Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love Bites

Sometimes Love Bites
 
ИндексFriendsПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Poll
Искате ли нов скин?
Да
Soy el mejor Damon.... or Gabi I_vote_lcap100%Soy el mejor Damon.... or Gabi I_vote_rcap
 100% [ 7 ]
Не
Soy el mejor Damon.... or Gabi I_vote_lcap0%Soy el mejor Damon.... or Gabi I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Все ми е едно!
Soy el mejor Damon.... or Gabi I_vote_lcap0%Soy el mejor Damon.... or Gabi I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7
Latest topics
» Facebook
Soy el mejor Damon.... or Gabi Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:36 am by Elena Gilbert

» Катерина Денъхи
Soy el mejor Damon.... or Gabi Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:35 am by Elena Gilbert

» Търси се семейство.
Soy el mejor Damon.... or Gabi Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:34 pm by Constantine

» Руините на църквата над гробницата
Soy el mejor Damon.... or Gabi Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:25 pm by Constantine

» Търся си другарче за РП.
Soy el mejor Damon.... or Gabi Icon_minitimeВто Сеп 20, 2011 2:11 pm by Damon Salvator

» Дев Константин
Soy el mejor Damon.... or Gabi Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:57 pm by Damon Salvator

» Фотошоп Манияк
Soy el mejor Damon.... or Gabi Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:54 pm by Elena Gilbert

» Реклама на форуми и сайтове.
Soy el mejor Damon.... or Gabi Icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 9:39 pm by Emma Kathleen Lynch

» The Witch's Daughter from Paula Brackston
Soy el mejor Damon.... or Gabi Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 7:24 pm by Damon Salvator

Top posters
Damon Salvator
Soy el mejor Damon.... or Gabi I_vote_lcapSoy el mejor Damon.... or Gabi I_voting_barSoy el mejor Damon.... or Gabi I_vote_rcap 
Elena Gilbert
Soy el mejor Damon.... or Gabi I_vote_lcapSoy el mejor Damon.... or Gabi I_voting_barSoy el mejor Damon.... or Gabi I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Soy el mejor Damon.... or Gabi I_vote_lcapSoy el mejor Damon.... or Gabi I_voting_barSoy el mejor Damon.... or Gabi I_vote_rcap 
Kaya Lourence
Soy el mejor Damon.... or Gabi I_vote_lcapSoy el mejor Damon.... or Gabi I_voting_barSoy el mejor Damon.... or Gabi I_vote_rcap 
Alexandra Petrova
Soy el mejor Damon.... or Gabi I_vote_lcapSoy el mejor Damon.... or Gabi I_voting_barSoy el mejor Damon.... or Gabi I_vote_rcap 
Селения Картър
Soy el mejor Damon.... or Gabi I_vote_lcapSoy el mejor Damon.... or Gabi I_voting_barSoy el mejor Damon.... or Gabi I_vote_rcap 
Мат Уесли
Soy el mejor Damon.... or Gabi I_vote_lcapSoy el mejor Damon.... or Gabi I_voting_barSoy el mejor Damon.... or Gabi I_vote_rcap 
Дейв Хендсъм
Soy el mejor Damon.... or Gabi I_vote_lcapSoy el mejor Damon.... or Gabi I_voting_barSoy el mejor Damon.... or Gabi I_vote_rcap 
Джесика Алварадо
Soy el mejor Damon.... or Gabi I_vote_lcapSoy el mejor Damon.... or Gabi I_voting_barSoy el mejor Damon.... or Gabi I_vote_rcap 
Сали
Soy el mejor Damon.... or Gabi I_vote_lcapSoy el mejor Damon.... or Gabi I_voting_barSoy el mejor Damon.... or Gabi I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Чет Ное 23, 2017 4:12 pm
Посетители
free counters
Администраторите:

 Деймън Салваторе (леееко заспалия създател)
 Soy el mejor Damon.... or Gabi Somerhalder3

  Елена Гилбърт (досадната помощничка на създателя)
 Soy el mejor Damon.... or Gabi Ml002



 

 Soy el mejor Damon.... or Gabi

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Damon Salvator
Admin
Admin
Damon Salvator


Брой мнения : 612
Join date : 16.04.2011
Age : 32
Местожителство : In ThE dArK

Soy el mejor Damon.... or Gabi Empty
ПисанеЗаглавие: Soy el mejor Damon.... or Gabi   Soy el mejor Damon.... or Gabi Icon_minitimeСря Юни 01, 2011 12:11 pm

Така... Здравейте. Аз съм Габриела, можете да ме наричате Габи,
Габс, както искате. Родена съм на 13 февруари, в София, и въпреки това в
момента живея в Ловеч. Уча в Природи-математическа гимназия-Ловеч.
Обичам рока, форумите, сериалите (по точно Свръхестествено и Дневниците
на вампира), бг рапа и книгите. Любимата ми група е Skillet и мога да ги слушам
по цял ден, преди да ми писнат... но другите ми любими групи са Бисолини, Над закона, King Size и още много други бг рап групи... еми това е от мен. Ако някой има
въпроси да пита ;)


Върнете се в началото Go down
https://love-bites.bulgarianforum.net
Клаус

Клаус


Брой мнения : 64
Join date : 25.04.2011

Soy el mejor Damon.... or Gabi Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Soy el mejor Damon.... or Gabi   Soy el mejor Damon.... or Gabi Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 5:34 pm

Айде да ти подосаждам с малко въпросчета:
1. Обичаш да...?
2. Мразиш да...?
3. Много би искала......, но не можеш, защото.....?
4. Какво харесваш в себе си?
5. А какво не харесваш в себе си?
6. Как се определяш?
7. Какъв тип момчета харесваш?
8. Ако можеше да промениш 3 неща у себе си, кои ще са те?
9. Имаш ли хоби? Какво е то?
10. Как се запали по ДНВ?
11. Какъв е подаръкът-мечта за теб?
12. Какво мислиш за мен?
Върнете се в началото Go down
Damon Salvator
Admin
Admin
Damon Salvator


Брой мнения : 612
Join date : 16.04.2011
Age : 32
Местожителство : In ThE dArK

Soy el mejor Damon.... or Gabi Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Soy el mejor Damon.... or Gabi   Soy el mejor Damon.... or Gabi Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 7:07 pm

Хах ето ти Ицо ;)

1. Обичаш да... ям шоколад и да слушам музика
2. Мразиш да... мразя някой да ми крещи или да си налага мнението върху мен.

3. Много би искала... да скоча от Деветашката пещера с бънджи, но не можеш, защото... майка ми няма да позволи... (обаче скоро наистина ще взема да го направя ;) )

4. Какво харесваш в себе си? Ами може би очите ми. Не са нищо особено, но са си ми наследство от дядо ми, неговите са мноооого пъстри, но аз съм наследила само кафявото и мънички зелени петна...

5. А какво не харесваш в себе си? Ами... може би... мисля, че това е отчасти характера.

6. Как се определяш? Хъм... адски труден въпрос. Може би леко избухлива, леко своенравна, леко цинична... на моменти дори двулична.

7. Какъв тип момчета харесваш? Ммм да са забавни... сладки (като характер), мили и... абе въобще, горе долу несъществуващи. Но все пак си има надежда. Стига да е забавен...

8. Ако можеше да промениш 3 неща у себе си, кои ще са те? Ммм може би първо характера си... после... после... може би косата... иии пристрастяването ми към форумите
:bounce:

9. Имаш ли хоби? Какво е то? Ами едно от хобитата ми са форумите... после книгите... обожавам да си чета. Просто да си лежа и да чета. И след това, може би разходките, обичам природата и направо обожавам да се разхождам.

10. Как се запали по ДНВ? Ами просто прочетох книгите... и после намерих сериала. Изгледах целия първи сезон за два дена :D

11. Какъв е подаръкът-мечта за теб? мисля, че е книга... но и дрехите са невероятни. Но най-най-най мечтания ми подарък е... е... ВСИЧКИ КНИГИ НА СВЕТААА xD

12. Какво мислиш за мен? За теб ли? Ами готин човек, с невероятен характер, и страхотни изживявания ;) . С теб е много лесно да се говори... и интересно. И определено имаш талант за писане на РПта и на книгата.

Който сака, да пита ;)
Върнете се в началото Go down
https://love-bites.bulgarianforum.net
Sponsored content





Soy el mejor Damon.... or Gabi Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Soy el mejor Damon.... or Gabi   Soy el mejor Damon.... or Gabi Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Soy el mejor Damon.... or Gabi
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Love Bites :: Свободната зона :: Хората зад вашите герои.-
Идете на: