Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love Bites

Sometimes Love Bites
 
ИндексFriendsПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Poll
Искате ли нов скин?
Да
Elena's Diary I_vote_lcap100%Elena's Diary I_vote_rcap
 100% [ 7 ]
Не
Elena's Diary I_vote_lcap0%Elena's Diary I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Все ми е едно!
Elena's Diary I_vote_lcap0%Elena's Diary I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7
Latest topics
» Facebook
Elena's Diary Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:36 am by Elena Gilbert

» Катерина Денъхи
Elena's Diary Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:35 am by Elena Gilbert

» Търси се семейство.
Elena's Diary Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:34 pm by Constantine

» Руините на църквата над гробницата
Elena's Diary Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:25 pm by Constantine

» Търся си другарче за РП.
Elena's Diary Icon_minitimeВто Сеп 20, 2011 2:11 pm by Damon Salvator

» Дев Константин
Elena's Diary Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:57 pm by Damon Salvator

» Фотошоп Манияк
Elena's Diary Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:54 pm by Elena Gilbert

» Реклама на форуми и сайтове.
Elena's Diary Icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 9:39 pm by Emma Kathleen Lynch

» The Witch's Daughter from Paula Brackston
Elena's Diary Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 7:24 pm by Damon Salvator

Top posters
Damon Salvator
Elena's Diary I_vote_lcapElena's Diary I_voting_barElena's Diary I_vote_rcap 
Elena Gilbert
Elena's Diary I_vote_lcapElena's Diary I_voting_barElena's Diary I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Elena's Diary I_vote_lcapElena's Diary I_voting_barElena's Diary I_vote_rcap 
Kaya Lourence
Elena's Diary I_vote_lcapElena's Diary I_voting_barElena's Diary I_vote_rcap 
Alexandra Petrova
Elena's Diary I_vote_lcapElena's Diary I_voting_barElena's Diary I_vote_rcap 
Селения Картър
Elena's Diary I_vote_lcapElena's Diary I_voting_barElena's Diary I_vote_rcap 
Мат Уесли
Elena's Diary I_vote_lcapElena's Diary I_voting_barElena's Diary I_vote_rcap 
Дейв Хендсъм
Elena's Diary I_vote_lcapElena's Diary I_voting_barElena's Diary I_vote_rcap 
Джесика Алварадо
Elena's Diary I_vote_lcapElena's Diary I_voting_barElena's Diary I_vote_rcap 
Сали
Elena's Diary I_vote_lcapElena's Diary I_voting_barElena's Diary I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Чет Ное 23, 2017 4:12 pm
Посетители
free counters
Администраторите:

 Деймън Салваторе (леееко заспалия създател)
 Elena's Diary Somerhalder3

  Елена Гилбърт (досадната помощничка на създателя)
 Elena's Diary Ml002



 

 Elena's Diary

Go down 
АвторСъобщение
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Elena's Diary Empty
ПисанеЗаглавие: Elena's Diary   Elena's Diary Icon_minitimeПет Май 20, 2011 8:46 pm

Ден 1
Скъпо дневниче,в момента всичко е много объркано.Изобщо не знам да ли вече Деймън ме обича.След като ме замени с Мария,не мога да спра да мисля,че може отново да го направи с някоя друга.Дневниче помогни ми.Срещнах Клара и преди това Стефан,мисля че все още изпитвам чувства към Стефан.Но няма как защото сега той е с Клара.ИЗобщо не ми се иска да ставам вампир,но това е единствения начин да се спася от смърт.А ако си остнана човек Клас сигурно ще убие Деймън.Какво да правя?Не разбирам нищо от ставащото .Джена е толкова мила с мен и с Джереми.А с Джереми и Бони,Каролайн и Мат.О да,да ти кажа КАролайн се разкри пред Мат и той не я отбягва.
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Elena's Diary Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Elena's Diary   Elena's Diary Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 3:07 pm

Ден 2

Здравей дневниче..не съм писала в теб от доста време,но си имам извинение.Напоследък се случиха много неща и аз трябваше да помисля над тях.
Първо:Разбрах,че имам майка на име Фейт тя е един от най-силните демони на земята,и ми каза,че съм била осиновена не и повярвах първоначално,но после ме убеди.Беше истниски шок за мен,но се радвам,че си имам майка.
Второ:Фейт ми каза,че съм бременна и аз не можех да повярвам а бащата е Дейв.Все още не съм му казала а мина доста време от тогава.Няколко месеца а аз вече започвам да виждам разликата.О дневниче какво да правя?Мама каза,че ще ми помага,но не искам да я натоварвам излишно.Имам си и още една сестра казва се Спенсър не я познавам,но се надявам да се запознаем някой ден.Не искам бебето ми да страва като Дейв защото тогава ще се побъркам.
И трето:Ще трябва да стана вампир за да оцелея.Страхотно нали?Е дневниче това е засега аз ще затворя твоите бели листа и ще те сложа на мястото ти.
О да и да не забравя Сали е при мен и не знам как да и кажа за всичко това.Обещавам да пиша в теб много скоро.
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
Passion
Passion
Elena Gilbert


Брой мнения : 457
Join date : 16.04.2011

Elena's Diary Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Elena's Diary   Elena's Diary Icon_minitimeПон Юли 04, 2011 12:29 am

Ден 3

Здравей дневниче...не мога да ти опиша колко се радвам,че най-накрая мога да изля душата си в теб.Първо ще започна с това,че бебето се развива много бързо и ми причинямва ужасни болки не мога да търпя вече и мисълта,че ще стана вампир м подлудява.Все още не съм казала на Дейв и не знам как ще го приеме.А и може би ще е по-добре да умра просто а и така Клаус няма да може да ме използва.Може би сама ще родя бебето и после ще се оставя да умра и ще го оставя да расте само аз не ставам за майка.АЗ съм само на 17 години още дори не съм изживяла най-хубавото от живота и всичко ще се сринеи ще свърши.Не мога да го повярвам дневниче не съм го мислела никога.Не съм мислела,че живота ми ще стане такъв.Не искам да ставам Вампир аз ...не мога просто не съм пригодена за това аз съм човек това съм и това искам да остана.Не мога да Дневнико мой помогни ми...Почакай не можеш ти си просто една тетрадка в която споделям.Е аз мисля да си лягам сега когато спя болкитеотминават.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Elena's Diary Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Elena's Diary   Elena's Diary Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Elena's Diary
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Love Bites :: Дневниците на героите :: Дневниците на героите-
Идете на: