Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love Bites

Sometimes Love Bites
 
ИндексFriendsПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Poll
Искате ли нов скин?
Да
Изпепелена (разказ, отново за конкурс) I_vote_lcap100%Изпепелена (разказ, отново за конкурс) I_vote_rcap
 100% [ 7 ]
Не
Изпепелена (разказ, отново за конкурс) I_vote_lcap0%Изпепелена (разказ, отново за конкурс) I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Все ми е едно!
Изпепелена (разказ, отново за конкурс) I_vote_lcap0%Изпепелена (разказ, отново за конкурс) I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7
Latest topics
» Facebook
Изпепелена (разказ, отново за конкурс) Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:36 am by Elena Gilbert

» Катерина Денъхи
Изпепелена (разказ, отново за конкурс) Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:35 am by Elena Gilbert

» Търси се семейство.
Изпепелена (разказ, отново за конкурс) Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:34 pm by Constantine

» Руините на църквата над гробницата
Изпепелена (разказ, отново за конкурс) Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:25 pm by Constantine

» Търся си другарче за РП.
Изпепелена (разказ, отново за конкурс) Icon_minitimeВто Сеп 20, 2011 2:11 pm by Damon Salvator

» Дев Константин
Изпепелена (разказ, отново за конкурс) Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:57 pm by Damon Salvator

» Фотошоп Манияк
Изпепелена (разказ, отново за конкурс) Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:54 pm by Elena Gilbert

» Реклама на форуми и сайтове.
Изпепелена (разказ, отново за конкурс) Icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 9:39 pm by Emma Kathleen Lynch

» The Witch's Daughter from Paula Brackston
Изпепелена (разказ, отново за конкурс) Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 7:24 pm by Damon Salvator

Top posters
Damon Salvator
Изпепелена (разказ, отново за конкурс) I_vote_lcapИзпепелена (разказ, отново за конкурс) I_voting_barИзпепелена (разказ, отново за конкурс) I_vote_rcap 
Elena Gilbert
Изпепелена (разказ, отново за конкурс) I_vote_lcapИзпепелена (разказ, отново за конкурс) I_voting_barИзпепелена (разказ, отново за конкурс) I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Изпепелена (разказ, отново за конкурс) I_vote_lcapИзпепелена (разказ, отново за конкурс) I_voting_barИзпепелена (разказ, отново за конкурс) I_vote_rcap 
Kaya Lourence
Изпепелена (разказ, отново за конкурс) I_vote_lcapИзпепелена (разказ, отново за конкурс) I_voting_barИзпепелена (разказ, отново за конкурс) I_vote_rcap 
Alexandra Petrova
Изпепелена (разказ, отново за конкурс) I_vote_lcapИзпепелена (разказ, отново за конкурс) I_voting_barИзпепелена (разказ, отново за конкурс) I_vote_rcap 
Селения Картър
Изпепелена (разказ, отново за конкурс) I_vote_lcapИзпепелена (разказ, отново за конкурс) I_voting_barИзпепелена (разказ, отново за конкурс) I_vote_rcap 
Мат Уесли
Изпепелена (разказ, отново за конкурс) I_vote_lcapИзпепелена (разказ, отново за конкурс) I_voting_barИзпепелена (разказ, отново за конкурс) I_vote_rcap 
Дейв Хендсъм
Изпепелена (разказ, отново за конкурс) I_vote_lcapИзпепелена (разказ, отново за конкурс) I_voting_barИзпепелена (разказ, отново за конкурс) I_vote_rcap 
Джесика Алварадо
Изпепелена (разказ, отново за конкурс) I_vote_lcapИзпепелена (разказ, отново за конкурс) I_voting_barИзпепелена (разказ, отново за конкурс) I_vote_rcap 
Сали
Изпепелена (разказ, отново за конкурс) I_vote_lcapИзпепелена (разказ, отново за конкурс) I_voting_barИзпепелена (разказ, отново за конкурс) I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Чет Ное 23, 2017 4:12 pm
Посетители
free counters
Администраторите:

 Деймън Салваторе (леееко заспалия създател)
 Изпепелена (разказ, отново за конкурс) Somerhalder3

  Елена Гилбърт (досадната помощничка на създателя)
 Изпепелена (разказ, отново за конкурс) Ml002



 

 Изпепелена (разказ, отново за конкурс)

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Damon Salvator
Admin
Admin
Damon Salvator


Брой мнения : 612
Join date : 16.04.2011
Age : 32
Местожителство : In ThE dArK

Изпепелена (разказ, отново за конкурс) Empty
ПисанеЗаглавие: Изпепелена (разказ, отново за конкурс)   Изпепелена (разказ, отново за конкурс) Icon_minitimeСря Юни 01, 2011 12:02 pm

Имайте предвид, че съм го писала, страшно отдавна... и не е никак хубав...

Изпепелена

Страст и болка... странно е как една мъничка целувка, може да те изстреля в небесата, но в същото време да те накра да пропаднеш в ада. Той го направи. Показа любовта си към мен, но аз не можех да го обреча на такава смърт. Не можех да обреча и себе си. И все пак аз го обичах... Каквото и да е... какъвто и да бъде.Но как да бъда с него когато е вампир... Как?! Той щеше да живее вечно, а аз не. Можехме да откраднем само няколко години, кратки като мигове, преди да се случи нещо с мен. А не исках той да страда... знаех че винаги ще съжалявам за избора си, но нямаше как да не го направя.
- Мразя те! – извиках, докато сълзите ми капеха по дрехите. Не смеех да го погледна в очите, защото знаех, че те ще ме хипнотизират. – мразя те, от дъното на душата ми! – това наистина беше най-долната ми лъжа. Усещах как той страда, но нямах избор. Не можех да бъда с него. Никога! Лъжите бяха нужни, за да го отблъсна. Не исках цял живот да живея с него и после да умра, защото знаех... знаех че той също ще умре. Заради мен. Не можех да съм причината за неговата смърт. Особено, когато той е моята душа. Той чустваше противоречието в очите ми и направи единствения ход, който бе възможен. Последният му опит.
- Добре тогава. Щом ме мразиш. Погледни ме в очите и го кажи. Кажи, че не искаш да ме виждаш повече, че не ме обичаш... че не жадуваш за мен. Винаги е знаел, че очите му ме изкушават много. Толкова огнени и красиви. Хипнотизиращи. Нямаше нищо на света, което да ме накара да се откажа от тези очи. Макар да знаех, колко кръв са поели, за да станат с такъв огнен оттенък. Не ме интересуваше... дори сега когато само си мислех за тях, умирах от копнеж да ги видя. Да срещна техният поглед, пълен с любов и грижа. Исках всичко да свърши и най-накрая да ги погледна. Да остана с тях завинаги.
Мълчаливо зачаках. Какво чаках ли? Чаках присъдата ми. Очаквах той да вдигне очи и да се опитам да му кажа всички лъжи, които си бях подготвила. За да го отблъсна.
Вдигнах очи и срещнах неговия изпепеляващ поглед. От тъгата в него тялото ми се взриви. Исках да го успокоя, че винаги ще бъдем заедно, но не можех. Той трябваше да ме превъзмогне... Но как? Огнените частици в очите му, бяха потъмняли от мъка. Но също така ме изпепеляваха. Всеки миг, в който ги карах да страдат, беше като вечност на кладата. Всичко това ми помогна да взема решение. Спуснах се към него и той ме прие с отворени обятия. И тогава дойде моментът на първата ни целувка. Първата желана и чакана целувка.
Когато устните ни се сляха, в мен избухна калейдоскоп от чувства. Радост. Щастие. Екстаз. Но също така и мъка. Сега вече бях свободна. Бях изпитала най-голямото щастие, за което дори не съм си мечтала. Вече можех да си тръгна от този свят. Пуснах любимото ми същество и се насочих към гората. Усещах мълчаливия въпрос на вампира ми, но ме последва без да ми възразява. Тръгнах по пътечката и накрая стигнах до мястото, на което исках да умра. Прегърнах го за последно и го целунах страстно. Мисля, че той подозираше, какво се каня да направя, но не искаше да го повярва. Засилих се към ръба. Той се опита да ме хване, но вече бях във въздуха. Всичко се случваше толкова бавно. Сякаш времето искаше да останем по-дълго заедно, но знаех, че не мога да остана. Прошепнах само едно „сбогом” и свърши. Последният миг се запечата в ума ми и докато падах си давах сметка, колко тъжни бяха очите му. Сега огънят надделяваше и ми се струваше, че в последния миг очите му бяха само огън. Нямаше ги петната. Бяха чист огън. Изгарящи. Викащи. Плачещи.
И това беше. Нямаше болка. Само безгранична тъга заради съществото с огнените очи. Ударът в повърхността на водата бе бърз. Точен. Веднага почнах да потъвам. И всичко в мен крещеше да се съпротивлявам... но не можех. В ума ми бяха само Неговите очи. Огънят им и безграничната им болка. Опитвах се да си спомня всяка подробност от него. И за последен път се взрях в очите му, дори и да беше спомен аз ги виждах ясно и копнеех за тях. Обичах го. И винаги ще го обичам. Завинаги. Докато душата ми съществува, тя щеше да го прави, заради него.
И въздухът ми спря. Очаквах тя. Смъртта да дойде за мен. И тогава я видях. Видях как тя, смъртта ме приканва. Тръгнах към нея, със спомена за наго и очите му. За последен път се възхитих на кървавия им цвят. Така умрях. Изпепелена от спомена за неговите очи и любовта ми към него. Знаех, че щеше да ме боли по-малко ако се бях хвърлила на клада, преди да го срещна... но все пак не съжалявах. Вече можех да кажа, че поне веднъж съм обичала истински някого.
Върнете се в началото Go down
https://love-bites.bulgarianforum.net
Джесика Алварадо

Джесика Алварадо


Брой мнения : 118
Join date : 24.04.2011
Age : 30

Изпепелена (разказ, отново за конкурс) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изпепелена (разказ, отново за конкурс)   Изпепелена (разказ, отново за конкурс) Icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 7:03 am

Много е хубав ^^
Върнете се в началото Go down
Damon Salvator
Admin
Admin
Damon Salvator


Брой мнения : 612
Join date : 16.04.2011
Age : 32
Местожителство : In ThE dArK

Изпепелена (разказ, отново за конкурс) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изпепелена (разказ, отново за конкурс)   Изпепелена (разказ, отново за конкурс) Icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 8:02 am

Благодаря ти :)
Върнете се в началото Go down
https://love-bites.bulgarianforum.net
Sponsored content





Изпепелена (разказ, отново за конкурс) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изпепелена (разказ, отново за конкурс)   Изпепелена (разказ, отново за конкурс) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Изпепелена (разказ, отново за конкурс)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Тайна (разказ за един конкурс)
» Gone. [разказ]
» Война (разказ за една битка)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Love Bites :: Лично творчество :: Литература-
Идете на: