Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Добре дошли в нашия форум!
Препоръчваме ви първо да прочетете правилата и след това да започнете да си правите герой.
Можете да развиете своя собствена история, да бъдете какъвто искате. Имаме голям набор от видове раси и гледаме да одобряваме новите герои, колкото се може по-бързо.
Този форум е направен само и единствено с цел да се забавлявате и да се запознаете с нови хора, със сходни интереси.
Забавлявайте се на воля!
Love Bites
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love Bites

Sometimes Love Bites
 
ИндексFriendsПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Poll
Искате ли нов скин?
Да
Къщата на Селения Картър I_vote_lcap100%Къщата на Селения Картър I_vote_rcap
 100% [ 7 ]
Не
Къщата на Селения Картър I_vote_lcap0%Къщата на Селения Картър I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Все ми е едно!
Къщата на Селения Картър I_vote_lcap0%Къщата на Селения Картър I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7
Latest topics
» Facebook
Къщата на Селения Картър Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:36 am by Elena Gilbert

» Катерина Денъхи
Къщата на Селения Картър Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:35 am by Elena Gilbert

» Търси се семейство.
Къщата на Селения Картър Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:34 pm by Constantine

» Руините на църквата над гробницата
Къщата на Селения Картър Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 3:25 pm by Constantine

» Търся си другарче за РП.
Къщата на Селения Картър Icon_minitimeВто Сеп 20, 2011 2:11 pm by Damon Salvator

» Дев Константин
Къщата на Селения Картър Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:57 pm by Damon Salvator

» Фотошоп Манияк
Къщата на Селения Картър Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 3:54 pm by Elena Gilbert

» Реклама на форуми и сайтове.
Къщата на Селения Картър Icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 9:39 pm by Emma Kathleen Lynch

» The Witch's Daughter from Paula Brackston
Къщата на Селения Картър Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 7:24 pm by Damon Salvator

Top posters
Damon Salvator
Къщата на Селения Картър I_vote_lcapКъщата на Селения Картър I_voting_barКъщата на Селения Картър I_vote_rcap 
Elena Gilbert
Къщата на Селения Картър I_vote_lcapКъщата на Селения Картър I_voting_barКъщата на Селения Картър I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Къщата на Селения Картър I_vote_lcapКъщата на Селения Картър I_voting_barКъщата на Селения Картър I_vote_rcap 
Kaya Lourence
Къщата на Селения Картър I_vote_lcapКъщата на Селения Картър I_voting_barКъщата на Селения Картър I_vote_rcap 
Alexandra Petrova
Къщата на Селения Картър I_vote_lcapКъщата на Селения Картър I_voting_barКъщата на Селения Картър I_vote_rcap 
Селения Картър
Къщата на Селения Картър I_vote_lcapКъщата на Селения Картър I_voting_barКъщата на Селения Картър I_vote_rcap 
Мат Уесли
Къщата на Селения Картър I_vote_lcapКъщата на Селения Картър I_voting_barКъщата на Селения Картър I_vote_rcap 
Дейв Хендсъм
Къщата на Селения Картър I_vote_lcapКъщата на Селения Картър I_voting_barКъщата на Селения Картър I_vote_rcap 
Джесика Алварадо
Къщата на Селения Картър I_vote_lcapКъщата на Селения Картър I_voting_barКъщата на Селения Картър I_vote_rcap 
Сали
Къщата на Селения Картър I_vote_lcapКъщата на Селения Картър I_voting_barКъщата на Селения Картър I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Чет Ное 23, 2017 4:12 pm
Посетители
free counters
Администраторите:

 Деймън Салваторе (леееко заспалия създател)
 Къщата на Селения Картър Somerhalder3

  Елена Гилбърт (досадната помощничка на създателя)
 Къщата на Селения Картър Ml002



 

 Къщата на Селения Картър

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Селения Картър

Селения Картър


Брой мнения : 151
Join date : 05.05.2011

Къщата на Селения Картър Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Селения Картър   Къщата на Селения Картър Icon_minitimeПон Май 09, 2011 12:58 pm

Това е моят скромен дом.

Къщата на Селения Картър 004648581big

Къщата на Селения Картър File648

Къщата на Селения Картър Gardenx

Къщата на Селения Картър Project02142mm

Къщата на Селения Картър Ssb2

Къщата на Селения Картър Spaclubbordvoinostudio2
Върнете се в началото Go down
Клаус

Клаус


Брой мнения : 64
Join date : 25.04.2011

Къщата на Селения Картър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Селения Картър   Къщата на Селения Картър Icon_minitimeПон Май 09, 2011 6:06 pm

Селения ме въведе в дома си. Седнах на дивана и я повиках до себе си. Нежно я прегърнах и й прошепнах в ухото:
-Моля те, разкажи ми малко повече за себе си, за разочарованията, затова как ме обикна... - казах на един дъх и отпускайки се назад, поемайки ръцете й в шепите си, разсеяно се заоглеждах, чакайки отговора:
-Хубаво местенце, впрочем. - казах набързо и отново насочих вниманието си към Селения и нейния отговор, който очаквах.
Върнете се в началото Go down
Селения Картър

Селения Картър


Брой мнения : 151
Join date : 05.05.2011

Къщата на Селения Картър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Селения Картър   Къщата на Селения Картър Icon_minitimeПон Май 09, 2011 6:13 pm

Сгуших се в прегръдките му. Ако преди час знаех какво ще се случи сега нямаше да повярвам. Чувствах се сигурна, защитена, но и малко обезпокоена. Погледнах плахо към Клаус и промълвих:
-Всичко стана толоква бързо.Аз...аз дори не те познавам.Да, в началото ме вбесяваше, но границата между омразата и любовта е много тънка-като казах това му смигнах и продължих да говоря-много разочарования, много мъки, много сълзи съм изляла през живота си. Гледах отстрани момичетата, как разговаряха, хвалеха се с нови дрехи, а аз бях сама, без семейство, без пари, без дом.
Стана ми тъжно при тези спомени но не се разплаках. Бах го надживяла. Изведнъж сякаш ток ме разтресе. получих видение. Виждах, виждах стая. Започнах бързо да скицирам на един лист.Беше голяма, по пода бяха постбани килими от меча кожа. На отсрщната стена имаше надпис. Приближих се. Беше написано с кръв "Рано или късно ще умреш"
Ужасих се и мигам видението свърши. Затресох се от конвулсии и страх.
Върнете се в началото Go down
Клаус

Клаус


Брой мнения : 64
Join date : 25.04.2011

Къщата на Селения Картър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Селения Картър   Къщата на Селения Картър Icon_minitimeПон Май 09, 2011 6:20 pm

-Сели, какво има, какво видя? - попитах прегръщайки я, поемайки я в обятията си и нежно целувайки я.
-Сели, моля те, отговори ми. - но момичето не продумваше. Бързо станах и инстинктивно намерих кухнята. Налях чаша вода и се върнах при Селения. Поднесох я към устата й и я накарах да отпие. Свалих си якето и я наметнах с него.
-Какво се случи? Видение ли имаше? - попитах задъхан и на пресекулки. - Моля те, Сели, отговори ми, не ме дръж в напрежение.
След тези си думи отново я прегърнах, подпирайки глава на рамото й, силно присвивайки очи, едвам сдържайки сълзите си.
Върнете се в началото Go down
Селения Картър

Селения Картър


Брой мнения : 151
Join date : 05.05.2011

Къщата на Селения Картър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Селения Картър   Къщата на Селения Картър Icon_minitimeПон Май 09, 2011 6:25 pm

Скоро се изтръгнах от транса. Клаус беше до мен и ме гледаше разтревожено. Поднесе ми чаша вода и аз я изпих, като го гледах учудено. Той наистнина се беше притеснил, обезпокоил за мен и това ме направи щастлива. неволно се усмихнах, но се сетих за видението и изражението ми се помрачи. Разказах чу накратко какво видя хи после го попитах:
-Имаш ли представа къде е тази стая? А кой може да го е написал? Ако се окаже вярно?Та аз съм просто човек, как ще се защитя, а кой иска да ме убие...
Хилядите въпроси, които щъкаха из главата ми, зададох на глас, за да може на някои от тях Клаус да даед отговор. Притиснах се в него, защото ме бе страх. страх от неизбежното.
Върнете се в началото Go down
Клаус

Клаус


Брой мнения : 64
Join date : 25.04.2011

Къщата на Селения Картър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Селения Картър   Къщата на Селения Картър Icon_minitimeПон Май 09, 2011 6:34 pm

-Нямам отговор на нито един от въпросите си, но мога да ти обещая, че никога няма да умреш... Никога... Никога няма да го позволя... Вярваш ли ми? - попитах, полагайки ръце на раменете й. Но още преди да ми даде отговор я целунах.
-Но тази стая...тази стая...Та това е моята стая... Моето легло и килим... О, боже мили! - почти извиках аз и отново прегърнах Селения.
-Аз...аз...Аз те обичам... - казах на пресекулки, притеснен от факта, че момичето е видяло стаята ми...и кръвта.
Много се притесних, отново поех Селения в обятията си и я успокоих.
Върнете се в началото Go down
Селения Картър

Селения Картър


Брой мнения : 151
Join date : 05.05.2011

Къщата на Селения Картър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Селения Картър   Къщата на Селения Картър Icon_minitimeВто Май 10, 2011 4:11 pm

Хиляди мисли препускаха из главата ми. Само за миг, само за миг, ми хрумна, че може той да е този убиец, който ще сложи край на живота ми. Погледнах го замислено и тоя явно усети, че мисля нещо и ме попита. Премигнах няколко пъти и притеснено наведох глава. За първи път се стеснявах да кажа нещо. Срещнах разтревожения му поглед и преплетох пръсти с неговите.
-Ти...ти няма да ме нараниш. Не знам защо съм толкова сигурна, но знам едно-ти си моят спасител, моят живот, моят защитник. Вярвам ти.
Целунах го лекичко и се отпуснах в прегръдките му. Затворих леко очи, но скоро умората ме победи и попаднах в света на сънищата...
Върнете се в началото Go down
Клаус

Клаус


Брой мнения : 64
Join date : 25.04.2011

Къщата на Селения Картър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Селения Картър   Къщата на Селения Картър Icon_minitimeВто Май 10, 2011 6:29 pm

Селения се поразсея и се отпусна спокойно в прегръдките ми. Не исках да я будя, затова просто я наметнах с якето си и я прегърнах. Исках да е до мен... Да бъде в безопасност... Отпуснах се на ръката си и подпирайки се на дивана, постепенно заспах и аз, милвайки Селения по главата.
-Обичам те. - изшептях в съня си и тотално вече се бях унесъл, загубвайки представа къде съм и какво става около мен. Виждах, помирисвах и чувствах само и единствено Селения.
Върнете се в началото Go down
Селения Картър

Селения Картър


Брой мнения : 151
Join date : 05.05.2011

Къщата на Селения Картър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Селения Картър   Къщата на Селения Картър Icon_minitimeВто Май 10, 2011 6:33 pm

Събудих се и сънено разтърках очи. Навън се беше съмнало, слънцето се бе изкачиро високо на небето и сигурно вече бе обед. До мен още спеше Клаус. Така изглеждаше толкова наивен, безпомощен и..сладък. Не се сдържах и го целунах лекичко. Той бавно отвори очи и аз му казах:
-Добро утро красавецо. Много спахте....
Станах от дивана и отидох в кухнята. Скоро се върнах с два приятно ухаещи сандвича. Поднесох единия към него и го подканих:
-Хайде, хапни малко.
Още преди да го дочакам грабнах моя и започнах да ям. Не бях яла от доста време и сега определено не ми липсваше апетит. Погледнах Клаус отново и го попитах:
-Какво ще правим днес? Ако нямаш други планове разбира се...
Върнете се в началото Go down
Клаус

Клаус


Брой мнения : 64
Join date : 25.04.2011

Къщата на Селения Картър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Селения Картър   Къщата на Селения Картър Icon_minitimeВто Май 10, 2011 6:37 pm

-Ами мислех да те вбесявам, но сега... - казах смеейки се. - ...Сега искам да се разходим някъде... Да отидем на място, където никой няма да ни обезпокоява. - казах бързо и лекичко целунах Селения и след като се отделих с нежелание от нея попитах:
-Защо питаш за плановете ми, да не плануваш и ти нещо?
След тези си думи се засмях и и отново прегърнах момичето.
Върнете се в началото Go down
Селения Картър

Селения Картър


Брой мнения : 151
Join date : 05.05.2011

Къщата на Селения Картър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Селения Картър   Къщата на Селения Картър Icon_minitimeВто Май 10, 2011 6:42 pm

-Всъщност не, но...не знам. Ти сам каза, че милиони момичета искат да са с теб и си постонянно зает-като казах това леко се усмихнах, но все пак изражението ми бе унило. Загледах се през прозореца и си спомних как се запознах с Клаус, разговора ни, арогантното държане и на двамата и се засмях. Обясних ме на какво се дължи тази усмивка и той се присъедини към мен.
Съборих го на дивана и го целунах, като тази целувка бе страстна и продържителна. Когато, за мое огромно нежелане, отделихме устни един от друг го попитах закачлво:
-Е, мои вампирчо, коя ще е щастливката? Коя си избрал от многото момичета, хлътнали по теб?
Погледнах го усмихнато и зачаках отговор.
Върнете се в началото Go down
Клаус

Клаус


Брой мнения : 64
Join date : 25.04.2011

Къщата на Селения Картър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Селения Картър   Къщата на Селения Картър Icon_minitimeВто Май 10, 2011 6:46 pm

-Ами стои пред мен. - казах аз и бръкнах в джоба си, от където извадих доста красиво опакована кутия.
-Трябваше да го подаря на момичето, което родителите ми, ми натресоха, но сега е за теб... За момичето, което успя да ми грабне окото... Единствената, която ме разбира и обича... - казах аз и оставих кутийката в ръцете й и се отдръпнах назад, очаквайки реакцията на момичето.
Върнете се в началото Go down
Селения Картър

Селения Картър


Брой мнения : 151
Join date : 05.05.2011

Къщата на Селения Картър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Селения Картър   Къщата на Селения Картър Icon_minitimeВто Май 10, 2011 6:53 pm

Взех кутийката, като още не осъзнавах, че това бе за мен. Погледнах го обичливо и промълвих:
-Ти си ми достатъчен. Ти си моят най-голям подарък, за който дори не бих си мечтала.
Вътрешно горях от любопитство, да разкрия вътрешността на кутийката. Внимателно я отворих .Но случайно порязах пръста на хратията и кръв се стече по кожата ми. погледнах Клаус, а той трепереше и гледаше странно нараненото място. Зачудих се, но веднага се сетих, че тоя е вампир. А аз, аз съм просто човек. Той се нуждаеше от кръв, а моята явно го привличаше. Първо се уплаших, но реших да му помогна. Заговорих успокоително.
-Това е просто кръв. Най-незначителна капчица кръв. Ти няма да ме нападнеш, това не си заслужава-за една капчица кръв.
Говорех бавно като през това време се опитвах да намеря кърпичка и спра кръвоизлива. В ръцете ми попадна малка носна кърпичка и я увих стегнато около пръста.
Върнете се в началото Go down
Клаус

Клаус


Брой мнения : 64
Join date : 25.04.2011

Къщата на Селения Картър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Селения Картър   Къщата на Селения Картър Icon_minitimeСря Май 11, 2011 5:53 pm

-Ммм, няма страшно...Не съм чак такъв...Пък и съм само на животинска кръв... - казах набързо и смеейки се, се отправих към кухнята, за да "похапна".
-Имаш ли други планове? - разнесе се гласа ми из празното пространство, а стъпките ми зашумяха къ дневната, където ме чакаше Селения.
Усмихнах се и попитах:
-Е, какво възнамеряваме да правим днес?
Върнете се в началото Go down
Селения Картър

Селения Картър


Брой мнения : 151
Join date : 05.05.2011

Къщата на Селения Картър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Селения Картър   Къщата на Селения Картър Icon_minitimeСря Май 11, 2011 5:57 pm

-Ами не знам....стига да съм с теб-това ми е достатъчно.
Още преди да довърша изречението си клаус бе до мен и устните ни се сляха в страстна целувка. Не исках да се тоделям от него, той бе жизненоважен за мен, моят живот, моят живителен извор, от който зависех. Вплетох пръсти в неговите и казах задъхано:
-Та реши ли? Вмапирите са пълни с идеи. Не ти ли хрумна нещо?-подкачих го аз.
Върнете се в началото Go down
Клаус

Клаус


Брой мнения : 64
Join date : 25.04.2011

Къщата на Селения Картър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Селения Картър   Къщата на Селения Картър Icon_minitimeСря Май 11, 2011 6:02 pm

-Ами върти ми се нещо из главата, но в твое присъствие, мигом го забравих. - казах жизнерадостно и се засмях.
Направих една обиколка на стаята, като учител, с ръце зад гърба... Усмихнах се шеговито и лееекичко заподскачах с танцова стъпка. Мислех си за много неща, но исках Селения да реши какво иска... Тя да избере мястото и всичко... Исках да съм единствено с нея.
Върнете се в началото Go down
Селения Картър

Селения Картър


Брой мнения : 151
Join date : 05.05.2011

Къщата на Селения Картър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Селения Картър   Къщата на Селения Картър Icon_minitimeСря Май 11, 2011 6:06 pm

Отколних поглед от този на Клаус и нарочно, игнорирайки го, заговорих:
-Ами мислех си, мислех си какво има извън Мистик Фолс. Така ми се иска да пообиколя, но няма с кой...-тук го погледнах многозначително.
Той знаеше играта ми и също влезе в роля, което само допълнително ме разсмиваше и правеше ситуацията да изглежда още по-комична.
Върнете се в началото Go down
Клаус

Клаус


Брой мнения : 64
Join date : 25.04.2011

Къщата на Селения Картър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Селения Картър   Къщата на Селения Картър Icon_minitimeСря Май 11, 2011 6:09 pm

-Мдамм, аз също си търся другарче за пътешествие... А милейди, иска ли придружи Моя Милост на едно подобно пътешествие? - попитах насмешливо и се засмях, защото яко ме бе напушил смях.
-А сега сериозно... - казах през сълзи от смях. - Стягай куфарите и заминаваме...
Прегърнах Селения и след дълга, спираща дъха целувка, се отделих от нея да си поема въздух и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Селения Картър

Селения Картър


Брой мнения : 151
Join date : 05.05.2011

Къщата на Селения Картър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Селения Картър   Къщата на Селения Картър Icon_minitimeСря Май 11, 2011 6:13 pm

Отново се засмях и закачливо му казах:
-Милейди отива да се приготви и да си стегне багажа. Ваша милост били искала да ме придружи и да ми помогне с избирането на тоалет?
Като казах това усмивката ми стана още по-широка, лицето ми се зачерви от вълнение и от представата за горе споменатата картина. Още не докачала отговор го хванах за ръката и го поведох по стълбите. Стигнахме спалнята. Приближих се до гардероба и извадих купища дрехи. Започнах бавно да свалям тези, с които бях сега, докато не останах само по бельо.
Върнете се в началото Go down
Клаус

Клаус


Брой мнения : 64
Join date : 25.04.2011

Къщата на Селения Картър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Селения Картър   Къщата на Селения Картър Icon_minitimeСря Май 11, 2011 6:29 pm

-МмМм няма значение какво ще сложиш, във всичко изглеждаш великолепно, но... - замълчах и бавно станах от мястото си. Отидох зад нея и прегръщайки я през кръста, сложих една рокля пред нея, като параван...
-Тази е чудесна. - казах аз и намигнах на Селения... - Пък и се интересувам само от теб - не от дрехите ти, нито от бижутата... В очите ми си само ти, в съзнанието - също.
След като приключих речта си, се отделих от Селения, за да се облече и прибрах останалите й дрехи в куфара. За нещастие се оказа малък и затова останалото прибрах в сак.
Целунах още веднъж момичето и поех сака и куфара.
-Е, готови ли сме?
Върнете се в началото Go down
Селения Картър

Селения Картър


Брой мнения : 151
Join date : 05.05.2011

Къщата на Селения Картър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Селения Картър   Къщата на Селения Картър Icon_minitimeСря Май 11, 2011 6:35 pm

-Дай на мен куфара. Ще ти тежи-като казах това срещнах многозанчителния му и закачрив поглед и се сепнах-а ти си вампир. Вярно..-съвсем бях забравила.
-Хайде да вървим. Но всъщност къде отиваме? Каза, че ти се пътува някъде извън Мистик Фолс, но не уточни къде. Ще ми кажеш ли?-при тези си думи направих кучешка физиономия и го целунах лекичко. После отново го погледнах изпипателно и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Клаус

Клаус


Брой мнения : 64
Join date : 25.04.2011

Къщата на Селения Картър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Селения Картър   Къщата на Селения Картър Icon_minitimeСря Май 11, 2011 6:40 pm

-Хмм...Накъдето ни отвее вятъра... Пък и не премислям нищо предварително аз съм... Хмм...Импулсивен съм. - казах аз, след което направих онова тъповато изражение от ресторанта и в парка...и казах:
-Където ти се ходи на теб, отиваме там... - казах бавничко и лекичко се засмях, без да свалям тъповатото си изражение от лицето.
-Обичам те...Обичам те... Готов съм хиляди пъти да го повторя. - казах и започнах да пея, слизайки по стълбите.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Селения Картър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Селения Картър   Къщата на Селения Картър Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Селения Картър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Селения Картър
» Къщата на Мат
» Къщата на Клара
» КЪщата на Джоана Бет
» Къщата на Адриана

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Love Bites :: Мистик Фолс :: Мистик Фолс :: Къщите-
Идете на: