Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!

Love Bites

Sometimes Love Bites

ИндексFriendsВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Poll
Искате ли нов скин?
Да
100%
 100% [ 7 ]
Не
0%
 0% [ 0 ]
Все ми е едно!
0%
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7
Latest topics
» Facebook
Нед Сеп 02, 2012 12:36 am by Elena Gilbert

» Катерина Денъхи
Нед Сеп 02, 2012 12:35 am by Elena Gilbert

» Търси се семейство.
Сря Сеп 21, 2011 3:34 pm by Constantine

» Руините на църквата над гробницата
Сря Сеп 21, 2011 3:25 pm by Constantine

» Търся си другарче за РП.
Вто Сеп 20, 2011 2:11 pm by Damon Salvator

» Дев Константин
Пон Сеп 19, 2011 3:57 pm by Damon Salvator

» Фотошоп Манияк
Пон Сеп 19, 2011 3:54 pm by Elena Gilbert

» Реклама на форуми и сайтове.
Нед Сеп 04, 2011 9:39 pm by Emma Kathleen Lynch

» The Witch's Daughter from Paula Brackston
Сря Авг 31, 2011 7:24 pm by Damon Salvator

Top posters
Damon Salvator

Elena Gilbert

Katherine Pierce

Kaya Lourence

Alexandra Petrova

Селения Картър

Мат Уесли

Дейв Хендсъм

Джесика Алварадо

Сали

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Чет Ное 23, 2017 4:12 pm
Посетители
free counters
Администраторите:

Деймън Салваторе (леееко заспалия създател)

Елена Гилбърт (досадната помощничка на създателя)

Share | 

Хотел "Square"

Go down 
АвторСъобщение
Damon Salvator
Admin
Admin

Брой мнения : 612
Местожителство : In ThE dArK

ПисанеЗаглавие: Хотел "Square"   Сря Юни 01, 2011 1:57 pm

Хотел Square е 5-звезден бутиков хотел в Париж срещу Айфеловата кула. Той предлага елегантни стаи и апартаменти с климатик, телевизор с плосък екран с международни канали и безплатен Wi-Fi.

Стаите за гости и апартаментите предлагат мраморна баня и Hi-Fi стерео със CD плейър.

Ресторант Zebra Square предлага креативни ястия, в които се сливат традиционата и модерната кухни.

Гостите могат да релаксират в двете лаундж зони пред големите телевизори с плазмен екран с кабелни канали. При предварителна заявка салонът може да се използва за частни тържества.

Спа Nuxe в хотел Square предлага разнообразие от здравословни и отпускащи процедури .

Spoiler:

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://love-bites.bulgarianforum.net
Селения Картър

Брой мнения : 151

ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Square"   Съб Юни 04, 2011 6:22 pm

Стигнахме хотела с големи мъки. Не стига, че ми се спеше ужасно и едва издържах да не се просна на земята, ами и заваля дъжд. Влязох в хотела мокра и зъзнеща, Клаус беше само мокър. Взехме си стая и се качихме, като мъкнехме след себе си купища багажи. Планирахме да останем повечко и да се откъснем от действителността. Да прекараме време само за нас двамата.
Отворих вратата на стаята и седнах на леглото като отроних тиха въздишка. Трябваше да оправям багаж, а сега въбоще не ми бе до това. Бях мокра и единственото, което исках е да махна тези дрехи от себе си. Съблякох се без да осъзнавам, че вампира и до мен и вижда всичко. Когато останах само по бельо го погледнах и наведох глава засрамено. Как можех да я свършва такава. Понечих да се облека...

See The Thing about Life Is That Its
Its Just Too Short
Leave The Best behind and Only Then Youll Find Theres More to Life than You First Thought

Вижте профила на потребителя
Клаус

Брой мнения : 64

ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Square"   Съб Юни 04, 2011 6:30 pm

Селения, може би, се притесни от присъствието ми, затова преди да се облече, аз я спрях. Прегърнах я и казах:
-Няма от какво да се притесняваш, все пак това съм аз. Обаче ако искаш ще изляза. О, съжалявам, че те намокрих. - казах аз отделяйки се от нея. Отидох до прозореца и казах:
-Времето е ужасно... - оставих изречението недовършено. - ОК. Оставям те да се облечеш на спокойствие. Аз ще съм в банята и ще се опитам да се преведа в що-годе нормален вид. - казах аз и след като целунах приятелката си, понечих да тръгна към банята...
Селения Картър

ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Square"   Съб Юни 04, 2011 6:33 pm

Хванах ръката му и през цялото ми тяло премина електричен ток, разтърсващ до основи.
-Не ме оставяй...сама-последанта дума измънках, защото устните ми се бяха впили в неговите, жадни за страст, за любов. Целувката бе дълга и продължителна. Езиците ни играеха своя любовен танц. Усетих страстта, която извираше от мен, чудех се как се чувства Клаус.

Its Just Too Short
Leave The Best behind and Only Then Youll Find Theres More to Life than You First Thought

Клаус

ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Square"   Съб Юни 04, 2011 6:44 pm

Целувката бе страстна и продължителна. Още преди да осъзнае, вдигнах Селения във въздуха и с няколко завъртания, те се озова на мекото легло. Настаних се до нея и започнах да я целувам, влагайки огромна доза страст във всяка една целувка и милувка.
Токът на конвулси минаваше по тялото ми, а устните ми танцуваха по нежната кожа на момичето. Скоро си спомних, че съм с мократа риза и с голямо нежелание, отделяйки се от Селения, казах:
-Това няма да ми трябва. - и с едно невидимо движение на ръката, мократа ми риза изчезна от тялото и се озова на пода.
-Нямаш... идея колко много.... те обичам. - казах на Селения на пресекулки, преди устните ми отново да зашарят по прекрасната й кожа.
Макар навън времето да бе ужасно, аз се чувствах страхотно, особено щом Селения беше до мен... Не можех да си представя какво щеше да е, ако я нямаше.
Тя бе смисълът на живота ми, който няма да свърши...Бе диаманта в короната ми, центъра на вниманието ми... Изворът на любовта ми.
Без нея съществуването ми би било немислимо... и неописуемо.
Устните ми шареха по нежната кожа, а ръцете ми - по гърба й, следвайки гръбначния стълб на момичето.
Всяка извивка... всяка вдлъбнатина... Изучих и запомних всеки един детайл от това прекрасно тяло, което сега бе до мен.
Селения Картър

ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Square"   Съб Юни 04, 2011 6:50 pm

Устните му ме подлудяваха, изучаваха всяка частица от тялото ми. От устине ти ми се отдели стон, последван от още един и още един. Последвах примера на Клаус и с нежни целувки покрих голата плът. Усещах, че му влия и продлъжих като на места леко го захапвах. Той не ми оставаше длъжен и ме докарваше до полуда. Езикът му премина по шията ми и се насочи надолу. Устните ми бяха свободни и тихочко промълвих, защото знаех, че ще ме чуе.
-Обичам те...
Тва, което исках да кажа бе заглушено от стоновете ми, до които бе докарваше този вампир. Погледнах го палаво, като прехапах устни, и бавно свалих останалите дрехи по тялото ми като наблядавах изражението му.

Its Just Too Short

Клаус

ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Square"   Съб Юни 04, 2011 7:00 pm

Отново закачих онова си глуповато изражение, докато Селения се разсъбличаше пред очите ми. Засмях се и бавно започнах да свалям колана си и тъкмо дойде кулминационния момент, когато от банята се чу шум. "Николас" - познавах миризмата на създателя си. Обърнах се към Селения и й казах, бързо се скрий във другата стая и се заключи:
-Tandem occur suras, Klaus ... - започна да говори на латински Николас.
-Abite illuc! Dirty spuria! - изкрещях му и последва сбиването, което за щастие бързо приключи, защото след като ме одраска лекичко с камата си, Николас избяга.
-
Nec ultra reversus Hic si velis interficiat vos! - изкрещях след него и казах на Селения:
-Може да влезеш, безопасно е. А и май разбрах кой е убиецът от виденията ти. - казах на Селения и я прегърнах в опит да я успокоя:
-Докато си с мен, не може да те пипне и пръст.
Селения Картър

ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Square"   Пон Юли 11, 2011 12:17 pm

Отворих вратата на стаята и мислено си припомнях най-бързото и ефикасно заклинание сращу натрапника. Оказа се, че няма нужда. Беше си тръгнал. Това бе създателят на Клаус и доколкото разбрах бе много опасен. Според моя вампир това бе убиеца от виденията ми. Но аз не бях толкова сигурна. Приближих се до Клаус и го прегърнах.
-Мога и сама да се пазя...спокойно. Все пак съм вещица и знам много мощни заклинания-опитвах се да го успокоя, но май даваше обратен ефект.
-И..и..и не съм сигурна, че това е убиеца от виденията ми. Много често се обърквам, а ако сега допусна грешка тя би била фатална.

Its Just Too Short

Клаус

ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Square"   Пон Юли 11, 2011 12:52 pm

Болката от раната ми бе прорязваща, но не зарастваше, което си бе направо странно.
-Знаех си. Отровено острие. - казах аз и притиснах раната. - За щастие отровата не се е разпространила. - казах аз и попитах Селения:
-Знаеш ли някое заклинание, което да кара рани да заздравяват? - попитах мило и нежно я целунах:
-Има шанс пак да се върне, а тогава не знам какви обяснения да дам на нищо подозиращите хора, а и не мога да повлияя на всички. - казах аз и лекичко се засмях. Отпуснах се на леглото и зачаках да получа отговор.
Селения Картър

ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Square"   Пон Юли 11, 2011 1:00 pm

Като видях дълбоката рана ахнах. Погледнах го яростно и с малко по- силен тон казах:
-Как можа да не ми кажеш? Може да е опасно. Можеш да умреш, за бога!!!
Положих го върху леглото и му донесох още една две възглавници. Отидох до другата стая и взех голямо количество памук и марля. Кръвта бе много. Отскочих до багажа си и извадих три шишенца с течности. Винаги ги носех.
Приближих се до Клаус и излях едната течност върху част от памука.
-Малко ще боли, но пък ще се оправиш по-бързо.
Взех намокрения памук и го притиснах в раната като същевременно с другата ръка взехмарля и напарвих стегната превръзка.
-Сега ще трябва да потърпиш. Но-взех второто шише-това също ще трябва да изпиеш за да облекчи поне малко болките ти.
Налях почти насила това в устата му и той направи смешна физиономия, която значеше "Ей сега ще повърна".
Взех третото шише и го разклатих на сантиметри пред лицето ми като му се ухилих.

Its Just Too Short

Клаус

ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Square"   Пон Юли 11, 2011 1:05 pm

-Това за къде е? - попитах аз и посочих шишето, клатещо се пред очите ми. Засмях се и казах:
-Няма да ми хареса, нали? - попитах аз и направих смешна физиономия. Облегнах се плахо назад и след като си поех дълбоко въздух, се усмихнах и казах смело:
-Хайде да се приключва. - засмях се и зачаках да видя какво ще прави Селения.
-Благодаря, че ми помагаш. - казах аз и се надигнах леко, но болката от раната не ми позволи да правя каквото и да били движение.
Селения Картър

ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Square"   Пон Юли 11, 2011 1:10 pm

Засмях се и тихичко, почти до ухото му, прошепнах:
-Това ще почака....А сега трябва да си почиваш.
Взех едно одеяло и го завих, защото забравих, че вампирите не се нуждаят.
Когато срещнах недоумяващия му поглед се засмях и му казах:
-Забравих, че си вампир.....
Излязох от стаята и се насочих към кухнята. Седнах на стола и се загледах в нищото, размишлявайки. Неусетно бях заспала.

Its Just Too Short

Клаус

ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Square"   Пон Юли 11, 2011 1:14 pm

Селения излезе от стаята и дълго не се върна. Притесних се и с малко усилия станах и отидох до кухнята. Беше толкова сладка и беззащитна докато спи. Взех едно одеяло и без да се усети, я наметнах с него. Седнах до нея, подпрях се на ръцете си и заспах неусетно. В главата ми започнаха да се въртят всякакви картини, но почти не им обърнах внимание. Унесох се и сладко заспах до Селения.
Селения Картър

ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Square"   Пон Юли 11, 2011 6:55 pm

Събудих се и първата ми мисъл беше за Клаус. Станах и отидох до стаята му все още сънена. Нямаше го и изпаднах в ужас. Започнах да търся из стаите и отново се върнах в кухнята. А той бе там и спеше толкова сладко. Седнах до него и се загледах в лицето му, в правилните му и красиви черти. Усетих, че се пробужда и се отдръпнах. Срещнах магнетичния му поглед и му се усмихнах в отговор.
-Ако знаеш как те търсих, а ти си бил точно до мен.
Разтворих ръце и го гушнах. Чувствах се сигурна в обятията му. Постояхме още така, но се сетих нещо и се отдръпнах.
-Как е раната ти? Трябва да сменя превръзката.
Настаних го на стола и се въоражих с нова течност, памук и марля. Свалих страта превръзка, която бе напоена с кръв и я изхвърлих. Почистих раната и сложих нова марля с течността.
-Този път няма да боли. Оправяш се бързо.

Its Just Too Short

Клаус

ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Square"   Пон Юли 11, 2011 7:06 pm

-Да. За мое щастие. - казах аз и се засмях. Зареях поглед към тавана, докато Селения ми сменяше превръзката. Усмихнах се и тихо пророних:
-Благодаря за всичко. - бях сигурен, че ме е чула. Когато всичко приключи, я прегърнах и я целунах. След като се отделих от Селения, попитах:
-Какво ще кажеш да излезем? Някой ресторант? Ако искаш можем да останем и тук. Изборът е твой - Ти решаваш какво ще правим и какво не през тази почивка. - Засмях се и заметнах косата зад ухото й, усмихнах й се мило и заедно се отправихме към изхода. Взех си якето и попитах:
-Накъде?
Селения Картър

ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Square"   Съб Юли 16, 2011 11:31 am

-Ами....-понечих да отговоря, но звукът на телефона ме прекъсна.
-Ало!
Чудех се кой се обажда. Никой не отговаряше и реших да затворя, но прекрасен глас се чу.Когато свърших разговора, бях много озадачена и объркана, но и малко смутена. Току що си уговорих среща с непознат.
Погледнах Клаус и му казах разочаровано.
-Май ще трябва да оставим ходене на ресторант за друг път.
Накратко му разказах за разговора, въпреки, че той го бе чул идеално.
Целунах го леко и казах:
-Другиден съм само твоя.
Намигнах му и излязох.

Its Just Too Short

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Square"   

Хотел "Square"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Love Bites :: Останалия свят :: Останалия свят :: Париж-
Идете на: