Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love Bites

Sometimes Love Bites
 
ИндексFriendsПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Poll
Искате ли нов скин?
Да
Гората в Мистик Фолс - Page 2 I_vote_lcap100%Гората в Мистик Фолс - Page 2 I_vote_rcap
 100% [ 7 ]
Не
Гората в Мистик Фолс - Page 2 I_vote_lcap0%Гората в Мистик Фолс - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Все ми е едно!
Гората в Мистик Фолс - Page 2 I_vote_lcap0%Гората в Мистик Фолс - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7
Latest topics
» Facebook
Гората в Мистик Фолс - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:36 am by Elena Gilbert

» Катерина Денъхи
Гората в Мистик Фолс - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:35 am by Elena Gilbert

» Търси се семейство.
Гората в Мистик Фолс - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:34 pm by Constantine

» Руините на църквата над гробницата
Гората в Мистик Фолс - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:25 pm by Constantine

» Търся си другарче за РП.
Гората в Мистик Фолс - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 20, 2011 2:11 pm by Damon Salvator

» Дев Константин
Гората в Мистик Фолс - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:57 pm by Damon Salvator

» Фотошоп Манияк
Гората в Мистик Фолс - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:54 pm by Elena Gilbert

» Реклама на форуми и сайтове.
Гората в Мистик Фолс - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 9:39 pm by Emma Kathleen Lynch

» The Witch's Daughter from Paula Brackston
Гората в Мистик Фолс - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 7:24 pm by Damon Salvator

Top posters
Damon Salvator
Гората в Мистик Фолс - Page 2 I_vote_lcapГората в Мистик Фолс - Page 2 I_voting_barГората в Мистик Фолс - Page 2 I_vote_rcap 
Elena Gilbert
Гората в Мистик Фолс - Page 2 I_vote_lcapГората в Мистик Фолс - Page 2 I_voting_barГората в Мистик Фолс - Page 2 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Гората в Мистик Фолс - Page 2 I_vote_lcapГората в Мистик Фолс - Page 2 I_voting_barГората в Мистик Фолс - Page 2 I_vote_rcap 
Kaya Lourence
Гората в Мистик Фолс - Page 2 I_vote_lcapГората в Мистик Фолс - Page 2 I_voting_barГората в Мистик Фолс - Page 2 I_vote_rcap 
Alexandra Petrova
Гората в Мистик Фолс - Page 2 I_vote_lcapГората в Мистик Фолс - Page 2 I_voting_barГората в Мистик Фолс - Page 2 I_vote_rcap 
Селения Картър
Гората в Мистик Фолс - Page 2 I_vote_lcapГората в Мистик Фолс - Page 2 I_voting_barГората в Мистик Фолс - Page 2 I_vote_rcap 
Мат Уесли
Гората в Мистик Фолс - Page 2 I_vote_lcapГората в Мистик Фолс - Page 2 I_voting_barГората в Мистик Фолс - Page 2 I_vote_rcap 
Дейв Хендсъм
Гората в Мистик Фолс - Page 2 I_vote_lcapГората в Мистик Фолс - Page 2 I_voting_barГората в Мистик Фолс - Page 2 I_vote_rcap 
Джесика Алварадо
Гората в Мистик Фолс - Page 2 I_vote_lcapГората в Мистик Фолс - Page 2 I_voting_barГората в Мистик Фолс - Page 2 I_vote_rcap 
Сали
Гората в Мистик Фолс - Page 2 I_vote_lcapГората в Мистик Фолс - Page 2 I_voting_barГората в Мистик Фолс - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Чет Ное 23, 2017 4:12 pm
Посетители
free counters
Администраторите:

 Деймън Салваторе (леееко заспалия създател)
 Гората в Мистик Фолс - Page 2 Somerhalder3

  Елена Гилбърт (досадната помощничка на създателя)
 Гората в Мистик Фолс - Page 2 Ml002



 

 Гората в Мистик Фолс

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Гората в Мистик Фолс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората в Мистик Фолс   Гората в Мистик Фолс - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 26, 2011 7:49 pm

-Ами май ще попаднеш в моя капан много скоро.-Засмях се и се надиганх на пръсти за да го целуна.
-Много си сладък..и си по-мил от Деймън.-Казах му и след това го целунах.
-Ще ме преврънеш ли?-Прошепнах в ухото му.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Гората в Мистик Фолс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората в Мистик Фолс   Гората в Мистик Фолс - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 26, 2011 8:19 pm

Насладих се на целувката ѝ,не очаквах,толкова рано ,да ме целува така спонтанно.
Но въпросът,на Елена ме стъписа,защо го искаше ?
- Елена ,защо искаш да си вампир,ако мислиш,че е много готион грешиш,на мен ми трябваше половин век,за да свикна и да се прима,такъв какъвто съм.Ако ми дадеш ,сносно обяснение ,което не е свързано ,с нещо глупаво,ще си помисля.Е защо искаш да си вампир ?
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Гората в Мистик Фолс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората в Мистик Фолс   Гората в Мистик Фолс - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 26, 2011 8:26 pm

-За да се спася глупачето ми.....Не ти разказах цялата история.-ЗАсмях се и след това се усмихнах мило.
Докоснах бузката му и след това се притиснах към него вече усещах нговото тяло прилепнало до моето.
-Колко ди мускулест.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Гората в Мистик Фолс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората в Мистик Фолс   Гората в Мистик Фолс - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 26, 2011 8:38 pm

- Ще имаш възможност ,за разбереш колко точно,но след като чуя и остатъка от историята ти.Какво значи да се спасиш,болна ли си от нещо Елена ?-Погледнах я,тя ме гледаше объркано.
- Не и да си ,не може да ме заразиш,на практика съм мъртъв,но питам,за това ли искаш,да си вампир,страдаш ли от неизлечима болест ?
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Гората в Мистик Фолс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората в Мистик Фолс   Гората в Мистик Фолс - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 26, 2011 8:52 pm

-Ами не просто следмен са вампири от древнитеот първите тоест.които искат да ме жертват за някакъв ритуал на слънцеот и луната.И так теще могат да си излизат на слънцето а върколаците ще останат пленници на луната.ЗАтова искам да м епреврънеш.-Казах и след това се натъжих колко пъти я разказвах тази история?Сигурно за хиляден.
-Деймън няма да го направи,Нито Стефан а друг вампир не познавам.Амм забравих да кажа,че Катрин е моя двойница по-точно аз нея и планира да мепредаде не Клаус вампира който иска да ме убие.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Гората в Мистик Фолс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората в Мистик Фолс   Гората в Мистик Фолс - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 26, 2011 9:10 pm

Погледнах я това звучеше ,твърде налудничаво,за да е истина,но като видях страхът,в очите ѝ,и повярвах.
- Мога да те пазя Елена,може да не съм древен,но дарбата ми ме прави абсолютно недосегаем,няма да позволя,за станеш жертва.Кажи ми нещо,ако не беше това с ритуала,щеше ли пак да искаш да станеш вампир ?-Погалих нежната ѝ коса,но чувството толкова ми хареса ,че започнах,да си играя с нея.
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Гората в Мистик Фолс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората в Мистик Фолс   Гората в Мистик Фолс - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 26, 2011 9:17 pm

-Естествено,че не никога не съм искала да ставам.И не исмам да ставам нито сега нито никога но какво да направя?Как да се защитя без да нараня никой?Страх ме е,че ще дойде ден в който всичко ще бъде черно и аз няма да мога да направя нищо а просто ще умра.-Казах и след това се загледах в земята.
-Много си красив.Искам да ме целунеш Дейв.Знам,че го искаш.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Гората в Мистик Фолс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората в Мистик Фолс   Гората в Мистик Фолс - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 26, 2011 10:53 pm

- Няма да го позволя,Елена-казах и изпълних молбата ѝ.Засмуках устните ѝ,в страстна целувка,от която краката ѝ се подкосиха,хванах я за да не падне.Тялото ѝ реагираше така спонтанно,на моето,че не можех да спра само с една целувка.
- Но няма да е само целувка ,твърде много те желая скъпа,но ти обещавам,че ще изпиташ такава наслада на каквато другите ми братя не са способни да ти дадат.
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Гората в Мистик Фолс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората в Мистик Фолс   Гората в Мистик Фолс - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 26, 2011 11:01 pm

Бях в нещо като транс гледах го а той ме целуваше беше толкова секси.
-Ъмм добре.-Казах и след това го целунах още веднъж дали беше грешка или не неми пукаше.Исках го тук и сега.Започнах да свалям неговото черно яко лека по лека и след това стигнах и до ризата му.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Гората в Мистик Фолс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората в Мистик Фолс   Гората в Мистик Фолс - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 26, 2011 11:20 pm

Усмихнах се ,на Елена преди да я положа на тревата и да я освободя от дрехите ,оставих я по бельо,за да я погледам,но я целувах ,а ръцете ми се разхождаха по тялото ѝ.
- Харесва ли ти мила ?-запитах я макар,че вече знаех отговорът ѝ,тялото ѝ ми говореше и без думи.Свалих бельото ѝ,както и своето и двамата вече бяхме голи и дишахме тежко.Целувах нежната ѝ кожа ,а ръката ми се плъзна в нея и а задразни силно.
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Гората в Мистик Фолс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората в Мистик Фолс   Гората в Мистик Фолс - Page 2 Icon_minitimeПет Май 27, 2011 9:23 am

-Да харесва ми.-Изстенах и след това му се усмихнах и го целунах.Бяхме голи аз усещах студения въздух който докосваше кожата ми.Обгърнах ръце около тялото му беше толкова студен но ме ми пукаше.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Гората в Мистик Фолс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората в Мистик Фолс   Гората в Мистик Фолс - Page 2 Icon_minitimeПет Май 27, 2011 9:09 pm

Почувствах я ,да трепери,щях да я сгорещя,че да не изпитва студ,ръцете ми ,бяха заменени,от устните и езика.Изпивах я цялата и я карах,да стене диво.Стенанията ѝ отекваха в тишината на гората.Ехото ги правеше много силни,това може би я смущаваше,защото се опита да прехапе устни,но на мен ми харесваше.
- Не спирай,Елена харесва ми да те слушам
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Гората в Мистик Фолс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората в Мистик Фолс   Гората в Мистик Фолс - Page 2 Icon_minitimeПет Май 27, 2011 9:13 pm

Повалих го на земята беше малко трудно но успях.ЗАпочнах да елувам тялото му и след това го елунах по устните и прехапах долната си устна почти до кръв.
-Захапи ме,и започни да смучеш.-КАзах и след това отместих косата си като се приближих към устата му и отново го целунах едната му ръка се спусна и започна да дарявя достойнството му с ласки.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Гората в Мистик Фолс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората в Мистик Фолс   Гората в Мистик Фолс - Page 2 Icon_minitimeПет Май 27, 2011 10:01 pm

Елена изведнъж подивя,събори ме и се качи от горе ми,това изненада приятно,обичах да доминирам,но от време на време ,нямах нищо против и жената да го прави.Тогава се ухапа,при мириса на кръв,лицето ми се промени смукнах си от кръвта ѝ,чрез целувка,тя намекна да пия от вратът ти и аз не се отказах,Бях същия като Деймън,а преди това го осъдих,за подобна постъпка.Но обожавах да пия кръв по време на секс.Но я захапах много нежно и не много на дълбоко,после и дадох от моята кръв,за да се излекува вратът ти.След като пиех кръв полудявах,обърнах я отново под мен и проникнах от раз ,но не ѝ причиних болка тя беше толкова мокра,че се плъзнах ,без усилие в нея.
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Гората в Мистик Фолс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората в Мистик Фолс   Гората в Мистик Фолс - Page 2 Icon_minitimeПет Май 27, 2011 10:07 pm

Изстенах когато Дейв проникна в мен усмихнах се и след това се извих в дъга.елунах го и след това си спомних вкуса на кръвта която ми беше дал.БЕше толкова сладка и в същото време ме плашеше сами Дейв ме плашеше малко или много.Но пък беше много секси и това ме накара да забравя страха,
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Гората в Мистик Фолс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората в Мистик Фолс   Гората в Мистик Фолс - Page 2 Icon_minitimeПет Май 27, 2011 10:26 pm

Пропускам реда си
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Гората в Мистик Фолс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората в Мистик Фолс   Гората в Мистик Фолс - Page 2 Icon_minitimeПет Май 27, 2011 10:30 pm

Усещах страхът ѝ,докато я целувах тя трепереше и не беше само от страст,спрях за малко
- Какво ти има скъпа ?-попитах се и се вгледах в очите ѝ,толкова наситено кафяви,топли и приканващи.Загалих нежната кожа на лицето ѝ
- Може да ми кажеш,защо се стегна,нима нещо което направих ,не ти хареса ?
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Гората в Мистик Фолс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората в Мистик Фолс   Гората в Мистик Фолс - Page 2 Icon_minitimeПет Май 27, 2011 10:40 pm

-Не всикчо беше супер но просто малко ме е срах от тъмното.-КАзах и го погледнах огледах се на ляво и после на дясно имаше само дървет но това си беше гора.Можеше да изкочи вълк или нещо друго което да ме нарани но Дейв беше тук и щеше да ме защити.
-Нека продължим.Страха ми ще намалее с времето.-УСмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Гората в Мистик Фолс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората в Мистик Фолс   Гората в Мистик Фолс - Page 2 Icon_minitimeПет Май 27, 2011 10:48 pm

- Елена ,това е най-глупавото обяснение,което съм чувал,ние от доста време сме тук и ти едва сега разбираш че те е страх ?А и аз съм вампир,който е недосегаем,от какво точно може да те е страх,вълк мечка,ще ги убия,с едно движение и една ръка.-Погледнах я и лицето ми придоби сериозно изражение.
- Няма да продължим скъпа,докато не науча истината ,от какво те е страх ?
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Гората в Мистик Фолс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората в Мистик Фолс   Гората в Мистик Фолс - Page 2 Icon_minitimeПет Май 27, 2011 10:58 pm

-От теб ме е страх но съвсем малко.-Казах и го погледнах виновно.
-сСпокойно вече всичко е наред.Просто винаги ме ебило страх от вампири.А и все пак в гората може да има върколаи.
Погледнах го и след това прокарах ръка през косата си.
-Хей спокойно вече всичко е наред.-Усмиханх се и докоснах гърдите му.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Гората в Мистик Фолс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората в Мистик Фолс   Гората в Мистик Фолс - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 28, 2011 7:01 pm

- Няма от ,какво да се страхуваш,мисля,че ти доказах,че не смятам,да те нараня,точно обратното -казах палаво ,на ухото ѝ и отново бях в нея,задвижих я бързо,за да избия,тия абсурдни мисли,от умът ѝ.
- А за върколаци,не се тревожи,аз съм тук,ще ги чуя,ако се появят,но за сега няма нищо друго освен мен и теб е и един бухал,на онова дърво,който ни наблюдава без срам,засмях се и отново целунах устните ѝ ,като продължавах,да се движа с бързи темпове.
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Гората в Мистик Фолс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората в Мистик Фолс   Гората в Мистик Фолс - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 28, 2011 7:16 pm

Започнах да стена от тези бързи движения.Придърпах го и го целунах страстно.Сега за мен сякаш на света бяхме зсамо аз и той.Всичко беше тъмно не се виждаше нищо но аз виждах само и единственбо него.Целувах го а той продължаваше да се движи бързо бях свикнала с тези бързи движения.
-Je taim'e Damon-Казах и чак след пет секунди осъзнах,че обърках Дейв с Деймън.
-Дейв извинявай....
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Гората в Мистик Фолс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората в Мистик Фолс   Гората в Мистик Фолс - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 28, 2011 7:24 pm

Наслаждавах,се на викоете и тогава чух на френски ,че ме обича,но тя н еобичаше мен ,а брат ми близнакът,да можех да имам тялото ѝ в този момент,но сърцето ѝ копнееше,за Деймън.Отблъснах я и станах,цялото ми желание се изпари.Омръзна ми ,той винаги да получава всичко ,а аз само огризките.Хвърлих и дрехите .
- Облечи се -каза с леден тон,след което взех своите и ги намъкнах бързо.
- Хайде Елена побързай,ще те изпратя до вас,няма да те оставя сама в тази гора.Бях бесен,но сдържах тонът на гласът си ,за да не ѝ се разкрещя.Докато аз я любя,да стене името на брат ми,това беше кръвна обида.
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Гората в Мистик Фолс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората в Мистик Фолс   Гората в Мистик Фолс - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 28, 2011 7:31 pm

-Не Дейв..беше грешка на езика..извинявай.-Казах и след това се облякох по най-бързия начин.
-Извинявай не исках да кажа Деймън...извинявай.Моля те прости ми.-Знаех,че ми е сърдит а и с право докато правим секс да стена името на брат му.Това беше непростимо.
Върнете се в началото Go down
Дейв Хендсъм
The Lover
The Lover
Дейв Хендсъм


Брой мнения : 139
Join date : 24.05.2011

Гората в Мистик Фолс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората в Мистик Фолс   Гората в Мистик Фолс - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 28, 2011 8:17 pm

- Прощавам ти ,Елена ,но това не значи ,че може да продължим,казах,че ще те изпратя до вас и точно това възнамерявам,да направя.Хванах я здраво за ръката и излязохме от гората.Но по дяволите,бях незадоволен,дори за миг си помислих,да ѝ разкъсам дрехите и да я взема още тук.Да я чукам,докато не се задоволя,но не можех да го направя,бях джентълмен и любовник,а не някой изнасилвач,никога не взимах нищо насила,дори това което желаех силно.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Гората в Мистик Фолс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората в Мистик Фолс   Гората в Мистик Фолс - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Гората в Мистик Фолс
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Усамотеното езеро в Мистик Фолс
» Порталът в близост до Мистик Фолс
» Класната стая в гимназия Мистик Фолс
» Кой да е новия КМЕТ на Мистик Фолс?!? Гласуване!!!
» Гората

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Love Bites :: Минало :: Минало-
Идете на: