Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love Bites

Sometimes Love Bites
 
ИндексFriendsПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Poll
Искате ли нов скин?
Да
АнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS I_vote_lcap100%АнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS I_vote_rcap
 100% [ 7 ]
Не
АнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS I_vote_lcap0%АнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Все ми е едно!
АнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS I_vote_lcap0%АнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7
Latest topics
» Facebook
АнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:36 am by Elena Gilbert

» Катерина Денъхи
АнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:35 am by Elena Gilbert

» Търси се семейство.
АнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:34 pm by Constantine

» Руините на църквата над гробницата
АнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:25 pm by Constantine

» Търся си другарче за РП.
АнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS Icon_minitimeВто Сеп 20, 2011 2:11 pm by Damon Salvator

» Дев Константин
АнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:57 pm by Damon Salvator

» Фотошоп Манияк
АнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:54 pm by Elena Gilbert

» Реклама на форуми и сайтове.
АнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS Icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 9:39 pm by Emma Kathleen Lynch

» The Witch's Daughter from Paula Brackston
АнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 7:24 pm by Damon Salvator

Top posters
Damon Salvator
АнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS I_vote_lcapАнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS I_voting_barАнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS I_vote_rcap 
Elena Gilbert
АнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS I_vote_lcapАнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS I_voting_barАнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS I_vote_rcap 
Katherine Pierce
АнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS I_vote_lcapАнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS I_voting_barАнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS I_vote_rcap 
Kaya Lourence
АнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS I_vote_lcapАнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS I_voting_barАнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS I_vote_rcap 
Alexandra Petrova
АнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS I_vote_lcapАнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS I_voting_barАнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS I_vote_rcap 
Селения Картър
АнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS I_vote_lcapАнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS I_voting_barАнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS I_vote_rcap 
Мат Уесли
АнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS I_vote_lcapАнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS I_voting_barАнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS I_vote_rcap 
Дейв Хендсъм
АнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS I_vote_lcapАнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS I_voting_barАнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS I_vote_rcap 
Джесика Алварадо
АнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS I_vote_lcapАнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS I_voting_barАнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS I_vote_rcap 
Сали
АнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS I_vote_lcapАнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS I_voting_barАнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Чет Ное 23, 2017 4:12 pm
Посетители
free counters
Администраторите:

 Деймън Салваторе (леееко заспалия създател)
 АнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS Somerhalder3

  Елена Гилбърт (досадната помощничка на създателя)
 АнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS Ml002



 

 АнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Анджелика
Innocent
Innocent
Анджелика


Брой мнения : 63
Join date : 25.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

АнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS Empty
ПисанеЗаглавие: АнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS   АнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS Icon_minitimeПон Май 30, 2011 8:51 am

Здравейтеее... Такам: Казвам се Христина, обаче ме наричат Криси, Крис Крисе, понякога Хриси, Хрис.. обачеее нещо не си харесвам кой знае името :D Зодия лъв съм, класически лъв - обичам да командвам и винаги ще си намеря някой друг да ми свърши работата. Лятото спя до обяд.. горе-долу по това време. Обичам да играя карти, - белот, сантасе, покер, блек джек... И като стана голяма ще отида във Вегас и ще слечеля много пари :lol: О, май пропуснах, на 15 съм (9 клас).
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

АнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS   АнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS Icon_minitimeПон Май 30, 2011 9:29 am

ИИ първо съм,първо съм *подскача*
1.Защо реши да си направиш сирена?
2.Обичаш ли ме?*внимавай кво ще отговориш*
3.И аз обичам да играя сантасе.
4.Като се видиме ще играеме ли (Ако се видиме)
5.Любима група?
6.Любима песен?
7.Имаш ли домашни любимци?
8.Имаш ли брат или сестра?
9.Досаждам ли ти?
10.Искаш ли да спра?
Върнете се в началото Go down
Анджелика
Innocent
Innocent
Анджелика


Брой мнения : 63
Join date : 25.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

АнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS   АнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS Icon_minitimeПон Май 30, 2011 10:34 am

Elena Gilbert написа:
ИИ първо съм,първо съм *подскача*
1.Защо реши да си направиш сирена? Ами не знам.. винаги играя вампир и затова реших нещо по-необкновено за мен.
2.Обичаш ли ме?*внимавай кво ще отговориш* Дам
3.И аз обичам да играя сантасе. Може да разцъкаме в djagi.com :D
4.Като се видиме ще играеме ли (Ако се видиме) Естествено, как ще пропусна да те бия :lol:
5.Любима група? Хмм.. The Veronicas, Simple Plan, Pussycat Dolls, Black Eyed Peas
6.Любима песен? MAKE ME WANNA DIE я обожавам последните дни, Нели Петкова - Един въпрос.. това са последните ми най-големи зарибявки
7.Имаш ли домашни любимци? Да, куче и котка
8.Имаш ли брат или сестра? Не, самичка съм си
9.Досаждам ли ти? Не
10.Искаш ли да спра? Не, но както решиш
Върнете се в началото Go down
Kaya Lourence
Sweet Bitch
Sweet Bitch
Kaya Lourence


Брой мнения : 212
Join date : 19.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

АнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS   АнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS Icon_minitimeПон Май 30, 2011 11:39 am

Такааам и аз да дойда за да досаждам *джъст ми* ;дд
1.Хоби?
2.Какво правиш през свободното си време?
3.Целувала ли си се? ;ддд
4.Имаш ли си приятел(гадже)?
5.Досаждам ли? *знам отговора на въпроса но не ми пука ;дд*

Това е засега после пак ;дд
Върнете се в началото Go down
http://true-diaries-rpg.bulgarianforum.net/
Анджелика
Innocent
Innocent
Анджелика


Брой мнения : 63
Join date : 25.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

АнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS   АнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS Icon_minitimeПон Май 30, 2011 12:05 pm

Спенсър написа:
Такааам и аз да дойда за да досаждам *джъст ми* ;дд
1.Хоби? Да слушам музика, докато седя пред компютъра и РП! :D
2.Какво правиш през свободното си време? Роул плей... ако можех нон стоп щеше да е толкова хубаво. И много говоря по телефона и скайпа.
3.Целувала ли си се? ;ддд Да
4.Имаш ли си приятел(гадже)? Не
5.Досаждам ли? *знам отговора на въпроса но не ми пука ;дд* Ни най-малко :)

Това е засега после пак ;дд
Върнете се в началото Go down
Kierra Worsnop
Reckless
Reckless
Kierra Worsnop


Брой мнения : 38
Join date : 27.05.2011

АнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS   АнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS Icon_minitimeПон Май 30, 2011 12:23 pm

Хей, Крис ^^ Крайно време беше и аз да цъфна с моите "интелигентни" въпросчета :D
1. Хоби?
2. Можеш ли да свириш на някакъв музикален инструмент?
3. Каква порода са ти кучетата? Как се казват?
4. А котката ти? :D
5. Любим цитат/текст от песен?
6. Любими марки, дизайнери, etc?
7. Ще ни покажеш ли твоя снимка?

Иии стига толкова, поне засега :D
Върнете се в началото Go down
Анджелика
Innocent
Innocent
Анджелика


Брой мнения : 63
Join date : 25.05.2011
Местожителство : Мистик Фолс

АнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS   АнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS Icon_minitimeПон Май 30, 2011 3:38 pm

Kierra Worsnop написа:
Хей, Крис ^^ Крайно време беше и аз да цъфна с моите "интелигентни" въпросчета :D
1. Хоби? Да седя пред компа, да слушам музика и да излизам с фр-та.
2. Можеш ли да свириш на някакъв музикален инструмент? Ами... ако се брои само "Мила моя мамо" на пиано.. значи мога :lol:
3. Каква порода са ти кучетата? Как се казват? Ами кучето е едно - източноевропейска овчарка, казва се Рони.
4. А котката ти? :D Ангорска, казва се Джесика
5. Любим цитат/текст от песен?
Цитат: Ами в момента не се сещам за любим, но ето два които ме кефят (и двата от Клюкарката)
Jenny: Let's play a game.
Chuck: I'd suggest strip poker. But I don't have my cards.


Chuck: "Why should I be chosen to be an usher? I'm Chuck Bass."
Текст от песен:
You will fly and you will crawl
God knows even angels fall
No such thing as you lost it all
God knows even angels fall

6. Любими марки, дизайнери, etc?
-За гримове: Манхатър, Лореал..
-За дрехи: Теранова, Манго
Дизайнери: ГолчИтУ и Габана, Донатела Версаче, Чезаре Пачиоти

7. Ще ни покажеш ли твоя снимка?
Оууу нужно ли ееее *puppy dog eyes*
Ииииии... затваряйте очи
сега!

Иии стига толкова, поне засега :D Доообре :D
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





АнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS   АнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
АнджеликЪЪ.. пфф - JuSt KriSsS
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Love Bites :: Свободната зона :: Хората зад вашите герои.-
Идете на: