
http://true-diaries-rpg.bulgarianforum.net/
Sponsored content





Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Плажната ивица
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Love Bites :: Мистик Фолс :: Мистик Фолс-
Идете на: